Jesteś przyjacielem Rosji, ale czy też Polski ? Kto jest kim ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Czy to jest głupota a może wroga działalność przeciwko Polsce ?

Wielu blogerów na portalach internetowych twierdzi w swoich wypowiedziach np., ze : " Największym ich idolem jest cudowny Putin - wybawca Europy " i potężna Rosja. Polska powinna się jej podporządkować  "
Te i inne bzdury z zaciekawieniem, oburzeniem i wręcz niedowierzaniem odnalazłem i przeczytałem na jednym z portali internetowych NEon24.pl, gdzie kiedyś założyłem swój blog po informacji o takich faktach od moich znajomych. Zaskoczeniem dla mnie i zupełnym niezrozumieniem był fakt, że takie poglądy - o zgrozo - prezentował np. jeden z byłych Posłów na Sejm V Kadencji i wielu jemu podobnych a Admin tego blogu chętnie temu wtóruje .  Skandal, głupota czy wręcz wrogie postawy wobec Polski ? Gdy zwróciłem na to uwagę w komentarzach do tych materiałów fala hejtu, pomyj, wulgaryzmów i zwykłego chamstwa zalało mój blog, który zresztą szybko zlikwidowałem.

Na ten problem spojrzałem szerzej badając ten temat w prasie i dostępnych materiałach.

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/980004,kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/1004890,rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce-2

http://1do10.blogspot.com/2019/09/dlaczego-neon24-jest-anty-polski_3.html

https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/opara-ze-scierwoneonowki-w-filorosyjskich-gestych-oparach-putinowskiej-v-kolumny-z-0

https://niepoprawni.pl/blog/7852/neonowe-scierwomedium

https://wrzodakz.neon24.pl/post/150406,do-admin-portalu-neon24-pl

https://konserwatyzm.pl/zygmunt-wrzodak-list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej/

Wymieniona witryna jak i wiele innych opisanych przeze mnie w poprzednich materiałach nie są małe witryny. Tylko na Facebooku łącznie mają 988 tysięcy fanów. Jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę grup na FB, w których linkowane są ich teksty, to liczba polskich użytkowników FB (ostrożnie szacowana) mających stały kontakt z prorosyjską propagandą wzrośnie do ok. 2,5 mln osób. Zaś liczba wejść na te witryny tylko w sierpniu wyniosła… 53,6 miliona.."
Podaje np. portal oko.press. Portal ten pisze dalej cytat:

"Rosyjska propaganda sączona jest do głów Polaków w znacznie szerszym zakresie niż dotychczas sądzono. Dociera nie przez oficjalne kanały sterowane przez Rosjan, które w Polsce nie cieszą się popularnością, lecz przez polskojęzyczne portale informacyjne."
Rozpowszechniają one w Polsce „newsy” ze Sputnika Polska, Russia Today (dziś występuje pod logiem: RT) oraz z pro-kremlowskiego portalu Voice of Europe. Podawane z pro-kremlowskich źródeł informacje dotyczą przede wszystkim wydarzeń z zagranicy. Widać, w jak ogromnym zakresie prorosyjska propaganda usiłuje kształtować Polakom obraz współczesnego świata.
Mechanizm jest prosty. Sputnik, Russia Today oraz Voice of Europe podają informacje z całego świata i z Polski, odpowiednio przetworzone tak, by pasowały do pro-kremlowskiej wizji rzeczywistości.

USA, UE, NATO i Niemcy są złe, w stanie rozkładu i anarchii, Rosja jest stabilna i bezpieczna, chyba że zostanie zaatakowana przez „złych dlatego zbroi się, by w razie czego móc się bronić podczas III wojny światowej, która niebawem wybuchnie, a wywołają ją oczywiście Stany Zjednoczone. Sputnik Polska dokłada do tego jeszcze złych Ukraińców, którzy nienawidzą Polaków, zaś VoE przoduje w informacjach o złych muzułmańskich oraz czarnoskórych uchodźcach, którzy niszczą europejską kulturę i atakują Europejczyków. "

Czas walki o Wielką Polskę się zaczął ta wojna trwa ! ( nie myślę tutaj o walce militarnej), wojna o Polskę o nasz kraj dlatego tak ważne jest byśmy wszyscy dla których dobrem jest nasza ojczyzna w te walkę na wszystkich jej frontach się zaangażowali i ją wygrali. Trolle sowieckie atakują portale internetowe o treściach patriotyczni – narodowych i to już na skalę masową.

Infekują codziennie trolle sowieckie poprzez dodawanie treści szkalujących Polskę i Polaków by w ten sposób zlikwidować ich istnienie. Podważają w swoich treściach patriotyczne wartości młodych patriotów w tym walkę o wolną Polskę prowadzoną przez Żołnierzy Wyklętych nazywając ich „ bandytami i mordercami”. Szkalują w ten sposób wartości patriotyczne Polaków w tym religię katolicką przeciwstawiając jej Islam jako dobro nie szkodzące nikomu ( namowy do przyjmowania w Polsce Islamistów ).

Trolle sowieckie i lewackie to sama sitwa skupiająca się już w grupach. Mechanizm ich działania jest prosty. Poprzez oszustwa starają się dostać do stron o treściach patriotyczno- narodowych, kibicowskich czy ONR -u istniejących już na Fb skupiające wokół siebie wiele tysięcy osób. Starają się oni uzyskać miano administratorów by ściągnąć w ten sposób swoją lewacką grupę i szybko „zainfekować„ prezentowane na tych stronach wartości patriotyczno – narodowe.To się już dzieje prawie na masową skalę wystarczy prześledzić portale społecznościowe.

Szkalują  ci wrogowie i wyśmiewają w swoich komentarzach wizerunek młodych patriotów nazywając ich „ bandytami stadionowymi, kibolami, zadymiarzami, pejsatymi Żydami, komuchami, czerwonymi " itp. Cel tego działania jest jeden – rozbić potężny Polski Patriotyzm i jego źródło. To są prawdziwi wrogowie być może nieraz gorsi niż ci stojący u bram Polski z bronią w ręku gdyż ich widać można ich policzyć i zidentyfikować.

DLACZEGO POLSKA STAŁA SIĘ MEDIALNYM WROGIEM ROSJI.


Powodów według literatury przedmiotu takiego działania jest kilka, oto niektóre z nich.

 Po pierwsze– Polska wbrew pozorom i mitom nie odgrywa żadnego militarnego zagrożenia dla Rosji, ale stanowi zagrożenie kulturowe, cywilizacyjne. W Polsce jak powszechnie wiadomo żyje się obecnie lepiej niż w Rosji.

Po drugie – Polska aktualnie znajduje się na wyższym niż Rosja poziomie cywilizacyjnym w zakresie wprowadzania reform gospodarczych i społecznych w tym sum pieniędzy ze środków unijnych przeznaczonych na te cele.

Po trzecie– Polska jako członek UE i NATO korzysta z wielu przywilejów z tego wynikających np. dotyczących swobodnego przepływu towarów, usług i ludzi po całym terytorium UE. Prowadzi także ożywioną politykę uniezależniania się od dostaw surowców z Rosji.

