Kim są hejterzy - żołnierze wojny hybrydowej przeciwko Polsce

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Do napisania tego materiału sprowokowały mnie komentarze trolli sowieckich atakujących Polskę. Zjawisko to stało się groźne z uwagi na bezpieczeństwo Polski   ( wielu tych przedstawicieli znajdziesz także i na portalu NEon24.pl ). oto jeden z wielu przykładów takiego działania.

Na portalu NEon24.pl ukazał się następujący materiał o wojnie wojnie w sieci i ataku trolli Rosyjskich na Polskę :

zielonooka.neon24.pl/post/150401,agentura-kremla-w-ataku-w-sieci-trwa-wojna -

napisanej na bazie mego materiału

:https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/934449,agentura-kremla-w-ataku-w-sieci-trwa-wojna-czy-wszyscy-bronia-swojej-ojczyzny-kto-jest-zdrajca

kontratak byłego posła RP co obecnie uwielbia Putina i Rosję na ten materiał ! był natychmiastowy :

wrzodakz.neon24.pl/post/150406,do-admin-portalu-neon24-pl

https://konserwatyzm.pl/zygmunt-wrzodak-list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej/

wystarczy przeczytać ich komentarze dotyczące bezpieczeństwa Polski w tym uwielbienia Putina i Rosji oraz np.aktualnie dotyczące rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego - narodowej świętości. Opluwanie narodowych bohaterów twierdzenie ,że " Wasz opór był beznadziejny i niepotrzebny"  - to wypisz wymaluj atak hybrydowy na Polski patriotyzm i Polskę. Kim są hejterzy ? dlaczego atakują nasz patriotyzm i największe świętości narodowe. Na te pytania postaram się odpowiedzieć.

Szczegółowy materiał w opracowaniu wraz z konkretnymi wypowiedziami i charakterystyką hejterów.

Gdy jak np. adwersarz pisze w komentarzach do napisanych przeze  mnie  materiałów cytat : "w Katyniu Polskich oficerów mordowali  faszyści Ukraińscy z Żydami a Rosjanie nic nie mieli z tym wspólnego",  To "nacjonaliści Ukraińscy i Żydowscy wywozili polaków na Sybir" itp a pisze to ( przyznała się  w komentarzu) córka oficera Radzieckiego z Legnicy, który wjechał do Polski na sowieckich czołgach i pozostał jako okupant do lat 90 tych XX wieku - co czemu się mamy dziwić. Jak komentarze szkalujące Polskich patriotów pisze komentujący z wyraźnie brzmiącym rosyjskim nazwiskiem, to czego można się po nich spodziewać - tuby Putina. Oczywiście, komentarze usunąłem a samych adwersarzy czasowo zablokowałem. podobnie hejterzy spod znaku UB i SB oraz KOD u, gloryfikujących dziedzictwo Żołnierzy Wyklętych - narodowych bohaterów.

Ponieważ tego typu komentarzy w internecie pojawia się coraz więcej postanowiłem to zjawisko zbadać i przeanalizować szczegółowo. Jestem obecnie na ukończeniu materiału na ten temat z cytatami hejterów ich charakterystyką itp. A oto krótkie i wstępne spostrzeżenia -  stanowiące niejako wstęp do opracowywanego materiału o hejterach w sieci.

Jak hejter tzw bloger pisze, że Powstańcy Warszawscy byli - cytat: " pedofilami", nie pozostało nic innego jak powiadomić odpowiednie władze państwowe oraz organizacje kombatanckie. Wyjaśnienie tego wpisu trwa. Internauci, którzy zapoznali się z tym materiałem nie  pozostawili na tym hejterze tzw " suchej nitki" w sieci. Ich komentarze i oburzenie oraz dezaprobata ( setki komentarzy) nie nadają się do cytowania.

Kim są hejterzy

Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla w tym ich zwoleniankami oraz grupami dla których zdrada insertów Polski i jej szkodzenie w kraju i za granicą stało się celem samym w sobie – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach i kwotach Euro - patrz Soros i jemu podobni - (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.

Wojna informacyjna to nowa jakość wojny psychologicznej i nowoczesna forma oddziaływania przez wywieranie presji na przeciwnika. Aktywizują się grupy internautów atakując w sieci inne opcje niż płynące z Kremla oraz Niemiec. Ta wojna już trwa żołnierzami wrogami Polski tej wojny są osoby nazywane hejterami i trollami.

