W odpowiedzi na kłamstwa i manipulacje @ Zawiszy Niebieskiego

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Bloger @ Zawisza Niebieski- Admin portalu Neon24.pl nazywany Ścierwoneon w swoim materiale zamieszczonym na tym portalu https://niepoprawni.pl/blog/zawisza-niebieski/do-czego-mozna-sie-posunac-by-uwiarygodnic-sie-jako-polacy

Zarzuca mojej skromnej osobie, że cytuję "

"Pragnę zaznaczyć iż podszywanie się pod cudzą tożsamość w celu podawania nieprawdziwej informacji zagrożone jest karą do 3 lat więzienia z KK190a p.2. Tak więc mamy do czynienia z przestępcami. Gdyż mimo mojego sprzeciwu uparcie przypisują tamten blog mojej osobie."

Informuję, że nigdy nie podszywałem się pod @ Zawiszę Niebieskiego i jego wiele odmian. Piszę na portalu Niepoprawni.pl TYLKO jako @ Tezeusz.

Z portalem Salon24.pl nie mam nic wspólnego. Nie zakładałem żadnego konta pod nazwiskiem Cezary Dobrowolski - co można sprawdzić błyskawicznie po IP komputera.

To kim jest admin @ Zawisza Niebieski pisałem w swoim materiale :https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/antypolscy-blogerzy-w-sieci-kto-jest-kim-przezyjecie-szok. Powołując się w nim na dostępne zródła występujące publicznie w internecie, które przytaczam. Nie do mnie należy analiza ich autentyczności, biorą za nich ich autorzy. Jest tego wiele. Ocena postaw została przeze mnie dokonana w oparciu o moją merytoryczną wiedzę w zakresie bezpieczeństwa narodowego.

Manipulowanie faktami, wypowiedziami, tworzenie wiele postaci fikcyjnych na portalu Niepoprawni - to domena właśnie blogera @ Zawiszy Niebieskiego o czym wie doskonale Admin NP.  Nie ukrywam, że ja także go o takich ujawnionych faktach informowałem.

To właśnie Cezary Dobrowolski, mam nadzieję, że wkrótce, odpowie za publiczne szkalowanie Premiera RP - o czym zgłosiłem do stosownych instytucji państwa. Portal przez niego administrowany, jak wykazałam w swoim materiale, lży państwo Polskie, sojusze, podważa bezpieczeństwo narodowe itp. Mam nadzieję, że wkrótce osoby prowadzące wrogą działalność przeciwko Polsce zostaną przykładnie ukarani. Postępowanie w tym zakresie trwa.

Zarzucam po raz kolejny blogerowi @ Zawiszy Niebieskiemu, kłamstwa, manipulację, próby wywoływania awantur, podszywanie się pod innych tworząc kolejne swoje odsłony na portalu Niepoprawni.pl by go osłabić. Co do mojej kary udzielonej mi przez Admina, to sprawa moja osobista i Admina NP ( właściciela portalu), jego wola i tyle. Nic do tego takim blogerom cwaniakom i kłamcom oraz manipulatorom jak @ Zawisza Niebieski.

 

Zanim kogoś ocenisz spójrz w lustro ! twoje odbicie ciebie przerazi !

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:11)

Komentarze

Zabawne jest,  że niebiesiutki nawet nie potrafi prawidłowo zacytować przepis, rzekomo naruszony. W dobie google'a to już zakrawa na kalectwo albo przynajmniej defekt mózgu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1657360

Tylko skąd te durne pomysły, by przymusić Gawriona do cenzury na swą rzecz? Mało, że to durne to i G. głupi nie jest a już to przerabiał nieraz (ten sam G., dobrodziej Niebieskiego za co ten się rewanżuje narzekaniem a dawniej i wyszydzaniem z wyzwiskami). Swoją drogą Niebieski mnie wiele razy oskarżał o różne sprawki i nawet kilkanaście wcieleń- czy sam chciałby za to zostać ukarany, czy tylko durakowi się wydaje, że znalazł bacik na innych. Rebe mu podpowiedziała, czy jak.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657372