Tęczowi chcą agresji. Aktywista LGBT: Czas na delikatną walkę się skończył

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Podczas niedzielnej manifestacji środowisk LGBT w Warszawie jeden z aktywistów udzielił Onetowi wywiadu, w którym zapowiedział kolejne happeningi, polegające na zawieszaniu tęczowych flag. Dodał też, że czas na delikatną walkę się skończył. – To jest frustracja pobudzana modą z Zachodu – mówi „Codziennej” prof. Kazimierz Kik z UJK w Kielcach. Prowokacje środowisk LGBT to nie wszystko. Tomasz Lis ogłosił bohatera okładki zarządzanego przez siebie „Newsweeka” – Jerzego Urbana – tytułem „ulubieńca młodych” - czytamy dziś w "Gazecie Polskiej Codziennie". Podaje Niezależna.pl (https://niezalezna.pl/346791-teczowi-chca-agresji-aktywista-lgbt-czas-na-delikatna-walke-sie-skonczyl )

W ostatnim czasie nasilają się prowokacje ze strony środowisk LGBT. Na pomnikach, w tym także na figurze Chrystusa czy św. Jana Pawła II, zawisły tęczowe flagi, a tęczowi aktywiści ścierali się z policją po aresztowaniu Michała Sz., znanego jako „Margot”. Okazuje się, że to wcale nie koniec. Jak informowała wczoraj „Codzienna”, tęczowa flaga pojawiła się również na krzyżu na Giewoncie. Co więcej, w niedzielę doszło do kolejnej manifestacji. Podczas happeningu padła agresywna zapowiedź środowisk LGBT.

"Tęczowi chcą agresji." - Oni są agresywni z założenia! Co zmienia szczera wypowiedź jednego dewianta czy też raczej lewaka udającego dewianta seksualnego! Naiwni twierdzili, że "po wyborach będą 3 spokojne lata! O naiwności! To wynik wyborów prezydenckich spowodował, że pozbawione złudzeń o przejęciu władzy lewactwo wzmogło terror, a ponieważ jest sterowane i finansowane z UE i Sorosa po prostu wypełnia rozkazy i tyle! Jeśli ktokolwiek posądza lewactwo spod znaku LGBT i gender (feministki już stały się ich "nawozem historii") o cnotliwe chęci niech popatrzy na dzisiejsze USA, co się tam wyprawia!

Zaczęło się wszystko w latach 60-tych XX w od "dzieci kwiatów", od "better make love than war", od "wolnej miłości", ad śpiewania "Kumbaya my Lord", od Scotta McKenzie, który śpiewał "If you're going to San Francisco Be sure to wear some flowers in your hair ". Dziś ich dzieci likwidują policję, wyganiają białych z domów, obalają wszystkie pomniki, jak leci, nawet Ghandiego jako "właścicieli niewolników", w kongresie dyskutuje się nad "reparacjami "dla "Afraknamerykanów", z mowy ludzkiej żąda się wyrzucania "niepoprawnych" słów i całych zwrotów! To zdziczenie już w dużej mierze obserwuje się w Polsce! Nie miejcie złudzeń! Ameryka i w ogóle zachód poprzez lekceważenie początkowej fazy lewackiej krucjaty pod dyktando Gramsciego już chyba przegrały tę wojnę!!!

Każda flaga tęczowa powieszona gdziekolwiek powinna mieć domalowywany dopisek "zboczeńcy" i wisieć dalej. W ten sposób społeczeństwo będzie otrzymywać przekaz, że to są zboczeńcy i oni sami dojdą do tego, że trzeba przestać wieszać te flagi, bo osiąga się efekt odwrotny do zamierzonego. Albo dopisywać na tych flagach dowcipne hasła ośmieszające tą inicjatywę. Trzeba ich sprowadzić do groteski. Czas na delikatność rzeczywiście się kończy. Za burdy, zakłócanie porządku i obrazę trzeba WRESZCIE zamykać. A pisać o tym można co najwyżej drobnym drukiem w rubryce o dziwactwach - cielę o dwóch głowach itp. tak jak na to ci kilkukolorowi zasługują.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

W sobotę przed polską ambasadą w Berlinie LGBT protestowało w obronie praw osób homoseksualnych i transseksualnych w Polsce. Czy planuje w krajach, gdzie grozi kara śmierci za kontakty homoseksualne: w Iranie, Arabii Saudyjskiej, Jemenie, Sudanie, Afganistanie, Pakistanie i ZEA?

https://twitter.com/MarcinPalade/status/1295658364131782657

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1641543

Tchórze? Czy wspólnicy?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

michael

#1641568

Globaliści z Nowego Porządku Świata czyli żydolewactwo, chcą zniszczyć: Rodzinę, Kościół Katolicki, Państwa narodowe, by zapanować nad masą ludzką. LGTB są tylko ich narzędziami, których się pozbywa gdy już są zbędne w pierwszej kolejności.. Żydolewactwo podnosi ręce na polskie świętości i to nie pierwszy raz. Czy polski rząd ma coś w tej sprawie do powiedzenia. Gdzie prawo, które ma bronić ludzi Kościoła? Rząd PiS jak na razie chroni tych co wyznają ideologię LGBT bo tak nakazała UE. Pan min. Ziobro powinien zrobić porządek w kodeksie karnym, bo "znieważanie uczuć religijnych" jest nijakie, powinna się pod nim podpisać większość katolików co jest absurdum. Ochronie prawnej powinny podlegać przedmioty i miejsca kultu, rzeźby, obrazy, kaplice kościoły itd….

