Kim są antypolscy trolle @ Zawisza Niebieski oraz @ Szperaczka. JEDZIEMY

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Bloger Cezary Dobrowolski vel Zawisza Niebieski, vel stroiciel patafianów znany nam troll sowiecki obrażający tutaj wszystkich, wulgarny cwaniak zechciał zaszaleć na portalu Salon24.pl. W odpowiedzi na impertnencje tego pana krótko przypomnę kim i czym jest ten człowiek
Wstęp.

Szkoda iż wielu Polaków, głownie niestety,  - tylko bywa patriotami. Są to polskojęzyczni ludzie mieszkający w Polsce szkalujący naszą ojczyznę nie tylko w Europarlamencie i w kraju. Ludzie spod znaku tęczy i sierpa i młota potomkowie katów z NKWD i UB opluwający niemal codziennie nasz kraj. Na wielu portalach internetowych czynią podobnie (o czym tak często pokazujemy  te fakty np. na portalu Niepoprawni.pl, Salon 24.pl.pl - sam o tym pisałem  wielokrotnie) Wielu tzw "polskojęzycznych blogerów np. na portalu NEon24 " szkaluje Polskę jak tylko może, wyszydza i ośmiesza naszą historię, kulturę, podważa demokratyczne wybory polaków, pragnie obniżenia naszego bezpieczeństwa w podważaniu i szkalowaniu naszych militarnych sojuszy. Za to jako najważniejsze pokazuje Putina i Rosję jej politykę militarną i ekspansywną - swoi chwalą swoich.

Kim jest ten bloger i co sobą reprezentuje wkrótce pokażę na podstawie konkretów i faktów.

JEDZIEMY.

Od dłuższego już czasu w mediach oraz internecie obserwujemy próbę dokonania, głównie przez opozycję, destabilizacji Polski oraz obniżenia jej autorytetu na arenie międzynarodowej. Narażając w ten sposób bezpieczeństwo i stabilizację kraju.

O przyczynie i konkretnych faktach tego stanu rzeczy pisałem niedawno (ujawniłem) w moim poniżej zacytowanym materiałach  uwypuklając destabilizującą rolę niektórych blogerów na forach internetowych. Oto te niektóre wybrane materiały :

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/freudowska-pomylka-zawiszaka

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/antypolscy-blogerzy-w-sieci-skad-sie-wzieli-wyjasniam

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/jestes-przyjacielem-rosji-ale-czy-tez-polski-kto-jest-kim

Przoduje w tym portal NEon24.pl. Dlaczego - oto fakty :

Z uwagi na powyższe -wybrany  przykład  wzięty z internetu praktycznie z ostatnich dni : - administrator Portalu @ Zawisza Niebieski z NEon24.pl ( Cezary D.)  na Niepoprawnych.pl - tak wyrażał się o Premierze RP cytuję :  "pinokio Morawiecki łgał, jak bura suka " - Blogerzy na portalu NEon 24.pl piszą materiały o treściach: " US Army won z Polski!' ". "Wrogie działania Polski przeciwko Białorusi ","Kryzys państwa totalny."Kiedy rząd zrezygnuje z Białorusi? " Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów " kiedy-jankesy-przyjda-podpalic-twoj-dom, dyplomacja-kryzysowa-czyli-nasz-prezydent itp", jest tego naprawdę wiele. materiały podważają w swojej treści nasze bezpieczeństwo militarne, gospodarcze, sojusze. Wyszydzają Prezydenta i Premiera RP. Ośmieszają nasz patriotyzm itp. Kto nie wierzy niech sam zobaczy.

Jak znany hejter @ Szperaczka pisze cytat :  "Stan upadłości  - Wojsko USA wykazuje oznaki niemożności stworzenia skutecznego zaawansowanego sprzętu wojskowego: jak w przypadku F-35, który w zasadzie nie potrafi latać " Prawdziwy problem leży znacznie głębiej  USA to złocista kupa śmieci powoli tocząca się w kierunku oceanu ...",  wychwalając przy tym samoloty Rosji - to już wiadomo kim ten autor tego hejtu - wrogiego Polsce i bezpieczeństwu narodowemu, jest i co ma na celu !
(https://spiritolibero.neon24.pl/post/152915,f-35-czyli-jak-polska-ratuje-usa)

Za takie i inne wypowiedzi sam właściciel tego portalu publicznie napisał cytat :

" Istnieje spore ryzyko, zakończenia działalnosci Neon24 - ponieważ nasz portal, publikuje wiele atrykułów i komentarzy - niezgodnych z oficjalną polityką Rządu RP i władz UE. W najbliższym czasie portal może zostać zamknięty - zniknie z "blogosfery" - z tych właśnie powodów . ".

