Nowy sondaż. Na Dudę zagłosuje 50 proc. zdecydowanych wyborców, Trzaskowski - 38% ANDRZEJ DUDA - ZWYCIĘZYMY !

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Niezależna.pl podaje cytat : "Nowy sondaż. Na Dudę zagłosuje 50 proc. zdecydowanych wyborców, Trzaskowski - 38%"

W niedzielnych wyborach prezydenckich na Andrzeja Dudę zamierza głosować 50 proc. zadeklarowanych wyborców, na Rafała Trzaskowskiego - 38 proc.; 7 proc. badanych nie ujawniło swoich preferencji, a 5 proc. stwierdziło, że nie wie jeszcze, na kogo odda swój głos - wynika z sondażu CBOS

Udział głosowaniu zadeklarowało 82 proc. ankietowanych, 9 proc. stwierdziło, że jeszcze się waha, a 8 proc. odpowiedziało, że raczej nie weźmie udziału w wyborach. 1 proc. badanych odmówiło odpowiedzi na pytanie o chęć udziału w II turze głosowania na prezydenta RP.

Polacy widzą kto czyni dobrze dla kraju i jego obywateli i to oni wybiorą kandydata na prezydenta by godnie reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej bez wpadek i pośmiewiska. Bo czy było godne by skakać w parlamencie japońskim po tapicerowanych stołkach, lub czy było godne i honorowe by po spożyciu alkoholu chwiać się na grobach składając wieńce !

ANDRZEJ DUDA - ZWYCIĘŻYMY ! ZWYCIĘŻYMY ! ZWYCIĘŻYMY !

Żródło :

https://niezalezna.pl/340011-nowy-sondaz-na-dude-zaglosuje-50-proc-zdecydowanych-wyborcow-trzaskowski-38

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Zobaczcie w jakiej sytuacji jesteśmy. Przeciwko nam są: PO, SLD, PSL, Korwin, Hołownia, celebryci, Newsweek, GW, Fakt, większość pozostałych gazet, TVN, mafie wszelkiej maści, kasta sędziowska, większość krajów UE, elgiebety i inne cudaki. Damy wygrać tym sqrwy***om?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638292