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641593

Minister Ziobro: Nie zamierzamy się poddawać. Chcemy i będziemy się bić w obronie naszej chrześcijańskiej tożsamości
https://wpolityce.pl/polityka/513828-ziobro-bedziemy-sie-bic-w-obronie-naszej-tozsamosci

Ps...Brawo, panie ministrze Ziobro! Takich stanowczych polityków nam potrzeba, polityków którzy nie ugną się przed unijną lewacko-lgbtowską nawałą i odważnie będą bronić naszej chrześcijańskiej tożsamości. Zacznijcie wreszcie prac bandytów na ulicach i wsadzać bandytów na co najmniej 3 lata do ciupy. Panie Ziobro, idź pan sam ze swoją partią do wyborów to więcej zyskacie! Nigdy więcej nieroba Gowina w rządzie. Gowin zniszczył uczelnie, Reytanem się będzie kładł za lgbt! W co PiS gra? Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek? PMM chcemy się czuć godnie! Uważam że zdrajca Gowin winien zostać usunięty ze ZP. On ma knucie we krwi i zawsze będzie zdradzał . Gowin to V kolumna PO w ZP. Co do walki o chrześcijaństwo to Morawiecki jakoś nie walczy z hordami zboków z LGBT oraz nie doprowadził do wycofania się z konwencji stambulskiej. Po prostu Morawiecki ma jakieś układy z KE albo boi się, że Bruksela będzie na niego krzyczeć. Rząd PiS w dalszym ciągu na kolanach a zasadnicze reformy zapowiadane w 2015r dalej są tylko w planach. Trudno będzie wygrać następne wybory. PiS stracił impet co widać było w wyborach prezydenckich. Młodzi odeszli do PO. Ja też jestem homofobem. Mam nadzieję, że nie dożyję czasów przymusowego leczenia. Proszę Państwa, nasza Ojczyzna, Polska jest bodaj pierwszym krajem w Europie, gdzie próba stygmatyzacji za pomocą słowa-wytrychu ‘homofob’ najzwyczajniej nie działa. Co więcej, można bez obawy powiedzieć, że jest się, owszem, tym ‘homofobem’, i to homofobem dumnym! Przyjdzie taki dzień, że Polacy nie wytrzymają i poleje się krew. Nie ma zgody by 1-2% zboków terroryzował naród. I kasa z UE przepadnie. Ale Polska zostanie oczyszczona z żydobolszewickiej zarazy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641589

Bandytów faktycznie prać pałą by się zdało, ale trzeba tez zdawać sobie sprawę, że to walka na polu i warunkach wyznaczonych przez wroga. Zaspokaja przede wszystkim bieżące emocje, ale długofalowo sukcesem się na ogół nie kończy.

Skuteczną walkę to im trzeba wydać zupełnie gdzie indziej - odciąć finansowanie, np. opodatkowując tzw. "fundacje". Skończy się kasa na "rewolucję" to i rewolucja bardzo szybko się skończy. Problem w tym, że aby to zrobić to naprawdę trzeba chcieć ich uspokoić, a nie tylko gonić króliczka.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1641681

Masz rację, też to tak widzę. Jest ciągłe udawanie, gonienie króliczka, a wiara się cieszy. Sam słyszałem jak Kaczyński wyrażał się pozytywnie o fundacji Batorego, to się po prostu w głowie nie mieści. Przed każdymi wyborami obiecuje repolonizację mediów i na obiecankach się kończy. Uczciwy człowiek jeżeli wie, że obietnicy nie może spełnić, to nie obiecuje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1641691

We Francji w Lille 3 pedałów w 2 osobnych atakach zostało dźgniętych nożem, jeden jest w stanie krytycznym. Policja określa ataki jako homofobiczne. Macron cicho, Markel cicho, UE też. A w Polsce wielka wrzawa bo w więzieniu zamknęli rozbójnika.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641689

Ciocia Lodzia idzie na całość

Czy jest jeszcze coś, czego ta Pani Lodzia nie zrobiła?

Co robić.

Na klientów za stara a potrzeby ma...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1641572

NOBLA za grafikę gdybym mógł dawać. Niby nic, a przekaz bezbłędny, ponadczasowy. Gdzie można kupić takie rolki??? 

Kupuję cały worek, i będę rozdawał chętnym za jeden uśmiech.  No i sam oczywiście będę używał. Po wcześniejszym opluciu............. 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1641584

https://media.wplm.pl/thumbs/36d/OTYwL3VfMS9jY185YjNjOC9wLzIwMjAvMDgvMTcvMTAwMC81ODMvOGJhZWE0ZWYxNGRmNGU1ZjlmNjc3YjFhMWM4YTVkNmYuanBlZw==.jpeg

