Jak dewiant seksualny Bart Staszewski znaki drogowe ozdabiał

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

"Aktywista LGBT Bart Staszewski odpowiada na pozew. Twierdzi, że wieszanie tablic to… projekt artystyczny.

Reduta Dobrego Imienia informuje, że gmina Zakrzówek otrzymała odpowiedź na pozew w sprawie Barta Staszewskiego. Aktywista LGBT słynący z akcji przyczepiania tabliczek „Strefa wolna od LGBT” do znaków z nazwami miejscowości, został pozwany przez kilka gmin, które padły ofiarą jego działań. Teraz tłumaczy, że realizował… „projekt artystyczny”.

Gmina Zakrzówek przy wsparciu finansowym i prawnym Reduty Dobrego Imienia złożyła do Sądu Okręgowego w Lublinie pozew o  ochronę dóbr osobistych przeciwko Bartowi Staszewskiemu. Aktywiście LGBT zarzucono naruszenie dóbr osobistych Gminy...." Takie informacje podają media w tym Niezależna.pl

Przypomnę, że Bart Staszewski umieszczał fałszywe tablice wyglądem przypominającą urzędowy znak drogowy z napisem „Strefa wolna od LGBT” w kilku językach w tym angielskim poniżej znaku drogowego oznaczającego teren zabudowany i z nazwą miejscowości. Następnie zdjęcie tej tablicy zamieścił na swoim profilu na Facebooku. Władze gminy zarzucają Staszewskiemu, że ogólny wydźwięk tego wpisu przedstawia Zakrzówek jako miejsce, w którym dyskryminuje się ludzi ze względu na ich preferencje seksualne.

Wieszanie na znakach drogowych reklam i innych bzdur jest zagrożeniem dla ruchu drogowego. Odpowiednie służby zawiadujące znakami powinny zgłosić do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa. Czy to uczyniły?

Jaki projekt artystyczny ,który był akcją dyfamacyjną w stosunku do polskiego rządu z określonymi reperkusjami dla Polski ,mało tego przeprowadzony w sposób systemowy i odpowiednio sfinansowany . Miał zaszkodzić a nie być wyrazem artystycznym .Na to są paragrafy i jest określona granica wolności artystycznej do momentu kiedy nie narusza  godności a na dobrą sprawę faceta powinien spotkać pozew zbiorowy mieszkańców miasta ,których oczernił i zniesławił ,przypisując im intencje, których nie mieli . Za tym poszły określone straty gospodarcze bo niektóre zagraniczne miasta wycofały się ze współpracy. Kara dla tego gnoma powinna być surowa i dolegliwa . Powinien tyle zapłacić ,żeby mu się na przyszłość odechciało i jego sponsorom też .

Bardzo wielu Polaków jest obecnie za granicą, dziwię się że jeszcze nikt z naszych rodaków nie zrobił takiego "projektu artystycznego" na rogatkach Berlin, Brukseli, Hagi czy Paryża...

Komisja Europejska przedstawiła strategię Unii Europejskiej na rzecz równości osób LGBTIQ. W dokumencie mowa jest o rozszerzeniu katalogu przestępstw w UE o "homofobiczną mowę nienawiści" oraz o uznawaniu rodzicielstwa "tęczowych" par. Wiceszefowa Komisji Europejskiej Vera Jourova przekonuje, że "celem jest objęcie nowymi regulacjami całej Unii". Akronim LGBTIQ odnosi się do gejów, lesbijek, osób biseksualnych, transpłciowych, interseksualnych i queer (nieheteroseksualnych). KE podkreśla, że choć w ciągu ostatnich lat w UE osiągnięto postęp dotyczący równości wobec tych osób, ich dyskryminacja nadal ma miejsce. Z badań wynika, że 43 proc. przedstawicieli tych społeczności czuje się w ten czy inny sposób szykanowanych z powodu swojej orientacji seksualnej. Dlatego ten zboczony antypolak zorganizował tą tablicowa akcje.

Artysta Neron podpalił Rzym w celu doznania głębszych wrażeń... mordował chrześcijan w celach rozrywkowych... Tego idioty, dewianta seksualnego, od lewackiej propagandy do Nerona porównywać wprawdzie nie można, ale kto wie na jakie pomysł stać oszołomów...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

W ramach projektu artystycznego - proponuję zamknąć tę "dziewczynkę" z LGBT we Wronkach z niewyżytymi skazańcami. Będzie co oglądać - artystyczne sprawy na wizji i fonii !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1652201

Breivik też zrobił artystyczny happening. Dziwne, że w Norwegii nikt się na tym nie poznał. Czy Bart StRaszewski może posunąc się dalej? Pytam poważnie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1652217