Jak Trzaskowski " wyrolował " Konfederację !

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

"5 sierpnia obchodzimy 100-lecie Bitwy Warszawskiej – jednego z największych zwycięstw w historii Polski. Bitwy, która zadecydowała o losie Europy i świeżo odrodzonego Państwa Polskiego. Z tej okazji Młodzież Wszechpolska oraz środowiska narodowe zapraszają wszystkich polskich patriotów na Marsz Zwycięstwa."- czytamy w mediach.

"Jednym z wydarzeń odwołanych decyzją Rafała Trzaskowskiego jest Marsz Zwycięstwa, przygotowywany także i przez Młodzież Wszechpolską. Organizatorzy zapowiedzieli już, że złożą odwołanie. „Decyzja ma oczywiście charakter stricte polityczny, o czym świadczy fakt, iż Rafałowi Trzaskowskiemu nie przeszkadzają w tym względzie wiece wyborcze, a nawet spędy LGBT i innych lewicowych ekstremistów” – pisali w poświęconym sprawie komunikacie. „Do zobaczenia w sobotę. Pamiętajcie o udostępnieniu posta, w celu napiętnowania hipokryzji Trzaskowskiego” – dodawano na Facebooku.

Warszawski ratusz nie zgodził się na dwa przemarsze planowane na najbliższą sobotę. Odmowę uzasadnił względami epidemicznymi i negatywnymi opiniami sanepidu. 15 sierpnia ulicami stolicy przejść miał Marsz Zwycięstwa organizowany przez narodowców.W sobotę o godz. 17.00 przed pomnikiem Mikołaja Kopernika przy ul. Nowy Świat zebrać się mieli uczestnicy Marszu Zwycięstwa, organizowanego przez narodowców. Zdaniem organizatora przyjść mogło nawet 20 tys. osób. Pół godziny później na Skwerze Ks. Twardowskiego zebrać się miała kontrmanifestacja - tu organizator spodziewał się nawet 10 tys. osób.

Marsz Zwycięstwa w Warszawie organizowany jest od 2017 roku w rocznicę Bitwy Warszawskiej. Co roku dochodziło do prób zablokowania go przez środowiska lewicowe i antyfaszystowskie. W tym roku punktem kulminacyjnym miało być poświęcenie sztandaru Ruchu Narodowego, ale jak na razie wszystko wskazuje na to, że wydarzenie trzeba będzie przełożyć.

Z tego miejsca serdecznie gratuluję tym wszystkim wyborcom Konfederacji, którzy poparli tęczowego Rafała oddając jemu prawie 500 tys, głosów. Brawo głupocie politycznej i samozaoraniu. W stolicy Polski nie można  świętować zwycięstwo nad bolszewickiemu najazdowi i uratowanie Europy przed czerwonym terrorem, gdyż prezydent Warszawy się nie zgadza na marsz zasłaniając się korona wirusem. Narodowcy zrobili swoje głosując na tego lewaka z LGBT w wyborach prezydenckich oddając  50 procent swoich głosów - wstyd i hańba dla tego środowiska w tym Pana Bosaka." Mieliście złoty róg a został wam się tylko....wstyd". Już dla Trzaskowskiego nie jesteście potrzebni. Tak was właśnie wydymał  wasz Rafał.

Prezydent Warszawy za to ochoczo popiera napady na ludzi i niszczenie mienia przez bandytów, zboczeńców seksualnych z tęczowego LGBT. Brawo dla głupoty części Konfederacji.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

 

I tak rozwiązała się kwestia wzięcia udziału Rafaua w MN. Tak wygląda teoria "mniejszego zła" w praktyce.Tylko pogratulować Bosakowi i posłom Konfederacji którzy pchali swoich wyborców w ramiona Trzaskowskiego.

Serdeczne gratulacje dla 50% elektoratu Konfederacji

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1641208

Piszę 447 raz.To debile

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1641214

Dla Trzaskowskiego Konfederacja to faszyści- tak jak dla PO i Unii Europejskiej.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1641238

I tu widać sojusz POlszewicvko-żydoPiSowski -  "Narodowcy zrobili swoje głosując na tego lewaka z LGBT w wyborach prezydenckich oddając  50 procent swoich głosów - wstyd i hańba dla tego środowiska w tym Pana Bosaka." - Po pierwsze - K. Bosak wyraźnie opowiedział się na kogo osobiście będzie głosował - nie na Trzaskowskiego. Po drugie - te 50% głosów na pewno nie pochodziło od narodowców, a od "wolnościowców" i dlatego ani narodowcy ani K. Bosak nie ma czego się wstydzić oprócz tego, że oddali głos na Judę tak jak i ja. A POPiS manipulację ma opanowaną od czasu Magdalenki czyli od szkoły Kiszczaka.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

antyleming

#1641249

Dla mnie Bosak i jego kumple to zdrajcy, a onegdaj trzy razy głosowałem na LPR, szanowałem właśnie Młodzież Wszechpolską !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1641273

Ta chwila gdy się zorientowałeś, że ktoś cie przeleciał, nie zapłacił i jeszcze zwyzywał od k.........

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1641332