Soros oburzony unijnym kompromisem. Twierdzi, że Polska i Węgry ograły Unię Europejską

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Prasa w całym kraju opisuje wczorajsze spotkanie szefów pastw Unii Europejskiej i doprowadzeniu przez Polskę i Węgry porozumienia co do budżetu Unii Europejskiej. Jest to niewątpliwie wielki sukces tych krajów wspartych przez kraje Wyszechradu. Nie wszystkim, jak podaje prasa, jest w smak to Polsko - Węgierskie zwycięstwo i obrona narodowych interesów przed LGBT, napływem Islamistów i antyklerykalizmem.

 "Kanclerz Niemiec Angela Merkel pracowała pod ogromną presją, by nie dopuścić do zawetowania budżetu Unii Europejskiej na lata 2021-27 i funduszu naprawczego COVID-19. Jednak kompromis, jaki osiągnęła z Węgrami i Polską, jest najgorszy z możliwych" - pisze George Soros w artykule dla portalu Project Syndicate.

"George Soros nie ukrywa swojego rozczarowania wypracowanym wczoraj w Brukseli porozumieniem w sprawie budżetu unijnego na najbliższe lata. W artykule dla "Project Syndicate" pisze, że Polska i Węgry... ograły Unię Europejską."

Jak Soros krytykuje porozumienie to tylko się cieszyć , co nie oznacza ,że międzynarodówka lewacka usiądzie na laurach i to co się dzieje na naszych oczach jest dobre dla Europy i świata.

Gdy Soros jest "rozczarowany" to jest najlepszy sygnał dla Polski,że osiągnęła sukces. Totalna opozycja, wróć głupota, gryzie palce ze wściekłości, a Trzaskowski chyba mdleje ze złości - i tak trzymać ! Ile jeszcze to żydowskie, nienawistne monstrum będzie żyło, ile jeszcze będzie roznosiło smród i zarazę . Zdelegalizować natychmiast skrajnie antypolską fundację Batorego ( zarząd w tym Smolara osądzić i ukarać za działanie na szkodę Polski i Polaków). Z tą kreaturą , z tą zarazą nawet Izrael nie chce mieć nic wspólnego!

 

Żródło :

https://niezalezna.pl/forum/368547-soros-oburzony-unijnym-kompromisem-twierdzi-ze-polska-i-wegry-ograly-unie-europejska-zobacz

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:14)

Komentarze

- tym bolszewickim, międzynarodowym terrorystą. Gdyby w odpowiednim czasie zrobiono "porządek z Leninem nie było by ludobójstwa i II wojny światowej.

Dla służb specjalnych to "pikuś" ograć definitywnie tego wywrotowego gada i czarciego bękarta.

On wypowiedział prywatną wojnę ludzkości i człowieczeństwu - więc ludzkość powinna wypowiedzieć wojnę jemu.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1654205

Faktycznie dobra wiadomość. Bezwstydnicy mieli apetyt na co innego. Zwykły Polak ma rację: przez takie pisanie Soros jawnie stawia się na pozycji wroga

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1654295

Wczoraj w godzinach wieczornych odbyło się w Brukseli długo oczekiwane spotkanie szefa EPL Tuska z babcią Lodzią. Profesor Tusk poparł postulaty babci Lodzi, tj:

-aborcję na życzenie do 90 roku życia oraz

-darmowe prezerwatywy i pigułkę PO,

-program Szosa dla Sorosa

z tt

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1654497

"Proszę, trzymaj się z dala od Unii Europejskiej i Europy "- napisał dziś na Twitterze premier Słowenii Janez Jansza, odpowiadając na tweeta finansisty żyda spekulanta George'a Sorosa w sprawie porozumienia UE dotyczącego budżetu.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1654301

- Żyd Rafał Trzaskowski, jego pupil i wychowanek odpalił świece chanukowe w centrum stolicy aby pokazać do kogo należy Warszawa.

Wojna z Żydami o Polskę trwa.

Tu link:

http://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/uroczyste-zapalenie-pierwszej-ze-wiec-chanukowych

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1654306

Takim grymasem zawodu zareagowały zdradzieckie mordy na wieść o porozumieniu w/s unijnego budżetu. Nawet przedstawiciele innych państw z różnych przecież opcji politycznych kręcili z niedowierzaniem głowami załamując ręce. Historia zapamięta te śmieci ku przestrodze dla pokoleń.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1654318

i twardym domaganiem się Ziobry za wetem, czy nie mieliby racji, jakie możliwe scenariusze po ewentualnym zawetowanie i powrotu do rozmów z prezydencją portugalską?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

Lolek Wielki

#1654417

A czy ktoś czytał (poza podpisującymi) to "wiekopomne", w gruncie rzeczy "aneksowe", porozumienie? Jest gdzieś opublikowane bez cenzury? Dobrze jest wiedzieć o czym się dyskutuje, zwłaszcza z tak wytrawnym graczem jak Soros, w oparciu o propagandową "niezależną" (cudzysłów na miejscu). Pożyjemy, zobaczymy...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

