Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Prezydent: kto to podważa, chce łamać konstytucję

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

 "Każdy kto podważa, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, chce łamać polską konstytucję - mówił w Poroninie prezydent Andrzej Duda. Zwrócił uwagę, że jednoznacznie mówi o tym art. 18 konstytucji. - Zawsze będę bronił naszego tradycyjnego modelu rodziny i nie pozwolę tutaj wprowadzać eksperymentów, zwłaszcza, żeby eksperymentowano jeszcze w dodatku używając do tego dzieci - oświadczył.'"I dopóki starczy mi sił, obiecuję państwu, zawsze będę bronił naszej rodziny, tradycyjnej rodziny, według naszego polskiego modelu, takiego, jaki znany jest tutaj na Podhalu. I nie pozwolę tutaj wprowadzać eksperymentów na nieznanym, zwłaszcza, żeby eksperymentowano jeszcze w dodatku używając do tego dzieci. Nie zgadzam się na to. Nie zgadzam się na to i koniec"   - jak podaje Niezależna.pl.

Gdyby homoseksualizm był normą, to kopulacja dwóch mężczyzn prowadziłaby do poczęcia dziecka i homoseksualizm stanowiłby ok. 50% przypadków w populacji, tak jak to jest w przypadku biologicznego i naturalnego podziału na kobiety i mężczyzn. Odbyt do czego służy, każdy widzi i biologii się nie oszuka. Samo wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób odbyło się w bardzo kontrowersyjny sposób i dzisiaj na siłę usiłuje się ludziom wmówić, że to co dla wielu było, jest i będzie zaburzeniem psychicznym i zboczeniem, jest normą i osobom, które praktykują takie zachowania należą się z tego tytułu jakieś przywileje, bo są dyskryminowani i wykluczani. Swoim nachalnym, obscenicznym zachowaniem i zmuszaniem innych do akceptacji ich sposobu bycia, agresją wobec moralności powodują reakcję u strony przeciwnej, która niekiedy jest agresywną odpowiedzią na agresję. I takie odpowiedzi potem są wykorzystywane przeciwko normalnym ludziom. Bo każdy z nas może robić co chce ze swoim życiem, ale wmawianie innym, że to, że ja czuję się Napoleonem, nie uprawnia mnie do wymagania od innych, żeby mi salutowali.

Dziecko/dzieci lesbijskich matek częściej było dotykane seksualnie przez rodzica/dorosłego częściej było zmuszane do seksu wbrew własnej woli Dzieci gejowskich ojców : częściej było zmuszane do seksu wbrew własnej woli częściej myślało o samobójstwie w ostatnim czasie częściej zarażało się chorobami przenoszonymi drogą płciową cechowały się niższym poziomem wykształcenia cechowały się wyższym wskaźnikiem depresji miały więcej partnerek seksualnych (w przypadku córek) miały więcej męskich partnerów seksualnych (w przypadku córek).

Głosujcie na Trzaskowskiego a on to właśnie zrobi z waszymi dziećmi. Kartę LGBT już podpisał. Propaguje zboczenia i dewiacje - to jego program - to nie są żarty !!

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:9)

Komentarze

- Panie doktorze, musi nam Pan pomóc, od dwóch lat staramy się o dziecko! Całe życie podporządkowaliśmy temu, cykl faz księżyca, dieta, zero używkek, medytacje i dalej nic. Błagamy o pomoc!

Lekarz : - Panowie Wy tak qrwa na poważnie?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635671