Po czwarte – Polska jest krajem z którym liczą się partnerzy na terytorium UE, jest także w strategicznym sojuszu z USA. Politycznie odgrywa znaczącą rolę na terytorium środkowej Europy.

Po piąte – według samych Rosjan w Polsce istnieją największe tendencje tzw. „rusofobii” o czym wielokrotnie wspominał Putin w czasie swoich konferencji prasowych.

Po szóste – to rosyjskie kreowanie wśród społeczeństwa Rosji tzw. „polonofobii” czyli niechęci do narodu polskiego. Media Rosji realizują tę politykę oddziaływania na swój naród od czasu zakończenia rewolucji bolszewickiej, gdzie komunistyczna propaganda traktowała Polaków jako wrogów klasowych i okupantów taki stan rzeczy trwał aż do zakończenia II wojny światowej. Przejawem tej polityki był np. mord Katyński. Po zakończeniu II wojny światowej aż do roku 1980, gdy Polska była częścią imperium sowieckiego propaganda ZSRR w stosunku do Polski kreowała ZSRR jako wyzwoliciela spod okupanta hitlerowskiego oraz panowania kapitalizmu.


PROPAGANDA ROSJI I CO DALEJ ?

Propaganda, jak wiemy z literatury przedmiotu, rządzi się pewną logiką działań i celów jednak w przypadku Rosji od dawna jest ona oderwana od istniejącej rzeczywistości. Przykład to ostatnie wydarzenia militarne i propagandowe na Ukrainie i pełne w nim zaangażowanie logistycznie oraz militarne Rosji i samego Putina. Rosja na swój użytek karmi swoich obywateli, „bzdurami wyssanymi z palca” jak twierdzą politycy amerykańscy, ale to po to by odwrócić ich uwagę od prawdziwego strategicznego działania militarnego jako agresora wywołującego konflikt wojny w Europie – aneksja Krymu iż zakusy na odzyskanie panowania w danym bloku wschodnim.

Rosja obawia się rosnącej roli Polski na arenie międzynarodowej i zrobi wszystko, by się temu przeciwstawić metodami wojny psychologicznej, pozostawionej agentury oraz sporymi pieniędzmi. Na portalach internetowych, co pokazują media na świecie, a szczególnie w Polsce odzywają się „dziwni polskojęzyczni” pseudo obywatele Polski agentura Rosji popierają politykuję ekspansji Rosji – takie wypowiedzi oraz artykuły można przeczytać także i na tym portalu.

Polska, według opinii wielu ekspertów jest silna tylko w sojuszu strategicznym z USA stanowiąc wspólną politykę Unii Europejskiej wobec Rosji. I tak już się dzieje i to bardzo dobrze.

Gdy polityka Rosji ewidentnie, w świetle ostatnich wydarzeń w Europie, zmierza do militarnej konfrontacji z NATO i UE na polu gospodarczym oraz militarnym, to patriota, a przypomnę iż patriota to postawa pełna szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie swego życia i zdrowia w imię jej obrony w każdej chwili jest przeciwko takim wrogim działaniom Rosji wobec Polski. Patriota zatem to osoba, której postawa charakteryzuje się przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste. Patriotyzm oparty jest zatem na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością.

W przypadku gdy mówimy o Polsce i Polakach podkreślam słowo Polska i Polacy, a nie polskojęzyczni obywatele Rosji czy jej agenci zamieszkali na terytorium RP, to patriotyzm Polaka, w chwili gdy Rosja niewątpliwie sposobi się do wojny z Polską ( nie koniecznie militarnej ale propagandowej, gospodarczej itp), o czym wspomniał także i Prezydent RP., to także i postawa wchodząca w zakres tzw. rusofobii.

Rosja od dawna wprowadziła całkowity zakaz handlu z Polską wszelkimi artykułami i to jeszcze przed nałożonym embargiem przez UE (przykłady blokowania towarów rolniczych w tym i mięsnych) w ostatnim okresie, jak wiemy z przekazów medialnych, zamknęła przed naszym transportem swoje drogi a sama co robi ? No właśnie oto przykłady :

 POLSKI RYNEK ZALEWANY JEST ROSYJSKIMI TOWARAMI.


„Bojkotuj rosyjskie produkty” namawiają Polaków media, ma być to odzew za rosyjskie embargo na polską żywność.

Nie kupujemy od dzisiaj paliwa na takich stacjach benzynowych jak Łukoil. Za każdy litr zapłaconego na tej stacji przez nas paliwa, to nasze pieniądze trafiają do rosyjskiej gospodarki i rosyjskich polityków, którzy nałożyli embargo na naszą żywność.

Nie kupujemy pod żadnym pozorem takich alkoholi jak: Żubrówka, Soplica, Absolwent, Bols, Palace i Royal – zdziwieni! Tak to nie są polskie wódki, znalazły się one niestety w rękach Russian Standard największego producenta alkoholi w Rosji i to ten producent sprzedaje nam Polakom wymienione alkohole, a my kupujący myślimy, że to krajowe towary nic bardziej mylnego, a nasze pieniądze trafiają znowu do Putina.

Nie kupujemy węgla opałowego typu groszek, który sprowadzono do Polski w ilościach milionów ton. Ten węgiel jest tańszy od naszego krajowego, ale mniej energetyczny w konsekwencji i tak na tym tracimy, a nasze pieniądze za ten węgiel trafiają być może także i do zakładów produkujących w Rosji rakiety wycelowane w Polskę. Kupujmy zatem węgiel oznaczony przez Izbę Gospodarczą sprzedawców Polskiego Węgla jako towar Polski.

Nie kupujemy rosyjskich butów marki Kari i Centro produkowane one są w Polsce od 2012 r. Właścicielami są Rosjanie.
Zapominamy o oprogramowaniu antywirusowym do komputerów marki Kaspersy Lab – to towar rosyjski należący do petersburskiej firmy Agnitum Ltd., oraz Dr. Web stworzony przez moskiewską firmę Doctor. To oprogramowanie może posiadać jak ostrzegają media wirusy szpiegowskie i nasze dane z komputerów znajdą się szybciutko w Rosji.

Zapominamy od dzisiaj o oponach do naszych samochodów marki Nokian uznanej Fińskiej firmy – kontrolę nad nią niedawno przejęli Rosjanie.Uwaga Rosjanie kamuflują swoje produkty używając na opakowaniach nazw angielskich np. na herbacie Greenfild firmy Orimi Handel lidera na rosyjskim rynku herbaty.

Oczywiście towarów pochodzenia rosyjskiego, które kupujemy, a nasze pieniądze trafiają do Rosji jest więcej wymienione to tylko nieliczne celem pokazania skali występującego problemu.
A może już czas najwyższy popierać nasz krajowy rynek i kupować głównie rodzime dobre towary. Osobiście rozpocząłem bojkot towarów rosyjskich, kupuję nasze krajowe i państwa do tego zachęcam.