Zygmunt Korus

#1654436

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zabobon o tym, że państwami rządzą fachowcy a przynajmniej normalni ludzie.
Jest o wyjątkowo niebezpieczny zabobon, w który wierzą niemal wszyscy obywatele. Dla przykładu najnowsza informacja z 16 września 2020: „Szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen 16 września 2020 r. poinformowała, że KE proponuje zwiększenie celu redukcji emisji do 2030 r. z 40 do co najmniej 55 proc. w odniesieniu do poziomu z 1990 r.”
(a więc proponuje zwiększenie celu, jak komunista Chruszczow, który też proponował towarzyszowi Józefowi „Stalinowi” Dżugaszwili (dżuga_szwili = syn_żyda), żeby zwiększyć limity dzienne na egzekucje chłopów na Ukrainie, w latach 1935-37)

Poinformowała!
A równie mądra jest reakcja w naszym bantustanie polskiego orwellowskiego Ministerstwa Klimatu:
„Ministerstwo Klimatu z niepokojem przyjęło propozycję KE ws. większej redukcji emisji CO. Z niepokojem przyjmujemy propozycję Komisji Europejskiej dot. zwiększenia celu redukcji emisji do 2030 r. "co najmniej do 55 proc." bez przedstawienia środków, mających służyć jego realizacji. Podczas swojego wystąpienia Ursula von der Leyen, Przewodnicząca Komisji Europejskiej, nie uzasadniła tej konkretnej wartości - komentuje Ministerstwo Klimatu.”.

(Ursula von der Leyen to, ta wobec której, pojawiły się zarzuty o plagiat pracy doktorskiej, a przeprowadzone postępowanie wykazało uchybienia w tym zakresie. Zachowała jednak doktorat, co uzasadniano brakiem premedytacji i stosunkowo niewielkim zakresem splagiatowanych miejsc!)

No i wczoraj, 11 grudnia A.D. 2020 cyt.: „Osiągnięto porozumienie ws. redukcji emisji w UE do 2030 roku. Redukcja wyższa niż planowana. Przewodniczący Rady Europejskiej i szefowa Komisji Europejskiej ogłosili, że na unijnym szczycie osiągnięto kolejne porozumienie. Dotyczy ono redukcji emisji CO2 w Europie do 2030 roku – zamiast dotychczas planowanych 40 proc., będzie to 55 proc. Dziennikarze informują, że porozumienie w tej sprawie blokował przez wiele godzin premier Mateusz Morawiecki, który domagał się gwarancji pomocy w przechodzeniu na czystą energię.”
Źródło: https://biznes.wprost.pl/gospodarka/energetyka/10397994/osiagnieto-porozumienie-ws-redukcji-emisji-w-ue-do-2030-roku-redukcja-wyzsza-niz-planowana.html

Sprawa dla Ministerstwa Klimatu jest prosta. Jakby dostali pieniądze na przekupienie górników - to by bez zastanawiania się, zamknęli wszystkie kopalnie (tylko pieniędzy nie mają). Zupełnie jak w tym powiedzeniu (komucha i mordercy żołnierzy niezłomnych) Władka Gomułki, ksywa „wiesław”: „Gdybyśmy mieli więcej blachy stalowej, moglibyśmy produkować więcej konserw, ale nie mamy mięsa”.

Widać, że w ministerstwach – tak jak za prawdziwej przedwojennej Sanacji - liczą się tylko pensje. Noż kupa niebezpiecznych, bardzo niebezpiecznych „urzędników”, ale urzędników którzy decydują o życiu setek milionów ludzi na zasadzie ” poinformowała, że KE proponuje”.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

panMarek

#1654463

Hey pseudopolska totalna opozycja .Wasze media w Heimacie odbieraja wam nadzieje

„Sueddeutsche Zeitung”: Kompromis z Brukseli to katastrofa

https://www.dw.com/pl/sueddeutsche-zeitung-kompromis-z-brukseli-to-katastrofa/a-55915195?maca=pol-rss-pol-all-1492-xml-mrss

Mówiąc wprost,zagranica wam POyeby odpada.Zostaje wam palanty ulica z lesba Lempart ,ale jeśli to jest ostatnia wasza szansa na powrót do władzy to poproszę o popcorn i będę się tym widowiskiem delektował

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1654466

Ewelina Dobrovolska - Polka, nową minister sprawiedliwości na Litwie,

Zobaczcie jaka obdziargana.Na przedramieniu Bukowski, a na torsie cytat z Metalliki. Do śluby poszła w czarnej sukni ślubnej, bo z partnerem uznali, że w takiej jej najładniej.

Niezła artystka z niej

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1654472

Wychodzi na to, że będzie dobrze.

Wychodzi, że to media celowo straszyły- jedne w histerii, że jak można wet a inne, że jak to EU ośmiela się przeciw Polsce.

https://businessinsider.com.pl/finanse/waluty/weto-polski-i-wegier-w-ue-brexit-i-pakiet-stymulacyjny-w-usa-reakcja-rynkow/q270z3n

Czyli nie jest to żadne wielkie "zwycięstwo", tylko normalne- i co ważniejsze przewidziane- załatwienie sprawy

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1654475

Ten moment, kiedy misterny plan oszwabienia Polski poszedł się jebać

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1654626