Piekło...od kobiet atakuje Polskę. Jest bardzo żle

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

"Dziś Ministerstwo Zdrowia odnotowało blisko 25 tys. nowych zakażeń koronawirusem, co jest rekordowym bilansem w Polsce od początku epidemii. Prof. Adam Antczak, kierownik Kliniki Pulmonologii Ogólnej i Onkologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, nie ukrywa, że wpływ na tak wysoki wynik mogą mieć trwające od kilkunastu dni uliczne manifestacje . Medyczne skutki zgromadzeń mogą być poważne nie tylko dla uczestników manifestacji " - ostrzegł lekarz. Jak podaje Niezależna.pl

Piekło to te "protestujące kobiety" zgotował nam wszystkim. Skutki widać w liczbach zarażonych wirusem. Niestety mają one i ich POplecznicy rację, że państwo nie robi "nic" w celu powstrzymania epidemii. Państwo powinno ich posłuchać i reagować szybko i skutecznie, czyli wyłapać siłą, i wyeliminować z życia społecznego. Do tego odmówić prawa do leczenia w państwowej służbie zdrowia. Takie to proste i trudne zarazem.

To nie jest odzwierciedlenie niepokojów społecznych, a według mnie, odzwierciedleniem bezwzględności lewactwa, które w dążeniu do obalenia legalnej władzy w Polsce nie waha się ryzykować zdrowiem i życiem małolatów, a za ich pośrednictwem ich rodzin. Bydło, które wyszło na ulice nie jest związana z żadnymi niepokojami społecznymi. Jest to zmanipulowana ciemna masa, na czele której stanęli zdeterminowani lewacy.

Sami o tym już piszą i oficjalnie mówią co można zobaczyć w mediach.Takie czyny są karalne i podlegają ściganiu przez policję, co się już dzieje.

I stało się, zabawa zdegenerowanych macic doprowadziła do tego,że od poniedziałku zamknięte szkoły podstawowe na amen,sklepy z wyłączeniem spożywczych, praca zdalna prawie dla wszystkich. Chciały małolaty skrobanek i zabawy tłumem na ulicach - to mają. Jeszce powinny stracić 500 plus.A to możliwe jak gospodarka stanie. Jak dalej poszalejecie narodowa kwarantanna.

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:15)

Komentarze

Ja widzę tylko jedną osobę mogącą ogarnąć ten burdel na ulicach

Szefem Policji powinien byc Pan Antoni

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1650814

Zdecydowanie, bo ten człowiek nie zna strachu i zgniłych kompromisów.W mgnieniu oka leciały by głowy.Nie mam wątpliwości że to byłby właściwy człowiek na właściwym miejscu

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1650820

Zgadzam się w 100% Antonio zrobiłby na pewno sporo porządków i poukładał pewne klocki na właściwym miejscu. Tak jak siłowe wejście w gabinecie do ruskich zdrajców i pachołków udających placówkę NATO w Polsce, co to nad głowami mieli godło GRU zamiast Orła w koronie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Lolek Wielki

#1650830

......to mój IDOL.......MĘŻCZYZNA !

.......de facto, może to zabrzmie śmiesznie.......ale zawsze mówiłam mojemu Bratu , Janowi Pawłowi .....oj ależ bym była szczęśliwa mieć takiego mężą........

........bez kitu :-)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1650848

NADZIEJA!

:

https://niepoprawni.pl/blog/poeta/wolanie-moje

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1650870

.......od kobiet ?....:/

.....chyba muszę zacząć pobierać lekcje jęz. polskego......

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1650846