Dla Rosji wyjście Polski spod jej wpływów politycznych i gospodarczych stanowił cios dla polityki i strategii globalnej. Stąd diametralna zmiana polityki Rosji wobec Polski idąca w kierunku uzależniania gospodarczego oraz w zakresie wywierania presji politycznych i militarnych na Polskę np. poprzez koncentrację sił zbrojnych Rosji w Kaliningradzie itp.

ZAKOŃCZENIE

Nie będzie nie jest rusofobem ten kto widzi wielki dorobek Rosyjskiego narodu w Europejską kulturę, i tutaj wszyscy są zgodni co do tego , że odegrała ona i odgrywa ogromną rolę postępu i scalania się postaw Europejczyków. W moim rozumieniu rusofob to osoba, która jest za ekspansywną i agresywną polityką wielkomocarstwowej Rosji zagrażającej Polsce i co do tego nie ma nikt żadnych wątpliwości, słowo „nikt” dotyczy oczywiście patriotów.

Otrzymałem dziedzictwo patriotyzmu i miłości do ojczyzny od najlepszych synów tej ziemi od narodowych bohaterów :oficerów i dowódców – żołnierzy AK, NSZ, Żołnierzy Wyklętych którzy pamiętali jak 17.09.1939 r, Rosja Sowiecka napadała na Polskę , jak w katowniach sowieckich wymordowano kwiat inteligencji polskiego narodu i za te zbrodnie ludobójstwa kaci nie zostali do tej pory osądzeni ! Wiem czym był w Polsce komunizm i jakie przyniósł Polakom straty – to wie już każde niemal polskie dziecko. Ilu w tamtym okresie czasu patriotów zostało zdradziecko zamordowanych przez władze komunistyczne wspierane z Moskwy wspomnę tutaj choćby postać największego patrioty Żołnierza Wyklętego rotmistrza Witolda Pileckiego i wielu innych zamordowanych na polecenie z Moskwy za to iż mienili się być Polakami i patriotami. I o tym wiedzą młodzi patrioci tej ziemi wiedzą i kultywują dziedzictwo swoich bohaterów.

Zdaję sobie sprawę z tego iż istnieje w kraju grupa ludzi, którzy nie mogą pogodzić się z tym iż zmienił się ustrój i nastawienie do komunizmu a „Resortowi” tracą władzę i przywileje a na scenę polityczną powoli wkraczają młodzi patrioci to ci których kiedyś wyszydzano i okrzyknięto „kibolami|” a są nimi lekarze, prawnicy, inżynierowie, i robotnicy to dzięki nim narodowy patriotyzm rodził się i budził powoli ale skutecznie na stadionach. Z tych stadionów zalał kraj wypełniając dziedzictwo Żołnierzy Wyklętych i całe szczęście i zaręczam nikt tego procesu już nie odwróci – Chwała bohaterom ! Chwała młodym patriotom to do was należy przyszłość Polski.

Każdy ma prawo do swoich postaw, odczuć czy wypowiedzi i to daje nam prawo demokracji o ile te wypowiedzi czy postawy nie zagrażają bezpieczeństwu Polski – takie jest moje zdanie. Materiał ten napisałem sprowokowany wieloma ujawniającymi się negatywnymi komentarzami tych dla których Moskwa widnieje jako cel najważniejszy. Czekam na te komentarze i tych komentujących którzy zechcą podyskutować z młodymi patriotami.

OSOBISTA REFLEKSJA

Najwyższy już czas dać odpór tym wrogim działaniom. Patrioci będą wiedzieli co mają z nimi zrobić. Jednym ze sposobów np. na szkalowanie wizerunku Prezydenta RP jest kierowanie spraw do Prokuratury.

Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.

Pisałem w moim materiale cytat :

"Metoda takiego agenturalnego działania jest prosta, wrogowie Polski np. agentura Rosji organizują się w grupy internautów w sieci i poprzez napisane przez nich artykuły i komentarze przeplatane wzajemnie osłabiają i gloryfikują rzetelność i wiarygodność mediów polskich i przekazywanych przez nie informacji codziennych – to po pierwsze, po drugie czynią starania, by ograniczyć zasięg działania tych mediów, w tym portali internetowych, poprzez ich ośmieszanie i wyszydzanie, co powoduje zmniejszenie poczytności i zainteresowania nimi czytelników, widzów czy słuchaczy.

Wypisz wymaluj ww opisane działania rodem z NEon24.pl np. "Zawisza Niebieski" i jemu podobni jak np : "a nie mówiłem", "Jestem jakim jestem" "panMarek " i wielu innych- wystarczy przeczytać ich komentarze i wszystko staje się jasne. Jak zaśmiecają portal wyszydzają innych łamiąc regulamin portalu itp.oczywiście są oceniani na MINUS ale jak to sami napisali " mają to gdzieś" ich interesuje jedno - osłabienie naszego portalu o zabarwieniu patriotycznym.

Co można w takim przypadku zrobić na chamstwo, oszczerstwo itp. ? przede wszystkim zignorować do zera i odpowiednio punktować zgodnie z regulaminem, fakty łamania regulaminu portalu ponadto w korespondencji wewnętrznej zgłaszać Adminowi - co zresztą sukcesywnie czynię.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:16)

Komentarze

Trafny tekst i b. merytoryczny, informacyjnie dla mnie  np. b. przydatny, nie wszystko jest się w stanie samemu obserwować,  choć ciut ryzykowny objętościowo. Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

janksero

#1617562

Zamieszczony materiał wchodzi w skład cyklu.tematycznego poświęconego wojnie z Polska toczoną w Internecie za pośrednictwem Rosyjskich trolli.Jest to bardzo poważne zagrożenie  dla bezpieczeństwa państwa o którym wspominał często Premier RP. Cykl  tematyczny będzie kontynuowany dalej.

Walka o Polskę jest powinnością każdego komu ojczyzna jest droga - mnie jest !

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1617564

Właśnie jeden troll Putina czerwony Tezeusz się odezwał.

Wnioskuje to tym, że gdy napisałem że Putin to bandyta, to czerwony troll Tezeusz spałował ten komentarz i myślał że nikt tego nie zobaczy, ale miał pecha, bo go złapałem na gorącym uczynku.

I teraz na siłę chce się uwiarygodniać, jaki z niego patriota.

Że takich tępaków pokroju czerwonego Tezeusza, pejsate komuchy wysyłają na hejt 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1617571

Tradycyjnie za chamstwo MINUS !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1617573

On został wyawlony z Neonu. To jest Wandzia Obywatelska.:)))

Za 2 dni minie rok jak zostało toto zdemaskowane heheh

Tutaj jest link - zapraszam wszytkich zainteresowanych.

 

https://astra.neon24.pl/post/147601,wandzia-obywatelska

 

Pozdrawiam :)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1617581

Dzięki, niezły materiał przyda się.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1617583

Boli prawda oj boli. Zostaliście TO WY zdemaskowani - taki był cel mego pobytu w tym antypolskim portalu a jakich narzędzi używałem - daliście się wkręcić jak dzieci, zadufani w sobie w tym antypolskim szaleństwie, i pokazaliście kim jesteście. A kim ? to pokazuje materiał powyżej - tam są FAKTY i linki.

Zgadza się Pani Słupianek ?

