Kto kieruje i finansuje antypolską retorykę na świecie. Fakty są szokujące

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Media w ostatnim okresie czasu większość czasu antenowego czy szpalt gazet poświęcają Polsce, następującym w niej zmianom gospodarczym, politycznym oraz społecznym, wzrostu i wręcz wybuchu patriotyzmu na niespotykaną dotąd skalę. PiS z dnia na dzień, według rożnych agencji zajmujących się profesjonalnie badaniem społecznych nastrojów , zwiększa swoje poparcie w społeczeństwie sięgające już prawie 50 procent poparcia. Totalna opozycja skupiona wokół tylko jednego programu " Jak szkodzić Polsce i Polakom" na arenie międzynarodowej w tym szkalowaniu wszystko co polskie, według mediów, z dnia na dzień traci poparcie społeczne. Polska i Polacy atakowani są już nie tylko w agendach UE ale i poprzez Izrael, który wywołał fobię antypolską także i w USA.

Kto zatem steruje tymi antypolskimi oraz antyunijnymi działaniami i kto je finansuje. Studiując literaturę przedmiotu, zapoznając się z prasą w tym międzynarodową oraz mediami łatwo było ustalać ten zaplanowany wrogi nam scenariusz.

Nigel Farage, przywódca wolnościowców w Europarlamencie i lider Brexitu domaga się od dawna śledztwa w sprawie powiązań z spekulantem Żydowskim Sorosem z jego 226 „przyjaciół” z Brukseli. Chce również zbadania jaki wpływ mają pieniądze miliardera Georga Sorosa i jego organizacje na politykę Unii Europejskiej.

Farage wezwał również do powołania specjalnego komitetu, który miałby się przyjrzeć sprawie. Stwierdził, że supozycje iż pieniądze i obce wpływy na wybory w USA i Brexit osiągnęły poziom histerii. Najwyższy więc czas, by przyjrzeć się jaki wpływ na politykę miały pieniądze Sorosa.

Jeżeli włączymy internet i wpiszemy imię oraz nazwisko George Soros to najczęściej otrzymamy rezultat tego typu. Urodzony 12 sierpnia 1930 roku w Budapeszcie, amerykański finansista pochodzenia węgiersko-żydowskiego. Jeden z najbardziej znanych spekulantów walutowych, ale także filantrop, fundator Instytutu Społeczeństwa Otwartego (Open Society) i licznych fundacji, w tym Fundacji im. Stefana Batorego, uczeń Karla Poppera. Znany krytyk polityki George’a W. Busha. Człowiek orientujący się w bieżących wydarzeniach światowych. Jednak czy to wszystko?

Otóż nie. George Soros według wielu analityków i komentatorów sceny politycznej jest przede wszystkim głównym masonem Europy, którego priorytetem jest wprowadzenie, czy też przybliżenie Starego Kontynentu do etapu rządu centralnego mieszczącego się w Brukseli. Aby to osiągnąć George Soros musi mieć instrumenty, za które w odpowiednim czasie pociągnie. Nie tak dawno do sieci wyciekła poufna lista zawierająca imiona i nazwiska polityków będących na usługach Sorosa.

Lista tak zwanych „pewnych sojuszników” została zdobyta przez hakerów, którzy zainteresowali się bliżej postacią Sorosa. Istnieją opinie wiążące atak hakerski z grupą Anonymous jednak są to informacje nie potwierdzone, ponieważ owa grupa nie przyznała się do tego czynu. Co ciekawe dla Naszego Narodu pośród 226 eurodeputowanych znajdują się nazwiska 6 osób ze świata polityki polskiej. Oto owe postacie, które wedle listy „pewnych sojuszników” są we wpływami George’a Sorosa.

1. Andrzej Grzyb z PSL. Przy jego nazwisku zanotowano, że można go przekonać, by wypowiadał się na określone tematy i że jest wiarygodny w swojej frakcji politycznej.

2. Danuta Jazłowiecka z PO. Tutaj opinia jest podobna, nakreśla portret psychologiczny i dużą uległość.

3. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz z PO, była pełnomocnik rządu ds. równego traktowania.

4. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący SLD.

5. Lidia Geringer de Oedenberg z SLD.

6. Róża Thun z PO. W ostatnim czasie ma bardzo duże problemy z Polską i polskością.

Na liście „pewnych sojuszników” w Europarlamencie znajdują się także takie postacie jak Martin Schulz oraz Guy Verhofstadt, którzy zaciekle, wręcz z szaleństwem w oczach atakują Polskę za wszystko, nawet za sprawy całkowicie bezsensowne i kuriozalne. Dla nich nie jest ważny pretekst, dla nich ważne są ustalenia odgórne, które za wszelką cenę mają realizować. To w znacznym stopniu wyjaśnia niechęć tych dwóch polityków do narodu polskiego.

Nie często odnotowuje się pewne wydarzenie z przeszłości a sądzę, że jest ono warte przypomnienia. Otóż w roku 1988 tuż przed upadkiem reżimu komunistycznego George Soros przybył do Polski. Wówczas spotkał się z Wojciechem Jaruzelskim, który po pierwsze zaakceptował i zaaprobował powstanie na terenie naszego państwa fundacji imienia Stefana Batorego, fundacji będącej we władaniu Georga Sorosa, oraz został poinstruowany jak ma wyglądać transformacja polityczna a także ustrojowa w Polsce i że tak naprawdę Polska nigdy ma nie powstać z kolan, ma być wiecznym zaściankiem Europy.

