Jak "koperciarz" chciał Polaków nawracać. Żenada

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki w piątkowym wystąpieniu telewizyjnym wezwał rządzących do "poszanowania interesu narodowego i wycofania się ze sprzecznej z polską racją stanu groźby weta" unijnego budżetu. Podkreślił, że godzi ono w interesy gospodarcze, polityczne i strategiczne Polski. Wezwał też rządzących do opamiętania się i apelował, aby "wrócili do przestrzegania praworządności".

Senat przyjął w środę uchwałę wzywającą Radę Ministrów do przyjęcia wynegocjowanego projektu budżetu Unii Europejskiej na lata 2021-27. W uchwale "Senat Rzeczypospolitej Polskiej wzywa rząd do poszanowania interesu narodowego i wycofania się ze sprzecznej z polską racją stanu groźby wetowania budżetu Unii Europejskiej". Podają dzisiejsze media w tym Niezależna.pl

Wystąpienie Grodzkiego skomentowała na Twitterze sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz.

"Skandal zdrady Rzeczpospolitej przy wykorzystaniu telewizji publicznej po godz.20.00 przez lekarza z Senatu "- napisała.

Czegoś tak haniebnego, wielu z Nas się nie spodziewało. Senator Grodzki będący ''częścią '' Senatu Grodzkiego, wygłasza poddańcze orędzie Państwa Polskiego , stanowiące ograniczenie polskiej suwerenności. Robi to człowiek niby wykształcony w czasie zbliżającej się rocznicy Powstania Listopadowego. Ten szkodnik Polsce powinien przejechać się do Warki, pochylić się nad grobem Piotra Wysockiego, na płycie grobu jest napis '' Wszystko dla ojczyzny, nic dla mnie ''.

Mam wrażenie, że ten koperciarz ma nas wszystkich za idiotów i może nam ciągle wciskać te kłamstwa prosto od Tuska.

Dno i żenada. Miłośnik kopert, w tym tych zabójczych, w orędziu mówił o praworządności.  Kiedy wreszcie zostaną rozliczeni kłamcy, zdrajcy i zaprzańcy Polski.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:8)

Komentarze

Grodzki - amoralna jednostka społeczna z politycznego magnesu ekstremy.Wykorzystujący swój zawód i stanowisko w światku medycznym dla własnych korzyści majątkowych domagając się dodatkowych pieniędzy od chorych za leczenie. Człowiek wyzuty z uczciwości i sprzeniewierzający się przysiędze Hipokratesa. Anty polak, rzec można że to orwellowski bohater politycznego chlewu opozycji wobec suwerennego rządu, hańba polskiego Senatu RP.Człowiek wobec którego toczy się postępowanie prokuratorskie za swoje hańbiące czyny, wróg klasowy działający na szkodę państwa polskiego jak to możliwe by kogoś takiego chronił immunitet ?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1652983

Trzy dni ćwiczył ten marny występ w teatrze pod czujnym okiem Kryśki Jandy

Toż, to, jego "przemówienie" to jakiś stek bzdur był, bzdur człowieka najebanego po ostrej imprezie. I te łapami machanie.

O żesz jasny gwint .......rzyg!......panoramiczny rzyg!

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652984

Tomasz "Dolar" Grodzki złożył doniesienie do prokuratury na lustro, które mu w pyszczycho pluje gdy się w nim chce przejrzeć

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1653013