Aktywiści LGBT zaostrzają język. Chutnik: "Tylko walką można wyszarpać sobie wolność. To już ostatnie tchnienie homofobii". „Wierzę, że niestety tylko walką można wyszarpać sobie wolność. I nie jest tak, że zrobi się rewolucję i można się rozejść” mówi w wywiadzie dla Sylwia Chutnik. Feministka i pisarka stwierdziła, że ludzie „odkrywają swoje tożsamości” przestają się bać i będą coraz mocniej domagali się swoich praw. „To już ostatnie tchnienie homofobii” ogłosiła. Radykalne akcje społeczności LGB. Polacy bardzo negatywnie oceniają radykalne i agresywne działania społeczności LGBT. Nie popierają tych działań i nie identyfikują się z nimi. Działaczka feministyczna twierdzi jednak, że inaczej się nie da. Jak się patrzy na historię ruchów emancypacyjnych, to nigdy nie były pokojowe demonstracje. To nie było miłe, sympatyczne proszenie, żeby nas wysłuchano, co zresztą organizacje pozarządowe, aktywiści i aktywistki robią od wielu lat stwierdziła. Chutnik stwierdziła, że proszenie, raporty, debaty nie przynoszą efektów jakich chce społeczność LGBT. Jak długo można dyskutować, używając racjonalnych argumentów? Jak długo można pracować u podstaw, organizować kampanie społeczne, które mają sprawić, że społeczeństwo zaakceptuje mniejszość? To wszystko dzieje się od lat i nie przynosi większych rezultatów. Nic dziwnego, że grupy dyskryminowane czują gniew i frustrację. I wybierają inną strategię walki oznajmiła Chutnik w wywiadzie dla „Newsweeka”. Opowiadała też, że mamy do czynienia z „faszyzacją życia publicznego” i „agresją wobec osób LGBT”, o co oskarżyła miedzy innymi prezydenta Dudę, europosła Joachima Brudzińskiego i „całą resztę polityków PiS”. Ale przesyłam też serdeczne pozdrowienia dla PO i pana Rafała Trzaskowskiego, który był wtedy na wakacjach z dziećmi. Bardzo to szanuję jako mama, ale niepojawienie się ani na demonstracjach, ani pod komisariatami. gdzie dochodziła do różnych nadużyć wobec zatrzymanych, jest skandalem. Oświadczenie w mediach społecznościowych to za mało powiedziała Chutnik robiąc prztyki prezydentowi Warszawy. Zdaniem aktywistki, nie można też mówić, iż walka o praworządność i utrzymanie demokracji w Polsce jest ważniejsza od spraw środowiska LGBT. Jaki jest ważniejszy temat niż prawa człowieka? Niech mnie ktoś oświeci. Mówienie, że społeczeństwo nie jest gotowe, to jest przerzucanie odpowiedzialności na jakieś wyimaginowane społeczeństwo. (…) Homofobia jest dyskryminacją i nie ma możliwości rozmawiania z człowiekiem, który ja głosi. Tak samo jak z rasistą czy antysemitą stwierdziła.

Coming out Sylwii Chutnik..
Chutnik ogłosiła niedawno, że jest osobą nieheteronormatywną i od jakiegoś czasu pozostaje w związku z kobietą. Stwierdziła, że dostała dużo wsparcia, ale jednocześnie mówiła o zaszczuwaniu osób homoseksualnych w Polsce. Mój coming out był podkreśleniem, że my wszyscy spieprzyliśmy ten kraj. (…) Póki jeszcze mogę i mam siły, zostaję w tym kraju powiedziała Sylwia Chutnik. To co zapowiadają aktywiści LGBT dzieje się na naszych oczach. Coraz więcej, coraz bardziej agresywnych protestów i domaganie się coraz większej ilości praw. Mniejszość próbuje siłowo narzucać swoje poglądy większości.

Newsweek

Ps...Przecież z oblicza widać, że owa pani jest żydówką i ma całkowitą rację - Polska nie jest dla niej "tym krajem". Tym krajem jest Izrael. Pisarka? Każdy śmondak z zacisza swojego kibla coś tam sobie pisze …żydowina Spurek, Rabiej, Ciupak, Engelking, Chutnik…ta żydowska lesba ma syndrom niedopchnięcia. Samo obce parszywe towarzystwo. Chutnik, ty lepiej już zostaw „ten” mój „kraj” i wyprowadź się wreszcie do kibucu, gdzie twoje miejsce. „Ten kraj” nie dla ciebie tęczowy ręczniku. Aktywistko lesbijska czy pedalska wy chcecie na siłę wprowadzić ideologię LGBT. Zapamiętajcie, że siła rodzi kontr siłę a wtedy różnie bywa. Zboki chcą siłowego rozwiązania, to mogą je mieć. Dokładnie tak samo myśleli sowieccy żydobolszewicy gdy szli na Polskę w 1920 roku i przeliczyli się podobnie żydobolszewicy „tęczowi” przeliczą się w swoich rachubach. Tolerowaliśmy was dziwadła, ale jak chcecie walczyć z nami no to zapraszamy do walca …Promil społeczeństwa chce coś narzucać innym, chyba cię pogięło kobiecino. Nie prowokuj żydolewacka szmato do podłogi bo może to mieć dla was zboczeńcy katastrofalny skutek. Pederastia była jest i będzie chorobą umysłową oraz zboczeniem! Przegracie tę wojnę którą rozpętaliście! LGBT=NSDAP, to żydokomunizm przebrany w kolorowa szmatę. Polacy są uodpornieni na wszelkie zamordystyczne ideologie. Nawet nie próbujcie wprowadzać anarchii bo będziecie zeskrobywani z bruku. Demokracja to rządy WIĘKSZOŚCI. A większość w Polsce jest NORMALNA i brzydzi się tęczowych szmat. Na razie tęczowi bandyci wyją aż miło. Ujawnić dochody i źródła finansowania „aktywistów LGBT”. Nieroby od Sorosa i agentury niemieckiej! Bo gdy się milczy, milczy, milczy, to apetyt rośnie wilczy na homofobię, co być może drzemie w nas. U mnie coraz więcej homofobii. Rano nie mogę jeść śniadania tak pełny jestem i jej i faszyzmu. I w ten sposób człowiek nawet nie wie kiedy staje się tym ślicznym, w pełni europejskim homofobem - cokolwiek to oznacza - homofobem świadomym, otwartym i dumnym. A Chutnik to od chuci, widać chuć ją rozpiera i chce na barykady! TW Bolek POwiedział „ będęm pałował” także tęczowych, bo „mniejszość nie będzie w demokracji rządzić większością”! Bolensa wyzdrowiał?!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641590

Chcą wyszarpać sobie wolność??? 

A po co wam się szarpać duraki o tę wolność w Polsce? Nie macie na nią TUTAJ najmniejszych szans.

Do Gujany droga wolna.

Nikt was nie będzie zatrzymywał. Za "grosze" tam dostaniecie hektary dżungli, założycie sobie Świątynię Ludu bis, no i świetlana przyszłość przed wami. Wielebny Jim Jones będzie waszym guru, albo jakiś inny Margol, czy głupol, a może nawet wybierzecie sobie aktywistkę Chutnik. Był Jim Jones w pierwszej świątyni, w bisowej może być sama "dama" Chutnik, jak i on - przez siebie wybrana.

