Skandal w zeszłym roku nic jej nie nauczył. Poparcie dewiantów w Gdańsku rosnie

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

" W ubiegłym roku Aleksandra Dulkiewicz poparła marszu równości, na którym w skandaliczny sposób obrażano uczucia religijne katolików. Najpierw była "zaszczycona", potem (gdy pokazano zdjęcia transparentów w kształcie serca z koroną z rysunkiem waginy w środku) "głęboko poruszona". Okazuje się, że prezydent Gdańska przez rok niczego się nie nauczyła. Podczas dzisiejszego wiecu powtarzała te same slogany. - Różnorodność to jest siła. Gdańsk jest miastem, które jest miejscem dla każdego - grzmiała. W tle - te same transparenty. Znowu będzie przepraszać? " - podaje Niezależna.pl

W pobliżu zgromadzenia zorganizowanego przez stowarzyszenie "Wszystko dla Gdańska" manifestowali działacze Młodzieży Wszechpolskiej. Demonstrujący mieli ze sobą duży transparent z napisem "Gdańsk przeciwko tęczowej agresji". Skandowali m.in. "Stop tęczowej prowokacji", "Wolność słowa dla patriotów", "LGBT Pomorze mówi nie" oraz "Stop tęczowej hipokryzji".

Triumf "demokracji" czy pedalstw i zboczenia w Gdańsku! Jak informuje portal @Trojmiasto_pl, wobec mężczyzny który popełnił straszną zbrodnię znieważenia "tęczowej waginy", zostanie skierowany wniosek do sądu o ukaranie za zakłócenie porządku publicznego. A co z karą za pogwałcenie "europejskich wartości"?

Magistrat w Warszawie i urząd miejski w Gdańsku wiele łączy...ale najbardziej kontrolowany zrzut GóWien Trzaskowskiego...Może tęczowa rewolucja tęczowych szaleńców nas nie pokona...choć rokowania nie są najlepsze dla ideologi LGBT oczywiście.

Lewactwo chce zdegenerować młodzież i społeczeństwo aby nim później móc manipulować ! Nie ma bardziej zjadliwej zarazy nad ideologię marksistowską !

Dlaczego, pytam się wielu, wyznawcy ideologi LGBT są albo grubi, brzydcy, bez wykształcenia, z wieloma ( na maksa) partnerami obojgu płci, z obwisłymi u pań cyckami pokazywanymi z tak wielką ochotą. A osoby starsze, pomarszczone, trzęsące  się itp.. dlaczego ? Może brak godności osobistej, wrażliwosci, przyzwoitości ! kto to wie. Lewactwo, jak z tego wynika, jest nie tylko obleśne, brzydkie ale zboczone !..Wężykiem......

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:7)