"Uliczne skrobanki" Pomnik Lecha Kaczyńskiego okleiły wizerunkiem... Jaruzelskiego

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Pomnik Lecha Kaczyńskiego znajdujący się w Szczecinie oklejono plakatami, na których widnieje między innymi Wojciech Jaruzelski. Podobne plakaty pojawiły się na siedzibie PiS. Skandalicznej prowokacji dopuściły się aborcjonistki ze Strajku Kobiet, których plakaty również zawisły na pomniku śp. prezydenta. Podaje dzisiejsza prasa w tym Niezależna.pl

Na cokole pomnika Lecha Kaczyńskiego znajdującego się przed siedzibą zachodniopomorskiej "Solidarności" pojawiły się plakaty, na których można przeczytać m.in. "Strajk kobiet" i "To jest wojna". Na kolejnych przedstawiono Wojciecha Jaruzelskiego i nawiązanie do stanu wojennego.

Komunistki uczciły pamięć idola patologii totalnej. Typowe.To lewackie komunistki nienawidzące Polski i kościoła. Normalne kobiety modnie się ubierają i pięknie pachną a te czerwone maciory, szkoda słów...Brzydkie, grube , łyse i wulgarne i do tego ulicznice pragnące sexu z kimkolwiek i gdziekolwiek zwolenniczki mordowania dzieci.

Pytam za czym czekają odpowiednie służby ? Oklasków nie będzie oczekiwane jest w końcu stanowcze działanie i te "wściekłe macice" będą płaciły solidnie z swoich portfeli za swoje wybryki !!! Tak dalej nie może być żeby jakaś grupa robiła co chciała i to bezkarnie.

Nowy poziom debaty publicznej. Kaczyński wyzywany od Jaruzelskiego/Hitlera, Jan Paweł drugi od obrońców pedofili dokąd my zmierzamy.  A ulicznice są bohaterkami .....skrobanek ! A co na to Policja ?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:8)

Komentarze

Dlaczego państwo polskie pozwala puszczalskim babom na obrażanie pamięci bohaterów narodowych, Świętego Jana Pawła II i wielu innych znanych i znakomitych Polaków!? Nie mogę tego zrozumieć.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1654629

Na bank niebieska neonowa kobieta tam była

Dopóki będzie dostawała kasę,to tak będzie. Jest to zwykła/y czerwona/y szmata i menel z SB do wynajęcia

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1654634

- wszystkie resorty, od szkolnictwa niższego, uczelnie, poprzez szpitale, urzędy ambasady, prokuratury i posterunki policji gdzie komendanci, bękarty SB-ków piastują takie funkcje w komisariachach i tu jest jedna z największych patologi w Polsce.

W komisariatach natychmiast potrzeba pilnej naprawy !!!!!! - około 100 (na 650 komendantów) do natychmiastowego dyscyplinarnego zwolnienia ze służby.

To komendanci posterunków kryją wszystkie lokalne afery komunistów (jak by co mam u siebie 100% dowody) - dobry przykład to porwanie i zamordowanie przez Policje syna Pana Olewnika (przy porwaniu nie było ani jednego cywila ! - długo ten fakt policyjne i zbrodnicze kur*y ukrywali)- albo krycie przez komendanta i 14-tu funkcjonariuszy morderstwa 17-to letniej Iwony Cygan w Szczucinie którą zamordował ze szczególnym okrucieństwem Paweł Kopacz - rodzina tej Żydówki Ewy Kopacz z Platformy UB -ywatelskiej.

Te policyjne mendy z prokuratorem na czele Wojsko Polskie powinno zastrzelić na miejscu a ta patologia trwa już 22 lata (od 1998 roku)- od tego oktutnego morderstwa !!!!!!!!!!!! - nikt się tym nie interesuje bo Pan Minister Sprawidliwości ma ambicje Premiera i uwagę skupia na podstwaianiu nogi i co jakiś czas szantażem "przystawianiem noża do gardła" Rządowi jak Lepper.

