Tak wyglądało prawdziwe piekło kobiet

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Dzisiaj feministki pragnące skrobanek (zabijanie dzieci) na życzenie, obalenia demokratycznie wybranych władz, piszą na noszonych przez siebie tekturowych transparentach napisy "Piekło kobiet". Czy te bezmózgowia wiedzą jak naprawdę wyglądało  kiedykolwiek piekło kobiet ? Czy one czytały kiedykolwiek i poznały ich historię życia, cierpienia i tragicznych śmierci. Niech te krzykliwe, wyuzdane i wulgarne panie wykrzyczą to tym kobietom które zginęły i cierpiały w Niemieckich i Sowieckich obozach śmierci i zsyłek, rozstrzeliwanych, zagazowywanych z własnymi dziećmi za to,że były Polkami.

Niech to wykrzyczą na grobie bohaterskiej młodziutkiej Ince czy Janinie Lewandowskiej zamordowanej w Katyniu. Niech wreszcie powiedzą to tym młodym kobietom walczącym na Barykadach Warszawy, które ginęły mając po kilkanaście lat za ojczyznę. Niech także wykrzyczą swoje wulgaryzmy, bohaterskiej Krystynie Wańkowicz, czy wielu innym Polkom gwałconym przez Sowieckich katów, mordowanych w katowniach NKWD i UB.

Wyuzdane feministki agresywne bez pierwiastka kobiecej delikatności jesteście nikim wobec tamtych bohaterskich pięknych kobiet, które dzisiaj ze świata Bożego powiedziały by wam " WYPIE...."

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:5)

Komentarze

To jest żałosne jeżeli na forum Niepoprawnych.pl w sprawie aborcji wypowiada się notoryczny pedal. Niespełniony specjalista bez macicy.z Neona24.ru

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652427

Otóż to. Jakby ktoś jeszcze kojarzył łagry, zony, czy nawet samą drogę do nich- u ruskich też nie było lekko. Dziś zaciera się znaczenie słów. Dla lewaków tragedią i terrorem jest, gdy paru katolików stanie przy drzwiach kościoła albo gdy nie chcą na nich płacić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1652823