Wzór daję wam na tacy. Dziękować nie trzeba.

WON! 

z Polski do Gujany, a stamtąd do"nieba".

Jak tamci przed wami

:

https://ciekawostkihistoryczne.pl/2020/08/19/terror-gwalty-na-nastolatkach-i-najwieksze-zbiorowe-samobojstwo-w-historii-co-tak-naprawde-wydarzylo-sie-w-jonestown/

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1641720

https://m.neon24.pl/ccc94e41614f3998a8384ac328621fd4,13,0.jpg https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcR3lsVJBBYlNecsBwOphcWDSHLI63hk858XbQ&usqp=CAU https://media.wplm.pl/pictures/2020/08/17/960/541/f1152d41969a4fe48944ff47faf0f039.jpeg

Bojowa odezwa dziewczyny "Margot": "W Polsce w dwa tygodnie można zrobić przewrót". Skoro można w dwa tygodnie zrobić w Polsce przewrót, wprowadzić słowo „queer” do potocznego języka, wykonać taki fikołek narracyjny, że wszyscy zaczynają mówić o przemocy politycznej i braku ochrony ze strony państwa, to może i spotkanie z papieżem się uda mówi w rozmowie z serwisem polityka.pl „Łania”, aktywistka LGBT z kolektywu „Stop Bzdurom” i dziewczyna Michała Szutowicza „Margot”. Działaczka bardzo chętnie udziela teraz wywiadów przyjaznym jej środowisku mediom i zaczyna mówić o radykalnych działaniach, które będą podejmowane przez tęczowych aktywistów. Całość pod linkiem
https://wpolityce.pl/polityka/513767-odezwa-dziewczyny-margot-w-2-tyg-mozna-zrobic-przewrot

Ps..Z wypowiedzi tej dziewczyny wynika, że mówiąc o „Michale/Margot” nie należy używać ani męskich, ani żeńskich końcówek. Więc jak mówić, „to”? No, dopiero wtedy będzie oburzenie. Przecież to paranoja! A w kryminale rura Michała Szutowicza zmięknie, zobaczymy czy będzie nadal miał „pogodę ducha”?. Gostek myśli, że to zabawa, a tu wyrok się kroi i cela czeka. Nic nie pomogą europejscy cwelebryci. Gdzie to coś kończyło podstawową szkołę ( jeśli skończyła )? Żywot medialny bojowej dziewczyny Michała Szutowicza będzie jeszcze krótszy niż żywot niejakiej Ludymyły, co to wespół z niby-mężem niejakim Kramkiem chciała wyłączyć Polskę. Ta siksa wyłudziła już ponad 200 tys. na zbiórce publicznej wraz ze swoim bandytą ulicznym Michałkiem. „Na uwolnienie”. A to i tak czubek góry lodowej bo od żyda Sorosa lecą miliony na rozmaite fundacje, które ten małpi cyrk organizują. Do tej pomarańczowej zarazy powinno się strzelać a nawet wieszać na rynku. Skoro z policjantami jest na Ty tzn. trzeba wyciągnąć konsekwencje służbowe i skierować innych, którzy nie będą się fraternizować. I w tym momencie wchodzi ABW o 6 i rzuca tę chorą żydolewaczkę na glebę. Bo mamy dość! Gdzie są służby, gdy padają wprost słowa typu „rewolucja”? Co z ciągłym prowokowaniem i burzeniem ładu społecznego? Zadanie nr 1: odciąć tych neobolszewików od finansowania, a sponsorów ścigać za finansowanie działalności terrorystycznej. Najszybszy sposób na ugaszenie totalitarnego terroru rozwydrzonych smarkaczy. Ci ludzie kpią sobie w żywe oczy z Polaków. A poprawność polityczna wielu zamyka usta. I na to liczą ci utrzymankowie żyda Sorosa, wspierani przez WSI dla swoich celów. Natychmiast zdelegalizować wszelkie organizacje szerzące w Polsce ideologię LGBT oraz wpisać je na listę organizacji terrorystycznych. Podobnie jak Antifę i Zielonych. To są wszystko żydolewackie „kolektywy” zaprowadzające nam w Polsce, tylnymi drzwiami, neożydobolszewizm. To nie ma nic wspólnego z jakimiś tam urojonymi „prawami” homo, a wręcz homo są przez te bandę wulgarnych i bezczelnych pajaców rozgrywani dla ich potrzeb. Nie tylko prawica jest przerażona patrząc na to co mówi zarówno ten czubek jak i czubkini. Każdy normalny człowiek jest przerażony. I nie rozchwianiem norm przez czubków tylko ich rozchwianiem umysłowym. Reakcja pełna obrzydzenia i sugestie, aby jak najszybciej udali się do psychiatry są jak najbardziej na miejscu i nie mają nic wspólnego z homo czy transfobią. Gdyby w Polsce istniało jedno lub drugie, a zwłaszcza w wydaniu konserwatywnym, to bylibyście wywlekani z łóżek i wywożeni do psychiatryków na pobyt stały albo tak długo aż sobie przypomnicie jakiej jesteście płci. Tego typu ideologia jaką reprezentujecie jest szkodliwa, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży, obliczona na zagubienie siebie i własnej tożsamości płciowej. Dlatego konieczna jest bezwzględna i pilna delegalizacja wszelkich struktur w obrębie ideologii LGBT w Polsce. To co robią ci ludzie podchodzi właściwie pod jakąś sektę i ostre pranie mózgu, psychomanipulację, itd. To są rzeczy karalne. Dlaczego ten babsztyl i inne Kramki czy Kozłowskie nawołujące do zniszczenia Polski nie siedzą w kryminale? Rząd nie ma pomysłu na tą bandę to banda znajdzie pomysł na zdemolowanie naszego kraju. Konstruktywna opozycja ma sens, ale nie totalny wróg wewnętrzny i V-kolumna niszcząca Polskę! Dość lękliwego biadolenia władzy i bezkarności ekscesów, pora twardo stosować obowiązujące prawo, bo nastąpi eskalacja! Nie o poglądy tu chodzi, ale chuligaństwo. Mamy ofensywę lewactwa, atak obcych mediów, kalanie uświęconych wartości i bezczelne prowokacje na ulicy i w sejmie! Próby destabilizacji są wspierane i finansowane przez zewnętrznych i wewnętrznych wrogów Państwa, a w stolicy wydano miliony na szkolenia bojówkarzy. Chcą wg. projektu Sorosa tworzyć „nowego człowieka”, ale i zdradziecko wspierać obce interesy jak Rosji i Niemiec, oraz zablokować problemami wewnętrznymi nasze roszczenia o reparacje wojenne. Rozpoczęte przez animatorów LGBT „etapowanie” trwa, tolerancja była i jest, to teraz chcą gloryfikacji swoich aberracji seksualnych, akceptacji homo „małżeństw” z adopcją i deprawacją cudzych dzieci, wreszcie eliminacji naszych wartości i chrześcijaństwa. Chcą terrorem usunąć wszystko, co stanowi podłoże współczesnej cywilizacji i demokracji, zniszczyć zasady życia oparte na kulturze i filozofii greckiej, rzymskim prawie i chrześcijańskiej moralności i zastąpić je zupełnym nihilizmem i anarchią. Wrogie Polsce media i opozycja biorą w tym czynny udział, podżegają ich i bronią, a że w każdym społeczeństwie jest pewna liczba osób niezrównoważonych i świrusów, mogą tym nawet doprowadzić ich do zbrodni. Polskie władze powinny odważnie bronić konstytucyjnych praw większości mieszkańców naszego kraju, a nie ulegać presji UE inspirowanej fałszywymi donosami i akcjami opłacanych harcowników i dewiantów seksualnych. W końcu agresywne prowokacje i obrzydliwe ataki na spokojnych ludzi, oraz nachalne próby gorszenia cudzych dzieci skończą się postrzeganiem dotąd tolerowanych grup jako wrogów publicznych nr 1., nawet z tragicznymi skutkami. Jeśli się nad tym skutecznie nie zapanuje i nie będzie kar za drastyczne wybryki może dojść do zamieszek, a nawet samosądów…Dość. Czy aby tą Łanią nie powinny zająć się służby. Zajmujemy się sytuacją na Białorusi a kolorowi wywrotowcy szykują rewolucję. Rządzący czas wybudzić się z letargu i rozprawić się z tęczową zarazą. Chyba są jakieś służby w Polsce, by zrobić porządek. To po co płacimy podatki? Czy mamy czekać, aż będzie tak: www.youtube.com/watch?v=n5kUeLIpGsM

