Te słowa premiera o rodzinie przejdą do historii! "Nie zgadzamy się, by wyjątki określały, co jest normą"

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

W dniu dzisiejszym Prezes Rady Ministrów - Premier Morawiecki nakreślił w Sejmie kierunki polityki Rządu RP oraz rozwoju kraju na najbliższe lata. Premier w trakcie swego wystąpienia w Sejmie powiedział :

"Nie zgadzamy się, by wyjątki określały, co jest normą"

"Nie ma naszej zgody na eksperymenty społeczne i rewolucje ideologiczne"; "Dzieci są nietykalne"

Słowa te odnosiły się głównie do ruchów LGBT, ataku środowisk gejowskich na polskie rodziny, na edukację dzieci na to co wzbudza taki opór społeczny i dezaprobatę na te działania mniejszości seksualnych nie akceptowalnych w kraju.

„Boli mnie atak na Kościół polegający na wystawianiu osób mających problemy z ukierunkowaniem swej seksualności na podszepty niemądrych ideologii, poprzez zaniechanie potrzebnej tym osobom opieki duszpasterskiej, psychologicznej i rodzinnej, co jeszcze bardziej wzmaga agresywność tych ideologii. Przypomina to postępowanie armii radzieckiej, która „stoi po drugiej stronie Wisły i patrzy z obojętnością na dymy walczącej Warszawy, czekając aż dymy zagasną, a ludzie przestaną istnieć.” Ta sama armia rozrzucała wtedy ulotki: „walczcie!”, lecz rozmyślnie nie przyszła z pomocą. Bez tej pomocy osoby LGBT pozostają samotne i wyobcowane, popadają w nałogi i rozpustę. Często popełniają samobójstwa. ” Piszą w katolickiej prasie księża.

Co zatem robi tam w sejmie RP pedalska wiosna? Nie może być tak, aby ludzie z defektem jednego podstawowych instynktów, jakim jest instynkt zachowania gatunku narzucali ogółowi swoje odmienne myślenie i zachowania. Nikt tych ludzi nie prześladuje, jak to było w nazistowskich Niemczech, czy obecnie w kilku państwach azjatyckich. Niech sobie żyją, ale nie mogą deprawować innych swoją innością. Według większości Polaków niech nie narzucają swoich chorych teorii innym i niech się z tymi chorymi teoriami na życie nie obnoszą publicznie głównie na terenie szkół i przedszkoli w innym przypadku opór Polaków zaostrzy się, jak podaje prasa, głownie prawicowa i co pokazuje już życie.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Mowa jest tania, tak powiadają Amerykanie. Poczekamy i zobaczymy czy za słowami i obietnicami pójdą czyny. Tymczasem liczba niezadowolonych z powodu bierności PiS na kilku polach i braku spełnienia obietnic danych przed poprzednimi wyborami rośnie. Bardzo dobrze opisał swoje niezadowolenie parę dni temu "krzysztofjaw" we wpisie, Czy jestem rozczarowany.

Tymczasem na bezbronnych patriotów wysyłana jest uzbrojona po zęby policja, która obrzuca gazem łzawiącym nawet modlących się pod kościołem, a która chroni prowokujących odmieńców. Do szkół wciska się "genderowe" piątki, a od rodziców oczekuje, że sami obronią swoje dzieci przed falą demoralizacji. Przed poprzednimi wyborami obiecywano Polakom repolonizację mediów, niestety nie kiwnięto nawet palcem by zrobić coś w tej sprawie. Tuż przed ostatnimi wyborami prezes Kaczyński nagle przypomniał sobie o tym, że trzeba znowu obiecać to samo. Poczekamy zobaczymy.

https://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/czy-jestem-rozczarowany

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1609689

Jak prezes powiedział, tak na pewno będzie. W końcu za repolonizację mediów wezmą się najwieksi "polacy" patrioci, pod przewodnictwem niemniej zasłużonego dla (swojej) ojczyzny Jonny Danielsa...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5
#1609724

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Następne stracone lata. Nie wierz kłamcy choćby mówił prawdę !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Verita

#1609727

To zła teoria...
A może jednak się mylę :).

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1609728

Litości!

Ku pokrzepieniu serc - wiersz Konstantego Ildefonsa "Zima z wypisów szkolnych", którego fragment przytoczył dziś na posiedzeniu sejmu Grzegorz Braun. Była to jego odpowiedź na expose.To jest jednak lepsza literatura niż bełkot mateusza jakuba. Wiersz o zimie powstał w 1936 roku, więc sanacja dobrze już dała w kość Polakom.

Któż to tak śnieżkiem prószy z niebiosów?
Dyć oczywiście pan wojewoda;
módl się, dziecino, z całą krainą -
niech Bóg mu siły doda;
śnieżku naprószył, śnieżek poruszył
dobry pan wojewoda.

A któż na szybach maluje kwiaty,
czy mróz, czy mróz, dziecino?
Nie, to rączuchną dla ciebie, żabuchno,
starosta ze starościną;
srebrzyste prążki, listki, gałązki
dla ciebie, dziwna dziecino.

A któż te śliczne zawiesił sople
za oknem u okapu?
Czy może także mróz niedobry
swą fantastyczną łapą?
Nie, moje złoto, to referenci,
podkierownicy, nadasystenci
nocą nie spali, hurra! wołali,
sople poprzyklejali.

