Jak Trzaskowski ponownie Wisłę zasrał. I ta osoba miała być Prezydentem RP. Bóg nas ochronił.

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

 "Po ogłoszeniu przez Rafała Trzaskowskiego kolejnej awarii oczyszczalni ścieków "Czajka" w sieci zawrzało. Internauci nie zostawiają na prezydencie Warszawy suchej nitki. "Doroczna Naprawa Oczyszczalni", "Że mu się to nie nudzi", "Oops... I did it again", "Nawet nowych memów nie trzeba robić, tylko odkurzyć stare" - to tylko niektóre komentarze."

Poprzednia awaria układu przesyłowego doprowadzającego ścieki do oczyszczalni "Czajka" miała miejsce rok temu - pierwszy kolektor uległ awarii 27 sierpnia, drugi - 28 sierpnia. W jej efekcie nieczystości były zrzucane do Wisły. Wobec zagrożenia ekologicznego premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o budowie tymczasowego rurociągu, dzięki któremu ścieki znów trafiały do oczyszczalni. Po dzisiejszej awarii internauci nie zostawili na prezydencie Warszawy suchej nitki "-  Podaje w dniu dzisiejszym Niezależna.pl (https://niezalezna.pl/348951-trzask-prask-i-do-wisly-trzaskowski-oopsi-did-it-again-wysmiewany-za-czajke-zobacz-memy )

Ścieki leją się do Wisły tak samo, jak podczas pierwszej awarii kolektorów przesyłających nieczystości do oczyszczalni "Czajka". Do rzeki w wyniku kolejnej awarii wpada obecnie ok. 3 metrów sześciennych na sekundę. Poprzednia awaria układu przesyłowego doprowadzającego ścieki do oczyszczalni "Czajka" miała miejsce rok temu - pierwszy kolektor uległ awarii 27 sierpnia, drugi - 28 sierpnia i wtedy MPWiK rozpoczęło zrzut ścieków z części lewobrzeżnej Warszawy do Wisły. Do rzeki trafiało 3 tys. litrów nieczystości na sekundę. Wobec zagrożenia ekologicznego premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o budowie tymczasowego rurociągu, którym ścieki płynęły do oczyszczalni od 9 września. 14 września bypass osiągnął stuprocentową wydajność

Czy ktoś jest w stanie wyobrazić sobie Polskę pod rządami tego osobnika ? A co by było w chwili jakiegoś zagrożenia z zewnątrz , oczywiście Trzaskowski poszedł by na urlop i wyjechał na Bermudy. Patrzcie wyborcy tego osobnika jeżeli jesteście w stanie cokolwiek zrozumieć w co wątpię przy waszym poziomie intelektualnym. Boże chroń Polskę przed takimi politykami jak Trzaskowski,ciary mam na plecach na myśl ze taki człowiek o mały włos nie został prezydentem RP wszystko by zburzył ,Polska by wyglądała jak Warszawa w 1945 roku.

Kto na tego kandydatka głosował w wyborach prezydenckich? Może jego wyborcy zrzucą się na naprawę awarii, niech pokażą "nową Solidarność" tworzoną przez kandydata-usterkę. Rafał, założenie kasku przed kamerami nie zrobi z ciebie inżyniera, daj spokój mieszkańcy miast leżących nad Wisłą od Warszawy do Gdańska "pozdrawiają cię" i zapraszają na szklankę wody zdrojowej "trzaskowianka".

Trzaskowskiego w końcu trzeba zawiesić na stanowisku prezydenta Warszawy , aresztować i osądzić . Powrócić do czasów budowy oczyszczalni - rozliczyć również Gronkiewicz-Walc za ten bubel budowlany . To zbrodnia ekologiczna więc czekam na reakcję tzw.ekologów różnej maści i samej UE .

I on chciał rządzić Polską? Jak zwykle Polskę ochroniła Matka Boska - Królowa Polski.

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:6)

Komentarze

Dla Trzaskowskiego ważne jest budowanie nowego ruchu, a nie Warszawa.
Po za tym sprawuje wiele funkcji (jak on to ogarnia?)- jest wiceprzewodniczącym PO, prezydentem Warszawy, obecnym zastępcą Tuska w Partii Ludowej i z wszystkich tych miejsc dostaje kasę.
Warszawa - to do czego został zobowiązany jest na szarym końcu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1642657

może nowy Ruch będzie miał nazwę „Kupa Obywateli”

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642664

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642737

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642689

Noooo

To jest linia argumentacji!!!

Szanuję

R.Trzaskowski :

Dziś widać najlepiej, dlaczego w Warszawie nie powinno być ulicy Lecha Kaczyńskiego - awarie oczyszczalni ścieków bezpośrednio go obciążają, a naprawy muszą organizować jego następcy. Miasto nie może uhonorować takiej osoby nadaniem ulicy jego imienia.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642662

Z taką argumentacją zrobi tam wielką karierę. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1642665

To jest jednak ironia losu, żeby wychowanek prof. Geremka, lingwista, esteta, Europejczyk musiał się bić z gównem.
Toż on do wyższych celów namaszczony.
To jak z tragedii greckiej wzięte.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642668

Miasto Stołeczne Warszawa zakupiło dla każdego mieszkańca nocniki. Można je odebrać w swoim Urzędzie Dzielnicy. "Mówimy stop sedesom. Wybierz nocnik, bądź eko. Kontroluj sranie "

 

z neta

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642674

Było o krok od wielkiej tragedii. Niektórzy "Polacy" w swej nonszalancji, niewiedzy i nienawiści do trudnych, pozytywnych zmian zagłosowali na Czajkowskiego. 10 milionów głosów na zupełnego ignoranta, filistra i abderytę.Smiecia i parcha.I to jest przykre

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1642760