Kiedy zostanie wprowadzony w Polsce kolejny lockdown?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

"Jeżeli w najbliższych dniach będziemy obserwowali skalę wzrostów na poziomie 2,5 do 3 tys. zakażeń dziennie, niestety można przewidywać, że w krótkim czasie może dojść do lockdownu " - powiedział rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz. Jak podaje dzisiejsza prasa w tym Niezależna.pl

Te decyzje zapadną  najprawdopodobniej w czwartek po godzinie 10.30, że jeżeli zostaną odnotowane wzrosty zakażeń, takie jak w ostatnich dwóch dniach, to należy się spodziewać nowych restrykcji w tym zamknięcia częściowo gospodarki.

Pisałem tym w moim materiale : https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/to-bedzie-armagedon-zdrowotny-umierac-beda-tysiace

Pisałem w nim między innymi tak- cytat :

"Lekarze wirusolodzy prognozują - za tydzień min 35 tys.osób zakażonych. Młode osoby protestujące zarażają Covid 19 swoich rodziców i dziadków. Umierają wszyscy bez względu na wiek dlaczego ? Służba medyczna padnie fizycznie przy tej ilości zakażonych. Respiratorów starczy na garstkę szczęśliwców. Resztę czeka niestety powolna śmierć w męczarniach. Po prostu uduszą się gdyż płuca przestaną działać i to bardzo szybko. Druga Lombardia jest na wyciągnięcie ręki..."

Dzisiaj rano Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dany dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. - 20 tys.156 zakażeń koronawirusem i 301 zgonów

Mamy 20 156 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: wielkopolskiego (2633), mazowieckiego (2255), śląskiego (1994), małopolskiego (1927), łódzkiego (1794), lubelskiego (1700), kujawsko-pomorskiego (1403), podkarpackiego (1306), pomorskiego (953).

Ktoś napisał w komentarzu pod moim wcześniejszym materiałem wykazanym powyżej cytat - " Podziwiam pańską obywatelską postawę. Należy terroryzować obywateli bo wtedy panu viceoremierowi Prezesowi Kaczyńskiemu łatwiej będzie rządzić."

Tak się zastanawiam nad kontekstem tego komentarza, wbija się on całkowicie w głupotę i kłamstwa powielane dzisiaj na ulicach Polski.  A Covid 19 nie zastopował wręcz przeciwnie zabija coraz więcej w tym młodych ludzi. Cyfry są nieubłagane.

Kto zatem terroryzuje obywateli? czy czasami nie ci  co na ulicach zrobili sobie zlot i bawią się wspaniale, mając gdzieś ostrzeżenia lekarzy o pandemii zagrożeniu życia. Bawią się oni w szalonym tańcu śmierci - swojej i swoich bliskich. Brawo wy !  

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:5)

Komentarze

Bimbajmy sobie z koronawirusa, z obostrzeń i protestujmy dalej. 29 września br. stwierdzono 1326 przypadków COVID-19 w całej Polsce, dzisiaj 29.10, ledwie po miesiącu 20.156 przypadków - to horror, dynamika dziennego wzrostu zachorowań (ujawnionych) miesiąc do miesiąca wynosi raptem malutkie 1.520%. Przy czym w dniu 29.09 stwierdzonych od początku pandemii przypadków zanotowano 89.962, a w dniu dzisiejszym 319.205, i dynamika tego przyrostu to tylko 354,8%. Jeżeli wierzyć wirusologom i zakaźnikom, że faktyczna liczba zakażonych waha się od 6-cio do 9-cio krotności wykrytych przypadków (a nie ma podstaw do tego aby im nie wierzyć) - to dzisiaj na COVID-19 zachorowało nie 20.156 osób, a odpowiednio od 120.936 do 181.404 osób. To tak jakby z dnia na dzień zachorowali wszyscy mieszkańcy takich miast jak Legnica, Koszalin, Tarnów czy Opole.

Będzie żle !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1650210

Prokuratura chce ścigać organizatorów protestów w sprawie aborcji - ujawniły media. Wytyczne w tej sprawie Prokuratur Krajowy skierował do wszystkich prokuratorów regionalnych.

Z dokumentu wynika, że organizatorom protestów grozi do ośmiu lat więzienia. Jak informują media, dokument powstał wczoraj i zawiera wytyczne przygotowane przez Prokuratora Krajowego Bogdana Święczkowskiego dla śledczych w sprawie postępowania z organizatorami masowych protestów. Osoby, które namawiają do udziału w demonstracjach po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji mają być ścigane.

Organizatorzy mogą zatem usłyszeć zarzut współsprawstwa albo podżegania do występku, ze względu na fakt, że wobec stanu epidemii jest zakaz zgromadzeń powyżej pięciu osób. Nawoływanie do protestów ma być przestępstwem przeciwko bezpieczeństwu publicznemu, ponieważ prowadzi do szerzenia choroby zakaźnej.

- Polecam niezwłoczne informowanie Departamentu Postępowania Przygotowawczego Prokuratury Krajowej o każdym zarejestrowanym postępowaniu, którego przedmiotem jest sprowadzenie, w związku z odbywającymi się obecnie nielegalnymi zgromadzeniami, niebezpieczeństwa dla życia i lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach - czytamy w piśmie, które ujawnił dziennikarz RMF FM Patryk Michalski.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1650219

nie diagnozują covid-19 i to jest udowodnione.

https://www.bibula.com/?p=119877

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1650248