Patriotyczno narodowy portal Ablicla toczy się jak śniegowa kula. To jest zwycięstwo

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

20 stycznia 2021 roku oficjalnie wystartował portal Albicla.com, w którym konto może założyć każdy internauta ceniący sobie wolność słowa. Jest to forum dyskusyjne, pozbawione cenzury praktykowanej przez światowych gigantów społecznościowych.

Po pierwszych wpadkach i uporaniu się z fermami trolli, narodowy portal internetowy Albicla.co. (orzeł biały) zdobywa serca Polaków. Serwis społecznościowy Albicla.com ma już ponad 60 tysiąc aktywnych użytkowników

Powołany do życia narodowo- patriotyczny Polski portal Ablicla com. Tomasza Sakiewiczca toczy się po portalach internetowych jak "śnieżna kula" zdobywając coraz więcej chętnych do czytania oraz na zamieszczanie w nim materiałów na wzór Facebooka, który okazał się portalem wrogim Polsce i narodowym wartościom. Ablicla powoli ten antypolski portal zastępuje i zastępuje go GODNIE. Bije na "głowę" zainteresowaniem i poczytalnością oraz dynamiką działań inne portale internetowe.

Powstanie tego portalu spowodowało wściekły atak trolli i różnego rodzaju "nawiedzonych" idiotów kradnących wizerunki innych osób. Wielu trolli zamieszczało materiały niezgodne z prawem. Administracja portalu szybko sobie z nimi poradziła. Kierując także wnioski do rozpatrzenia przez wymiar sprawiedliwości, tych co ewidentnie prawo złamali. Blogerzy otrzymali możliwość zgłaszania tych faktów oraz blokowania trolli czy wręcz usuwania komentarzy chamskich obrażających innych.

Dla mnie osobiście, najważniejsze stało się to, że istnieje możliwość zastąpienia lewackiego i wrogiego Polsce Facebooka, Twittera, gdzie już swoje konta usunąłem, portalem narodowym - patriotycznym. Miejmy nadzieję, że Albicla.com będzie wspaniałym narodowym i patriotycznym portalem o zasięgu międzynarodowym skierowanym także i do Polonii.

Trzymam kciuki za powodzenie i osobiście wspieram ten portal. "Tezeusz" także skromnie zaprasza na swoje aktywne codziennie konto na tym narodowym portalu, publikując tam także swoje materiały napisane na portalu Niepoprawni.pl.

Zapraszam !

 

Żródło :

https://niezalezna.pl/381429-lisiewicz-albicla-to-nie-falstart-a-szybki-start-do-pilki-po-australii-smichy-chichy-ucichly



 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:5)