Czym zatem jest wpomniany powyżej portal o nazwie NEon24.pl :

Możemy o tym przeczytać w tym materiale :

https://nowyekran.wordpress.com/2014/08/08/bloger-o-neon24-pl-fakty-czy-fikcjacz-1

Gdzie czytamy między innymi :

"Trzeba wyraźnie napisać i napiętnować tą ruską swołocz:
/wymienię tylko tych najważniejszych/

1. Ryszard Opara, który sprzedał ruskiej agenturze wpływu „swój” portal. Ten sprzedajny WSI-ok zamierzał nawet startować kiedyś na urząd prezydenta RP. Niedawno marzyła mu się także ciepła posadka w Brukseli. Pełni na Neonie24 rolę „Naczelnego”.
2. Jarosław Ruszkiewicz vel Spirito Libero – od kilku miesięcy „prezes fundacji Nowy Ekran / Neon24”, de facto słup, na którego Opara i kolesie przepisali własność, uciekając przed sądem i zapłatą milionów złotych, które są zobowiązani zwrócić polskiemu państwu. Ruszkiewicz to także oficer rosyjskiej agentury wpływu na tym odcinku. Pełni na Neonie24 rolę naczelnego cenzora i dyżurnego chama.
3. Bogusław Jeznach – były agent WSI, obecnie pracujący na zlecenie Kremla. Jego zadaniem jest tłumaczenie na język polski rosyjskich materiałów propagandowych w taki sposób aby manipulować polską opinią publiczną. Czyli manipulacja i dezinformacja.
4. AdNovum – płatny agent Kremla. Opracowuje informacje nadsyłane mu przez rosyjski ośrodek wojny informacyjnej. Jego celem jest przedstawianie informacji tak jakby Polakami byli Rosjanie podzielający rosyjski imperializm i faszym.
5. Krzysztof Wojtas – http://1do10.blogspot.com/search?q=wojtas
6. Zawisza Niebieski, wielonikowiec – zakonspirowany agent Kremla, który udaje zainteresowanie „słowiańskimi korzeniami Polski”, co dziwnym trafem jest wpisane w wytyczne Kremla.
7. Zygmunt Wrzodak – agent Kremla. Nazwany tak przez Jarosława Kaczyńskiego; czego Wrzodak nigdy nie zdementował.
8. Stanislas Balcerac – ponadprzeciętnie zaangażowany piewca Putina. Nie ustalono jeszcze czy to płatny zadaniowiec.
9. Zygmunt Białas – http://1do10.blogspot.com/2014/05/do-zygmunta-biaasa-i-innych-ruskich.html
10. Ślepa Mańka – płatna agentka Kremla, do czego samam chętnie się przyznaje

Jest tam kilku płatnych trolli, większość posiada wiele nicków... "

Zadaję sobie pytanie o celu pisania i rozpowszechniania w mediach elektronicznych takich materiałów wprost szkalujących Polskę, Rzad , Prezydenta, atakujące i podważające istotę naszego bezpieczeństwa narodowego i to nie tylko militarnego ale i gospodarczego.

Pisałem o tym w powyższych zacytowanych moich materiałach. Informacje powyższe ukazały się w dużych ilościach na portalach internetowych, a  zainteresowanie czytelników przeszło moje wszelkie oczekiwania. trafiły nie tylko do czytelników, polityków ale i instytucji.

W tych materiałach zadaję pytania i staram się na nie odpowiedzieć na podstawie pokazanych faktów, wypowiedzi i postaw internautów na wielu forach internetowych w tym na portalu NEon24.pl. Jaka jest ich rola w destabilizacji Polski ?

