Słyszycie to wycie ! to wyje totalna ale..głupota !

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

"......Na oficjalne wyniki wyborów trzeba jeszcze poczekać, ale tendencje są jednoznaczne. Prawo i Sprawiedliwość powiększyło swój elektorat w stosunku do poprzednich wyborów o 6 procent, Platforma Obywatelska i Nowoczesna (KO) oraz PSL i Kukiz’15 straciły. Stało się to, o co przez 4 lata usilnie apelowała opozycja. Polacy demokratycznie pokazali co sądzą o rządach Prawa i Sprawiedliwości. Chcą Polski konserwatywnej, suwerennej, silnej, bezpiecznej i zdolnej do rozwoju. Jasno też powiedzieli jakiej Polski nie chcą. Czy tym razem Platforma Obywatelska uszanuje wolę obywateli? Wstępne zapowiedzi Grzegorza Schetyny i Małgorzaty Kidawy-Błońskiej budzą wątpliwości. Wygląda na to, że Zjednoczona Prawica będzie musiała zmierzyć się z siłą sprzymierzonej opozycji. Ma też przed sobą kilka kluczowych wyzwań..." Podają dzisiaj media

..."Premier Węgier Viktor Orban pogratulował zwycięstwa w niedzielnych wyborach parlamentarnych w Polsce Prawu i Sprawiedliwości. Powiedzial o tym w wystąpieniu telwizyjnym po węgierskich wyborach samorządowych, które odbyły się tego samego dnia...". podaje Niezależna.pl

Słyszycie to wycie w Polsce - to wyją z wściekłości KO domici, POpaprańcy, zdrajcy, donosiciele, aferzyści a smród ich antypolskiego działania rozwiewa świeży powiew patriotyzmu i zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości.

BRAWO dla Polski, brawo dla przyszłości Polaków

ZWYCIĘSTWO !!!!!!!!

Żródło :

https://telewizjarepublika.pl/jako-pierwszy-pogratulowal-pis-zwyciestwa-wiktor-orban,86157.html?fbclid=IwAR3PHbH8aN-oi0INkLv5yKyqonV7hRyHjDwIniwMc_1Os3H8kr8SxfSO-vE

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:19)

Komentarze

Według najnowszych doniesień po przeliczeniu 42,26 proc. obwodowych komisji wyborczych, Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 49,41 pr. głosów w wyborach do Senatu.

Są to wyniki Państwowej Komisji Wyborczej po przeliczeniu głosów z 11585 na 27415 obwodowych komisji wyborczych (42,26 proc.).

Na drugim miejscu znajduje się Koalicja Obywatelska z wynikiem 29,81 proc. Na trzecim miejscu znalazł się PSL, który uzyskał 5,49 proc. głosów, SLD - 2,38 proc. a  Bezpartyjni i Samorządowcy - 1,86 proc.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1606116

Tobie we łbie wyje!
Następny geniusz komentujący swoje własne wpisy!
 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9
#1606118

Zabolało ! oj zabolało a to nie komentarz a uzupełnienie !! Tobie we łbie już nic nie wyje masz szum hahahahahahhahahaha

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1606119

jak się trafi na rodaka, który się okazuje durniem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8
#1606120

Tyle samokrytyki  !

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1606121

- pomyśleć, powiedzieć a nawet napisać.

Jak wspominałem, - wspieram PiS całym sercem i często wracałem do domu zmęczony po pierwszej w nocy po rozwieszaniu banerów i innych reklam wyborczych PiS. Dziś też wróciłem dopiero około 3-ej rano po liczeniu głosów.

W okresie przedwyborczym jeździłem autem z młodym (35 lat) działeczem PiS - który już zarobił spore pieniądze i to co powiedział to trochę mną wstrząsnęło ale i jak by dotarło do mnie" klu sprawy - w swobodnej rozmowie powiedział:

"ten dziadek powinien już ustąpić"

- myślę że wiecie o kogo chodzi. Był dalej kontynuowany ten wątek i argumentowany - np. że Polacy kupują wizerunek a nie prawdę. Wygląda na to że Ojciec sukcesu powinien oddać swój sukces gratis komuś innemu.

To jest straszne ale prawdziwe. Czy znajdzie się ktoś odważny kto przedstawi to właściwej osobie w delikatny i taktowny sposób ?

