W Brukselii popłoch. Polska postawi weto !

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

We wtorek na Niezależnej ukazał się fragment wywiadu lidera PiS dla "Gazety Polskiej Codziennie", w którym był pytany o czekającą Polskę batalię "z tymi, którzy chcą nam w ramach UE narzucić swoje wartości czy wręcz nas podporządkować".

"Jeśli groźby i szantaże będą utrzymane, to my będziemy twardo bronić żywotnego interesu Polski. Weto. Non possumus. I tak będziemy działać wobec każdego, kto będzie stosował wobec nas jakieś wymuszenia. Powtórzę jeszcze raz - bo już to mówiłem - jesteśmy po dobrej stronie historii. To ci, którzy chcą nam odebrać suwerenność, narzucić jakieś swoje widzimisię, są na drodze do upadku.."- Powiedział Jarosław Kaczyński do mediów.

Brawo, brawo, brawo. Nareszcie ktoś się odważył. Należy także mówić prosto w oczy tym brukselskim pajacom kim jest Polska? Krajem którego zachodni zdrajcy zostawili i zdradzili w 1920 w 1939, w 1945 !

Trzeba wreszcie nauczyć Unię przestrzegania traktatów. Uniokraci odmienia słowo praworządność na wszelkie możliwe przypadki a gwałci praworządność w każdym czasie i miejscu. Jedyny sposób to przypominać im zapisy traktatowe w każdej debacie i w każdym wystąpieniu szczególnie te które dotyczą suwerenności państwa w dziedzinie sądownictwa i spraw obyczajowych.

Powtarzam to setny raz nie należy nimi z tej tam Brukseli za dużo się przejmować tylko odpowiedzieć tym samym. jeżeli jakieś pieniądze nam POLSCE należne obetną-nie dadzą to dokładnie co do ojrocenta nie wpłacić do kasy unijnej !!! Wszystko musi być adekwatne do ich działań a nie jakieś przepychanki czy pyskówki. Wszystkim co szczekają na nas na POLSKĘ i POLAKÓW powiedzieć też wyraźnie i dobitnie że mogą dostać paszport w jedną stronę tj. tylko z POLSKI w świat pozbawiając obywatelstwa polskiego !!!

Niech nie straszą nas Unijni Niemcy " zagłodzeniem". Niemcy to już w Polsce czynili od 1939-1945 i wojnę przegrali a Polacy zagłodzić się nie dali. Skończymy z Lidlami i innymi niemiecką kasą dojoną z Polski i się skończy straszenie.

Dawno temu Adam Mickiewicz napisał: „Lecz krzyżackiego gadu nie ugłaszcze nikt, ni gościną, ni prośbą, ni dary…” . Wiele lat później, bo w 1919 roku Winston Churchill stwierdził: „... Niemcy powinno się bombardować co 50 lat , profilaktycznie , bez podania przyczyny” . Prymas Tysiąclecia kard. S.Wyszyński powiedział: "NON POSSUMUS" . Widać, że szwabom trzeba te maksymy wbijać pałą do zakutych krzyżackich łbów cały czas .... od Grunwaldu - po dzień dzisiejszy.

Totalna opozycja- wróć, psycho opozycja, pamiętajcie, że obywatelem Polski nie jest się do końca życia. Przyjdzie czas rozliczenia tych co dzisiaj " plują" na Polskę w Eurloparlamencie szybciej jak myślą.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:19)

Komentarze

" Kiedy raz ulegniemy nasze inicjatywy będą hamowane przez UE pod hasłem kolejnych przypadków „łamania przez Polskę praworządności” - powiedział prof. Przemysław Żurawski vel Grajewski. Za wyjątkowo celne uznał ostatnie wypowiedzi wicepremiera, prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego dla „Gazety Polskiej Codziennie” w sprawie finansowych gróźb eurourzędników. - Traktatowo dotacje to rekompensata za zniesienie barier celnych, czyli za otwarcie naszych rynków na silniejszą gospodarczo konkurencję państw rdzenia UE "– przypomniał politolog na łamach Niezależnej.pl

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1648031

"Na Zachodzie bez zmian".

1)"Na zachodzie bez zmian". Napisał pewien pan.

Tylko nasze racje. (Tworzą demokrację)x2.

   Ref) Polen, Polen zur demolen.

           Polen, Polen(pauza) zur Holle./x2

           Powiedz wdzięczna kobzo moja.

           Umie li co duma twoja.

            Du- ma , Two- ja.

2)Bo monopol mamy. Wam go go nie oddamy.

On nam się należy. (Cały świat w to wierzy)x2.

3)A wy to pętaki. Przygłupy Polaki.

Zdrajców wybieracie. (Wciąż złudzenia macie)x2.

4)My to Władcy Świata. I mentalność kata.

