Idioci, psychicznie zboczeni czy opłacani przez wrogów Polski

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Tak się zastanawiam, czy oni chcą kogoś do siebie i swoich argumentów przekonać czy wszystkich "innych" obrazić?
Rozumiem, że świadomi aktywiści są zainteresowani sianiem zamętu bo bez tego ich nie ma, jednak większości chyba powinno zależeć na czym innym a tak łatwo daje sobą manipulować.

Przeciwko "agresji ideologii LGBT" protestowali w niedzielę 16 sierpnia 2020 r. po południu przed bramą Uniwersytetu Warszawskiego przedstawiciele środowisk narodowych.

Organizatorzy manifestacji środowisk narodowych zbierali także podpisy pod obywatelskimi projektami ustaw ws. wypowiedzenia konwencji stambulskiej oraz wprowadzenia zakazu organizacji marszów równości.

Uczestnicy skandowali hasła: "Raz sierpem, raz młotem w tęczową hołotę", "STOP degeneracji", "Nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska narodowa". Protestujący mieli też flagi Polski i symbole Obozu Narodowo Radykalnego. Manifestujący w proteście środowisk narodowych spalili także tęczową flagę.

Agresja środowisk LGBT jest coraz bardziej dotkliwa i rozbuchana. Polskie władze nie zajmują się tym problemem z należytą powagą. Mszczą się na Polakach wieloletnie zaniedbania. Trzeba zrobić wszystko, by zatrzymać falę tęczowej przemocy i manipulacji i przywrócić fundamentalną kulturę debaty - i prawdy. O tym mówił rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej Mateusz Marzoch w mediach (https://www.pch24.pl/rzecznik-mlodziezy-wszechpolskiej--musimy-zatrzymac-napierajaca-fale-agresji-lgbt,77936,tv.html )

"Tu obowiązuje psychologiczna zasada, że każdy następny bodziec musi być silniejszy od poprzedniego. Te akcje LGBT będą się nasilały i myślę, że w którymś momencie doczekamy się otwartej agresji" – powiedział w TVP Info prof. Aleksander Nalaskowski.

Odnosząc się do sprawy Michała Sz., który chce, by nazywano go kobietą Małgorzatą, profesor Nalaskowski skwitował, że nie rozumie, „jak poważni, dorośli ludzie mogą chcieć realizować kaprys dzieciaka i mówić do niego imieniem żeńskim; to jest nienormalne”.

LGBT to ideologia dewiantów seksualnych zboczonych nie tylko seksualnie z wypranymi mózgami przez przeciwników Polski, ludzi bogatych ale ideologia mająca na celu zwalczanie naszych tradycji narodowych, patriotyzmu i wiary jako fundamentu Polski. Aktywiści tej wrogiej ideologii świetnie zarabiają, ile i skąd otrzymują gratyfikacje za wroga działalność  w tekście poniżej.

W najnowszym tygodniku Gazeta Polska możemy przeczytać artykuł „LGBT Spółka z.o.o” Jacka Liziniewicza, w którym publicysta obnaża prawdę o źródłach finansowania organizacji LGBT.

"Okazuje się, że w Polsce takich organizacji działa już aż ponad 100. Autor wskazuje, że nie jest już nawet ukrywany fakt o tym, że stowarzyszenia LGBT mają służyć przede wszystkim tworzeniu nacisków na rząd. Przytacza przykład Kampanii Przeciwko Homofobii, która obecnie sprawami na rzecz mniejszości ma zajmować się już marginalnie. Liziniewicz podaje, że średnia pensja w KPH w 2018 roku wynosiła już 10 tys. zł.

Kolejnym przykładem jest stowarzyszenie Lambda, gdzie według autora tekstu można zarobić średnio 15 tys. zł.

W tym środowisku występują także jednoosobowi działacze – Liziniewicz wskazuje tu postać Barta Staszewskiego, który swoją działalność rozpoczął od „akcji dezinformacyjnej” w postaci umieszczania znaków drogowych z hasłem: „Strefa wolna od LGBT”. Staszewski stworzył również tęczowe godło Polski. Dziś to jeden z najbardziej znanych aktywistów. Na patronite.pl – stronie, która przyjmuje kwoty oddane dobrowolnie przez Internautów Bart zarabia średnio 6 tys. zł miesięcznie. Jacek Liziniewicz zauważa, że jego tropem ma szansę iść Margot – Michał Sz.

