Mój Prezydent RP - mój wybór ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Czas kampanii wyborczej na Prezydenta RP wznowiony. Emocje sięgają zenitu. Wielu popiera obecnego Prezydenta RP Andrzeja Dudę inni popierają jego przeciwników. A ja na kogo zagłosuję ? to żadna tajemnica

Zastanawiam się  często kim są ludzie, którzy chcą do dojść do władzy, mam tutaj na myśli totalną opozycję. Za nic mają oni demokrację i wolne wybory, a pogarda dla rodziny to dla nich chleb powszedni. Czarne Marsze, pary homoseksualne i adopcja dzieci przez tych samych, eutanazja, Marsze pseudo równości. Gdzie nie ma tam poszanowania tradycji, którą ustanowił swoim porządkiem Polska wielowiekowa tradycja narodowa, Bóg. Miłość do Boga i ludzi. Zło zwycięży czy dobro. Kościół, czy antykościół. Życie czy śmierć. Błogosławieństwo czy przekleństwo. Obecnie obserwuję bezpardonową walkę nie tylko o postawy młodych i zagubionych Polaków. Opozycja i fundacje finansowane przez Żyda Sorosa zrobią to by "przekabacić" młodych na obce nam tradycje hołdowane prze dewiantów seksualnych.  wprowadzić demoralizację, destrukcję, destabilizację państwa, chaos gospodarczy i moralny, a potem będą ogłaszać, że teraz jest normalność. Na koniec zamierza poprzez np. Trzaskowskiego i jemu podobnych poglądów sprowadzić do Polski Islamskich terrorystów celem doprowadzenia do wojny domowej. Do tego jak mniemam Polacy nie dopuszczą nigdy !


Mam prawo do wolności od zboczeńców, wynaturzeń typu LGBT. Konstytucja gwarantuje mi tą wolność. Nikt nie ma prawa wprowadzać w przestrzeń publiczną, do życia normalnych ludzi różnych skrzywień, zboczeń i uważać je za normalne. Nikt nie może atakować i normalnych zdrowych rodzin zboczeniami, nie można uznawać chorób psychicznych za normalność.

Pan Trzaskowski czy Biedroń wspierają, jak sami mówią publicznie, pedalstwo ( LGBT) i patologię. Posiadamy jeszcze w pamięci  wybory Prezydenta miasta w Słupsku , gdzie Polacy poparli w wyborach Pana Biedronia, który jest żywym przykładem postaw LGBT i patologii. Dlatego nie liczę na to , że polscy katolicy poprą w 100% PAD.

Pan Prezydent Andrzej Duda to według mojej oceny symbolizuje Polskę wolną ,stabilną ,ambitną , szanowaną, honorową, kulturalną ,patriotyczną ,kochająca swoją rodzinę. Trzaskowski to symbol Polski kolonia Niemiec i Rusków ,bez przyszłości i ambicji, pomiatana przez ideowców LGBT i zielonych, chamska , zdradziecka , niszcząca i nienawidząca rodzinę i wartości i w końcu deprawująca dzieci i młodzież . Trzaskowski i jemu podobni symbolizują Polskę będącą rajem dla obcych mocarstw i ich interesów np. Niemiec czy Rosji !

Wybór jest jeden głosuję na ANDRZEJA DUDĘ !

To MOJE ZDANIE I MÓJ WYBÓR !

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:17)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1633339

kto ma w swoich genach polskość, nie od dwóch pokoleń, trzech, ale od zawsze, od czasów przyjęcia przez Mieszka Chrztu Polski, powinien być strażnikiem odwiecznych wartości dających narodowi siłę w zmaganiach się z agresorami. Tak samo i teraz obca powinna być Polakowi wszelka ideologia oparta na demoralizacji, dewiacji, deprawacji młodzieży, jaką starają się nam implantować globalni naprawiacze świata. Polskę stać na to by się rozwijała, by nigdy już nie była traktowana jako państwo postkolonialne. Polska ma być rajem dla żyjących na jej ziemi, której nikt nie będzie dyktował w co ma inwestować, jak ma organizować własne państwo. Tego programu z pewnością nie zapewni żaden z kandydatów totalnej opozycji. Ten program zrealizuje pan prezydent Andrzej Duda ze wsparciem obecnej ekipy rządowej.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Szpilka