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641591

Dziękuje Wiesław,dziekuje....

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Mateo

#1641658

https://media.wplm.pl/thumbs/f40/OTYwL3VfMS9jY19jMDllNy9wLzIwMjAvMDgvMTgvOTYwLzY0MC9lNjkyMTBhOTQ3YzE0Nzc2OGQyZGQzM2E1MzFmZWVjNS5qcGVn.jpeg
Marsze LGBT byłyby zakazane! "Chcemy ulic wolnych od homopropagandy". „Ustawa StopLGBT ma na celu wprowadzenie gwarancji faktycznej ochrony małżeństwa, rodziny i rodzicielstwa poprzez eliminację z przestrzeni publicznej zgromadzeń negujących te podstawowe wartości. Dość narzekania, że homolobby posuwa się coraz dalej. Aktywnie postawimy im tamę! Chcemy Polski wolnej od ideologii LGBT” tak Fundacja Życie i Rodzina promuje obywatelski projekt, który miałby zakazać marszów LGBT.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/513961-godek-przedstawila-projekt-chca-zakazu-dla-marszow-lgbt

Ps... No i bardzo dobry projekt, szkoda że nie do zrealizowania! Bo rządu PiS nie stać na obronę Polaków przed lewackimi bandami. Rząd PiS boi się KE i UE która wspiera ideologię LGBT mającą za zadanie zniszczyć wpływy Kościoła i patriotyzm a z Polaków zrobić bezrozumną masę ludzką , która będzie można dowolnie kierować i doić z kasy. Kiedy w końcu rząd PiS to zrozumie i zacznie walczyć bezpardonowo z lewacką zarazą? Takie prawo trzeba wprowadzić, bo to jest samoobrona. Eurokołchoz zechce nas karać za takie prawo, ale zezwolenie na taki atak na naszą kulturę, będzie nas w przyszłości kosztował o wiele więcej. Te parady LGBT są obsceniczne, burzą porządek prawny i obrażają inteligencję zwykłego człowieka. Powinny być zakazane - to oczywiste. Zło niech siedzi w swoich norach.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1641592

Niech sobie pedały pedałują gdzieś,

w domowych zaciszach.

NIC !

to nikogo nie obchodzi.

Chcą pedałować na ulicach???

TO!

Naszej Pięknej Polsce szkodzi!

Więc uważajcie wy szkodnicy:

- bo skończyć wam się może źle,

pedałowanie na ulicy.

Mówicie a???

POLACY Zrobią

z was

tęczowe wstrętne bee!