Kim zatem jest bloger "Szperaczka " vel @ Zawisza Niebieski inaczej  vel Cezary Dobrowolski ( sam ujawnił woje dane w internecie publikując skan swego dyplomu na portalu Niepoprawni.pl) )  oto on opisany w sieci :

Tak jego sylwetkę charakteryzuje między innymi odnaleziony w sieci ten materiał:

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/przywiozly-ich-sowieckie-tanki-historia-goldschmidtow-z-dobrowoli

W którym przeczytamy :

"Starszy brat Cezarego, początkowo noszący imię Melson, w lipcu 1968 roku wyjechał z Polski rzekomo prześladowany, do Izraela. Tam jednak mimo przeszkolenia w PRL nie został przyjęty do wojska jako podejrzany o współpracę z wywiadem PRL.

Urodzony ok. 1958 roku Cezary teoretycznie chodził do normalnej szkoły. Jednak świadomość grona pedagogicznego, kim jest jego ojciec i co może powodowała, że podstawówkę ukończył na samych piątkach. Schody zaczęły się w szkole średniej, kiedy Wojtek zmarł. O dziwo nie trafił wzorem innych czerwonych bandytów na Powązki. Został pochowany na cmentarzu prawosławnym. Po latach doczekał się doborowego towarzystwa. Dosłownie rząd bliżej leży nielegał Czesław Kiszczak.

Mimo tego, że był już oceniany jak każdy inny uczeń, zdał maturę. Nie od razu, co prawda. Oblał język polski i musiał zdawać poprawkę. Tak samo słaba trójczyna z matematyki nie nastrajała pozytywnie. Natomiast wybrany jako dodatkowy przedmiot język rosyjski zdał celująco. Podobnie przedmiot zwany wiedzą o Polsce i świecie współczesnym, za Gierka będący mało wyrafinowanym narzędziem indoktrynacji komunistycznej.

Na studia jednak się nie zdecydował. Obawa przed oblaniem egzaminu wstępnego stała za wyborem pomaturalnej szkoły pielęgniarskiej.

Tu jednak wkroczyli znajomi ojca. Czaruś został przekonany, by wstąpić do milicji obywatelskiej. Stamtąd zaś został skierowany do szkoły oficerskiej w Szczytnie. Po dwóch latach dowodzenia oddziałem ZOMO trafił na kurs do Legionowa.

Po jego ukończeniu „awansował” do SB. Tam trafił do słynnego IV Wydziału, zajmującego się walką z Kościołem. Przez prawie dwa lata był osobistym kierowcą i adiutantem generała Zenona Płatka. Potem jednak został przesunięty na „front walki ideologicznej”. Ze względu na dużą znajomość środowiska homoseksualnego (o jego kolejnych „zauroczeniach” młodymi funkcjonariuszami krążyły legendy) miał szukać „hiacyntowych” haków na wybranych księży. Przez kilka miesięcy wchodził w skład grupy Pietruszki – obok Piotrowskiego i Pękali.

Kto wie, jak dalej potoczyłyby się losy Cezarego, gdyby nie krach formacji, której służył wiernie tak samo, jak ojciec.

Niezweryfikowany trafił w 1990 roku na bruk. Koledzy jednak nie dali mu zginąć. W ekspresowym tempie uzyskał licencję i zaczął jeździć jako taksówkarz. Za rządów LSD wykryto u niego chorobę zawodową, której to niby miał się nabawić jako funkcjonariusz. Dodatkowo więc stał się resortowym rencistą.

Od czasu do czasu dorabiał jeszcze publikując na łamach jakiegoś antykościelnego pisma. Rzecz ciekawa – nigdy, pomimo starań, nie udało mu się opublikować nawet najmniejszej notki w urbanowskim NIE. Powodem była nie tylko orientacja seksualna, jak opowiadał Czaruś, ale przede wszystkim żenująco niski poziom tekstów.

Jedynie powstałe w 2000 roku Fakty i Mity zamieściły kilka tekstów Czarusia. Również najbardziej zajadły wróg Kościoła, pastor na Ch., dał zgodę na przedruk.

