Niemiecka buta nie ma granic! Wezwali KE do zajęcia się sprawą polskich mediów

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

"Niemieckie Stowarzyszenie Dziennikarzy (DJV) wezwało Komisję Europejską do przyjrzenia się rynkowi prasy w Polsce. Jest to reakcja tamtejszych dziennikarzy na przejęcie przez PKN Orlen firmy Polska Press, która wydaje 20 dzienników regionalnych." Podaje prasa w tym Niezależna.pl

Powodem reakcji jest sprawa przejęcia przez państwowy koncern paliwowy PKN Orlen 20 dzienników i 100 tygodników Polska Press. Zgodę na tę transakcję musi wyrazić jeszcze UOKiK.

Parafrazując prorocze słowa śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego : najpierw Polska, a potem kolejne kraje. Obudź się Europo jeśli cała nie chcesz być pod butem barbarzyńców germańskich. Dzięki Tuskowi skolonizowali media w Polsce, a teraz gdy przywracana jest choć trochę normalność ośmielają się martwić o wolność polskich mediów. Ale może ktoś z - jak słyszymy od władz - przyjaciół z Litwy, Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii itd zareaguje na ten SKANDAL!

Niemcy za darmowo, bo tylko za łapówki przejęły od PRL-owskich komunistów i POstkomunistów rynek polskich mediów, a teraz chcą uniemożliwić Polskiemu Rządowi uczciwe odkupienie w celu repolonizacji. Jak widać germanizacja Polaków trwa jak za czasów zaborów, tyle, że zmieniły się metody zaborcy.

Poczekajcie Polacy jeszcze kilkanaście lat a większość wyborców w tym kraju leżącym od nas na zachód od Odry stanowić będą muzułmanie Afrykanie i różnej maści przybysze z Azji To oni spowodują swoją karta wyborcza że Niemcy jako kraj przestaną istnieć i staną się europejskim islamskim kalifatem A przyczynia się do tego pozbawieni tkanki mózgowej rządzący tam obecnie komuniści będący w amoku i szaleństwie swojej poprawności politycznej.

Jak najszybciej REPOLONIZACJA MEDIÓW w Polsce nie oglądając się na straszenie ze strony niemieckich i innych lewackich cwaniaków.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:14)

Komentarze

buta i niemiecka bezczelność.

"Niemców, albo się ma pod butem, albo na gardle" Winston Churchill. Ponadczasowe.  

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1657695

      Witam! Dziwią mnie posunięcia rządu, zamiast radykalnie przeprowadzić zapowiadaną Repolonizację mediów w Polsce, dają się grilować Niemcom. Tu powinny być ruchy wyprzedzające, a nie trwanie w defensywie. Czas wreszcie skończyć z obcą medialną okupacją Polski. Bez racjonalnych mediów, ciężko będzie naprawić szkolnictwo i sądy. Czas pandemii, to żadna wymówka. Tu trzeba głośno wymusić wolę, choćby internetem, póki go jeszcze mamy, póki Niemiecka Unia nie wymyśli nowego kagańca.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1657752

O repolonizacji mediów też piszę. Niepoprawni.pl jest jednym z nielicznych portali patriotycznych o dużym zasięgu. Warto namawiać do jego czytania. Tutaj można w praktyce odnależdż sens słów Bóg- Honor-Ojczyzna

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1657768

Karl Ude pisał ongiś, że spalenie książek na stosie w 1933 było jednym z najpiękniejszych wydarzeń w historii Monachium. To był tylko jeden z 5 tysięcy jego artykułów zachwalających Hitlera. 

W 1946 roku Karl Ude był jednym ze współzałożycieli Süddeutsche Zeitung (SPD). 

Jego syn Christian Ude (SPD), były burmistrz Monachium, opowiada że jego ojciec był w ruchu oporu.   

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1657835