Szok! Rachoń ujawnia kulisy umowy Tuska i Putina w sprawie ograniczenia żeglugi na Zalewie Wiślanym

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Inwestycję przekopu Mierzei Wiślanej Jarosław Kaczyński, jeszcze jako premier, ogłosił w 2006 roku w Elblągu. Gdy kilka lat później Platforma Obywatelska objęła władzę, plany te szybko wycofano. Podczas sławetnego spotkania Władimira Putina i Donalda Tuska w Sopocie w 2009 roku, doszło do podpisania tzw. umowy samoograniczającej. Co wynikało z jej zapisów? M.in. to, że Polska ograniczyła swoje własne prawa, wynikające z Międzynarodowego Prawa Morskiego.

" Umowa podpisana przez Donalda Tuska i Władimira Putina 1 września 2009 w Sopocie. Zgodnie z nią to, z czego korzysta państwo polskie, a nie jest statkiem handlowym, nie może wpłynąć przez Cieśninę Piławską. Podpisał się pod tym premier D. Tusk."

To się nazywa Targowica. Beznadziejni nieudacznicy zrobią wszystko, co jest w interesie Rosji i Niemiec kosztem interesu Polski.

Ujawnił narodową zdradę i to oczywistą w programie JEDZIEMY Redaktor Rachoń. Reasumując Polski Premier podporządkował Polskę Rosji. Uzależnił nasze bezpieczeństwo od widzi misie Putina. Wlazł  Tusk w dupsko Putinowi tak jak właził w dupsko Pani Merkel. Jak takie postępowanie można nazwać ? zdrada narodowa ! Tusk i jego wierni wyznawcy to zdrajcy, wiadomo i my to wiemy i pamiętamy, ale należy również pamiętać , że Trzaskowski to syn „Justyny”, agentki SB , jest absolwentem Fundacji Batorego sponsorowanej przez Sorosa, pilny uczeń Gieremka-nienawistnika polskości. Idźmy na wybory całymi rodzinami aby nie dopuścić przejęcia władzy przez tych zdrajców.

Tusk symbolizuje PO i Trzaskowskiego. Wybierając Trzaskowskiego wleziecie w dupsko Putinowi. Uzależnicie Polskę od sowieckiej Rosji, zresztą temu nie ma się co dziwić -  cóż można wymagać od komuchów i dewiantów z LGBT !

Zastanówcie się na kogo chcecie zagłosować !

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:20)

Komentarze

Cenne uwagi na temat jednej z umow Tusk - Putin, oraz na temat genealogii i kariery Trzaskowskiego.

Ciekawostka taka: mamusia Rafala wyrosla z dobrych korzeni. Pomimo tego donosila na polskiego Zyda - Tyrmanda.

Bardzo dobry artykul - na piatke.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1635784

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635836

Co z tego ze taki tusk byl zdrajca czy kolaborantem jak panstwo polskie nie jest w stanie postawic mu zarzutow i postawic przed sadem.Rzadzil osiem lat wyladowal w brukseli i dalej swoje zadanie wypelnia.Podobno mamy wywiad i inne osrodki sluzace do analizy zachowan politykow z najwyzszych polek,ale tylko mozemy sobie o tym popisac na portalach.Nie wiem po co temat roztrzasac i sie denerwowac jak wszystko bedzie dalej tak samo.Na pewno jakby tusk nagle odszedl to panstwo polskie urzadzi mu pogrzeb z takimi honorami jak by co najmniej chowano krola lub innego naprawde zasluzonego polaka.Przykro to wszystko pisac ale mysle ze sytuacja postepowania panstwa wzgledem zdrajcow napewno jeszcze dlugo sie nie zmieni bez wzgledu na to czy przezydentem bedzie prezydent takiej czy innej opcji politycznej.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1635875

Masz rację, a najlepiej to pokazali jak adamowicz został zabity i PiS dzień wcześniej stawiało mu zarzuty kryminalne, a po śmierci to wręcz był jakby mąż stanu...

PiS nic nie zrobi aby takich zdrajców jak tusk wsadzić do paki, bo to jeden i en sam układ magdalenkowy. Trzeba wybierać ludzi spoza tego układu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1635915

moskala, germańca i gudłaja, śmierdzi dokładnie tak samo. Więc interesy żydowskie, niemieckie i sowieckie, są siebie warte....

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1635980

A "polacy" witaja go z kwiatkami. KIM WY JESTESCIE ????

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1636020

A "polacy" witaja go z kwiatkami. KIM WY JESTESCIE ????

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1636021

dzięki :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1640699

Tusk również dopuścił do okradzenia budżetu przez mafię watowską i paliwową. Ma za to stanąć przed Trybunałem Stanu. To był chyba najgorszy rząd w historii.

Komisja do sprawa wat raport końcowy
"Tusk kierował do Sejmu projekty nowelizacji ustawy o VAT rozszczelniających system podatkowy pod pozorem znoszenia barier administracyjnych. "
https://www.rp.pl/Polityka/190909429-Komisja-sledcza-ds-VAT-przyjela-raport-koncowy.html

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1641297

PiS nic nie zrobi aby takich zdrajców jak tusk wsadzić do paki, bo to jeden i ten sam układ magdalenkowy.
Bo zaras cała maszyna Brukselska (agentura w parlamencie europejskim) zrobiła by lament na całą Europę, że reżim Kaczyńskiego chce zamknąc Tuska.
" bo to jeden i ten sam układ magdalenkowy."
Takie komentarze (korwinowcy, konfederacja ) pachną ruskimi trollami.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1659096