A Wanda jest bohaterką mego materiału o Powstaniu Warszawskim. To tak na marginesie. 

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/884567,wanda-sanitariuszka-powstania-warszawskiego-uszanowal-ja-wrog-okaleczyli-kaci

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1617584

AS wywiadu, czerwony Tezeusz, ha ha ha, koń by się uśmiał, gdybyś mu przeczytał to co napisałeś do pani Astry.

Przecież on sam nie wierzysz w to co piszesz!

Ale małorolny pejsaty Tezeusz z kibucu ma sny, a tu budzik dzwoni i do pracy i znowu trzeba wywalać obornik na Polskę, za marne szekle.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1617592

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pała jak zwykle dla chama ! Jesteś bohaterem mego materiału - powyżej - i to pewno nie jedynego ! Wkrótce następne.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1617594

Sherlock Holmes jako czerwony Tezeusz, wykrywający Polskich patriotów i Polskie portale.

I co, już meldowałeś do Moskwy czy do Tel Awiw??? O swoich sukcesach, w nadziei zarobienia rubelków i szekli.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1617596

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kolejny materiał będzie o chamstwie w sieci gdzie będziesz głównym bohaterem wykorzystam twoje słowa " miłości" do innych oto one :

"Zawsze będziesz tylko gnojem, cuchnącym smrodem i fekaliami.

Więc to ty masoński sługusie nie jesteś osobą by z tobą dyskutować

Że takich tępaków pokroju czerwonego Tezeusza, pejsate komuchy wysyłają na hejt

Nawal się jeszcze bardziej, to w tedy wszystko o sobie powiesz jakiś szkodnik i parobek pejsatych.

I zmień ziele które palisz, bo ci ten malutki mózg jak orzeszek laskowy rozwala i bezmózgowie ci pejsaty rebe grozi.

Parobkiem, byłeś, jesteś i umrzesz jako parobek pejsatych, jako szabas goj i wróg PolskiPuściłeś pejsatego bąka to i śmierdzi na całym portalu.5, 20 rano, a pejsaty rebe z dyni nawalony jak autobus, jointa pali i nirwana zawładnęła umysłem starego rebe z dyni.Bo pejsate głupoty wypisuje.

Możesz koniowi zameldować, koń ma duży łeb to ciebie czerwonego pejsatego wysłucha.Co was zbliża, to rozumek jak orzeszek włoski u jednego i drugiego.

Właśnie widzę że popuściłeś z nerwów, nawet przez komputer czuć twój pejsaty fetor.Co koszerna jest w użytku??? I ta pusta pejsata zakuta pała już zalana

Buc to jesteś ty pejsaty z dyni, ja nigdy nie byłem współpracownikiem Gawriona.A ty za to przeszedłeś na ciemną stronę pejsatych, a tak naprawdę to masz w tyłku kto rządzi, byle pozwolili ci dalej robić geszefty.Kłamiesz bezczelnie że Gawrion ciebie słabo toleruje, ale to twoje pejsate artykuły wiszą po dwa tygodnie na blogu, a inne po parę godzin i spadają do piwnicy i tu nie chodzi o moje artykuły.I są nawet leprze od twoich pejsatych wypocin, ale nie nawiązują do PiS i jego pejsatego postępowania. A twoje tak i są przez to faworyzowane przez właściciela.Reasumując to pejsaty durniu z dyni, takie teksty to możesz pisać tylko swoim z pejsatej ławeczki wzajemnego wspierania, bo u nich z myśleniem jest problem, więc wszystko zaakceptują co pejsaty rebe z dyni napisze."Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki" znakomite motto sobie wybrałeś, pasujące idealnie do ciebie i twego pejsatego charakteru, jak garnitur szyty na miarę. Bo każdy mówi za siebie, a nie za innych.I schowaj tę słomę, co ci wychodzi z pod garnituru i lakierek, bo dawniej wychodziła ci z pod kufajki i walonek

Na nic te twoje pejsato- komuszego wywody i nie będziemy słuchać o żydowskiej krwi w naszych żyłach i wyższości chanuki, nad świętami Bożego narodzenia.Bo tak mówi Duda i Kaczyński, a ty i inni tu na NP to popieracie, to jaki z ciebie czerwony Tezeuszu Polski patriota??? Tyś pejsato-komuszy zwolennik, ot co.

Obrzezany, co prawda zabolała i pali???Złapałem cię i możesz tu cuda niewidy wypisywać, a prawdy nie zakłamiesz.Bóg dał człowiekowi wolność postępowania i przekonań, a ty obrzezany i twoi pejsaci ziomkowie, chcielibyście wolnym ludziom to odebrać, byśmy śpiewali jak wy pejsaci zagracie.I spadaj szabas goju, bo myślałeś że możecie nas obrażać bezkarnie, a my będziemy cicho, nie doczekanie wasze, pejsate oszołomy.I von

A wy wyborcy PiS-u tu na NP co robicie???Opluwacie i zniesławiacie innych ludzi, bo nie myślą tak jak wy i nie płyną z nurtem jak PiS, nawet lżycie jak w moim przypadku moich śp rodziców by mi dołożyć.Choć nie macie zielonego pojęcia ile zrobili i ile przelali krwi dla Ojczyzny by była Wolna i Niepodległa.Ale trzeba żydo-bolszewickimi metodami zwalczać tych co nie z PiS i już nawet posuwacie się do tego, że głośno już mówicie, by nas zamykać przymusowo w zakładach zamkniętych dla chorych psychicznie.Czyżby wasze korzenie potomków były z żydo-komuszej NKWD??? Bo takie metody chcecie stosować.I na wasze plucie i wylewanie pomyj na nas, powstaje nasza reakcja, bo nie pozwolimy byście nas obrażali bezkarnie.I tu jest twoje zadanie Gawrionie, jako właściciela tego portalu, byś te wylewanie pomyj ukrócił.

Złapałem ciebie osobiście, jak pałowałeś pejsaty pajacu życzenia Błogosławieństwa Bożego do innych ludzi, oraz jak pałowałeś mnie gdy napisałem że Putin to bandyta. Więc jesteś żydo-komuch.Więc nie kłam pejsaty bolszewiku i tutaj nawet nie próbuj się uwiarygodniać żeś Polski patriota, swoimi pseudo patriotycznymi wypocinami.Tak tylko działają pejsate komuchy, pokroju twego i tobie podobnym z pejsatej ławeczki wzajemnej adoracji z NP.Za cienki Bolek jesteś pejsaty bolszewiku, byś mógł Boga zastępować i ferować wyroki, kto dobry a kto zły, kto patriota a kto nie..

"Mnie nie złamią, bo walkę mam we krwi, choć stosują metody żydo-komusze rodem z NKWD, uderzające w rodzinę.Zrobię im Sajgon, na jaki pozwala regulamin NP, że będą dostawać torsji wymiotnych na widok moich komentarzy.Mogą śmiało pałować. 2, 3 lata zanim zjadę do zera.Pozdrawiam......."

itd. Mam tego więcej !