Czy to jest wojna informacyjna czy propaganda

Wojna informacyjna trwa w polskiej i międzynarodowej sieci internetowej od wielu lat. O tym fakcie informują coraz częściej zagraniczne i krajowe media. Taki stan rzeczy jest zauważalny niemal codziennie w krajowym internecie.

Kampania dezinformacyjna wielu państw w tym Kremla, wojna psychologiczna poprzez stosowanie nowoczesnych technik psychologicznych nasila się z dnia na dzień głównie w związku ze zbrojnym atakiem Rosji na Ukrainę oraz ekspansją polityczną Rosji na świecie.

Każdy niemal nośnik informacyjny jest natychmiast infekowany przez zwolenników Putina - chociaż to jest to samo. Zwolennicy polityki i strategii wojny płynącej z Rosji używają do swego działania oficjalnych witryn internetowych np. Russia Today lub działają oficjalnie za pośrednictwem wewnętrznych rosyjskich stacji radiowych i telewizyjnych.

Prasa wielokrotnie donosi o zaktywizowaniu na terenie Unii Europejskiej w tym w Polsce wywiadu Rosji oraz współpracujących z nimi lewackich trolli. Aresztowanie rok temu przez służby specjalne Polski osób podejrzanych o szpiegostwo na rzecz Rosji to wcale nie był początek wojny wywiadów.

Konflikt zbrojny na Ukrainie, wojna w Syrii, wybory w USA przy pełnymi zaangażowaniu Rosyjskich Służb Wywiadu, aneksja Krymu oraz szereg prowokacji i działań nieprzychylnych w stosunku do krajów NATO i Unii Europejskiej to była jak pamiętamy zapowiedź poważnej ofensywy Rosyjskich Służb Specjalnych.

Prezydent Władimir Putin wprowadził reformę rosyjskich służb wywiadu, kontrwywiadu i służby bezpieczeństwa. Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) została przemianowana na Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego oraz odzyskać kontrolę nad Służbą Wywiadu Zagranicznego (SWZ FR) i Federalna Służba Ochrony  (FSO) – odpowiednika polskiego BOR - u W kręgach wywiadowczych i prasie mówiło się, że Putin dążył do połączenia wszystkich instytucji bezpieczeństwa (FSB, GRU, SWZ FR). Celem tego miała być odbudowa wpływów służb specjalnych na wzór KGB.

Służba Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej przejęła zadania wykonywane wcześniej przez Zarząd Główny KGB ZSRR (ros. PGU), zajmujący się wywiadem zagranicznym.

Prasa zasygnalizowała "Właścicielem III RP została komunistyczna bezpieka, czyli ludzie, którzy zawodowo zajmowali się tworzeniem portretów psychologicznych swoich ofiar. Gdy po 1989 r. bezpieka uzyskała nowe narzędzie do realizacji swych celów, czyli „wolne media”, sporządzała owe charakterystyki dalej, by wyselekcjonować niepodległościowych przywódców stanowiących dla jej interesów realne zagrożenie. I uruchamiała unikalny mechanizm ich bezwzględnego niszczenia.Dzisiaj to są aktywiści z KOD  i Obywateli RP.

„Hejt” z początków III RP (wtedy nie znaliśmy, rzecz jasna, tego słowa) to zjawisko mało znane młodszym Czytelnikom.

Można powiedzieć, że z drobnymi wyjątkami w zasadzie nie opisane. Główni atakowani w ramach owego hejtu od niemal 30 lat się nie zmienili, ale pojawienie się Internetu zmieniło ich sytuację. Wbrew obiegowej opinii – na korzyść.

W początkach III RP tworzono na ich temat absurdalne fake newsy, ale w warunkach medialnego monopolu nie było możliwości ich zdemaskowania. Słyszały je miliony, a ich sprostowania – garstka. Dziś łatwiej je kolportować, ale łatwiej też zdemaskować.

Lech Kaczyński, Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz, Jan Olszewski – dlaczego akurat trolle i hejterzy upodobali sobie te cztery postacie? Bo to ewidentnie one stanowiły krótką, zamkniętą listę owych najniebezpieczniejszych dla systemu przywódców politycznych. Owszem, lista autorów niebezpiecznych dla systemu koncepcji politycznych, działaczy, publicystów, artystów, satyryków byłaby nieporównanie dłuższa, ale w tym wypadku chodzi wyłącznie o tych, którzy koncepcje łączyli z osiąganiem wyborczych wyników, realnym zdobywaniem i sprawowaniem władzy. I sprawując ją, używali jej do demontażu postkomunizmu. Niestety, dłuższa byłaby też lista tych, którzy zdobywszy władzę polityczną z nadania „prawicy”, nie wykorzystywali jej do tego celu. Wydaje się, że metody niszczenia wspomnianych czterech przywódców politycznych zakwalifikować należy do oddzielnej kategorii, różniły się bowiem od wszelkich innych zabiegów propagandy III RP."