Wszystko skończyło się jednak w momencie wykrycia, że były to plagiaty.

Ostatnia szansa zaistnienia jako "literat" to antypolska jaczejka NEon. Tam, w gronie podobnych mu renegatów, usilnie stara się o ponowne oddanie Polski w sferę wpływów Rosji.

 Na szczęście został zdemaskowany. Mam nadzieję, że przypomnienie historii ubeckiego rodu pomoże w zrozumieniu antypolskiej i antychrześcijańskiej fobii tego starszego już pana tylko pozornie jednego z wielu warszawskich taksówkarzy.

Z kolei inni blogerzy piszą o Cezarym Dobrowolskim tak :

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/cezary-dobrowolski-mafijny-cyngiel-czy-tylko-pozyteczny-idiota

W tym materiale dowiemy się o Cezarym Dobrowolskim takie fakty :

"Trudno policzyć, który to już raz środowisko, któremu przed laty popsułem mafijny interesik, próbuje ataku na mnie za pomocą sfingowanych oskarżeń. Niestety, Cezary Dobrowolski znany szeroko jako osoba promująca antypolskie fejki będąc administratorem polskojęzycznego portaliku o nicku Zawisza Niebieski wpisał się w ten chór wujów.

Przypomnijmy sobie zatem pewne fakty, zapewne niewygodne dla Cezarego Dobrowolskiego alias Zawisza Niebieski.

Jako że człowiek ów wspomina o portalu działającego ongiś jako Głos poszkodowanych uzupełnijmy niepełną informację.

Trzeba bliżej przedstawić osobę byłego oficera WSW (czyli kontynuatorki niesławnej stalinowskiej Informacji Wojskowej) w stopniu kapitana Romana Sklepowicza.

Kto ciekawy jego dossier w IPN-ie tutaj link dot. tego pana:

https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/61909 (link is external).."

 W materiale :https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/freudowska-pomylka-zawiszaka :

Czytamy :

"Na szczęście adminek niebieski tym razem występujący pod nickiem Szperaczka właśnie dokonał na Salon24 mimowolnej autoprezentacji.

Otóż postępując zgodnie z teorią Freuda przypisał własny podły życiorys znanemu na naszym portalu blogerowi o nicku Tezeusz.

W wyjątkowo ohydnym paszkwilu Zawisza Niebieski alias Szpareczka pisze:

… ta kreatura to potomek banderowców, którzy przeflancowali się dzięki zrabowanym dokumentom pomordowanych na Wołyniu Polaków.

Wiem o nim dużo, mieszkamy po sąsiedzku na poznańskich Jeżycach.

Tate tego wielonickowego trolla zaraz po "repatriacji" rozpoczął karierę w UB. Po przejściu na "zasłużoną" emeryturę przekazał pałeczkę synkowi, który był już kadrowym funkcjonariuszem SB. Pracował w Pionie III (walka z działalnością antypaństwową w kraju) – utworzonym w miejsce pionów III–VI KdsBP w 1956 r. W latach 1956–1962 do jego zadań należała również "ochrona operacyjna" kościołów i związków wyznaniowych.

W 1990 niezweryfikowany, odszedł ze służby w stopniu mł. inspektor.

Teraz, żeby dorobić do okrojonej emerytury zajmuje się donoszeniem na Polaków do organizacji walczących z rzekomym "antysemityzmem". Widziany na manifestacjach organizowanych przez płk. Mazgułe.

 Z kolei w materiale znajdującym się w sieci :

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/ster-przelozony-na-druga-burte-tylko-kurs-pozostaje-bez-zmian

 Cezary Dobrowolski jest tak charakteryzowany :

"Jeszcze niedawno admin polskojęzycznego portaliku promował teksty antyPiS-owskie o mniej więcej takim przesłaniu:

PiS nie jest partią chrześcijańską, ani partią prawicową. PiS to typowa partia centro lewicowa, która nie przestrzega i łamie Prawo Boga.