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1641602

Dobrze, że właśnie teraz jest "przy władzy" Zjednoczona Prawica.... PiS trzyma w rękach "złoty róg", oby zatrąbił..Jeżeli  teraz nie zrobi "tego  co trzeba" to zostanie mu za trzy lata tylko przysłowiowy sznur... Z wrogami się nie  dyskutuje i nie prosi o "tolerancję naszych wartości"...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

RAK

#1641609

https://media.wplm.pl/thumbs/724/OTYwL3VfMS9jY19mMjUxMS9wLzIwMjAvMDgvMTkvOTYwLzYwNS84MDRkYjhkYzA1MmY0ZGY5YWM5MGEzZWYzZmQ3OWUzMS5qcGVn.jpeg
"W Piśmie Świętym można znaleźć wiele sprzeczności czy niemądrych stwierdzeń"..Dziennikarka „Gazety Wyborczej” znowu chce reformować Kościół. „W sprawie osób homoseksualnych Kościół katolicki i duża część katolików, szczególnie w Polsce, hołduje poglądom sprzecznym z logiką i zdrowym rozsądkiem. Zaciska oczy, by nie dostrzegać prostych faktów. Uznanie praw osób homoseksualnych nie jest sprzeczne z Ewangelią” - pisze o obszernym tekście w „Gazecie Wyborczej” Dominika Wielowieyska. Uproszczeniom i spekulacjom nie ma końca. Publicystka nie chce jednak dostrzec przeciw czemu naprawdę protestuje Kościół. Nie chodzi o osoby homoseksualne, ale ideologię, którą promują tęczowi aktywiści. Głosi też, że każdy człowiek posiada godność i nie można mu jej odbierać, każdemu należy się szacunek i wsparcie. Kościół protestuje przeciw seksualizacji i ideologizacji społeczeństwa począwszy od dzieci i młodzieży. Dziwne teorie Wielowieyskiej...Publicystka „Gazety Wyborczej” stwierdza, że homoseksualizm występuje w naturze od zawsze zarówno wśród ludzi, jak i zwierząt, więc uznanie praw osób homoseksualnych nie jest sprzeczne z Ewangelią. Podkreśla: Osoby homoseksualne były, są i będą wśród nas. Takimi je stworzył Pan Bóg używając retoryki osób religijnych. W niektórych epokach i społecznościach objawiały się z otwartą przyłbicą np. w starożytnej Grecji. I jakoś cywilizacja ani ludzkość od tego nie upadły, jak to wieszczą dziś co bardziej gorliwi fundamentaliści. To, czy homoseksualizm był społecznie akceptowany, wynikało z obyczajowości i kultury danego społeczeństwa, a nie z wyroków boskich pisze. Szkoda, że Wielowieyska nie odnosi się bezpośrednio do tego, przeciw czemu protestuje Kościół i wierzący. Chodzi przede wszystkim o brak zgody na zawieranie „małżeństw” jednopłciowych i zrównanie takich związków z małżeństwem kobiety i mężczyzny oraz na adopcję dzieci. Dziennikarka „GW” prowadzi pseudoteologiczne rozważania i pisze: Powoływanie się na jakiś fragment Biblii, by uzasadnić przekonanie, iż homoseksualizm to zło, jest absurdem. W Piśmie Świętym można znaleźć wiele sprzeczności czy niemądrych stwierdzeń i katolicy sami uznawali wiele razy, że nie należy wszystkiego brać dosłownie. Wierzący w większości zdają sobie sprawę, że obok pierwiastka boskiego jest też w Piśmie Świętym pierwiastek czysto ludzki. Natomiast warto spojrzeć jeszcze raz na główne przesłanie Ewangelii i nauk Jezusa z Nazaretu. W świetle tego głównego przesłania to, czy ktoś jest osobą homoseksualną czy nie, nie ma większego znaczenia. Nie o to w Ewangelii chodzi podkreśla. W Ewangelii mamy słowa o świętości małżeństwa kobiety i mężczyzny, wierności i dobru dzieci. To też Wielowieyska uzna za „naleciałość kulturową”? Dziennikarka podpiera się tekstem Tomasza Terlikowskiego dla Klubu Jagiellońskiego, który pisze o wizji starcia ideowego, które jest zakorzenione w przekonaniach sprzecznych z duchem Ewangelii. Przekonania to jednak nie jest to samo, co Ewangelia. Warto, aby publicysta katolicki poszedł o krok dalej i odpowiedział sobie na pytanie, jakie rzeczywiste zło miałoby tkwić w tym, że dwóch mężczyzn lub dwie kobiety kochają się, uprawiają seks i tworzą związek? Są sobie wierni, wspierają się, nie są w stanie żyć w związku heteroseksualnym, a bez związku z partnerem czy partnerką byliby skazani na samotność do końca życia. Żądanie od nich takiego poświęcenia jest właśnie nieludzkim podejściem do sprawy, które nie ma nic wspólnego z miłością bliźniego, a więc centralną ideą Ewangelii podkreśla. W ten sposób można podważyć niemal każdą prawdę wiary, a nawet istnienie samej religii. Wiara to nie wybiórcze traktowanie przykazań. Publicystka twierdzi natomiast, że formalny związek osób homoseksualnych i uznanie praw jakich się domagają, nie zagraża religijności, wierze i wartościom, którym wierni są wierzący. Naprawdę? Może o jakieś innej wierze pisze Wielowieyska, albo celowo wprowadza czytelników w błąd?

Uderzenie w celibat
W tekście, który jest jedną wielka obroną środowiska LGBT, nie mogło zabraknąć przytyków pod adresem Kościoła, kapłanów i uderzenia w celibat. Wiele kłopotów Kościoła zniknęłoby błyskawicznie, gdyby celibat nie był obowiązkowy zarówno dla osób homoseksualnych, jak i heteroseksualnych. To kwestia wyrwania się z okowów bezsensownych, nieżyciowych dogmatów stwierdza. Takie myślenie prowadzi do uznaniowości. Z religii wybierzmy sobie co nam pasuje, resztę uznajmy za nieżyciowe dogmaty, nieaktualne teorie, nieprzystające do naszych czasów. Postawny się w miejsce Boga, bo przecież sami lepiej wiemy, co jest dobre a co złe. To teologia na miarę „Gazety Wyborczej”.