Ataki rozpoczęły się na nowo po sukcesach Lecha Kaczyńskiego, który pod koniec rządów Jerzego Buzka był ministrem sprawiedliwości. Wtedy rządzona przez Roberta Kwiatkowskiego TVP przygotowała atakujący Kaczyńskich film. Odgrzewał on zarzuty stawiane PC w czasie inwigilacji prawicy, w tym związki z aferą FOZZ. Głównym świadkiem przeciwko Kaczyńskim miał być poszukiwany biznesmen Pineiro. – Pineiro widziałem w życiu raz i w ogóle bym tego nie pamiętał, gdyby nie fakt, że był wychowankiem znanych aktorów – wspominał Jarosław Kaczyński. Lech Kaczyński w ogóle nie widział Pineiry na oczy. Ten atak szczególnie pochodzi od byłych SB - ków, czyli osób dla których Rosja była i jest wielkim przyjacielem wręcz bratem i ich dzieci nazywanymi " resortowymi". Te teorie i zdiałanie popierają członkowie KOD i Obywateli RP - kim oni są - tymi samymi SB - kami. Ich rodzice mordowali antykomunistyczna opozycję po II Wojnie Światowej, to oni mordowali Narodowych  bohaterów - Żołnierzy Wyklętych.

Dlaczego w sieci trwa już wojna

Największą skuteczność takiego propagandowego działania, jak podają media amerykańskie osiągają jednak dziennikarze będący zwolennikami Rosji wspierający politykę Rosji i Putina. To są oficjalnie zatrudnieni dziennikarze z rosyjskich mediów oraz agentura głęboko zakonspirowana. To jest oczywiście świadoma agentura Kremla otrzymująca za swoje działanie konkretne pieniądze liczone w dolarach.

Dają pracę tam, gdzie jej nie ma. Oferują atrakcyjną płacę jak na tamte warunki. Zatrudniają tych, którzy nie pytają „dlaczego”. Tak wygląda „praca” rosyjskich trolli internetowych, opłacanych przez Moskwę. Najważniejszym – jeśli nie jedynym – celem ich pracy jest tworzyć „newsy”, które spodobają się Władimirowi Putinowi. A jeśli nie tworzyć, to przepisywać prawdziwe informacje tak, by ich wydźwięk był prorosyjski i antyukraiński – pisze niebezpiecznik.pl.

Partyzantka ukraińska nazywana ma być faszystowskimi buntownikami, o rosyjskich terrorystach nie wolno pisać jak o zbrodniarzach, tylko o bohaterach. Cel każdego pracownika – 20 newsów dziennie zachwalających Rosję.

Polscy pseudo narodowi dziennikarze pobierający wynagrodzenie z Moskwy – a tak się dzieje od dawna, co ujawnia nasza krajowa prasa prawicowa, choćby niezależna.pl – negują w swoich wystąpieniach i komentarzach np. stosunki polsko – ukraińskie poprzez podgrzewanie wzajemnej historycznej nienawiści między Polakami a Ukraińcami, zaniżają system obronny państwa polskiego, możliwości i systemy obronne Polski, podkreślają za najważniejsze tylko powiązania gospodarcze Polski z Rosją i straty a wręcz bankructwo Polski po zaostrzeniu się wzajemnych relacji politycznych i gospodarczych między tymi państwami itp.

Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.

Metoda takiego agenturalnego działania jest prosta, wrogowie Polski np. agentura Rosji organizują się w grupy internautów w sieci i poprzez napisane przez nich artykuły i komentarze przeplatane wzajemnie osłabiają i gloryfikują rzetelność i wiarygodność mediów polskich i przekazywanych przez nie informacji codziennych – to po pierwsze, po drugie czynią starania, by ograniczyć zasięg działania tych mediów, w tym portali internetowych, poprzez ich ośmieszanie i wyszydzanie, co powoduje zmniejszenie poczytności i zainteresowania nimi czytelników, widzów czy słuchaczy.