Sześc lat Pan Ziobro przebimbał na boksowanie się z prezes SN M.Gersdorf a i tak go znokautowała sierpowym.

PS - Ten co uciął głowę tej tłumaczcie z Warszawy to tez Żyd z rodziny prokuratorskiej - nijaki Kajetan Poznański - złapali go na Cyprze w drodze do rodziny w Izraelu. Przy okazji "Kuba ropruwacz" po badaniach genatycznych okazał się być niemieckim Żydem z pod Poznania - (mam oficjalny dokument).

Rwolucjoniści, zboczeni mordercy i wykolejeńcy - oto co zostało po Żydach w Polsce a terz chcą nam narzucić swoje "wartości" tak jak Palestyńczykom których lokalnie ogrodzili drutem kolczastym pod wysokim napięciem.
To oni przede wszystkim atakują teraz kościoły w Polsce (Lempart jest Żydówką - łatwo to sprawdzić) - i dziwić się teraz że Hitler tak ich "polubił" ? - w wojne nam się oberwało od Hitlera za obronę Żydów - niestaety ale taka jest prawda i mogę to udowodnić.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1654635

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1654637

- tego nie podają a to śmiertelny błąd i trucizna dla nas. Ta polityczna poprawność nas po prostu zamorduje żywcem bo ludzie nie wiedzą przed kim się bronić.

Tak nas Żydzi długo lali po głowie pałą "antysemityzmu" że teraz nawet każdy boi się głośno powiedzieć słowo - Żyd, a przecież to narodowość jak Polak.

PS - przepraszam ale zrobiłem kilka "literówek" w poprzednim komentarzu i jak ktoś odpowie pod nim to wtedy następuje blokada edycji tekstu (szkoda).
Chyba zacznę pisać na komputerze w jakimś edytorze tekstu z korektą błędów i dopiero potem będe "wklejał" tekst na forum aby uniknąć błędów.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1654640

Spoko

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1654644

- "ja niżej podpisany oświadczam że uznaję w przyszłości pozbawienie mnie wysokiej emerytury resortowej jeśli podczas pełnienia służby dla Polski dokonam świadomego przestępstwa". -

Piłsudski strzelał w łeb skorumpowanym zdrajcom a tu tylko utracą resortową emeryturę i dostaną zwykłą.

Czy ktoś z nich odmówi złożenia takiego podpisu na początku drogi kariery ?

Można ?

Czy znadzie się potem choć jeden zbój w kaście albo w Policji kiedy Miecz Domoklesa będzie nad nim wisiał do końca życia bo będzie miał emeryturę resortową ?

- co z tego że "uroczyście przysiegają uczciwość" - jak to nie rodzi żadnych konsekwencji ?
- zresztą tak skorumpowaną Policję bezkarnością pozyskują Sędziowie którzy sami mają wiele na sumieniu - zapewniając im bezkarność za łamanie prawa.

To dlatego się utarło powiedzonko że: "z Policją nie wygrasz".

Tak można rozbić tą ich chorą solidarność zawodową i przywrócić praworządność i bezstronną uczciwość.
Jestem pewien na 100 % że podchwyciły by to inne kraje którym oczywiści zależy na uczciwości - bo tym złodziejom którym nie zależy to się to nie spodoba ale wtedy sami się wystawią po za nawias.

Niestety - Pan Minister Ziobro woli "uganiać się za króliczkiem aby nie złapać go" - i tak będzie ganiał jeszcze ze 100 lat aż obywaj padną a reform jak nie było tak nie będzie. Już nawet o dekomunizacji nie chcą rozmawiać.

"Lipa z sosną razem rosną".

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1654656

A tymczasem marsz miliona czerwonych i niebieskich qrew się przegrupował. Ominął policję bocznymi uliczkami w ciągu 2 minut i wrócił na Marszałkowską.

Tłum taki, że końca nie widać

ps.

Autor foto:
Fotoreporter Neon24.ru Cezary Dobro..Wolski dla soku z czerwonego buraka

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1654638