Kogo poprze Szymon Hołownia?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

"To nie była dla nas łatwa noc i nie ma co ściemniać, że była łatwa. Sytuacja jest trudna, mówiąc wprost, ale my lubimy trudne sytuacje.. " – tak Szymon Hołownia skomentował wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich. Niezależny kandydat otrzymał 13,85 procent głosów. Którego kandydata wesprze w drugiej turze?

Hołownia te wybory, jak pokazują wyniki, przegrał ale pozostawia swój elektorat za którym oglądają się kandydaci do stołka Prezydenta RP. Kogo zatem poprze ten elektorat ? Oto jest pytanie. Po ogłoszeniu wyników exit poll Hołownia był pytany o to, kogo poprze w drugiej turze wyborów. Odparł, że na to pytanie odpowie po rozmowie ze swoimi liderami. Dodał natomiast, że "wie na pewno, na kogo nie zagłosuje".

Przecież od samego początku było wiadomo że Hołownia to POKO, a POKO to Hołownia i mają tego samego "sponsora". Wciskał kit że chce złamać rządy PO PiS i jest alternatywą, a to tylko były takie słodkie kłamstwa.Czyżby Holownia to przysłowiowy " słup" PO ?

POKO zatrudniło Hołownię na zasadzie... my swoje, a ty jako eksperyment i w razie czego ciemny lud to kupi, a PO wyborach możesz dalej dla nas pracować bo masz dobrze GADANE niczym ksiądz na ambonie! Ludu czy ty tego nie widzisz?. Serio wierzycie w te pierdoły TVNowskiego beczącego chłoptasia z "mam talent"?

A jakie jest wasze zdanie ? 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Chodziło o rozczłonkowanie i zebranie ze sceny jak największej liczby głosów - i tych niezdecydowanych i tych nie do końca zadowolonych z tego, czy tamtego - żeby w drugiej turze je scalić. Smutne jest to, że dużo osób wierzących zagłosuje w tym układzie jednak na Trzaskowskiego. To niepojęte, ale tak będzie.

Ludzie uwierzyli w te bajania o rozdziale państwa i kościoła (a naprawdę rugowaniu kościoła i wierzących ze wszystkim możliwych swer), neutralności światopoglądowej (która jest de facto przyjęciem światopoglądu narzucanego przez tzw. elyty), obraźliwej tolerancji (która ma być zastąpiona akceptacją), miłości bliźniego (która przywołuje słowa Jezusa "nie potępiam cię", ale zapomina o "Idź i nie grzesz więcej")... itd itp

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1637099

Teraz trzeba aby tym naiwniakom głosującym na Hołownię  przetłumaczyć, żeby przynajmniej   zostali w domu, jeśli nie chcą głosować na Dudę.  

Do tego trzeba paru prostych i jasnych faktów. Niestety nie   mam tego numeru "Sieci",  moze ktoś podrzuci skrót tego co jest dalej w artykule?

zhttps://wgospodarce.pl/informacje/79626-sieci-kasa-szymona-czyli-kto-stoi-za-holownia

W artykule „Drogi kandydat” Marek Pyza i Marcin Wikłosprawdzają, kto i jak finansuje udział byłego prezentera TVN w kampanii prezydenckiej 2020. Dziennikarze wnikliwie prześwietlają osoby, które znajdują się w otoczeniu kandydata.

Postacią, która łączy wszystkie nitki wokół Hołowni, jest szef jego sztabu wyborczego Michał Kobosko, były redaktor naczelny „Newsweeka”, „Dziennika Gazety Prawnej”, „Wprost” czy „Forbesa”. Zaczęto nawet mówić o nim „zawodowy naczelny”. Autorzy jako ważną organizację wymieniają także Project Syndicate (PS), na którą środki przeznaczała m.in. fundacja George’a Sorosa. Twórcą polskiej odsłony PS była fundacja Świat Idei, w której zarządzie Kobosko zasiadał wspólnie z m.in. Tomaszem Misiakiem (biznesmen i b. poseł PO), a w radzie fundacji znajdowali się m.in. wpływowy prawnik Lejb Fogelman, Jarosław Sroka – b. szef „Pulsu Biznesu”, „Newsweeka” i „Gazety Prawnej”, a także członek zarządu Kulczyk Holding, Witold Drożdż (dziś wiceprezes Orange, a w czasie rządów Donalda Tuska m.in. wiceprezes spółki PGE EJ mającej budować elektrownię atomową, ale też wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, jeden z oskarżonych – ostatecznie uniewinniony – w tzw. infoaferze) czy Przemysław Schmidt – bankier inwestycyjny (…).

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1637108

i wszystko jasne. Dla tych naiwniaków, dla których było "ciemne". Ze wszystkich sfer .......

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1637224