Cieszysz się ! Będziesz sławny na portalach. Główny materiał w Salonie24.pl i Niepoprawnych.pl

Poznaniak pseudo narodowiec....ciekawe ! rodowity czy przyszywany ?

Zadam publiczne pytanie Narodowcom na ich stronach internetowych wraz załączonym materiałem o Tobie ? czy inny są tacy chamscy jak ty ? Ciekawy jestem odpowiedzi.

 

 

.

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1617597

opisać jak zalogowałeś się pod kolejnym nickiem na Neon, jak wyzywałeś blogerów i czytelników. Jak dałem ci się ośmieszyć w oczach czytelników Neon i jak zostałeś śmiechem pogoniony. Będzie to wspaniały materiał na artykuł o chamstwie w sieci. Nie zapomnij jak tu ciągle o onucach dziadka , pamiątce rodowej wspominasz. Rzeczywiście chamstwo w sieci jest i ty jesteś tego doskonałym przykładem i na swoim postępowaniu możesz zbudować całkiem niezły tekst.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617603

To tylko słowa wyrwane z kontekstu i nawet najsłabszy prawnik to ci udowodni, bo to jam w swoim komputerze i tego nie jesteś w stanie usunąć i nie jesteś anonimowy w internecie 

A ja też czerwony tłumoku umiem poszperać w twoich blogach i poszukać jakie pomówienia pisałeś na mnie, nic nie ginie nawet jak wykasujesz, bo to ja mam u siebie.

"Po co tutaj przylazłeś czerwony ! wiadomo dlaczego odpowiedż jest w materiale powyżej ! Nie uda się wam ! Sowieckie czerwone śmierdzące śmiecie".

Oto wypowiedz grzecznego Tezeusza i to tez będzie dowód.

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1617608

Przyłapana na Neon agentura próbuje się uwiarygodnić. Jako uwiarygadniające teksty podaje pisane przez siebie paszkwile. Wystarczy popatrzeć na blog Mind Service/Zawiedzony. Jaki to człowiek? Tu zbanowany, na Neon zbanowany. Poszedł do przyjaciela, poprosił o możliwość skorzystania z komputera i z tego komputera wysłał takie rzeczy, że "jego przyjaciel"  dostał za to bana (tak przynajmniej twierdzi zarówno "poszkodowany" jak i teść Zawiedzonego. To są dla Tezeusza czerwonego materiały wiarygodne. Sam Tezeusz czerwony, za obrażanie blogerów dostał bana, wrócił jako Wanda Warska. Szybko przyłapany i kolejny raz wyrzucony wraca pod kolejnym nickiem. Znów obraża, znów stosuje pomówienia. Dałem mu szansę ośmieszenia się do końca i pognany śmiechem wyleciał po jednym dniu. Teraz tutaj buduje swoje pomówienia,, czyli opowieści dziwnej treści agenta Tezeusza. Co więcej o tym paszkwilu co spłodził napisać? Odpowiednio ocenić i pogonić śmiechem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617601

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Tezeusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jesteś bohaterem mego materiału powyżej tam masz wszystko ! Zalecam czytanie. Twój komentarz jest stekiem kłamstw jak twoje NEon24.Moim celem pobytu na tym antypolskim portalu było ujawnienie kim jesteście i jak szkodzicie Polsce co pokazuję sukcesywnie. Ludzi których wymieniłeś nie znam - niestety.

Kolejny materiał będzie o chamstwie w sieci w tym z wykorzystaniem komentarzy z NEon24. twoich, Ruszczyńskiego, Wrzodaka itp....

Po co tutaj przylazłeś czerwony ! wiadomo dlaczego odpowiedż jest w materiale powyżej ! Nie uda się wam ! Sowieckie czerwone śmierdzące śmiecie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Tezeusz

#1617602

Prawda cię boli, bo czarno na białym udowodniłem, że jesteś agentem próbującym uwiarygodnić się wśród Polaków. Sam wiesz, że mam łatwy dostęp do materiałów, którymi moje słowa mogę uwiarygodnić. Nie będę babrał się w bagnie jakim są tutejsze "ścierwoneonówki", bo szkoda na was czasu. 

Wzorem naszych dziadów agenta płazem szabli  i idziemy dalej.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617605

TO O WAS !

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/980004,kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/1004890,rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce-2

http://1do10.blogspot.com/2019/09/dlaczego-neon24-jest-anty-polski_3.html

https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/opara-ze-scierwoneonowki-w-filorosyjskich-gestych-oparach-putinowskiej-v-kolumny-z-0

https://niepoprawni.pl/blog/7852/neonowe-scierwomedium
https://wrzodakz.neon24.pl/post/150406,do-admin-portalu-neon24-pl

https://konserwatyzm.pl/zygmunt-wrzodak-list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej/

Starczy czy jeszcze !

Kim jesteście udokumentowałem konkretnie pokazując wasze poglądy i jak szkodzicie Polsce i dlaczego. Mój materiał dotyczył wrogim działaniu wobec Polski na przykładach - zabolało ? Ale czy szkodzicie Polsce zdecyduje pewno kto inny, Jak sądzisz iż nikt nie czyta waszych kalumni wobec Polski to się bardzo mylisz !

Zmykaj zatem do swoich - już !!! a tutaj nie zasmradzaj sowieckim trollowaniem. Na mnie to nie działa ale nabijać komentarze możesz ! ba musisz !

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1617606

Czynów Naród się domaga, nie słów. Zamiast wchodzić w polemikę z agenturą rób kwerendę po tekstach na LEonku i zgłaszaj wszelkie przestępstwa. Antysemityzm np. znajdziesz u połowy "żelaznych" blogerów. Poza tym czyny z art. 135 kk itd. Pomijam już łamanie praw autorskich czy też prawa prasowego.  Skończyły się żarty - gra idzie o Polskę. Nie możemy pozwolić, żeby łajdacy opanowali naszą Ojczyznę.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7
#1617607

Dlatego  agentura wylatuje z polskich portali, a jaka jest moralność agentów, to jest tu przykład jednej z osób, na której teksty będące pomówieniami powołuje się czerwony Tezeusz..

Jak sam widzisz, czerwony Tezeusz dla uwiarygodnienia swoich pomówień opiera się na swoich wcześniejszych pomówieniach oraz na tekstach człowieka, którego moralność można tylko ocenić słowami nieparlamentarnymi. Książkowy wręcz przykład  agenta budującego swoją wiarygodność na tworzonych przez siebie pomówieniach. Jak wiadomo, agenci działają trójkami.  Trzeciego chyba się domyślisz. To jest wiarygodność instalujących się tu agentów.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617610

Masz rację dlatego piszę  o tych działaniach przeciwko Polsce publikuję w mediach. A co zrobią Służby ich sprawa !