Jest to faktyczna, konkretna brutalna i wojna informacyjna i dezinformacyjna wchodząca w zakres wojny psychologicznej. Agenci Kremla skupieni w określonych grupach negują wszystko co Polska racja stanu przedstawia swoim czytelnikom. Powszechnie i sukcesywnie agentura Moskwy zniechęca Polaków do jakiejkolwiek oznak obrony swego kraju udowadniając iż nasz kraj nie ma szans w takim starciu z siłami zbrojnymi Federacji Rosji.

Wielu aktywnych już agentów Rosji publikuje swoje artykuły zniechęcające do popierania polityki naszej ojczyzny - Polski na arenie międzynarodowej w tym działań w strukturach NATO np. wspierając Ukrainę w walce o demokrację i zachodni kierunek rozwoju. Powoli agentura Putina zaczyna zniechęcać szczególnie młodzież Polską do zainteresowania sprawami swego kraju w zakresie jego obrony.

Metoda działania agentury Rosji  i ich zwolenników i wyspecjalizowanej w swoim działaniu agend od wielu lat jest prosta i znana od wieków: to przekłamywanie rzeczywistości, ośmieszanie, zniechęcanie, apatia, strach itp.

Przykłady takich działań znajdziemy już w całym internecie, wystarczy przeczytać choćby np. i w Niemieckiej Interii, Onecie, TVN24 itp niektóre artykuły i komentarze, i wszystko staje się jasne.

Ale to nie  są już żarty, to prawdziwa i autentyczna wojna propagandowa - nasila się ona z dnia na dzień i jest prowadzona i kierowana z Kremla.. To działanie w sposób bezpośredni zagraża bezpieczeństwu Polski i Polaków i jest tak samo niebezpieczne jak Rosyjskie dywizje pancerne i rakiety na granicy z naszym krajem. Najwyższy czas przeciwstawić się temu atakowi i stanąć w obronie  naszej ojczyzny !


Walka o Wolną Polskę trwa nadal. !

Źródło : http://1do10.blogspot.com/2019/09/dlaczego-neon24-jest-anty-polski_3.html

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Wielki nasz patriota wzór cnót do naśladowania Rotmistrz Witold Pilecki latem 1938 roku tak powiedział o patriotyzmie cytat:

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których dobro własne jest ważniejsze od ojczyzny"

Bądżmy zatem patriotami.

CWP !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1602929

który jest znany jako "ścierwoneonówka", pisałem już kilka lat temu... Na tym portalu jest także kilku zrusyfikowanych "narodowców" - sterowanych przez sowiecką agenturę w WSI i SB - którzy wysyłają wiernopoddańcze listy do sowieckiego zbrodniarza płk. KGB Putina.

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1602935

Masz całkowitą rację - tak jest sam się o tym przekonałem i opisałem. Pozostałe materiały na ten temat w opracowaniu.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1602940

agentura to super. Oznacza bowiem, że dla Kremla pracują idioci i jeszcze głupsi. ;)

Obawiam się, że tak krystalicznie nie jest.Owszem, ongiś portal powstał dzięki b. WSI, która chciała skanalizować aktywnych w sieci i próbować nimi grać. Po rozłamie portal opanowali już tylko pożyteczni idioci. Wątpię bowiem, aby jakikolwiek wywiad opłacał kogoś takiego jak niebieski głąb czy litewski żyd Ruskievicius.

Agentura wpływu istnieje, i kryje się najczęściej pod płaszczykiem "narodowym". Ale nie tylko. Pomyśl, ile w PSL jest "arbuzów" (zielony z wierzchu, a w środku czerwony)?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1602942

Polska jest jedna i wymaga patriotyzmu. Znajdż w komentarzach lub materiałach NEon24.pl ( oprócz kilku blogerów) coś pozytywnego o Polsce i Polkach. O Rosji znajdziesz pełno o Polsce ZERO ! I to ma być Polski portal ? Żenada ! Jad pisanie nieprawdy, prowadzenie " wojny psychologicznej" to już nie są żarty.

Wymienieni przez ciebie trolle piszą i tutaj oraz w Salonie 24.pl Rusz..... pisze jako "Pers" i dalej opluwa Polskę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1602943

A  jaki podano Ci powod do "urlopu" z neonu

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1602947

Żaden regulaminowy " Mają mnie dość i moich kontr dla trolli " i ban na 30 dni. Za co im podziękowałem i poprosiłem o likwidację konta. odnajdziesz chyba na ostatnim komentarzu cytuję:

................"Dbając o dobry stan zdrowia tutejszych blogerów daję Panu wolne od tego wrażego portalu do... 15 października.

