Kryminaliści i komuniści wybierają Trzaskowskiego

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Włodzimierz Cimoszewicz, Jolanta Kwaśniewska, Bronisław Komorowski – wszyscy ci politycy wsparli Rafała Trzaskowskiego. Swojego poparcia politykowi udzielił również… Zbigniew Stonoga, znany patostreamer po wyrokach więzienia, który słynie z wulgarnego obrażania przeciwników politycznych.

Oczywiście nie jest to jedyna osoba, która w ostatnich dniach wsparła Rafała Trzaskowskiego. Kandydatowi kibicują również politycy jego rodzimej partii w tym m.in. senator z zarzutami prokuratorskimi Stanisław Gawłowski. Wczoraj na Dolnym Śląsku na wspólnej konferencji wystąpili Borys Budka i Grzegorz Schetyna. W niedzielę wsparcia udzielił Bronisław Komorowski.

Zawsze PO miało największe poparcie wśród przestępców. (ZK Białołęka). Towarzystwo wzajemnej masturbacji, robi sobie dobrze chroniąc wzajemnie swoje przestępcze interesy. Komuch popiera komucha. Świnia zawsze pcha się do koryta, bo tam jest żarcie. Boże chroń Polskę przed takim czajkowskim prezydentem.

Czyżby doktryna Neumana miała przechylić szalę wygranej kandydata Sorosa i SokuzBuraka Trzaskowskiego prowadzanego na PO-stronku ludzi byłej WSI i mafii czysćicieli kamienic? PO-tomkowie stalinowskich morderców,nowocześni marksiści dążą z niczym niepohamowaną wolą do całkowitej podległości i upodlenia Polski i Polaków.

Już dziś wiele wskazuje na to,że zwolennicy Zjednoczonej Prawicy i Prezydenta Dudy będą  szykanowani piętnowani przez komuchów, pedalstwo oraz kryminalistów - jak kiedyś "karły reakcji" - patrz Żołnierze Wyklęci przez katów z UB. Ta wojna o Polskę wolną, suwerenną,stanowiącą o sobie nigdy się nie skończy...Tyle, że my kierujemy się praworządnością, a oni parchy Stalina nienawiścią, kłamstwem, zastraszeniem i agresją  - co widzimy każdego dnia na ulicach naszych miast i w mediach.  Przypomnę  tutaj znamienne słowa : " Cała Polska z was się śmieje komuniści i złodzieje "

Wygramy - wygra Wielka Patriotyczna Polska ! Wygra Andrzej Duda

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:10)

Komentarze

sen szczęśliwy...

 

sen szczęśliwy

z marzeń bajka

ścieki zrzuca

do Wisły Czajka

 

PS Spełniają się sny i marzenia ekoterrorystów, zboków i warszaWSIoków! 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1635730