Bo jak można nazwać partie Jarosława Kaczyńskiego PiS, skoro dla PiS-u ważniejsze są zwierzęta, jak troska o życie nienarodzonych dzieci, a słupki poparcia ważniejsze jak Prawo Boga. Przecież sam Bóg dał człowiekowi we władanie ziemię i zwierzęta żyjące na ziemi, które ma chodować na własny użytek. I nigdzie nie jest zapisane w świętej Bibli, że za ubój rytualny zwierząt przez człowieka Bóg potępia za ten czyn. Natomiast zabójstwo dzieci nienarodzonych Bóg srogo potępia i te osoby co się tego dopuściły. A PiS mając władzę świadomie tego dokonuje, wciskając swoim wyznawcom, że lepiej wie od Boga, co dla ludzi ważniejsze. Udając że bazuje na prawie o aborcji, uchwalonej przez żydo-komuchów. "

W jednym z wielu materiałów ujawniającym czym jest portal NEon24.pl :
http://1do10.blogspot.com/2019/09/dlaczego-neon24-jest-anty-polski_3.html

  Możemy przeczytać między innymi :

"Już od wielu lat ten portal jest znany jako ścierwoneonówka...
NEon24, czyli ścierwoneonówka posługuje się m.in. sowieckimi agentami z SB i WSI, którzy są tam bardzo aktywni - usiłując wmówić czytelnikom, że jako "narodowcy" są "polskimi patriotami"...

Ciekawa osobowość  tego Cezarego Dobrowolskiego @ Zawisza Niebeiski! typowy SBek o antypolskich korzeniach, sam nie kryje swoich wrogich Polsce poglądów.

Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla w tym ich zwoleniankami oraz grupami dla których zdrada interesów i bezpieczeństwa Polski i jej szkodzenie w kraju i za granicą stało się celem samym w sobie – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach i kwotach Euro - patrz Soros i jemu podobni - (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.

Szkoda iż wielu Polaków, głownie niestety,  - tylko bywa patriotami. Są to polskojęzyczni ludzie mieszkający w Polsce szkalujący naszą ojczyznę nie tylko w Europarlamencie i w kraju. Ludzie spod znaku tęczy i sierpa i młota potomkowie katów z NKWD i UB opluwający niemal codziennie nasz kraj. Na wielu portalach internetowych czynią podobnie (o czym tak często pokazujemy  te fakty np. na portalu Salon 24.pl.pl - sam o tym pisałem  wielokrotnie) Wielu tzw "polskojęzycznych blogerów np. na portalu NEon24 " szkaluje Polskę jak tylko może, wyszydza i ośmiesza naszą historię, kulturę, podważa demokratyczne wybory polaków, pragnie obniżenia naszego bezpieczeństwa w podważaniu i szkalowaniu naszych militarnych sojuszy. Za to jako najważniejsze pokazuje Putina i Rosję jej politykę militarną i ekspansywną - swoi chwalą swoich.

Wojna w sieci jest niemniej groźna niż na polu walki.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:10)

Komentarze

Trolla nie karmimy,nie dyskutujemy, trolla odpowiednio oceniamy. Tak prosił admin.

Szef tego trolla kiedyś tak pisał do mnie cytat :

"Oj polały się łzy moje...kiedy to czytam

Szanowny Panie Dziennikarzu Obywatelski,

Wspaniałe opowiadania Pan pisze...

Łza się niejedna zakręciła w moich oczach, kiedy przeczytałem te cztery, które Pan napisał.

Witam Pana serdecznie w Neon24.pl - Mam nadzieję nie jest to krótka, niespodziewana wizyta - i zawitał Pan do nas na dłużej.

Polska historia - ta dawna i ta z czasów ostatnich wojen - jest prawdziwie fascynująca - tylko Polacy chyba potrafią ją zrozumieć.

Najserdeczniej Pozdrawiam

Ryszard Opara (Redaktor Naczelny) 20.01.2019 12:44:30

 

Cóż dodać, ale za to ma Admina trolla na likwidację swego portalu. Wężykiem !!!

