Jesteśmy po debacie Andrzeja Dudy i konferencji prasowej Trzaskowskiego. Mieszkańcy Końskich zafascynowani Prezydentem

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

"Jesteśmy po debacie prezydenta Andrzeja Dudy z ludźmi z Końskich i po konferencji prasowej sztabu Rafała Trzaskowskiego w Lesznie. Obowiązkiem kandydatów jest stanąć do debaty, żeby wyborcy mieli możliwość poznania ich poglądów" – podkreśliła była premier Beata Szydło. Wyraziła też żal, że Trzaskowskiego nie było w Końskich.

 "Trzaskowski w wątku prywatnym, wczorajszego monologu na konferencji prasowej w Lesznie, wskazał na potężne wsparcie w osobie żony jakie otrzymają w pakiecie jego wyborcy. Będzie aktywna zabierze głos przy boku męża gdyż w domu to ona jest złym policjantem. Słuchając tej deklaracji i machania rączką do swej damy zapewne tkwiącej przed tefałnowizorem odniosłem wrażenie że patrzę na pantoflarza który bez swej mamuśki jest jakimś zakompleksionym beksą ustawianym na twardziela. Arlekin (pajacyk) takim go widzę i Kolombina, w pałacu prezydenckim to nie ekipa dla spadkobierców Baczyńskiego, Rodowicza, Pileckiego, Bytnara, braci Romockich. Głosuję na Andrzeja Dudę więc mogłem przysłuchiwać się konferencji prasowej Trzaskowskiego bez emocji, obaw czy wątpliwości lub urazy do tego, przepraszam za skojarzenie prodkutu wyborczego Agory TVN i s-ka." - piszą zbulwersowani i oburzeni internauci na forach internetowych. Podkreślają, że to Trzaskowski " zrejterował i nie stawił się na publiczna debatę "   " Bał się pytań o mafie kamieniczników w Warszawie, zalewaniem Polski gównem warszawskim, popieraniem LGBT i adopcje dzieci przez tych dewiantów itp. "

Przypominam, że przez 8 lat rządów PO - PSL nic nie zaoferowano społeczeństwu. Brakowało pieniędzy a tymczasem miliardy złotych ulatywały tylnymi drzwiami przy aprobacie rządzących. Zmieniło się to po dojściu PiS do władzy. Zapamiętajcie to i przekazujcie innym. Rząd PiS przy współpracy z Panem ANDRZEJEM DUDĄ zrobił to co miało być NIEMOŻLIWE, a stało się MOŻLIWYM. Na tym skorzystaliśmy my wszyscy bez względu na to jakie mamy sympatie polityczne. W tym wymiarze można powiedzieć, że obecny Prezydent jest Prezydentem WSZYSTKICH POLAKÓW i tak samo będzie jak ponownie zostanie wybrany. Proszę, aby osoby, które głosowały na kandydatów opozycyjnych raz jeszcze przemyślały swój wybór dla dobra Polski, dla dobra nas wszystkich.

Trzaskowski ma wszelkie objawy psychopatii i manii prześladowczej na punkcie Jarosława Kaczyńskiego. Wszędzie widzi jego obecność i ciągle go wspomina w swoich wystąpieniach. Prawdopodobnie Jarosław Kaczyński nawiedza go również w nocy i we śnie. To już naprawdę poważne zaburzenie. Prezydent jednak powinien być zdrów i na ciele, i na umyśle, a tak zdaje się nie jest.

Lekceważenie elektoratu, ludzi i Polski powiatowej, to znak firmowy Trzaskowskiego - zapamiętajcie !Trzaskowski powinien startować w wyborach prezydenckich w Niemczech. Polska dla PO i Trzaskowskiego to nienormalność. A polskie głodne dzieci wysyłali kiedyś na szczaw i mirabelki .Pamiętamy !

Panie Prezydencie gratuluję odwagi! Udział we wszystkich debatach poza tym dziwnym wezwaniem do stawiennictwa z TVN świadczy o tym, że nie boi się Pan debat i rozmów z Polakami. W zasadzie ta odwaga jest udowadniana każdego dnia od 2015 roku, kiedy rozpoczął Pan objazd po Polsce. Jako pierwszy Prezydent RP odwiedził Pan wszystkie powiaty, spotykał Pan różnych ludzi zarówno przychylnych jak i nieprzychylnych, a czasami nawet bardzo wulgarnych. Trudno słucha się wypowiedzi Pańskich przeciwników, którzy negują wszystkie podejmowane działania i przyjęte postawy. Przed nami już dosłownie ostatnie dni tej bardzo długiej kampanii wyborczej - głęboko wierze w sukces Polski, który jest równoznaczny z Pańskim zwycięstwem. Jedziemy dalej ! Naprzód Polsko!

Tylko Andrzej Duda i Polska bogata, narodowa i dumna tak jak za naszych dziadków. Brawo Panie Prezydencie......te oczy wyborców mówią wszystko  ( patrz załączona fotografia do materiału ).

Dziękujemy za wszystko.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:6)

Komentarze

Jak uczy historia, niemieckie media zawsze były życzliwe dla Polski, więc głosowanie na kandydata, którego popierają musi przynieść nam samo dobro.

Na zdjęciu: typowy niemiecki dziennikarz wypowiadający się ciepło o Polakach.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638012