Pozdrawiam :)

nadużycie link skomentuj

Astra - Anna Słupianek..11.09.2019 17:17:36 "

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1602950

astralne pogotowie

 

to astralne pogotowie

dba o kacapów zdrowie

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1602951

//Zamiast polemiki Pan kasuje komentarze?
To co z Pana za bloger?//

 

Przyznam ze argument zajebisty.!!!!!

To ciekawe na jak dlugi urlop adminka wyceni ten komentarz:

@Stara Baba 21:28:48

Takie moje prawo, będę usuwał komentarze które mi nie pasują. Mój blog moje zasady.

nadużycie link skomentuj

Lemański 14.09.2019 21:45:43

lemanski.neon24.pl/post/150677,bojkot-jest-po-to-by-poczuc-sie-wolnym#comment_1583517

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1602957

Skoro dopuszczono na portalu NEon24  narzędzie usuwania komentarzy przez blogera na swoim blogu może on z tego korzystać bez tłumaczenia.Gdyby była inna możliwość i zakaz po co wprowadzać tę możliwość 

Byłem i jestem tym trollom niewygodny gdyż ich opisuję antupolskie postawy patrz Wrzidak,Ruszkiewicz  i wielu innych opisując te fakty na na,Fb i Salonie24.pl

NEon24 testowałem jako " poligon doświadczalny ".Mam już wiedzę. Podstawowym portalem pozostaje dla mnie Salon.24.pl i równolegle  portal Niepoprawni pl.

Fajnie się tutaj pisze dużo patriotów. Namówił mnie znajomy i nie żałuję.

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1602959

To gdyby tak na Twoim blogu ktoś inny zamieścił komentarz, że admin X to zwykły  "penis" jest, to......... i tak byś dostał bana.
Za to że ten komentarz ...nie skasowałeś
Aha.
Czyli znamy "powód"
8-)))))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1602961

Przygodę na NEon24.pl uważam za zakończoną.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1602963

No to teraz (u)padnie argument że Cię jednak wyrzucili
Niedobrze, oj niedobrze
8-)))

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1602967

  Jedyną szansą dla Polaków i Słowian – aby przeżyć, zachować tożsamość, czy nam się to podoba czy też nie - jest schować się pod parasol Rosji. Tym bardziej, że wbrew pozorom ideologii i historii - Rosja potrzebuje silnej Polski - jako partnera w rozgrywce o hegemonię światową. O inny NWO.

Proponuję: 

Stworzyć organizację i struktury – wspierające działania Rosji, w walce o nowy (ale inny) porządek świata – w którym Słowianie (w tym Polacy) mieliby czynny, partnerski udział.

Ryszard Opara 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1603032

Takie powiązania już były patrz Katyń itp.Reszta to stek bzdur rodem z NEon24.pl

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1603039

Mało że wychwalasz banderowców, to jeszcze chcesz Polskę z powrotem oddać w łapy kacapskie.

 "Jedyną szansą dla Polaków i Słowian – aby przeżyć, zachować tożsamość, czy nam się to podoba czy też nie - jest schować się pod parasol Rosji" 

Oto cytat z kacapskiego myślenia kacapa kontrika.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1603042

Ryszard Opara jest właścicielem sowieckiego antypolskiego NEon24.pl - i wszystko staje się jasne. Agentura Putina jak pisałem wcześniej w swoich materiałach, wciąż jest grożna i trzeba ją zwalczać i ujawniać. Wkrótce na ten temat zamieszczę materiały.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1603046

Kontrik zacytował Oparę i jego "pryncypia". To nie było motto Kontrika, to cytat Opary.

Takie - "oparowe" - zasady zresztą nie raz już były sugerowane czy ogłaszane.

Jednak - Jak Świat Światem - nie będzie Moskal Polakowi bratem!

Serdecznie pozdrawiam,

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1603047

A gdzie zaznaczenie że to cytat.

Nie ma znaku cytatu, to uważam ze tak myśli autor tego komentarza.

A podpis Opara nic nie znaczy jak nie ma zaznaczone że to cytat.

Tak to wygląda pani Katarzyno.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1603050

Ilu żydo-bolszewików., staje w obronie pejsatego banderowca o jednym oku.

