"Nie udało się z prezydentem, to przynajmniej jego gabinet trzeba rozwalić"

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

"Wbrew nadziejom, a nawet pewności, wbrew podłym kłamstwom i manipulacjom mainstreamowych publikatorów Polacy wybrali jednak Andrzeja Dudę na prezydenta. To, rzecz jasna, nie oznacza jednak końca walki, nie oznacza nawet małego rozejmu. Niezmordowane, głównie niemieckie i Sorosowe media, szczują dalej, ile mogą. A mogą dużo, bo im się na to pozwala. Nie udało się z Dudą, to trzeba przynajmniej rozwalić jego bezpośrednie zaplecze. Sygnał do ataku dali rosyjscy agenci swingując rozmowę z szefem ONZ. Rzecz sama w sobie zabawna, ale nie dla wszystkich. Ci, którzy swoje kariery i apanaże wiążą z zagranicą zrozumieli od razu dany znak, daną dyspozycję i natychmiast ruszyli do ataku. Pierwszym jego obiektem stał się szef Gabinetu Politycznego Prezydenta prof. Krzysztof Szczerski. Dlaczego on poszedł na pierwszy ogień?"- sygnalizują media w tym https://telewizjarepublika.pl

Wróg wewnętrzny we współpracy z wrogami zewnętrznymi będzie próbował wszelkimi sposobami zniszczyć struktury naszego polskiego państwa .Dlatego też my obywatele musimy być czujni i zawsze gdy zajdzie raka potrzeba stanąć w obronie Polski naszych demokratycznie wybranych władz.

Prasa Niemiecka w sposób bezczelny i wręcz wulgarny atakuje Prezydenta RP Andrzeja Dudę pragnąc tym wpływać na wyniki wyborów prezydenckich w Polsce. Ba Redaktorzy tych pism " wzywają Prezydenta RP do rozmów"  Bezczelne i chamskie zachowanie Niemieckiej prasy jest , wypisz wymaluj, jak rodem z Niemieckich wojennych " gadzinówek" ! tak zwalczanych przez AK.

"Mamy do czynienia ze skoordynowaną akcją wypuszczenia najbardziej obrzydliwego fejku o Prezydencie. Zaczyna Fakt, po nim bierze to reszta mediów jak TVN. Wiedzą, że kłamią - ale jest ich takie zadanie. To będą bardzo ważne wybory. Pokażą, czy Polska potrafi obronić przed destabilizacją kłamstwem" - pisze Dawid Wildstein na łamach parsy w tym Niezależna.pl

Witold Gadowski z kolei pisze - "Potraktuje mediacje jako okazje do uczynienia wykładów z prawdziwej historii drugiej wojny światowej i tego co nastąpiło również po drugiej wojnie światowej. Naliczyłem, że po drugiej wojnie światowej, w koncernie Axel Springer zasiadało co najmniej trzech byłych, wysokich oficerów SS. Trzecią żoną Axela Springera była pani Lorenz, córka generała SS skazanego w procesie norymberskim na 20 lat. Pan Axel Springer do 1938 roku miał pierwszą żonę ale w 1938 rozwiódł się z nią. Przypadkowo okazało się, że ta żona ma korzenie żydowskie, więc pan Axel stracił do niej afekt." - żródło : https://tysol.pl/a27393-Witold-Gadowski-W-Axel-Springer-zasiadalo-co-najmniej-trzech-wysokich-oficerow-SS

Media poinformowały ,że George Soros  żyd węgiersko - żydowski jeden z najbardziej znanych spekulantów finansowych na świecie potwierdził osobiście " iż jego zaplanowane działania mają i muszą w konsekwencji doprowadzić do zniszczenia granic państw w Europie." 

Czy to przypadek, piszą media, że miliarder, zdeklarowany ateista, który istnienie Boga nazywa absurdem, wydaje przewodnik dla islamskich imigrantów, w którym znajdują się mapy, przydatne numery telefonów oraz inne ułatwiające podróż informacje do krajów Europejskich. To emigracja czy inwazja pyta wielu. Miliony młodych bogatych mężczyzn bez żadnych rodzin setkami tysięcy przekracza granice Turcji i Unii Europejskiej. Trwa zalew Islamu na niespotykaną dotąd skalę. Zalew zaplanowany, kontrolowany oraz sterowany.