Hej, tam w Warszawie jest pan minister
siwy i taki miły,
przez okno rzuca spojrzenia bystre,
bo chce, by dla ciebie były
zimą sopelki, śniegi i lody:
wszystkie zimowe wygody.

Jeżeli tedy sanki usłyszysz
i dzwonki ich tajemnicze,
wiedz: to minister w skupionej ciszy
nacisnął taki guziczek,
że gwiazdki dzwonią i gwiazdki lśnią
nad miastem i nad wsią.

Konstanty Ildefons Gałczyński

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4
#1609693

Tego minusa to na pewno dał "jan patmo", bo mu Konstanty konkurencję na portalu robi... :).
Zawistnik jeden...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1609722

noc ci zepsuję...

 

noc ci zepsuję

nie pałowałem

i nie pałuję

 

PS Nie dziwię się, że sądzisz po sobie i swoim zomowskim środowisku?!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1609730

plus/minus ma znaczenie dopiero, gdy jest imienny.

Mam swoją czarną listę, która ciągle się wydłuża; wspomniany przez Ciebie harcownik jest tam od dłuższego czasu. Konstanty Ildefons faktycznie pokazuje różnicę między poetą a wierszokletą :-)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1609744

na pewno w szkołach Lauder-Morasha.
Oddajmy więc i resort edukacji pod nadzór capo di tutti capi z nowojorskiej Koszer Nostra.
No skoro gangsterzy już tak dobrze zawiadują naszymi resortami finansów, spraw zagranicznych, szkolnictwa wyższego, kultury i kto wie czym jeszcze!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1609697

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1609721

Rozwiązania są... ale werbalne, bo we wzniosłym gadaniu oni są całkiem dobrzy.
Ćwiczyliśmy to przez ostatnie cztery lata i byłby cud gdyby teraz to się nagle zmieniło.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1609735

...za wyjątkiem tych w łonach matek ! 

I wszyscy co go popierają...to obłudnicy !

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1609725

Po czynach ich poznacie, a nie po pustej paplaninie bez pokrycia w czynach. I tu znowu dr. Kawęcki ma gorzkie słowa dla PiS.

https://naszdziennik.pl/polska-kraj/215341,strategia-polaryzacji.html

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1609726

Ten Kawęcki to całkiem mądry gość, aż pozwolę sobie zacytować:

"(...) mamy tu pewną analogię do tego, co jest w Hiszpanii, gdzie prawica poprzez zaniechania spowodowała wzrost siły politycznej socjalistów. Można nawet powiedzieć, że koalicja ugrupowań centroprawicowych i konserwatywnych doprowadziła do zjawiska tzw. zapateryzmu."

Do tego właśnie zmierzamy. Widać zresztą, że te "zaniechania" są świadome i celowe - może to mocne stwierdzenie, ale mam coraz silniejsze przeświadczenie, że cała gra z tymi "zaniechaniami" i hodowaniem skrajnej lewicy idzie o to aby przygotować w Polsce grunt do lewackiego przewrotu.
W międzyczasie spróbowano szybszego scenariusza irlandzkiego, ale chwycił słabo, natomiast hiszpański jest spokojnie cały czas realizowany.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1609738

Masz rację, oby takich Polaków było w Polsce jak najwięcej. Nikt tak pięknie nie zdaje relacji z Marszu Niepodległości jak właśnie on w TV-TRWAM. Opowiada pięknie o tym co widzi na marszu i jednocześnie robi w bardzo ciekawy sposób wykład z historii Polski, pięknie potrafi to połączyć. Wracając do expose, to uważam, że polskie społeczeństwo jest ponownie usypiane kołysanką obietnic. Trzeba przyznać, że część z nich została spełniona, ale tylko część.

Ponownie słyszymy te same obietnice co cztery lata temu, a nawet więcej. Morawiecki wie co łechce ludzi i co oni chcą usłyszeć, zresztą robi to tak samo jak i A. Duda. Pięć tysięcy Polaków w Kazachstanie od lat czeka na pozwolenie na repatriację do Polski. Na trzy miliony tych, którzy wyemigrowali na zachód, wróciła tylko maleńka część, (jeśli wierzyć rządowi, około 100 tys). Rząd przyjął ostatnio więcej cudzoziemców aniżeli jakiekolwiek inne państwo UE. Mamy znowu ministra finansów, który nie urodził się w Polsce (czyżby stało się to już tradycją?) i który nie kryje nawet swoich planów wycofania z obiegu gotówki.

Nasi wrogowie są obdarowywani wspaniałomyślnie donacjami na antypolską działalność, natomiast polscy, patriotyczni historycy nie dostają od rządu ani grosza. Nie widzę, aby rząd zabrał się na poważnie za naprawę wizerunku Polski i zaczął walczyć z antypolonizmem. I jak takim ludziom można wierzyć? Jeszcze ciekawiej będzie po wyborach przezydenckich w maju przyszłego roku, gdy powróci sprawa ustawy S447. Niech nikt nie liczy na to, że ta sprawa została zapomniana.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1609741

Miał co najmniej 2 lata, a w zasadzie cztery by zrobić porządek z LGBT, nie zrobił i nie zrobi bo potomek łącznika Jaruzelskiego-Wolskiego z Israelem nie po to dostał posadę "premiera" - co widać po obsadzie Ministerstwa Finansów - od nadzorcy nad Polską w stopniu nawet nie oficerskim ale sierżanta.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

antyleming

#1609754