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1617614

pisze jego teść. Nie podaję linku, i pewne rzeczy wykropkowałem, bo nie odnosi się to do opisywanej ty sprawy:

***

Szanwna Pani Anno
Szanowni Blogerzy i Blogerki,komentatorzy i czytelnicy
OŚWIADCZAM że bloger ...... nie był autorem tego donosu.
Autorem tego donosu był mój zięć Krystian R.Na innym portalu legitymującym się nickiem Zawiedziony.Wykorzystał fakt częstej u niego gościnności i możliwości skorzystania ze sprzętu jakim ..... dysponuje i to on wysłał to zgłoszenie.Było to w dniu kiedy instalował mu na nowym sprzęcie jakieś antywirusy. Po wybuchu tej "afery" i ja i ....... ustaliliśmy to ponad wszelką wątpliwość.Co więcej Krystian przyznał się do tego.Dlatego uważam oskarżenia blogera ...... za nieuczciwe i naciągane.Jedyna jego wina to była nadgościnność i zaufanie.Tak Husky może czuć się nienwinny bo nie jest.Tak sumienie ma czyste, bo ma.Czy Wam nigdy się nie przytrafiła sytuacja by komuś zezwolić na użycie komputera.laptopa,telefonu osobie do ktorej macie zaufanie.Ludzie miejcie trochę wyobraźni.Nie ma żadnego powodu by karać Go za coś czego nie zrobił i to choćby jednym dniem bana.To wręcz nieludzkie działania
Robicie temu człowiekowi zwykle świństwo !!!
To wszystko co mam do powiedzenia.

****

To jest właśnie opis moralności agentury,, która tu się próbuje uwiarygodnić. Taka jest prawda o was Tezeuszu. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617609

????????????????/ to do mnie ? nie znam sprawy czy w tym waszym antypolskim portalu jesteście chorzy psychicznie ! NIE TEN ADRES POMYŁKAAAAAAAAAAAAA !

Nie znam gościa ani sprawy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale się tym zainteresuję i wywalę materiał na całą Polskę ! ZA KŁAMSTWA I POMÓWIENIA ! Ale jesteś kretynem !

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1617612

dowody są silne, dlatego nerwy puszczają. Obnażasz się słowami "cieciu"... Opisz sprawę, lecz zadbaj o poufność danych osoby, która zgłosiła tę sprawę, opisz tego, na którego wiarygodność się powołujesz. Bo jeśli to prawda, co mówi jego teść to podła to kreatura.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617615

Pisałeś "Przyłapana na Neon agentura próbuje się uwiarygodnić. Jako uwiarygadniające teksty podaje pisane przez siebie paszkwile. Wystarczy popatrzeć na blog Mind Service/Zawiedzony. Jaki to człowiek? Tu zbanowany, na Neon zbanowany"

To kto jest kto bo chyba bredzisz od piwska.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1617616

Będę  litościwy, nie będę dalej pokazywał wiarygodności materiałów tworzonych przez agenturę dla uwiarygodnienia siebie. Chyba wystarczy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617619

OTO WY :

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/980004,kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/1004890,rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce-2

http://1do10.blogspot.com/2019/09/dlaczego-neon24-jest-anty-polski_3.html

https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/opara-ze-scierwoneonowki-w-filorosyjskich-gestych-oparach-putinowskiej-v-kolumny-z-0

https://niepoprawni.pl/blog/7852/neonowe-scierwomedium

https://wrzodakz.neon24.pl/post/150406,do-admin-portalu-neon24-pl

https://konserwatyzm.pl/zygmunt-wrzodak-list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej/

Pytania ?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1617622

logiką. Jeden z waszych "żelaznych" blogerów, odkrywca "żydowskiej ekonomii" napluł na wszystkich katolików. I to w twoich kaprawych oczkach znalazło uznanie. Jesli zas ktoś sie oburzył i zagroził pozwem, to gewałt! naszych biją!

Wy już nawet nie potraficie myśleć logicznie, tak was nienawiść zaślepiła. Jesteście odrażający po prostu.

 

Ps. Post ten jest do Niebieskiego.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7
#1617613

Wpis twój opiera się o pomówienia. Nikt nie opluł "wszystkich katolików", bo jeśli tak, to ty opluwając to Rebeliantkę też opluwasz "wszystkich katolików". Rzecywiście z agentów polskie portale muszą się czyścić, bo to jak widać na załączonym obrazku podłe kreatury. Do metod działania jest pójść do przyjaciela, poprosić o jego komputer i potem wysmarować z niego coś, co przyjacielowi uczyni duże problemy. Czyżby Zawiedzony/Mind Service swojego komputera nie miał? Wspaniały przykład moralności jaką się agenci posługują. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617618

katolików????? I pewnie siebie za dziennikarza?

 

Ot,z pozoru pyskówka, a naprawdę kabaret. ;)

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1617623

typowy niebieski, wyzwać od katodebilów i promować antypolskie fejki to u niego spoko ale jak ktoś zagrozi pozwem, to już aj waj i wielka czystka, na swych urojonych wrogów. co się dziwić kacapia stoi na kłamstwie i cenzurze obok terroru. a ten plagiator i kłamca, tak jak jego koledzy-cenzorzy, do dziś wywleka nawet nazwiska i swobodnie szkaluje, zero wstydu i godności a jeszcze czuje się bezkarny

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1656976

Po opublikowaniu materiału o wrogim działaniu wobec Polski w internecie z podaniem przykładów i konkretów obudzili się ci co to czynią, ba nawet się ujawnili i potwierdzają ten czyn. Sami chcą nasz portal patriotyczny zaśmiecać i zniszczyć a ja temu działaniu osobiście mówię STOP. Kolejne materiały w opracowaniu- ich treść jest I będzie publikowana sukcesywnie w internecie na różnych stronach.

Ich wycia mam głęboko w du..... Nabijają mi tylko dyskusje oraz dają materiał do kolejnych opracowań.

Co do prawnych czynności przeciwko wrogiemu Polsce działaniu portali  to mamy Służby, Wojska Obrony Cyber.... itp..

Przecież oni to czytają ! na bank !

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1617621

Wywaliliście Huksego niedawno ! bo wam powiedział prawdę ! Zresztą pomówiliście go o to czego nie zrobił co potwierdził świadek i o tym napisał do was - czytałem a ja to opiszę jako waszą metodę działania.

https://antykomunista.neon24.pl/post/152964,kto-chce-psa-uderzyc-ten-kij-zawsze-znajdzie

Chcecie będziecie mieć na bank. Sam mi to podpowiedziałeś !

Mnie tam nie było bo mnie tam nie ma i całe szczęście ! Mam wasze matactwa, kłamstwa mam konkretne przykłady.

WON OD NAS CZERWONE ŚCIERWA WON !!!

31 komentarzy - dobrze dawaj do 50 i won !

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

Tezeusz

#1617625

Wstyd byłby wtedy, gdyby Janek Słup i reszta jaczejki zaczęli go chwalić.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1617634

Ale to czerwone skurw...... a ten portal ! masakra ! Ale tutaj nie powojują ! To nie scierwoneonówka a Słupianek, Zawiślak czy Ruszczyński tutaj sobie mogą ale w...kiblu !