George Soros, jak podają żródła, jest sponsorem instytucji ponadnarodowe, takich jak Unia Europejska, a jego Fundacja Społeczeństwa Otwartego (OSF) przewiduje pomoc dla działaczy pro-migracyjnych.

Wielu polityków i zwykłych obywateli na internetowych forach zastanawia się kto sponsoruje tą nagłą inwazję na Europę. Pojawiły się już liczne domysły, ale jest też jeden konkret. Chodzi o odkrycie dziennikarza Sky News, Jonathana Samuelsa, który dotarł do "książeczki uchodźcy" wyjaśniającej wszystko co trzeba aby ruszyć w drogę do "raju" w Unii Europejskiej. Okazuje się, że druk tych książeczek finansuje między innymi organizacja W2eu czyli Welcome To Europe, należąca do słynnego wcześniej wspomnianego żydowskiego  Georga Sorosa.

Celem miliardera, jak sam o tym mówi, jest zatem wykorzenienie narodów z poczucia ich własnej tożsamości i odcięcie od korzeni poprzez zaszczepienie szybko rozwijającego się raka kultury islamu. W realizacji tego iście diabelskiego zamysłu pomagają mu rządy niektórych państw europejskich i USA, w tym także rządy Europejskie jak Niemcy, Francja itp. Nie jest bez przyczyny, że właśnie w tych krajach imigrant-islamista otrzymuje pomocy socjalnej trzykrotnie więcej niż naprawdę potrzebujący jej obywatel, za darmo dostaje mieszkanie oraz liczne przywileje. Nikt nie zmusza go też do podjęcia pracy - przykład Niemiecki.

Wiele też osób zastanawia się, co spowodowało nagłą migrację młodych islamistów, którzy dosłownie zasypują setkami tysięcy młodych mężczyzn wyznawców Islamu. Kto kieruje tymi działaniami i je opłaca ! Przecież na żadnym z frontów amerykańskich wojenek na Bliskim Wschodzie nie doszło do zauważalnej eskalacji, a mimo to rzeka ludzi jakby na zawołanie ruszyła na podbój Starego Kontynentu. To zaskakujące, że nikt nie bierze pod uwagę, że jest to zaplanowane działania Pana Sorosa oraz wojskowa inwazja ISIS. Co łączy te działania i w jakim celu się one odbywają pyta wielu ludzi na świecie.

„Wyślemy 500 tys. nielegalnych imigrantów na łodziach na stary kontynent. Wśród nich ukryjemy terrorystów „ – twierdzą bojownicy ISIS podczas jednego z propagandowych nagrań wysyłanych w świat.

Islamiści zapowiedzieli już dawno, że najpierw przejmą władzę w Libii, Syrii i Iraku a następnie przeprawią się przez Morze Śródziemne do Europy, ukryci pomiędzy uchodźcami i "podbiją Rzym". Rzeczywiście wybrzeże Libii i Włoch dzieli zaledwie 450 km, a ta inwazja trwa już ponad rok.

 Z przechwyconych w lutym bieżącego roku, przez włoski wywiad rozmów islamistów wynikało, że zrealizują swoje groźby mając nadzieję, że po wysłaniu do Europy milionów uchodźców zapanuje tam chaos. Trzeba przyznać, że te przewidywania okazały się prawdziwe.

Samobójcze zachowania Europejskiej lewicy tylko utwierdziły Islamistów w przekonaniu iż ich inwazja nazywana przez wielu „ emigracją” ale na pewno nie zarobkową. Tysiące tych pseudo młodych silnych emigrantów to armia inwazyjna, która wita pożal się boże tłum pożytecznych „ idiotów”, którzy uwierzyli w kilka przebitek telewizyjnych pokazujących zrozpaczone kobiety i dzieci uciekające przed kataklizmem wojny domowej.

To ugrupowania głównie lewackie w Europie tak bardo wzruszyli się losem „ biednych uciekinierów” wykreowanych w lewackich mediach tak bardzo chcą im pomóc w podboju Europy. Dlaczego ? z prostej przyczyn braku tradycji, historii a głównie utraty narodowego patriotyzmu.

