Kiedy ta chamska lesbijka przestanie straszyć ludzi ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

"Sprawy w sądzie nie powstrzymają mnie przed organizacją kolejnych protestów" - powiedziała dziś Marta Lempart. Liderka Strajku Kobiet twierdzi, że fakt wypracowania stanowiska aborcyjnego przez PO to zasługa... protestujących na ulicach.Jak podają media w tym Niezależna.pl

Niedawno prokuratura przedstawiła Marcie Lempart zarzuty dotyczące m.in. znieważenia funkcjonariuszy policji oraz sprowadzenia zagrożenia dla życia ludzi w czasie epidemii.

Ciekaw jestem z czego się utrzymuje ta zakłamana anty polska wulgarna lesbijka i skąd ma tyle kasy i czy te pieniądze w jej POsiadaniu są legalnie zarobione czy POchodzą z przekrętòw finansowych, a może o żyda Sorosa finansującego anty polskie grupy przestępcze. Wiadomo że ta baba bez pieniędzy była by nikim. Wie że sądy jej nic nie zrobią i brnie dalej  PO dziękować lewackim Sądom.

Po raz kolejny Lempart będzie rozsadnikiem wirusa. Dziwi mnie, że władza apeluje, upomina zamiast działać jak należy. Jest zakaz organizowania ulicznych zbiegowisk. Lempart gwiżdże na to. Skoro tak, to Policja powinna okrążyć uczestniczki, zaprosić do autobusów i zawieźć ich do nieczynnych internatów n tam zrobić testy i zafundować kwarantannę. To przecież jest zgodne z prawem.

ZAUWAŻMY że te burdy, zadymy uliczne i terroryzowanie społeczeństwa w naszym Kraju robią głównie pełne pogardy i nienawiści do Polski i Polaków PO-mioty przybłędów bolszewickich, którzy permanentnie plują i szkalują nasz Kraj zagranicą, na domiar jeszcze przybłędy dziadostwa bolszewickiego ubzdurali sobie że są elitą a Polska to jest ich Kraj i niosą transparentach hasła nakazujące  "WYPI---LAĆ" Polakom ze swojego Kraju.

Pamiętamy jak sowieci mordowali Polaków jak napadli na Polskę, dokonywali mordu na Polakach (Katyń zsyłki) których póżniej Stalin przysłał po wojnie do budowy PRL-u, a teraz te ich PO-mioty bolszewickie mordują Polaków podstępnie i poprzez manipulacje wyprowadzają miliony ludzi na ulice inspirowane zarówno PO/KO i SLD jak i lewackimi bojówkami KOD-u i bojówkami zboczeńców LGBT w okresie szalejącej pandemii, pod pretekstem rzekomej obrony praw kobiet mimo pandemicznego zakazu i apelu rządu o nie tworzenie żadnych zgromadzeń.

Stalin i jego poplecznicy w PRLu namieszał w głowie tych lemparcich przodków obiecując im w Polsce dostatnie życie bez wysiłku, bez odpowiedzialności, bez rozumu. Wystarczyło popierać sowiecka okupację w Polsce. Potomkom bolszewików trudno jest odnaleźć się we współczesnej rzeczywistości. Wykorzystując tzw. "demokrację" występują przeciwko Polakom, tradycyjnej polskiej kulturze, przeciwko religii, ciągle mając nadzieję na powtórne przyjście Lenina.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:7)

Komentarze

Łudzimy się, że kiedy jej... pardon, kiedy ją wsadzą wreszcie. Ale wtedy będą pikiety przed więzieniem, słanie listów do PE, oczernianie polskiego wymiaru sprawiedliwości (zapewne jeszcze się da trochę oczernić). I w kółko będzie to samo: marsze poparcia dla Marty w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu itp. Dajmy jej więcej mówić, to szybko się biedaczką do końca skompromituje - jak niegdyś Pertu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1662325

Ratujcie, bo ja tu ginę
Widok to będzie okropny
Bierzcie na sztandar waginę
Nasz bój ostatni sromotny!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1662326

Czerwone bolszewickie bydło z Strajku Kobiet znowu atakuje kościoły.
Azjatycka kałmucka dzicz oblała farbą drzwi Kościoła Świętego Augustyna w Warszawie

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1662353

Łukasz Olszewska, wrocławska aktywistka i działaczka Lewicy, poinformowała dziś, że nie urodzi dziecka w Polsce

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1662414

Program Lempart:

Photoshop albo wypierdalać!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1662546