Trzaskowski nie dotrze na zaprzysiężenie Andrzeja Dudy. Obraziła się panienka !

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

"Prezydent Warszawy i niedawny kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP Rafał Trzaskowski nie weźmie udziału w czwartkowym Zgromadzeniu Narodowym poświęconym zaprzysiężeniu na drugą kadencję prezydenta Andrzeja Dudy. Trzaskowski przyznał, że... wyjeżdża tego dnia z Warszawy. Obecni mają być m.in. Robert Biedroń i Władysław Kosiniak-Kamysz.

Zwołane na 6 sierpnia posiedzenie Zgromadzenia Narodowego odbędzie się o godz. 10.00 w Sejmie. Andrzej Duda złoży wówczas przysięgę i tym samym obejmie urząd prezydenta na drugą kadencję. W obradach nie będzie uczestniczył główny konkurent Dudy z wyborów prezydenckich Rafał Trzaskowski. "Nie będzie mnie niestety w Warszawie" - powiedział dziś.." - podaje prasa w tym Niezależna.pl

Nikt nie musi żałować, że niejaki Trzaskowski nie pojawi się na Zgromadzeniu Narodowym. PO pierwsze to organ konstytucyjny, a w skład wchodzą wyłącznie posłowie na Sejm i senatorowie RP. Trzaskowski jest samorządowcem, więc musiałby zostać zaproszony. Jakoś koledzy z KO, a zwłaszcza P. Budka, czy podmieniona Kidawa-Błońska, Trzaskowskiego nie zaprosili.

Po odwlekanej przez Trzaskowskiego wizycie - był bowiem tak załamany przegraną, że w nią nie mógł uwierzyć - u Prezydenta RP, na zaproszenie P. Prezydenta, kolejny zaszczyt, mógłby tylko dodatkowo nadąć już dosyć wybujałe ego Trzaskowskiego, od czego mógłby pęknąć, i co za strata byłaby dla Polski i Europy, a nawet powiem śmiele dla Świata.

Politycy i sędziowie powiązani układem magdalenkowym pokazują teraz ile naprawdę znaczy dla nich demokracja i jaki mają stosunek do społeczeństwa. Dla nich demokracja jest tylko wtedy gdy oni mogą rządzić. Dla nich demokracja jest tylko wtedy gdy udaje się im wydymać społeczeństwo. Trzaskowski to taki mały cwaniaczek, bez kultury i bez klasy. Totalni żalą się, że wybory były nieuczciwe. Owszem były nieuczciwe bo Trzaskowski łgał na potęgę. Z premedytacją po raz kolejny chciał oszukać społeczeństwo, byleby pewno dorwać się do żłobu i znowu móc kręcić ośmiorniczki lody i przyglądać się, jak mafie rozkradają Polskę.

Całe szczęście, że Polacy się obudzili i wybrali godnego tego wspaniałego, bohaterskiego narodu przedstawiciela - Prezydenta Andrzeja Dudę.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

tęczowa panienka

 

pod tęczową szmatą

będzie się gziła

tęczowa panienka

się obraziła

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1640536

ze vice  ciotka tez bedzie poza Warszawa. Kupa serducha. 

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ess

#1640556

zatresla...podpaska.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1640583

Żenada, raczej SKOMPROMITOWANY...kolejny cykor.

Serdecznie pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1640591

Lewica, jak i wnuk UBeckiej szmaty i syn TW Justyny to POkomuszy PUSTOSTAN do zburzenia i zaorania. żaden z UBeków nie został skazany za zbrodnie (może dlatego, że większość kierownictwa to byli żydzi)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640660