W artykule możemy także przeczytać, że po incydencie na Krakowskim Przedmieściu dla Magot na sprawy związane z prawnikami zebrano w kilka dni prawie 300 tys. zł.

Ponadto autor tekstu opublikowanym na łamach „Gazety Polskiej” przypomina, że ruch LGBT otrzymuje też spore dotacje z Unii Europejskiej. „Od 2017 roku organizacje te otrzymały równowartość prawie 2 mln zł. Jeden z projektów Kampanii Przeciw Homofobii został wsparty kwotą 670 tys. zł, natomiast Komisja Europejska wyłożyła dodatkowe 555 tys. euro”.

Jacek Liziniewicz przytacza, że od początku prezydentury Rafała Trzaskowskiego dla ruchu LGBT przekazano kwotę 876 tys. zł, czyli więcej, niż za jego poprzedniczki Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Trzeba wreszcie powiedzieć DOŚĆ tym grożnym i agresywnym dewiantom i zboczeniom, a tych ludzi po prostu leczyć.

Źródło:

(https://telewizjarepublika.pl/gazeta-polska-jak-fundowane-sa-organizacje-lgbt,100309.html? )

 

 


 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:13)

Komentarze

Ruchy LGBT na pewno są finansowane przez Trzaskowskiego i prezydentów dużych miast wywodzących się z PO.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1641974

100% prawda, finansują zboczeńców...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1641979

"Brońcie krzyża, nie pozwólcie, aby imię Boże było obrażane w Waszych sercach, w życiu społecznym czy rodzinnym"

- Jan Paweł II.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1641987

PiS uważa się za prawicę za patriotów? Nic bardziej mylnego. Czas wyciągnąć wnioski i dać szansę prawdziwej prawicy. PIS nie chce eskalacji wzajemnych oskarżeń, lecz eliminowanie ludzi osamotnionych w walce przeciwko zażartym i kłamliwym lewakom jest drogą donikąd. To chore, że odwołuje się normalnych ludzi dlatego, że śmiał skrytykować tęczowego wirusa czyli czerwoną zarazę. PiS! Jesteście dla mnie skończeni! Żegnam!
"Ideologie, które kierują się kłamstwem i przemocą, upadają. Przynoszą złe owoce i spustoszenie moralne.Choćby nie wiadomo jak szczytne i wzniosłe hasła głosiły." - Jerzy Popiełuszko.

Łódzki kurator odwołany ze stanowiska po wypowiedzi o "wirusie LGBT". W mediach społecznościowych pojawiła się informacja o odwołaniu ze stanowiska łódzkiego kuratora oświaty Grzegorza Wierzchowskiego.
Informację potwierdziła małopolska kurator oświaty Barbara Nowak. „Nic nie wiem o powodach. Grzegorz od lat zmaga się samotnie z organizacjami LGBT, które wchodzą w łódzkim do szkół z poparciem samorządów PO. Walczy z ich oskarżeniami w sądzie. Broni dzieci” napisała Nowak. Nieoficjalnie minister Piontkowski zdymisjonował kuratora łódzkiego Grzegorza Wierzchowskiego za dosadne słowa o ideologii LGBT pod presją Lewicy.To jest skandal, za który minister Piontkowski powinien natychmiast stracić stanowisko! Dość homoterroru! G. Wierzchowski poinformował mnie o odwołaniu Go z funkcji przez Ministra. Nic nie wiem o powodach. Grzegorz od lat zmaga się samotnie z organizacjami LGBT, które wchodzą w łódzkim do szkół z poparciem samorządów PO. Walczy z ich oskarżeniami w sądzie. Broni dzieci. Barbara Nowak