Napisałem to tylko dlatego bo mamy przed soba 4 lata rządów PiS a potwierdzeniem moich słów i spostrzezenia któr tu przedstawiłem będą wybory prezydenckie w przyszłym roku.

Komuniści przegrają je z kretesem z ogromną przewagą obecniego Prezydenta RP- Andrzeja Dudy.

To będzia katastrofa komunistów !!!!!!!!!!!!

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-2
#1606122

Zakładajcie lipne partie do rozpraszania głosów komunistów w tym zbójów z peeselu ! - rolnik "idzie za swoimi" choć by prowadził ich do piekła ale można go w prosty sposób nawrócić. Jak wiecie
- modlą się do Pana Boga a głosują na SB-eków z PSL-u.

Montujcie w strukturach samorządowych agentów CBA bo nie ma w Polsce gminy gdzie nie ma choć jednej wielkiej afery komunistów.

Wołomin to kopalnia afer , teraz uwłaszczają się na cudzej, powojennej bez spadkobierców ziemi - przy cichej aprobacie tego lamusa Uścińskiego z PiS który jak by toleruje tam patologie bo ma wiedzę o nich od ludzi po przez biuro poselskie w tym mieście.

Dla mnie hasło na dziś - Uściński musi odejść !!! - ma tu opinię "nie zaszkodzi i nie pomoże" taki samoś.

Twórzcie partie z podobnymi nazwami lub ideami do komunistów aby głosy oddane na nie poszły "na śmietnik" - tak odbierzecie im krew i siłę !!!!!!!!!!!

Na to trzeba wydać parę groszy ale już dziś zacznijcze pracę nad tym projektem. Ja wiem że Pan J.Kaczyński ma alergię na rządzenie w koalicji po doświadczeniach z dwoma klownami (lepper i giertych) ale partie nie po to trzeba tworzyć aby z nimi rządzić tylko po to aby czerwonym, ogłupionym bandytom zabrać głosy.

Nawet gdyby te partie uzyskiwały po dwa procent głosów to warto i trzeba to zrobić bo jeśli będzie ich kilkanaście to zrobi to straszny mętlik w głowach komunistów ale i nasi prawicowi zdrajcy zostaną skanalizowani i przekierowani na śmietnik a nie do wrogiego Polsce obozu.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3
#1606127

Wcale nie jest pewne czy ten młody (35 lat) duchem nie jest starszy od tego, którego wysyła na polityczną emeryturę. Bardziej okrutną prawdą jest stosunek do osób starszych  w Polsce, uważanych szczególnie przez "wykształconych i z wielkich miast (ale nie tylko) za wstydliwy balast, który nie powinien wychylać nosa z domu (najlepiej domu społecznej opieki). A świadczy o tym choćby to, że mimo starzejacego sie społeczeństwa, starsze osóby pojawiaja się z rzadka w centrach handlowych. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1606129

przyjmij moje wyrazy  współczucia zanim ci zaorają ostatnią bruzdę pod jarmułką, ale weż pod uwagę, że kiedy Mojżesz im wykiprował te kamienne tablice, to oni już wtedy miieli problemy z liczenem do dziesięciu
 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1606130

Czerwony czy niebieski z,NEon24 zabolało ?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1606135

PiS wygrało. Zdobyło większość w Sejmie i Senacie. Może samodzielnie rządzić.

Ma nadal prezydenta, telewizję, Bank Centralny, NIK, RPD, RPP, etc. O co ci właściwie chodzi?

Świętuj zwycięstwo kulturalnie, bo tą niezrozumiałą agresją  tylko zniechęcasz potencjalnych zwolenników.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3
#1606136

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Rzeczywiście wyje totalna głupota, co widać po twoim rozpaczliwym wpisie. Dla mnie jest wszysko OK, nic nie boli, za to ciebie chyba bardzo. Mimo ogromnych nakładów pracy, finansowych, wybory te dla PiS niewiele zmieniły, popatrz co wypisują zwolennicy PiS, co mówią politycy "więcej im się należało". Jest dobrze, PiS naobiecywało wszystko i wszystkim, rolnikom dopłaty na poziomie Europy, górnikom itd. Nie spełnią, to figę zobaczą w następnych wyborach od tych grup społecznych. Ogromy przemysł trolli, ogromne nakłady kłamstwa z mediów reżimowych a skutki niewielkie.