#1633533

rozpęknę się, od śmichu. Podam link dla inteligentów. Nie wiem tylko, czy tacy tu bywają. Link do listy zasobów naturalnych.    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ERSMNx5whWyiJRuNjtcPzZj6Rp4Ljc1JvV_mcngWbjA/edit#gid=456004140

Rząd pod pretekstem koronawirusa, zamyka polskie kopalnie węgla kamiennego spółki Jastrzębskiej. Dlaczego? Wszystko w Polsce jest własnością korporacji Rockefellera. Zasoby też. Rząd zamykając kopalnie, spełnia wolę właściciela, który chce te surowce przechować w ziemi, do czasu kiedy ceny surowców na świecie osiągną wartość kosmiczną. Kiedy, taki czas nastąpi? Za pół wieku, czy wiek. Na pewno, po wojnie USA z Chinami, do której prą syjoniści z NWO. Pierwszym zwiastunem tej apokalipsy, przeniesienie 10 tysięcy żołnierzy USA z Niemiec na wschodnią flankę. Do Polin. Pan Duda, wasz mąż opatrznościowy, ma was wyborców a czterech literach. Wasze głosy, są jedynie hulajnogą do bycia dalej, żydowskim gubernatorem. Co dwa trzy zdania, podkreśla słowo Polin, wypełniając jedynie polecenia z zewnątrz. Nie darmo po swojej "mamełe" otrzymał w darze geny, będące paszportem i wizą, nie tylko do Izraela, ale nawet ,do Sanchedrynu w Waszyngtonie. Ma nawet prawo kucać, obok biurka każdego, kolejnego prezydenta USA.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1633545

ale "każdy" - na samym początku jest napisane. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Dobrze, że rząd zamyka kopalnie w których rozpanoszył się wirus. A może górnicy maja do upadłego fedrować i zarażać cały Śląsk i resztę Polski? To, że w kraju wirus został opanowany to zasługa rządu, który podjął zdecydowane kroki. I całe szczęście, że jest taki rząd, który na serio dba o Polaków.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Szpilka

#1633557

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Hurra ! Mamy nareszcie Polin !

Kilka dni temu została przegłosowana ustawa, która oznacza koniec naszej państwowości.
Idzie o przejęcie służb specjalnych przez agentów Mosadu.

Przegłosowana ustawa umożliwia pracę w polskich służbach specjalnych obywatelom innych państw, nie mających obywatelstwa polskiego ani nie zamieszkujących na terenie RP.
Przeciw...głosował tylko jeden Polak, Grzegorz Braun !
Za...PiS, PO, PSL m.inn.: wybitni patrioci jak A. Macierewicz i J. Lichocka.
Jesteśmy sprzedani… pod zarząd komisaryczny !
Nie ma Polaków w polskim rządzie I parlamencie

http://www.bibula.com/?p=114668

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1633569

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika olononame został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1633576

co do terminu "każdy", jest to Polakom obojętne. Może nie sentymentalnie, ale na pewno strategicznie. Każdy kolejny rząd jest zatrudniany przez Rockefellera. Oczywiście i prezydent. Wykonuje więc wyłącznie oczekiwania szefa, interes obywateli, mając w głębokim poważaniu! Wyborca jest po to by dał władzę, jest kokietowany do czasu. Potem kopa i robimy swoje!...

https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1633568

Czekamy na takie zdjęcie Rafaua z żoną i dziećmi. Szczególnie z tym synem który nie był u Komunii Świętej

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

White Lives Matter

#1633574

Doczekasz się, ale z wizerunkiem belzebuba.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1633915

Bravo !!! 100/100

Pozdrawiam serdecznie...

.

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1633914