 Jest naszą naturą. (Myśmy zawsze górą.)x2

(śpiew growlingiem, styl black metal)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Brian

#1648041

Odpowiedziałem już tobie słowami Puszkina o "potwarcach  i głupkach " Nie zrozumiałeś ! Mam powtórzyć !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1648043

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

http://trybeus.blogspot.com/

#1648039

Co można wymagać od absolwenta Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte ul. Podhalańska 3 34-480 Jabłonka .

Szkoda, że nie nauczyli zwykłej normalnej kultury osobistej, nie wspomnę o pisowni, interpunkcji, budowaniu zdań itp. Nauczycielka od polskiego pewno się zawstydzi kogo uczyła ? Wakacje w Chorwacji w lipcu br nie pomogły ?

Podoba się!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1648044

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

http://trybeus.blogspot.com/

#1648053

Nie będziesz ludzi obrażał to nikt nie będzie się Panem interesował. I tyle !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1648065

Przecież Trybek i tak tego nie zaTrybi.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1648089

Przestań bredzić kogucie Try.....

pierdolamento ja widzę u koguta jak tylko pamięcią sięgnę wstecz. Nigdy jeszcze nic ten kogut nie "wypiał" pozytywnego na Naszych Wspaniałych Niepoprawnych. Bezustanne bredzenie tylko - ściek, wściek, i pierdolamento.

A KYSZ!

zgiń przepadnij maro nieczysta................

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1648050

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

http://trybeus.blogspot.com/

#1648054

merytoryka TO pierdolamento, i pianie,

a nie innych ocenianie

Over!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1648069

"Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje" . Niestety, ostatnio wicepremier rządu coś nie w formie, oj nie w formie.

Zamiast krzyczeć o wecie, należy weto postawić.... Tyle tylko, czy następca wicepremiera będzie miał tyle odwagi, by weto postawić.... Szczerze mówiąc wątpię.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Olszewik, Kaczysta, NadUBowiec, brakujący typ Michnika

#1648048

powiedzonko z przeszłości

:

A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI WISIEĆ BĘDĄ unioniści!

Pozdrowienia Tezeuszu. Bardzo potrzebny tekst w tym czasie fałszywej zarazy. Wracając do tych szwabskich marketów jak Polska długa i szeroka. Byłem parę dni temu w Gdyni. Szedłem sobie Świętojańską, jak kiedyś, gdy tam pracowałem w ZPG. Tylko że wtedy chodziłem zwykle po przeciwnej stronie i w przeciwnym kierunku. Teraz szedłem TAM, gdzie numery nieparzyste, czyli po tej stronie bliższej stóp Kamiennej Góry....... No i jedna rzecz mnie zaszokowała strasznie. Właśnie rzecz dotycząca tych germańskich marketów. Gdy tak wędrowałem, w pewnym momencie przed oczami po prawej, u stóp Kamiennej Góry zobaczyłem wspaniały wielki monument poświęcony Harcerzom, Którzy Oddali Życie dla Polski walcząc w czasie wojny z germańską zarazą. Z tymi bandytami, potomkami tych co pod Grunwaldem dostali takie baty. Zaszokowało mnie strasznie "sąsiedztwo" TEGO MONUMENTU PAMIĘCI WALCZĄCYCH O POLSKĘ HARCERZOM.

Otóż, gdy stanąłem patrząc na Kamienną Górę i na TEN Monument, przed sobą miałem szerokie schody prowadzące w dół, a tam na dole dwa wielkie markety. niemieckie!!! Po lewej Rossman, po prawej Lidl!!! 

Szlag mnie trafiał. Tam, u stóp Kamiennej Góry Monument Pamięci Poległych w walce z niemieckim najeżdźcą, a obok, po lewej i prawej wielkie niemieckie markety, których celem jak zawsze grabienie Polski Naszej. Jak czują się Duchy Polskich Harcerzy Poległych TAM w Gdyni, w walce z niemieckim okupantem??? Kto podjął decyzję o takiej właśnie lokalizacji tych germańskich marketów w bezpośrednim sąsiedztwie TEGO MONUMENTU???!

Piękna Gdynia, i taka wstrętna plama na Jej wizerunku.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1648052

 Toć to czysta logika i konsekwencja.

 Deutsche Praxis.

 Mogli jeszcze postawić "praktikera" do kompletu.

 A na zapas małą przygotowaną do uruchomienia wytwórnię "ekologicznego" mydła.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Brian

#1648064

sami się podłożyli, dzięki czemu można było ładnie kontratakować i to przecież ładnym gestem dla Węgier (bo w oryginale skandalicznej wypowiedzi chodziło gł. o Węgry). sęk w tym, że sama groźba akcji i zwł. wet, to za mało, nie wolno dopuszczać do stałych prób przesuwania granic, tylko czasem merkel wstrzymuje innych na parę miesięcy (lub tak mi się wydaje). ich komisjami i finansowaniem nie ma co się przejmować

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1648092

Brawo Kaczyński!!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1648115