Adopcja dzieci
Na koniec swojego bardzo kontrowersyjnego tekstu Dominika Wielowieyska odnosi się do adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Podkreśla, że temat jest trudny, a dorośli, którzy chcą przyjąć dziecko muszą być dojrzali i odpowiedzialni. Po czym dodaje: Na pewno dla dzieci lepszy jest pełen miłości dom niż dom dziecka. I orientacja seksualna nie ma tu znaczenia. Przy podejmowaniu decyzji o adopcji żaden ideologiczny schemat nie powinien obowiązywać, bo każdy przypadek adopcji trzeba rozpatrywać osobno, tylko i wyłącznie z punktu widzenia dobra dziecka, a nie praw tych czy innych dorosłych ogłasza. Nie ma jak wymieszać dobro dzieci, ich prawa z pięknym obrazkiem kochającej się pary. Czy dziecko, które nie ma mamy i taty będzie właściwie się rozwijać? Czy nie będzie uważać na normę społeczną modelu „rodziny” wyniesionej z domu? Czy jego seksualność będzie rozwijać się w sposób odpowiedni, nie będzie mu narzucana lub sugerowana? Z góry odrzucam wszystkie przesądy dotyczące wychowania dzieci przez osoby homoseksualne. Teza, że dzieci te rzekomo będą zmuszone do przyjęcia jakieś orientacji seksualnej, to bzdura podkreśla Wielowieyska. Poseł Lewicy Maciej Gdula jest zachwycony pseudobiblijnymi wywodami publicystki „Wyborczej” i stwierdza: Bez rozsądnych głosów katolików trudno będzie zbudować w Polsce akceptację dla osób LGBT. Dlatego bardzo się cieszę z tekstu D. Wielowieyska. Pisze, że w Biblii jest wiele problematycznych szczegółów. Natomiast przesłanie jest jasne i jest nim miłość. „Gazeta Wyborcza” drukująca tęczowe plakaty staje coraz wyraźniej po stronie społeczności LGBT, która ma coraz większe żądania. Już nie tylko aktywiści tej społeczności, ale też wspierający ich dziennikarze zaczynają wpływać na społeczeństwo tak, by stopniowo przekonać je do związków jednopłciowych i w końcu adopcji dzieci przez homoseksualistów.

”Gazeta Wyborcza”

Ps...Głupsza od swojego ojca, skąd taka rasa się wzięła w Polsce? Wątpliwe ,żeby wynarodowiona żydowska purchawa Wielo-coś tam, znała język aramejski, hebrajski i rozumiała sens Pisma Świętego. Więc lepiej niech nie otwiera zardzewiałej kopary i nie zgrzyta głupio. Co tak wybitna badaczka i znawczyni pisma świętego robi w GW ? Toż to akademicka głowa. Oj marnuje się ten intelekt, marnuje. A co na to naczelny Rabin Gazety Wyborczej? A towarzystwo w GW to intelektualni sodomici…! Ciemny narodzie ! Po tylu latach głoszenia jedynej, obowiązującej prawdy pochodzącej z ust jedynej krynicy mądrości czyli Adama Michnika bądź jego kapłanów ten „ciemnogród” ciągle tego „dogmatu” nie przyjął do wiadomości. A Wielowieyskej pozostało tylko trwać więc napisze wszystko co „kościół” sorosowy przykaże. Kościół rzymski był jest i będzie a michnikowe gównow… spłynie nieszczelną kanalizacją Trzaskowskiego. Wielowieyska i Pismo Święte? Żydzi tylko Talmud uznają (mowa o chazarach takich jak Michnik-Szechter). Oto adwokatka diabła znalazła błędy, no sukces na miarę światową. Używając retoryki Wielowieyskiej nie można piętnować złodziei i pedofilów bo takimi stworzył ich Bóg? Przepraszam za porównanie. Logika Wielowiejskiej jest śmieszna i prostacka..Oj jak demoralizacja pójdzie za daleko … to tylko metody Rodrigo Duterte , albo Sodoma i Gomora …

Parę uwag.

1. Gdula-„przesłanie jest jasne i jest nim miłość” jakoś nie widzę u lgbt oznak miłości do katolików i KK.

2.Gdyby pan Bóg albo Darwin uznali związki homo jako sposobu na ciągłość gatunków to by nas nie było (i tych lgbt też).
3. Ciekawe czy według standardów GW Margot i Łania są parą odpowiednią do adopcji i wychowania dzieci ?
4. Lewactwo zawsze miało inklinacje do różnych wynaturzeń i rozwiązłości obyczajowej. W końcu Lenin umarł na syfilis.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1641624

LGBT chce konfrontacji. Oni nie mają poparcia społeczeństwa, Biedronia poparło 3% społeczeństwa w ostatnich wyborach. Już pojawiają się pobicia aktywistów, a jak trafią do wiezienia za swoje czyny niezgodne z prawem może być nieciekawie. Tam może ich spotkać jeszcze większa agresja.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1641627

To prawda, ale tu działają nieco inne mechanizmy - im społeczne poparcie wcale nie jest potrzebne bo zmiany forsuje się odgórnie na siłę i przeważnie właśnie wbrew woli większości. Oni do tego dążą, a nie do zdobycia jakiegoś masowego poparcia.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1641682

1. Masz dość tęczowego terroru i agresji w miejscach publicznych, w placówkach edukacji Twoich dzieci, podczas ważnych dla Ciebie wydarzeń w życiu własnym i RP?
Masz dość wulgarnych aktów "aktywistów" LGBT, ich huligaństwa, profanacji, farbowania na tęczowo wszystkiego co szanujesz, kochasz i przekazujesz swym następcom?
Dorzuć swój podpis, namów do podpisu rodzinę, sąsiadów, znajomych, przyjaciół!
Potrzeba minimum 100 tys. podpisów. Im więcej, tym lepiej!
Zbiórka trwa do końca października 2020 r.

