Oblicza narodowej zdrady. Kto szkaluje Polskę. Fakty są zastraszajace.

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Media  często poruszają temat związany z naszym narodowym patriotyzmem, którego obawia się tak mocno UE. Media w Niemczech, Francji piszą min tak ( cytat z niezależna.pl):

"Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców, a ich ohydna postawa wobec uchodźców wywodzi się z czasów nazistowskich..."

"Dziś w Polsce jest gorzej niż za komunizmu, wprowadzana jest dyktatura jak u Putina, manifestanci są zamykani, dławiona jest wolność mediów, likwidowane teatry, przeciwnikom rządu grożą śmiercią, doszło nawet do samospalenia. I tak w kółko.."

Przywódca opozycji ( dlaczego jest taka głupia w swoim działaniu)  Pan Schetyna mówi Niemcom o ksenofobicznym jadzie Kaczyńskiego, Tusk o scenariuszu Kremla, Wałęsa błaga o wyrzucenie Polski z UE. Wszystko w zagranicznych mediach, najczęściej niemieckich. Niby to znamy, ale dopiero zebrane razem pokazuje skalę rozpisanej na głosy kampanii – pisze także o tym w najnowszym numerze tygodnika „Gazeta Polska” Piotr Lisiewicz.

Można śmiało przypuszczać, że w podręcznikach historii postawa czołowych polityków opozycji i najważniejszych publicystów, udzielających wywiadów zagranicznym mediom, w których kłamliwie szkalują Polskę, będzie opisana jako nowe wcielenie targowicy (...).
Trzeba zebrać to właśnie teraz, bo przed wyborami do Sejmu RP rusza kolejna fala szkalowania Polski.  W niemieckim „Sueddeutsche Zeitung” Grzegorz Schetyna  mobilizował Niemców do walki z polskim obozem niepodległościowym.

Dlaczego Polakom można tak łatwo aplikować dawki ksenofobicznego jadu? Niemiecki czytelnik jest intensywnie przygotowywany od kilku lat do odpowiedzi na to pytanie. Na łamach „Deustche Welle” przeczytać mógł artykuł Jana Tomasza Grossa, w Polsce paradującego dumnie z kartką „Najgorszy sort Polaków”. Czyli z przekazem w pełni tożsamym z linią partii Schetyny. Z artykułu tego dowiedział się, że Polacy w czasie II wojny światowej „zabili więcej Żydów niż Niemców”. Czy to tylko kontrowersyjny sąd kogoś, kto uważa się za badacza historii? Ależ nie, Gross przedstawił go jako uzasadnienie OBECNEJ polityki rządów PiS, która jest niezgodna z interesami Niemiec. Na łamach „Die Welt” postawił tezę, że Polacy nie chcą imigrantów, bo „ohydne oblicze Polaków pochodzi jeszcze z czasów nazistowskich”. Polacy są niechętni uchodźcom, ponieważ nie rozprawili się z własnym antysemityzmem.".....

Dlaczego kogoś kto szkaluje i przekazuje fałszywe, nieprawdziwe informacje na temat Polski i narodu polskiego nie odpowiada karnie ? Trzeba raz na zawsze z tym skończyć! Dlaczego mamy to znosić ? Pod sąd z takimi albo olbrzymie kary!

Skala antypolskiej propagandy np. w Niemczech na wszystkich bez wyjątku portalach i w prasie dorównuje tej z lat trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku Josefa Goebbelsa... tyle,że dziś autorami prawie wszystkich bez wyjątku szkalujących Polskę i Polaków publikacji są polscy dziennikarze głownie z pióra Szechtera,ale i wielu innych jemu podobnych dla których Polaka na pewno nie jest ojczyzną.

Polska przedstawiana jest przez nich jako kraj rządzony przez neofaszystów i nacjonalistów znajdujący się na skraju wojny domowej,gdzie prześladuje się mniejszości i Żydów.A to wszystko ukazuje się w kraju w którym wg samej byłej kanclerz  Merkel  "Rząd nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa żadnemu obywatelowi pochodzenia żydowskiego,w kraju,który skapitulował przed islamska nawałą..."

Trudno się dziwić takim jak Tusk czy Schetyna zawsze będą bronić obcych interesów bo dla nich polskość to nienormalność! Ale dziwię się wyborcom którzy nadal chcą głosować na tych ludzi! To chyba tak na zasadzie, na złość babci odmrożę sobie uszy.

Wybiorą będą mieli ośmiorniczki, złodziejstwa, afery, zabieranie pieniędzy, bieda, zaszczucie, brak patriotyzmu a na ulicach Islam, a w szkołach LGBT, choroby weneryczne itp.. Taką Polskę ci UBecy i sowieccy agenci chcą ?

A co na to patrioci ?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:8)

Komentarze

Rzadko piszę na tematy polityczne ( nie należę do żadnej partii politycznej) lecz w przeddzień tak ważnego wydarzenia jak zbliżające się wybory do Sejmu i Senatu RP a więc  to my Polacy zdecydujemy o losie Polski czyli naszym i moim oraz mojej rodziny -  chciałbym kilkoma materiałami pokazać " mój punkt widzenia" na ten ważki temat.

Powtarzam MÓJ PUNKT WIDZENIA.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1603019

Program mafijnej PO jest prosty: "żeby było, jak było"! Kilka lat temu zdradziła ten plan antypolska propagandzistka A. Holland. Potem publicznie potwierdził to samo ktoś jeszcze...

Od przegranych przez nich wyborów, podstawowym czynnikiem działania postbolszewickich wyrobów elitopodobnych z PO i lewackich degeneratów - jak napisał K. Wołodźko w artykule opublikowanym w tygodniku "wSieci" (nr 25, 20-26 czerwca 2016 r.) - jest żądanie "żeby było, jak było" - czyli powrót do bezkarnego rabowania Polski i Polaków przez mafie i przestępców. Przecież kilku działaczy PO oskarżonych o przestępstwa jest przez tą mafię wpisanych na listy kandydatów do Sejmu.

Mafiozi z PO i lewaccy degeneraci głoszą także wręcz bolszewicką nienawiść do polskości i polskiego patriotyzmu bo ogarnia ich coraz większy strach przed Polakami.

O tym, że postbolszewicka i mafijna PO wiernie służy zbrodniczym mafiom i przestępcom rabującym Polskę świadczą m.in. liczne zapowiedzi szefów i działaczy PO, że po przejęciu władzy zlikwidują zasłużone w walce z przestępczością zorganizowaną Centralne Biuro Śledcze czy Instytut Pamięci Narodowej badający zbrodnie komunistyczne.

A wyciągnięta z kapelusza Schetyny zakłamana i głupawa działaczka PO Małgorzata Kidawa-Błońska, za przykładem Schetyny ponownie zapowiada przejecie przez mafię z PO mediów publicznych... Po to, aby żadne zbrodnicze działania mafiozów rabujących Polaków nie mogły być już dłużej ujawniane i karane...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1603033

razem z Hitlerem

 

Putin światu się chwali

że Moskale z Hitlerem

Polskę razem wyzwalali

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1603038