Marsz Niepodległości. Kibice na ulicach Warszawy.

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Portale kibicowskie zapraszają od dawna kibiców do Warszawy na Marsz Niepodległości. Wiele grup kibicowskich od wczoraj przemieszcza się samochodami, autobusami i pociągami do Warszawy.

Kibice z całej Polski zjeżdżają dzisiaj się na Marsz Niepodległości. Mimo że prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski nie wydał zgody na jego organizację, a premier Mateusz Morawiecki zaapelował, by w tym roku zrezygnować z wyjścia na ulice, kibole nawołują się w internecie. - To będzie największy "spontaniczny" marsz, jaki odbędzie się w Europie"

Kibice, jak sami piszą na Fb, ani myślą rezygnować z udziału w tegorocznym Marszu Niepodległości. Nawołują się w sieci, by 11 listopada zjeżdzają, jak wspominałem, Warszawy. Odzew jest z całej Polski. Mało tego - mają za nic apele organizatora Roberta Bąkiewicza, który ogłosił, że w tym roku będzie to raczej rajd dla zmotoryzowanych.

"Niektórzy chyba poważnie myślą, że zamiast Marszu to będzie zlot samochodowy, to niech dalej tak myślą. Pamiętajcie, ruch to zdrowie" - czytamy na stronie Facebooka

Marsz Niepodległości. "W obronie kibolskich wartości"

Choć oficjalnie XI Marsz Niepodległości przejdzie pod hasłem: „Nasza cywilizacja nasze zasady”!, to ma on także swoje nieoficjalne zawołanie, które lansują ultrasi. Brzmi ono: „W obronie polskich i kibolskich wartości”.

Prasa dzisiejsza podaje o tym, że polscy kibice otrzymają wsparcie z Węgier. "Pogonimy te szc*ury z antify, będziemy tam z Wami, w Warszawie 11 listopada. Węgrzy byli i zawsze będą z Wami - Polakami. Do zobaczenia, Bracia" - tak miał się wypowiedzieć przedstawiciel kibiców Ferencvarosu Budapeszt. Podczas ostatniego meczu Kispest Honved Budapeszt na trybunach pojawił się transparent: "WSPIERAMY POLSKICH KIBICÓW I PATRIOTÓW BRONIĄCYCH KOŚCIOŁA!" POLSKA & WĘGRY!

Brawo kibice na was zawsze można liczyć.

 

Żródło :

https://gol24.pl/marsz-niepodleglosci-kibice-na-ulicach-warszawy

Materiały stron kibicowskich na Fb.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:5)