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1650728

#1650744

Zaspokoję twoją ciekawość. Cezary Dobrowolski antypolski troll wpadł w pijacki wid. Odnalazł w Wikipedii materiał z poznańskiego czerwca 1956 jak poznaniacy jak to atakowali Komendę Milicji na ul. Kochanowskiego ( poznańskie Jeżyce) i do tego dorobił "filozofię idioty" czyli kretyński tekst wydumany z zwidzie pijackim niby na mój temat. Co za debil. Gdyby przeczytał moją korespondencję z blogerem @ jazzgdyni ( w gadaczce) to by wiedział z tej wymiany zdań ,że pochodzę i mieszkam w Gdyni. Na poznańskim piątkowie korzystam z mieszkania.....służbowego, jak przyjeżdżam służbowo do tego pięknego miasta.

W Salonie 24.pl ujawniłem i pokazałem blogerom tego portalu, kim on jest, co wyczynia w antypolskim szale. Jak podważa  nasze bezpieczeństwo militarne i gospodarcze, jak szkaluje patriotyzm, Premiera RP itd. Pokazałem fakty, konkrety, wypowiedzi, linki ( twoje materiały także). To była część I część II się pisze, jak Cezarego wkrótce wypunktuje  Policja za publiczne lżenie Premiera RP ( oficjalnie zgłosiłem ten fakt).

Tu masz link jego "wypocin" pijackich w Salonie 24.pl tego bajkopisarza, jest ujęty na końcu mego materiału powyżej.

https://www.salon24.pl/u/szperaczka/1088723,kim-jest-dziennikarz-obywatelski

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1650768

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

śmiechem pogonionym. 1500 czerwonych łapek, to dobitny dowód na to, że na Salonie jak ktoś chce powiedzieć idiota to mówi Dziennikarz UBywatelski.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650775

Na leonku jak ktoś chce powiedzieć debil i  zadaniowa kurwa to  mówi Zawisza Niebieski 

https://spartakus.neon24.pl/post/157166,to-jest-wojna

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1650777

Witaj. Ścierwona minusujemy na maxa.

Czytałem te słowa o tym sowieckim trollu Cezarym Dobrowolskim @ Zawisza Niebieski w :

https://spartakus.neon24.pl/post/157166,to-jest-wojna

cytat :

" debilom zrodzonym, czy tam innym kurwom zadaniowanym na pohybel!!

 Coś się odjebało.. Zadaniowana kurwa Zawisza, za knajacki język wyrzucił dwóch komentatorów.. Jeśli nie pamiętacie, to ta kurwa  Smoleńsk uznaje za wypadek.. Ja z tą kurwą nie chcę mieć nic wspołnego!!

Mamy wojnę, a na wojnie zabija się.. zdziwieni??????

ONZ, WHO i ta cała banda uzależniona od nich wypowiedziali Nam wojnę!!

Obecnie jest wojna, czy miliardy ludzi wygrają, czy miliony zadaniowanych kurew?! ""

BINGO !!!

Wykorzystam do kolejnego materiału o nim. Zbieram materiały.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1650779

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Analogiczny tekst wsadził na portal Salon24

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/1088741,antypolski-admin-z-portalu-neon24-w-salonie24-pl-jako-szperaczka

Co otrzymał? Jego komentarze miały po 100 czerwonych orderów łapki im. Lenina. Co idiota zrobił? Popatrzcie, pokasował komentarze i napisał kilka nowych. Czy jest w internecie większy idiota niż ten LGBT? Chwali się, że ma tysiące czytelników tylko nie mówi, że te tysiące w ocenie mu czerwoną łapkę zostawiają. 

Teraz sam z sobą pod tekstem dyskutuje, prawda, Dziennikarzu UBywatelski, pogadać sam z sobą to ważna rzecz, wreszcie się znalazło człowieka na swoim poziomie.

Polacy to mądry naród idiotę zawsze wykryją, a teraz siedzi nieogolony, bo boi się wejść do łazienki, by w lustrze nie zobaczyć kompletnego durnia.

A teraz drogie trolliki, na komendę Zielonookiej pałujecie, pałujecie...

Taki tylko na mocno strollowanym portalu coś może osiągnąć, bo na polskich portalach nawet ten pan się z niego śmieje.

Oni naprawdę nie wiedzą jakie pośmiewisko z siebie robią tymi tekstami. Ale nic, jak kogoś Bóg chce pokarać, to mu rozum odbiera. Poza własnym bagienkiem są pewną okrągłą cyferką.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1650760