George Soros, miliarder węgiersko-żydowskiego pochodzenia za pomocą wyżej wspomnianej fundacji miał wspierać działania Balcerowicza, redaktora Michnika czy samego Geremka. To w zasadzie nie jest jakaś szokująca informacja zwłaszcza, że niedawno podmiot wspierany i finansowany z pieniędzy Sorosa zainwestował 13 milionów dolarów w Agorę, która z kolei jest wydawcą „Gazety Wyborczej”.

W dzisiejszych czasach, aby ingerować w wewnętrzne sprawy danego kraju, nie trzeba ustawiać armii i czołgów przy granicach danego państwa. Dziś istnieją inne sposoby oddziaływania i manipulacji, do takich należą właśnie owe fundacje, które w gruncie rzeczy stanowią przyczółek dla dywersyjnych akcji inicjowanych z za granicy. Pieniądze dają władzę a władza pozwala na ustawianie świata tak jak się tego chce.

Już wkrótce w naszym kraju odbędą się wybory. Do urn wyborczych, jak wynika z informacji zaczerpniętych z portali internetowych, tym razem gremialnie ruszą młodzi patrioci, którzy swoją siłę pokazali wielokrotnie na marszach 11 listopada. To oni tak naprawdę zdecydują kto na kolejne lata będzie kierował Polską. Z ich wypowiedzi, zamieszczanych na internetowych forach, wynika jednoznacznie iż "Totalna Opozycja zniknie ze sceny politycznej na zawsze" Patrioci w Polsce zwierają szyki szybko się organizują są to organizacje takie jak ONR,WW, środowiska kibicowskie, harcerze i wiele innych organizacji o podłożu patriotyczno narodowych dla których dziedzictwo Żołnierzy Wyklętych jest nie tylko wzorem ale i kierunkiem działania.

Polska, według wielokrotnie powtarzanych słów przez Prezydenta RP " wstaje z kolan", budzi się niszczona przez wiele lat tożsamość narodowa i duma " Bycia Polakiem". I bardzo dobrze powiem NARESZCIE. Ci dla których Polska nie jest ojczyzną a ideały patriotyczne są im całkowicie obce, co manifestują poza granicami kraju, muszą odejść na zawsze w zaścianek historii.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:19)

Komentarze

 Jaki wpływ ma Żyd pochodzący z Węgier, obywatel amerykański, George Soros na dalsze losy Europy? Jaką rolę gra w przewrotach, które doprowadziły między innymi do ogromnych fal uchodźców przybywających na nasz kontynent i co jest jego ostatecznym celem? S. to podwykonawca, przekaźnik przelewów. Ciekawsze jest kto mu dał pieniądze i informacje na temat sytuacji Banku Anglii. Prawdziwe niebezpieczeństwo chowa się w cieniu?

PS

Gdyby PiS zrobił ustawę repolonizującą media to Soros nie miałby możliwości manewru, a tak to można mu naskoczyć?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

casium

#1603564

- oczyszczenie Sądów w Polsce z żydo-bolszewi gdzie jest ich około 70%.

To trudne ale realne. Należy już pracować nad przepisami prawa - jak skonfiskować majątek komunistom który ukradli przy pomocy bolka Narodowi Polskiemu.

Należy wszcząć na nowo śledztwo i ustalić - gdzie są pieniądze NSZZ Solidarność którymi dysponował bolek i związkowy skarbnik Jacek Merkel (notabene kolega tuska) - który po przemianach 90-go roku stał sie raptem wielkim bogaczem i bankierem.

Po uznaniu komunizmu za sytem ludobójczy przestępstwa komunistów nie ulegną przedawnieniu i nawet ich trupy staną przed Polskim Sądem.

To musi nastąpić w imię sprawiedliwości dziejowej!!!!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1603589

 x

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1603567

 muszą odejść w zaścianek historii.

Raz na zawsze muszą zniknąć na śmietniku!

TO są śmiecie - TO guano sorosowe!

Wymieść trzeba z NASZEJ POLSKI !

i po krzyku................................

 

Herkulesem POLSKA być ma dla guana.

Dosyć g....na w NASZEJ POLSCE  raz na zawsze!

NASZA POLSKA wciąż Krwawiąca jest jak rana.

https://niepoprawni.pl/blog/lwow47/ty-jestes-polska-tys-jest-rana-0

Się zagoi!!!

 gdy guana w NIEJ zabraknie. 

 

https://search.yahoo.com/search/?ei=UTF-8&p=zaszum%20nam%20polsko%20jak%20husarskie%20skrzydla&guccounter=1

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1603569

... że znalazła się w/w liście czarna - a raczej - parszywa - szóstka . Znacznie gorsze jest to , że są ciągle w naszej Ojczyźnie "wyborcy" , którzy wciąż głosują na różnorakie "grzyby" , "róże" , i.t.p.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ke-fas

#1603628