Niemiecki ekspert: "Zbudowaliśmy Polskę jako kraj taniej siły roboczej". Skandal

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Zbudowaliśmy Polskę jako kraj taniej siły roboczej. Polsce było bardzo trudno pozbyć się tego wizerunku - przyznał w wywiadzie dla jednego z niemieckich portali Reinhard Petzold, który od 30 lat zajmuje się wprowadzaniem firm niemieckich na polski rynek.

Reinhard Petzold, który jest szefem Niemiecko-Polskiego Towarzystwa na Rzecz Współpracy Gospodarczej (DePoWi) powiedział dla niemieckiego portalu kurt.digital, że "Polacy zostali rozjechani przez kapitalizm. Również przez nas. Niemcy bardzo mocno przyczynili się do zmian w Polsce, tak by były one dla nas korzystne". Podaje prasa w tym Niezależna.pl (https://niezalezna.pl/371795-polacy-zostali-rozjechani-niemiecki-ekspert-zbudowalismy-polske-jako-kraj-taniej-sily-roboczej)

"Polacy zostali rozjechani" oznacza o wiele więcej, aniżeli przyznaje to ten urzędnik IV Rzeszy Niemieckiej. Bo to użyte przez niego obrazowe określenie, nie ogranicza się bynajmniej do niemieckiej czekolady i proszku do prania, czy nawet montowni aut.To jedynie części składowe całego arsenału środków politycznych (UE) i gospodarczych, na drodze do ubezwłasnowolnienia Polski i stworzenia z niej szarej strefy pomiędzy Odrą i Bugiem. Wtedy pozostanie już tylko znowu dogadać się z Rosją, jak się nim korzystnie podzielić. W tym kontekście regularne konsultacje "polityczne" totalnej opozycji w niemieckiej ambasadzie, podniesione ostatnio do najwyższej rangi, bo z udziałem samej Pani Kanclerz, nabierają wyjątkowo złowieszczego znaczenia.

To pokazuje wyrażnie politykę gospodarczą w Polsce, gdzie niemieckich imperialistów gospodarczych, kolonizatorów i niemiecka lichwę począwszy od Balcerowicza przedstawia się jako dobroczyńców i gwarantów rozwoju. Może zlasowane lemingi posłuchają Niemca, który mówi prawdę o oddaniu całej prawie gospodarki w ręce Niemców i poznają prawdę o rabunkowej polityce gospodarczej kolejnych rządów, które dopuszczały pracę za 3 zł i siedzenie 8 godzin za kasą w pampersach i skrajną nędzę w rodzinach wielodzietnych...

To Balcerowicz wprowadzający nowe zasady wolnego rynku oddawał całe gałęzie przemysłu w ręce Niemców głosząc, że należy im oddać wszystko za darmo, bo oni Niemcy nauczą nas gospodarzyć... nauczyli Polaków niewolnictwa...Wczoraj rządowa ZDF nadała obszerny materiał o tym jak to reżim PiS dławi wolność prasy łamiąc wartości UE odkupując przez Orlen część regionalnych tytułów prasowych (w Polsce) z rąk ...niemieckiego wydawcy.

Dzieła zniszczenia dokończyli "politycy" SLD/PO (Donald Tusk) którzy we współpracy z Niemcami rozdali polską gospodarkę i nie zostało prawie nic. I nic by nie zostało gdyby dalej rządzili. Już LOT sprzedawali na szybko zanim przegrali wybory ale nie zdążyli.

Kiedy zatem wreszcie Polska wystąpi do Niemiec o reparacje wojenne. Czy się tego doczekamy ?

A może taki wierszyk na zakończenie : " Szkop i rusek dwa bratanki w gazowaniu i łapanki. Siekiera, motyka, klej, pałatka, na UB donosi matka, Niemiec z ruskim się weseli, syn donosi do Brukseli! Tylko pod Platformą , tylko pod jej znakiem Polska będzie niczym , a Polak żebrakiem...."

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Jak długa jest historia Polski, od 1050 lat, to zawsze Niemcy i Rosja napadali na Polskę, by podbić Polskę, a ziemie Polskie przyłączyć do Niemiec i Rosji.

To Niemcy dążyli by Polska wstąpiła do UE, mając dogadane z Polskimi zdrajcami z SLD i UW, UD, dzisiejsze PO.

By niszczyć Polskę finansowo i gospodarczo i uzależnienia Polski od Niemców.

Plan był prosty, sprzedawać wszystko za parę złoty i do kieszeni zdrajców. Więc zaczeła się dzika złodziejska wyprzedaż.

Bandyci z SLD, a szczególnie z UD, UW i PO, nazwali tę złodziejską wysprzedaż Polski jako prywatyzacja. Pod kierownictwem żyda Balcerowicza -  Aaron Bucholtz i żyda Lewandowskiego -  Aaron Langman.

Huty, stocznie, fabryki, cukrownie, PGR-y, wodociągi, elektrownie i tysiące innych zakładów, gdzie pracowali Polacy, poszło pod młotek. prawie za darmo i do kieszeń złodziei, a miliony Polaków straciło pracę, a setki osób odebrało sobie życie, bo stracili cały swój majątek. Oto rachunek od Niemców za poparcie Polski do wejścia do UE.

A ci zdrajcy jak Tusk, Balcerowicz, Lewandowski i inni, żyją sobie w dostatku na zagrabionym majątkach Polaków i nie ma chętnych do postawienia tym zwyrodnialcom zarzutów, zdrady i korupcji przeciw Polsce i Polakom.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1656448