Kryminalista i dewiant seksualny na listach wyborczych opozycji ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

 "Zapytaliśmy polityków opozycji o to, czy gdyby to od nich zależało, zdecydowaliby się zamieścić Michała Szutowicza znanego jako "Margot" na swoich listach wyborczych, jeżeli ten wyraziłby taką chęć. – Jeśli pani Margot wyraziłaby taką chęć, to czemu nie – mówi poseł Lewicy Paulina Matysiak.". Podaje Niezależna.pl z dnia 07.09.2020 roku.

Mamy niebywałą okazję oddzielenia polityków normalnych od idiotów lub sprzedawczyków, którzy zrobią wszystko dla zaistnienia na scenie politycznej. Ci pierwsi "niebinarnego" oszołoma określaną zgodnie z płcią biologiczną, a ci drudzy tytułują go per "pani". To rzadka okazja, żeby w tak widoczny sposób można było oddzielić polityków, którzy są jeszcze coś warci od tych, którzy w ogóle nie powinni być politykami. Niestety mamy też dowód na to , że nie żyjemy już w demokracji tylko w jakiejś jej wypaczonej formie. Świadczy o ty fakt, że w ogóle brane jest pod uwagę to, że zwykły żulik i zadymiarz, w dodatku mocno pokręcony, mógłby zostać politykiem.

Michał Szutowicz vel "Margot",niech zatem zawrze związek małżeński z Anną Grodzką vel Krzysztof Bęgowski i niech się określi jako lesbijka.To dopiero będzie para i to jaka?! Zaś w Sejmie będą rozrywani, tam dopiero roi się od zboków aż dech zapiera!

Jak będziecie się czuli wyborcy KO i lewicy jeśli to cwane dziwadło, seksualny agresywny dewiant, kryminalista, współczesny Kalibabka ( wykształcenie - pełne podstawowe ) w którego pompujecie kasę - ponoć ma już na swoim koncie ponad 400 tys. zł, będzie na waszych listach wyborczych ? Na waszym miejscu miałbym wrażenie - jak to pięknie określiła Janda - " jakby ktoś sr... mi na łeb" ! Żenada !

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Który to już raz mały atlant vel Z.N startuje. I co wybory to z innej partii

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1643803