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1617642

Znajdzie się w jakże nobilitującym towarzystwie czerwonego agenta, płci nieustalonej, bo raz określa się jako Tezeusz, raz jako Wanda, damskiiego boksera Humpty Dumpty, czy też Zawiedzonebo/Mind Sevice, co wedle słów jego teścia poszedł do przyjaciela i z jego komputera wysłał materiały, które prowadziły problemy. Doborowe towarzystwo, jakże nobilitujące, jak na wasze możliwości. Dowcip miesiąca to może nie jest ale na pewno dowcip tygodnia.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617644

nie znam ciebie w realu i nigdy nie dałem ci w mordę? Chyba, że coś przeoczyłem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1617693

z pewnością znasz dobrze. Przecież tam cała twoja edukacja przeszła. Choć przyznam, że słaby był z ciebie uczeń. Tak się kamuflujesz, że w ciągu godziny administracja portalu ciebie wyłapuje. No ale cóż, takie mamy służby.. SOP bije wszelkie rekordy w liczbie wypadków. Jak się prezydentowi Francji samochód popsuł, wolal pojechać nie chronionym samochodem ambasady niż narażać życie jadąc z kierowcą SOP. 

 

Kiedyś jak będę miał humor i ochotę, opiszę tutejszą agenturę. Będzie wycie do księżyca, o tym mogę ciebie agencie zapewnić.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617646

Jak ciebie wcześniej nie zamkną za szkodzenie Polsce ! A to jest wysoce prawdopodobne.

 "Neon24 to teraz siedlisko anty-Polaków, najgorszej maści zdrajców i kolaborantów. Oraz polsko- języcznych Rosjan zaangażowanych w wojnę informacyjną. Na bieżąco obrzucających błotem wszystko co polskie i co jest Polską Racją Stanu."

"Zawisza Niebieski, wielonikowiec - zakonspirowany agent Kremla, który udaje zainteresowanie "słowiańskimi korzeniami Polski", co dziwnym trafem jest wpisane w wytyczne Kremla."

"Moje zdanie jest takie: ten portal nie powinien istnieć, a osoby lżące Naród Polski, a także nawołujący do waśni na tle rasowym, narodowościowym i reigijnym powinni ponieść odpowiedzialność karną."

(http://1do10.blogspot.com/2014/07/neonowe-scierwomedium.html )

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1617647

Człowieka, co poszedł do przyjaciela, poprosił o dostęp do komputera po czym wysłał z tego komputera materiały, co jego przyjacielowi problemów narobiły? 

Masz rację czerwony agencie Tezeuszu. To może być wzorzec dla ludzi takich jak ty, Polak na widok takich na drugą stronę ulicy przechodzę, by się przypadkiem o nich ie pobrudzić. Pogoniono go ze wszystkich portali, to na swoim blogu żale wylewa.

Agentura, którą tu reprezentujecie to ludzie, którzy prawdą się brzydzą.

A tak przy okazji, rozśmieszyłeś mnie "poszło w świat" Ilu ten twój blog czyta. Z 5? Bo gdyby więcej, to byś swoje teksty po portalach rozsyłał? Człowieku Polacy to nard mądrych ludzi, zobacz jak każde twoje podejście szybko rozpracowano. Tylko naród głupi, to co piszesz kupi.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617652

Ty faktycznie nie jesteś głupi ty jesteś chory i nienawidzisz Polskę. Bredzisz coś od dawna, za dużo żłopiesz piwska i walisz sowiecką trawkę. Na łeb padło. A materiał już w sieci !

Ilu czyta w Salonie 24.pl ? 2mln 973 tys osób starczy, oraz kilka poczytnych portali 1.5 miliona.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1617653

Nie przypuszczałem że tak nisko upadniesz. 
Wstydź się zawiedzony.

Kłamstwo ma krótkie nóżki, jak u twego szefa kaczuszki.

Rozum postradałeś.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1617656

Słupianek w swoim akcie oskarżenia wobec Husky piszę że zgłoszenie do prokuratury o naruszenie dobra osobistego i obrażę uczuć religijnych jest naruszeniem regulaminu portalu.
Dajemy teraz wiarę że tak było jak piszę Słupianek i to Husky sam napisał.Czym było to naruszenie?Jakiego punktu regulaminu i gdzie tu działanie na szkodę portalu. Czy zgłoszenie wielokrotnego używania zwrotu Katodebil czy Katodebile jakim są niby Polacy to przestępstwo?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1617671

Kim i czym jest ścierwoneonówka już wiadomo po zamieszczonym materiale ze zródłami, postaram się by dotarł do jak największej liczby czytelników do służb także.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1617681

powielanie nieprawdy, pomówienia, w czym celują trolle. Widzisz jaka informacja do ciebie dotarła "Katodebile jakim są niby Polacy" To określenie nigdy nie padło względem Polaków jako narodu, jak również katolików jako takich. Padło ono w określeniu do konkretnej grupy ludzi, których autor dokładnie opisywał. Pytanie dlaczego dla Astry było to naruszenie regulaminu należy raczej jej zadać, niż mnie. Ale jak sam widzisz, informacja o tym tekście została już tak przekształcona, że termin ten obrażał Polaków, obrażał Katolików co jest wierutnym kłamstwem, czyli działaniem na niekorzyść portalu. Dodatkowo autor tego zgłoszenia powoływał się na organizację, ale dalej niż nie będę wgłębiał się w temat.   

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617689

Ja rozumiem że taki zwrot w różnych konwencjach ma różne znaczenie.Ale Nikander ten zwrot używa od zawsze.No dobra.
W jakiej konwencji i w jakim uzasadnieniu zastosowano tu ta oblege skierowana wprost do blogera do innego blogera i nie był to Nikander.Potrafisz to uzasadnić.

 

 

@Jozio z Londynu 20:13:21

Dobre ,przecież moglibyście pozabijać taj jak ks. J.Popiełuszkę ale jak widzę przepoczwarzacie się w aparat opresji fiskalnej . Mam nadzieję że powracającym do Polski emigrantom M.M. przygotuje takie przepisy że na skarpetki nic tobie nie zostanie . Nie narzekaj KATODEBILU siejąc ferment . Żmijowate plemię .

nadużycie link skomentuj

Repsol 29.01.2020 21:24:16

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1617695

Chcieliście zaśmiecić materiał swoimi fekaliami ze ścierwoneonówki ( takie macie zasady sowieckich trolli) - nie wyszło materiał właśnie poszedł w Polskę !

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/1017599,jestes-przyjacielem-rosji-ale-czy-tez-polski-kto-jest-kim

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1617637

Kłamstewka mają krótkie nóżki jak u kaczuszki.

A czerwoni-pejsaci to super kłamczuchy

Możesz spokojnie dalej nawijać makaron na uszy, o swojej patriotycznej postawie, hahaha.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1617638

Sorry, ale nie masz pojęcia o cv i dorobku internetowym Jestem jakim jestem i innych blogerów, a szkalujesz ich.