"Kryształ" dostał wciry w Warszawie od p. Małgorzaty Kidawy Błońskiej, w jego rodzimej komisji osiągnął ok. połowy głosów jakie dostała p. Kidawa Błońska, ogólnie w Warszawie też mocno przegrał. Mamy wreszcie w sejmie przedstawicieli prawicy Konfederację, niewielki to sukces, ale pozwoli zbudować bazę. Czyli w zasadzie zobowiązania PiS wzrosły, wiele więcej nie uzyskali. Co martwi, to fakt, że nadal zdradziecki układ postmagdalenkowy trzyma się dobrze, nawet bardzo dobrze PiS-KO-SLD, 44,5+26,5+11,3=82,3%. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9
#1606156

"PiS naobiecywało wszystko i wszystkim"...

Łżesz politruku - bo nie wszystkim obiecywano...

Nie widziłem żadnych obietnic przyrzekających cokolwiek bolszewickim politrukom ze ścierwoneonówki nadzorowanej przez sowiecką agenturę z WSI i SB...

Sowieckiemu zbrodniarzowi płk. KGB także niczego nie obiecywano...

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1606163

Czy naprawdę w całym USA nie ma jednego lekarza, co by ci mógł pomóc. A może leków nie wziąłeś? To, że jesteś żenujący, wie każdy. Ale czy musisz zaśmiecać przestrzeń publiczną, opowiadając o tych, których widzisz w domu, gdy z rana się obudzisz?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1606201

I się Czerwony Zawisza vel kefas z giathalassy z antypolskiego ścierwo NEon24 się odezwał pod kilkoma wcieleniami ale smród sowieckich onuc ciebie zdradził czerwony pająku. Piszesz na polecenie Ruszczyńskiego ? Ale się  komuna ożywiła. Boli iż PiS zwyciężył ba rozniósł was dosłownie w pył i teraz wyjecie z wściekłości sowieckie pomioty ale z bazą w Moskwie przecież tak kochasz Putina i Rosję !!

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1606164

O w mordę jerza
Un rzyje
I co puścili cię, ustalili twoje dane.
Czyli co jedziesz dupku dalej z fejkami.
No ale masz sporo czasu , kolejne 4 lata wycia złodzieja cudzych tekstów
Pozdruf swoją rzonkę spirytka, analfabeto leonkowy, i burdelmamę tys

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1606168

Powiem tak - nie głosowałem teraz za PiS (tzn. nie do końca, bo z braku innej kandydatury byłem zmuszony na senatora z PiS głosować) - ale jak zabraknie Kaczyńskiego w PiS, to będzie definitywny koniec PiS, a jeśli w PiS są już tacy działacze, co chcą aby odszedł, to jak PiS się ich nie pozbędzie to się rozpadnie jeszcze nim Kaczyński pójdzie na emeryture

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1606202

- "z tylnego fotela" - (uznał że może już wyjść a to był błąd) - to właśnie ta strategia najbardziej bolała bandytów z tefałenu bo nie mógł być celem ich ataków a działając z zaplecza był bardzo skuteczny.

Tylko się wychylił a dostał nokaut od baby bo czerwoni bandyci nie ruszali i nie atakowali "słabej szkapy" wystawionej do wyścigu o wszystko.

Tak nas komuniści ogrywają zawsze bo oni nie mają skrupułów i nawet tego żydo-faszyste i poje*a schetyne wycofali w ostanim momencie.

patrz. moja miniaturka (klikąć na górze).

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1606240

..."W wyborach parlamentarnych w 2019 roku wygrywa Prawo i Sprawiedliwość. Partia Jarosława Kaczyńskiego najprawdopodobniej będzie rządzić samodzielnie. Z danych PKW z niemal wszystkich obwodowych komisji wyborczych (99,49 proc.) wynika, że PiS uzyskało - 43,76 proc., KO - 27,24 proc., SLD - 12,52 proc., PSL - 8,58 proc., a Konfederacja - 6,79 proc.

Na PiS oddało głos 8 006 908 wyborców, na Koalicję Obywatelską - 4 983 821, na SLD - 2 290 848, na PSL - 1 569 014, a na Konfederację - 1 242 673...."

Wyjcie komuchy ! PiS znowu decyduje o Polsce na kolejne 4 lata i tak trzymać.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1606167

Pewnie dziennikarze ......spoleczni

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1606209