Ławeczka, ławeczka tu i tam, kto nie z PiS-em, minusa będzie miał.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1603057

Kontrik zapisał tekst Opary kursywą, co pośrednio wskazuje, że tekst nie jest własny.

Nie mniej - zgadzam się z Tobą, że autorstwo tej "światłej myśli" powinno być jednoznacznie wyartykułowane.

W naszej historii mieliśmy już większą liczbę zwolenników "unii" z Rosją, i zawsze byli to albo zdrajcy, albo głupcy! Rosja nigdy dotychczas nie dochowała przymierza - z nikim. Nie ma żadnych podstaw by sądzić, że obecnie byłoby inaczej.

"Kto powiedział, że Moskale to są bracia nas, Lechitów..."

Bardzo serdecznie pozdrawiam Cię, jesteś bezwzględnie pro-polski,

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1603069

Dziękuje.

I ja też serdecznie Cię pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1603101

Na portalu NEon24.pl taki komentarz trolla Putina :

 Cytat :

"Katyń to narzędzie propagandowe wrogów Polski.

Tym narzędziem wrogowie Narodu Polskiego (znamy ich) walą po głowach polskich pożytecznych idiotów by wykrzesać z nich jeszcze więcej nienawiści do Rosji.
Podczas wojny zostało zamordowanych ok 6 mln Polaków.
Większość została zamordowana przez Niemców w obozach koncentracyjnych i niezliczonych egzekucja na terenie z całego kraju...
Druga najbardziej krwawa ofiara wojny to Powstanie Warszawskie gdzie wymordowano 200 tys cywilów.
Trzecia najbardziej krwawa danina to wyzwalanie Polski w ramach którego zginęło co najmniej 100 tys Polskich żołnierzy..
Jest jeszcze Wołyń .. i dziesiątki tysięcy pomordowanych Polaków w sposób najokrutniejszy z możliwych wręcz bestialski, sadystyczny... dewiacyjny

Katyń .. jest gdzieś daleko w rankingu śmierci Polaków.

A w propagandzie dla idiotów Katyń jest na pierwszym miejscu...
i wiadomo dlaczego ... to młot propagandowy wpijający Polskim pożytecznym idiotom nienawiść do Rosji.

bo przecież dzisiaj Niemcy to sojusznik, banderowcy to sojusznik...
... a życie Polaków ? kogo to obchodzi liczy się wyłącznie interes polityczny...
dlatego szczerz rzygam na tych którzy tak bardzo "przejmują się " Katyniem... bo to c na stanowiskach to wrogowie Narodu Polskiego a ci na dole to pożyteczni idioci...zatruwani nienawiścią przez tych pierwszych...

W mediach o ofiarach powinno się mówić proporcjonalnie do ich skali...
i niezależnie od tego kim byli sprawcy...bo wszystkie ofiary to byli Polacy.

Rzygam na propagandzistów Katynia.. rzygam... bo oni wprost pogardzają milionami Polaków zamordowanych podczas wojny pomijając ich śmierć milczeniem w mediach...

nadużycie link skomentuj

Oscar 18.09.2019 13:03:07.."

 

Jak to nazwać wróg Polski idiotka! Czy celowa praca wroga Polski?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1603068

Dziękuję - za każdy twój wpis!

A co do miejsc męczeństwa Polaków - nasi wrogowie, świadomie i celowo, dążyli do zniszczenia polskiej inteligencji (Katyń!) oraz "żywotnej tkanki" naszego narodu - polskiej wsi. Metody niszczenia przejęli Niemcy od Moskali. 

Te ruskie trolle, manipulatorzy, kłamcy historyczni to nasi wrogowie. Walczymy - z kłamstwem, wrażą propagandą, nienawiścią wobec Polski i Polaków. Nie wchodzi się, po raz kolejny, do tej samej rzeki! Precz - z piątą kolumną! Obnażeni - ujawnieni!

Serdecznie pozdrawiam,

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1603070

Powtarzam cały czas walczmy o Polskę. Mamy wrogów realnych nie malowanych. Pokazuję ich w realu, pokazuję portale antypolskie.

Trzeba ich pokazywać napiętnować !

CWP !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1603074

Pod przytoczonym przez kontrika kursywą tekstem znajduje się nazwisko -  Ryszard Opara. Tak więc przypisywanie jego autorstwa kontrikowi nie najlepiej świadczy- delikatnie rzecz ujmując - o spostrzegawczości czytelnika. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1603076