https://www.pch24.pl/obywatelska-inicjatywa-przeciwko-gorszacym-paradom--ruszyla-zbiorka-podpisow,77913,i.html 

2. Wciąż jeszcze trwa zbiórka podpisów pod apelem do min.sprawiedliwości i prokuratora gen.RP Zb.Ziobry i min.MSWiA M.Kamińskiego o koniec dla bezkarności łamiących permanentnie konstytucję i prawo RP tzw.aktywistów LGBT.

https://www.pch24.pl/skonczmy-z-bezkarnoscia-lobby-lgbt--ponad-10-tys--osob-poparlo-apel-do-ministra-sprawiedliwosci,77898,i.html 

Udział w obu akcjach to również okazja do policzenia się przeciwników zawłaszczania i indoktrynacji Polski przez wspieraną m.i.przez Brukselę dzicz LGBT  oraz test -  jak bardzo i ilu obywatelom RP naprawdę zależy na Rzeczpospolitej pod znakiem Biało-Czerwonej, Orła Białego i Hymnu "Jeszcze Polska nie zginęła" by istniała i trwała przez kolejne tysiąclecia.  

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1641668

W 1920 roku byliśmy zagrożeni przez rewolucję bolszewicką i udało się ją na 19 lat zatrzymać pod Warszawą. Dziś jest podobnie. Rewolucja (rewolta) ideologii LGBT rozwija się w najlepsze. Miejmy nadzieję, że uda się ją powstrzymać znowu na polskiej ziemi. 

Trzeba obnażać absurdy tej ideologii i pokazywać jej podobieństwo do ideologii nazistowskiej. Trzeba też wystrzegać się poprawności politycznej. Już 25 lat temu Cejrowski pokazał, jak można lewactwu odebrać jego zabawki i wykorzystać je przeciwko niemu samemu. W programie WC-kwadrans zaczął tworzyć mapę Ciemnogrodu. To pojęcie, którego od bodaj lat 50-tych lewica używała jako pejoratywnego w stosunku do ludzi wierzących i szanujących wartości tradycyjne, odwrócił, nawołując do bycia dumnym z przynależności do tegoż Ciemnogrodu. Efekt widać do teraz, bo pojęcie używane jeszcze dość powszechnie na początku lat 90-tych dziś jest rzadko przytaczane. Przestało mieć negatywne konotacje, więc lewica z niego zrezygnowała. Może podobnie dziś tworzyć mapy homofobii? Może być z niej dumnym? "Jestem homofobem i jestem z tego dumny! Jestem normalny!". Przy czym należy podkreślać, że homofobia to nie fobia wobec ludzi, którzy zostali dotknięci homoseksualizmem. Jako ludziom należy się im szacunek. Ale szacunek czy nawet akceptacja nie należy się już ideologii stworzonej na gruncie rzekomej obrony praw homoseksualistów. Może to kogoś zaszokować, ale uważam, że homoseksualiści powinni mieć takie same prawa jak ludzie heteroseksualni. Jeszcze bardziej może zaszokuje fakt, że już je w Polsce mają. Przykłady? Mogą zawrzeć ślub. Oczywiście pod warunkiem, że będzie to ślub kobiety z mężczyzną. Ale nikt im tego nie zabroni. Mężczyzna z mężczyzną ślubu zawrzeć nie może. Ale to dotyka także mnie - jako mężczyzna hetero nie mogę poślubić mężczyzny (co mi raczej nie przeszkadza). Czy homo są tu jakoś dyskryminowani? Nie, bo te same regulacje dotyczą hetero. Jeśli chcą zawierać śluby w ramach tej samej płci, to nie jest to prawo, ale przywilej. A ogół na takie przywileje nie powinien się godzić. 

W podobny sposób można udowodnić, że praktycznie całe polskie prawo równo traktuje hetero i homo. A jeśli homo chcą coś więcej, no to sorry... Nikt im żadnych praw nie odmawia. Co najwyżej przywilejów, które chcieli by zawłaszczyć. 

Ideologia LGBT jest podobna do ideologii nazistowskiej. Najpierw wypełzła z małej grupy ludzi. W połowie lat 20-tych zapewne mało Niemców wierzyło, że partia Hitlera ma jakąkolwiek szansę na zdobycie władzy, a już na pewno nie władzy absolutnej. Potem zaczęła domagać się akceptacji, a teraz odmawia akceptacji wszystkim inaczej myślącym. Już ma swoje bojówki, na razie wieszające flagi na pomnikach, ale też dopuszczające się dewastacji i pobić, za co bandzior "Margot" trafił już do aresztu. Podobnie jak naziści chcą zdominować szkoły i wychowanie dzieci i młodzieży, żeby wychować sobie wiernych janczarów. Teraz słyszymy, że myślą o jeszcze bardziej agresywnych metodach, bo pokojowe krojenie salami nie zdaje w Polsce rezultatów. W wielu krajach już opanowali wymiar sprawiedliwości tak, że za krytykę ich ideologii można iść do więzienia. W latach 30-tych podobnie było z przeciwnikami NSDAP, który lądowali w obozach koncentracyjnych. Obie te ideologie, Nazizm i LGBTyzm łączy też to, że zagrożeniem dla nich są ludzie niezależnie myślący, a więc ludzie o tradycyjnym światopoglądzie i ludzie wierzący. I obie takich ludzi zwalczają. Obie też mają krew na rękach. O Nazizmie wiemy aż za wiele. A ideologia LGBT to nie tylko homoseksualiści (a właściwie ideologia homoseksualna, bo jak powyżej pisałem, ludzie dotknięci homoseksualizmem są dla niej jedynie tłem), ale też aborcja ze swoimi milionami ofiar i pedofilia. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1641776