Najazd Islamu ma też cel najważniejszy zniszczyć chrześcijaństwo – wroga tej religii i jedynej tamy mogącej powstrzymać inwazje Islamu na Europę.

Jeszce kilka miesięcy temu media pokazywały wielu miejscach w Niemczech uchodźców witano z kwiatami i balonikami. Bardzo podobne przyjęcie spotkało kiedyś w 1941 r. w ZSRR wkraczającą tam armię inwazyjną III Rzeszy.

Wygląda na to, że jedyne państwa w Europie, które staje na wysokości zadania w tym kryzysie to Polska i Węgry. Nie tylko w Węgrzech na który „ skierowany jest atak islamskich grup” zbudowano płot z drutu kolczastego na nieszczelnej granicy, ale też uruchomiono wojsko do jej strzeżenia. Na dodatek wprowadzono prawo, które zobowiązuje uchodźców do opuszczenia terenu Węgier w ciągu tygodnia, a próbę nielegalnego dostania się na ich teren zamierzają karać więzieniem i deportacją.

Polska ma to szczęście iż jako kraj „ jednorodny narodowościowo o korzeniach chrześcijańskich” z ogromną przewagą patriotycznie nastawionych rodaków w porę powiedział NIE Islamowi ! mimo iż poprzednie władze i Rząd chcieli realizować politykę Pani Merkel a nie Polską narzucając Polsce tzw "kwoty przyjęć" i to w tysiącach na początku, później doszło by do setek tysięcy i niechybnej wojny domowej, której opanowanie było by prawie niemożliwe rujnując nasz kraj.

Obecnie wielki patriota - Prezydent RP Andrzej Duda i  Premier RP Pan Mateusz Morawiecki wykonując wolę suwerena mówią jak i cały Polski naród – NIE Islamskiemu - zalewowi Polski. I bardzo dobrze.

Być może stanie się tak iż to Polska ze swoimi braćmi Węgrami uratują Europę. Islamiści w wielu wypowiedziach do mediów nie chcą emigrować do dwóch krajów – Rosji gdyż "Rosjanie ich nie tolerują a władze traktują jako terrorystów" i Polski gdzie jak twierdzą „ nie ma socjalu a jak jest to głodowy i Polacy ich nienawidzą „

Polacy są tradycyjnie tolerancyjni dla gości, ale dla najazdu czy inwazji jakiejkolwiek w tym Islamu mają odpowiedż jedną - brzmi ona - NIE !. Dawniej w swojej historii odpowiedzieli na inwazję Islamu na Europę pod Wiedniem inaczej nazywaną Odsieczą Wiedeńską. Bitwę, jak wiemy, stoczyli Polacy z Islamem 12 września 1683 pod Wiedniem między wojskami polsko-austriacko-niemieckimi pod dowództwem króla Jana III Sobieskiego a armią Imperium Osmńskiego. Zakończyła się klęską Osmanów, którzy od tej pory przeszli do defensywy i przestali stanowić zagrożenie dla chrześcijańskiej Europy.

Polscy jak nigdy dotąd mówią jednym głosem NIE Islamowi, NIE emigrantom  Islamskim - a twierdzi tak prawie 80 procent społeczeństwa - i całe szczęście,że tak twierdzi. Inaczej twierdzą obce nam media opłacane z za granicy.

CZAS NA REPOLONIZACJĘ MEDIÓW ! Czas na analizę komu Polska przydziela koncesję na rozpowszechnianie programów radiowo - telewizyjnych na świadczenie usług przez Krajową Radę radiofonii i Telewizji.

Czas najwyższy na wprowadzenie  ustawowego zakazu jakiejkolwiek działalności wrogów Polski na terenie Rzeczypospolitej, w tym Żyda Sorosa i jego agendom.

Czas na zdecydowaną walkę z wrogami Polski, w tym Rosją, w sieci internetowej przy pomocy Służb Ochrony Państwa oraz wyspecjalizowanych agend Sił Zbrojnych WP.

Walka o Polskę trwa nadal !

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:5)

Komentarze

Do PiS i Andrzeja Dudy można mieć ogrom zastrzeżeń. Ale jedno jest pewne, oni mówią to, co myślą i robią. Jaki im to wychodzi, to odrębna bajka, ale przy topornej socjotechnice PO, która non stop coś udaje, to jest przepaść w wiarygodności.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639029