Strajk Kobiet podał adresy prof. Pawłowicz, Kai Godek, Bartłomieja Wróblewskiego i Roberta Bąkiewicza

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

 "To sprawa, którą natychmiast powinna zająć się Prokuratura. Na oficjalnym profilu Strajku Kobiet w mediach społecznościowych opublikowano prywatne adresy sędzi Trybunału Konstytucyjnego prof. Krystyny Pawłowicz, działaczki pro-life Kai Godek, prezesa Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" Roberta Bąkiewicza i wielkopolskiego posła PiS Bartłomieja Wróblewskiego." pisze Niezależna.pl

Na oficjalnym profilu Strajku Kobiet w mediach społecznościowych opublikowano prywatne adresy - administrator/właściciel profilu naruszył ustawę o ochronie danych osobowych (RODO) więc niech wreszcie państwo zacznie działać! Ba nas się straszy na każdym kroku sankcjami za naruszenie tej ustawy a tym wolno?

Protestujący, którzy dyszą gniewem i nienawiścią są największymi ofiarami. Wzywają do wojny. Nic o niej nie wiedząc. Wojna jest brudna. Niszczy charaktery, miażdży sumienia. Protestujący pałający nienawiścią wchodzą do Kościołów. Może tak z tej nienawiści i żądzy zemsty zaatakują jednostkę wojskową? Po takim ataku skrobanek będzie full !

"Będziemy podawać kolejne adresy kolejnych bohaterów tej farsy pt. rząd #wypierdalać co atakują kościół " - piszą kibice na forach internetowych.

Policja powinna spisać wszystkich, którzy protestują, wysłać powiadomienia do szkół i zakładów pracy rodziców i wpisać w akta. Kiedy będą starać się o pracę na państwowej posadzie będzie wiadomo, że to niegodna zaufania dzicz. Trzeba odebrać tej dziczy anonimowość. Pójść do ich domów, zakładów pracy, szkół - upublicznić ich wizerunek.

Policja o godz 6:00 policja powinna wjechać z drzwiami do władz tej terrorystycznej bojówki i wywlec "panie" w kajdankach do samochodów policyjnych. Zamknąć w areszcie śledczym na początek na 6 miesięcy. Zarzut, próba zamachu stanu, obalenia władz konstytucyjnych i podżeganie do mordów przeciwników politycznych. Wiem, Ziobro na kwarantannie, Jaro organizuje obronę kościołów, kibice zstępują Policję? - o co tutaj chodzi - tak pytam?

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)