Przykro mi, ale to wygląda na jakieś ustawki. A jeśli nie, to zweryfikuj swoją szybkość osądzania.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1617687

Osądzać po faktach ujętych w materiale. Czy czytanie ze zrozumieniem boli?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1617710

uwiarygodnić jako Polak, a gdy zostanie złapany natychmiast wyrzuca z siebie pomówienia, a to onuce (pamiątka po dziadku, co mu w domu śmierdzą) albo "bolszewika", ty piękny zestaw określeń przyłapanego agenta znajdziemy u "ścierwoneonówki" Andy-Aandy. Oni nie oceniają ludzi, oni po prostu budują swoje miejsce w miejscu im nie przynależnym, czyli między Polakami. Masz tu pełen przegląd "ludzi", czy to będzie Humpty Dumpty, damski bokser, czy też Zawiedzony, co poszedł do przyjaciela, poprosił o dostęp do komputera i  tego komputera wypuścił teksty, co spowodowały duże nieprzyjemności dla właściciela tegoż komputera.  Tak działa agentura, ich broń to pomówienia, to kłamstwa i język rynsztokowy. Czy któryś z Polaków będzie zwracał się do drugiego per "śmieciu"? Tylko przyłapany agent, bojący się, że straci dochody do dialektu rynsztokowego się zniża. Wystarczy popatrzeć, kto przyłapany dialektem tym się posługuje i mamy listę agentury na polskich portalach.

Jak widzisz czerwony agent Tezeusz, buduje "literaturę" dla oczerniania portalu, na którym jego agenturalną działalność wykryto podpierając się tekstami pisanymi przez człowieka o marginalnej moralności., jak Zawiedzony. Trwa walka o Polskę, stąd agenturę, trolli trzeba palcami pokazywać, by pomimo twierdzenia Kurskiego, "Urbana dzisiejszej władzy "że naród głupi wszystko kupi", pokazać im iż "Polacy nie gęsi i swój rozum mają, a agenturę śmiechem poganiają". 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617712

O tym decydują powołane służby - pewno się przekonasz . Kierowanie portalem antypolskim, szkodzenie Polsce - nie daje splendoru ? i to tyle na zakończenie dyskusji w ogóle dyskusji  !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1617714

Uwiarygadnia się na siłę, bo grunt pali mu się pod nogami.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1617726

Jesteś na Neonie, a wcześniej na Nowym Ekranie niemal od początku, tak jak i ja.Nie wiem czy tak bardzo uraził cię zwrot do drugiego blogera ty śmieciu.Zwrot ten, a i znacznie w mojej ocenie jeszcze gorsze funkcjonował  i nadal funkcjonuje od wielu lat,Pada on z ust wielu funkcyjnych prominentnych tam osób.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1617720

Pewnych gości traktuje się "płazem szabli", bo nie mają zdolności honorowych. Takich co się posługują dialektem rynsztokowym "płazem" traktuję, przecież to oni się ośmieszają nie ja. Zawsze tego typu zwroty puszczam mimo uszu. albo też tylko wykazuję, że to tylko na jego niekorzyść świadczy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617794

Gawoli sprawiedliwości, bo znam cię prawie 10 lat to jednak ty nie stosujesz perfidnych inwektyw ,prostackich wyzwisk jednym słowem masz papiery na admina by nadzorować takie zachowania .Ale co mi powiesz o osobie która z krzyżem w ręce, z dumnymi hasłami-cytatami Papieża Jana PawlaII pozwala sobie wobec innego blogera czy blogerow dopuszczać takich zwrotów:pierdolony lemingu WSI-owy debilu,o grupie przeciwników WSI-owe gówno czy ruskie cwele a nawet że to są ścierwa.O swoim portalu piszę że to sterta gnoju.Czy przypominasz sobie te wulgaryzmy, te chamskie odzywki te podłe oskarżenia bez względu na to do kogo były kierowane.Czy tak naprawdę ta osoba ma "papiery" na lekcje wychowawcze w stosunku do innych prostaków.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1617800

Osądzać po faktach ujętych w materiale. Czy czytanie ze zrozumieniem boli?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1617711

 "Bona diagnosis, bona curatio. Bez Boga ani do proga.

Rebeliantka - Zna się na zarządzaniu. Konserwatystka. W wieku średnim, ale bez oznak kryzysu. Nie znosi polityków mamiących ludzi obietnicami bez pokrycia (fumum vendere – dosł.: sprzedających dym). Współzałożycielka Konfederacji Rzeczpospolitej Blogerów"

https://rebeliantka.neon24.pl/

Już jestem twoim fanem.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1617715

i w innych miejscach.

Daj spokój, człowieku, to tępienie innych blogerów, szczególnie narodowców, źle się Polakom kojarzy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1617725

Nieaktualne - właśnie z Panem " jestem jaki jestem" podaliśmy sobie rękę na zgodę. Prośba  Twoja zatem zostaje spełniona.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1617738

Thx.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1617741

"Kto jest kim ?" - dobre pytanie szczególnie w kontekście autora tekstu :)

Dalej pisze, że zamknął konto na neon24 - a o którym koncie tam pisze? Czy o tym pod nazwą Tezeusz, czy tym pod nazwą "dziennikarz obywatelski"? No własnie kto jest kim u autora?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1617781

Nie jest to żadna tajemnica iż Tadeusz i dziennikarz obywatelski to ta sama osoba. Przecież ja tego nigdy nie ukrywałem. Na Neon24 nie piszę to temat skończony. Piszę w Salonie 24.pl Niepoprawnych.pl oraz kilku innych portali.

Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1617785

Na Neon pisał i jako Dziennikarz Obywatelski, konto zablokowane, pojawił się jako Tezeusz, po banie jako młoda dziewczyna Wanda Warska, gdy wykryliśmy kazaliśmy się zdecydować, jednak nadal używał obu kont, stąd został zbanowany. Stąd określam go jako "płci nieokreślonej".Następnie pojawił się pod jeszcze jednym nickiem by obrażać czytelników. Szybko wychwycony pozwoliliśmy mu do wieczora pokazać wszystkim czytelnikom jaka to osoba, a później konto zablokowałem a komentarze usunąłem, by nie zaśmiecać portalu. Wszelkie daty można podać, tylko czy jest sens szukać? 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1617790

Polskie złoża surowców naturalnych stanowią dobro
wspólne i własność narodu. Eksploatacja złóż
powinna przynosić zysk dla państwa i przyczyniać
się do dobrobytu obywateli. Państwo prowadząc
politykę wydobywczą powinno mądrze reagować na
koniunkturę na rynkach surowców i rozwój
technologii. Eksploatacja złóż powinna być zawsze
prowadzona z troską o środowisko naturalne i bezpieczeństwo
lokalnych społeczności. Wykluczyć
należy udzielanie blankietowych koncesji na
wydobycie złóż dla spółek w całości zagranicznych.
Dochody z wydobycia zasobów naturalnych winny
być inwestowane w badania i rozwój oraz stanowić
dywidendę narodową, zasilającą fundusze na cele
ogólnospołeczne. Nadwyżki powinny być
oszczędzane w specjalnych funduszach kapitałowych
na wzór norweski. Analogiczne zasady
winny być stosowane wobec państwowych bogactw
odnawialnych, takich jak Lasy Państwowe.

Dotyczy również bogatych złóż w przesmyku suwalskim, pkt 20 : https://bosak2020.pl/wp-content/uploads/Bosak2020_NowyPorzadek.pdf

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1634758