Ps..Od dzisiaj aż do rekonstrukcji będę apelował o dymisję ministra Piontkowskiego za to jak potraktował kuratora Grzegorza Wierzchowskiego! Czas na ministra edukacji, który postawi na edukację patriotyczną i zakaz homopropagandy w szkołach! Teraz nie dziwię się, czemu za czasów PiS spdealone lewactwo tak urosło w siłę, skoro PiS OFICJALNIE ma gęby pełne frazesów, a FAKTYCZNIE ugina się pod ich naciskiem odwołując kuratora, który ośmielił się powiedzieć wprost o kolejnej odmianie żydokomunizmu - tym razem tęczowego. Nie tak miało być. Kolejny sukces LGBT, tylko dlaczego PiSowski minister przyłożył do tego rękę ? Kuratora przywrócić, ministra wyrzucić! Jeżeli PiS ma zamiar iść razem z tęczowymi obszczymurami... To ja z pewnością rozstanę się z PiS. W oświacie ludzie bojaźliwi, po tej decyzji ministra większość "podkuli ogon" i odda pole lewactwu. Chylę czoło przed takimi odważnymi kierownikami oświaty, jak Pani Barbara Nowak i Pan Grzegorz Wierzchowski. Oby było więcej takich kompetentnych i odważnych osób walczących o nasze dzieci! Brukselscy zboczeńcy sodomici dzielą hajs, więc "prawi i sprawiedliwi" zrobią wszystko, żeby nie dawać im powodów do niezadowolenia. To dopiero początek. Za dwa lata się okaże, że brak lgbt w szkołach jest niepraworządne. W związku z tym jak tego nie będzie UE zablokuje fundusze unijne. A, że to jest powiązane to już nie będzie wątpliwości. To zupełnie jasne i oczywiste, że zboczeńcy i dewianci rodzimego chowu będą zdobywać coraz większe wpływy, przy całkowitym aprobującym milczeniu PiS. To jak to jest ....PiS jest za a nawet przeciw.....za to i ostatnie podwyżki wisicie u mnie na włosie i jak tak dalej będzie to za trzy lata dostaniecie ode mnie faka a nie głos. Czekam teraz na dymisję ministra od edukacji. To co zrobiono, to nic innego jak wsadzenie do łap tęczowych oszołomów prawie do broni atomowej. On powiedział tylko tyle, co myśli 80 % społeczeństwa. Minister od szkół na aut. Ten wirus LGBT, wirus ideologii jest znacznie groźniejszy, bo to jest wirus dehumanizacji społeczeństwa” przecież to oczywistość, z którą się zgadzamy, za którą jesteśmy wdzięczni, że ktoś jest z nami i nas broni a zwłaszcza dzieci, psychika zniszczona zwłaszcza dzieci jest prawie nie do odbudowania. W tym wypadku jest to skandal z strony PiS i decyzja jest nie do zaakceptowania! Może nam wytłumaczy PiS w co gra Morawiecki bowiem ostatnio widzimy, że zaczyna uważać wyborców za idiotów. A może Trzaskowski już mówi Morawieckiemu co ma robić....czyli to chude przygłupie kolorowe bydło zaczyna większości dyktować? Potrzeba radykalnych działań względem takich antypolskich zaprzańców jak ten gruby chińczyk w okularach/Lubnauer/. Lubnauer już nikt nie ryćka więc może LGBT+ZOO zechce, musi się dalej przymilać! Dać do zrozumienia, że jest niemile widzianą w POLSKIM SEJMIE. Proponuję lżyć tej tęczowej, marksistowskiej kurwie na każdym kroku, pluć pod grube śmierdzące giry i oddać stolec pod drzwiami jej marksistowskiego biura "poselskiego"!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Wiesław P

#1641989

  Na ministra szkolnictwa Antoni Maciarewicz i pozamiatane. Czas zakończyć trwanie czerwonych emisariuszy na uczelniach.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1641995

Neożydokomuna w natarciu, wybory nic nie zmieniają. Czyli z tego można wnioskować, że Tobiasz Bocheński wojewoda to LGBT+? Wierzchowski na wojewodę woj łódzkiego. No i lewactwo znowu górą.....zaczynam wątpić w prawice, boją się każdego wyzwania, każdej wzmianki o chorej ideologii LGBT. Czyżby zboczenia stawały się normalnością? Czyli lewica mebluje PiS-owi urzędy, a ten nic nie robi w sprawie agresji anarchistów i ich atakowi na młodzież. Panie Premierze powinien pan w trybie natychmiastowym usunąć ze stanowiska min. Oświaty Piontkowskiego za zwolnienie łódzkiego kuratora za jego wypowiedź na tematy związane z LGBT. Jak może taki człowiek stać na czele ministerstwa,które powinno walczyć z tą ideologią, a nie ją popierać, bo jakiś żydokomuch tego zażądał. Co będzie z gender w szkołach, jak taki minister będzie nadal na stanowisku? Panie Kaczyński, czy ty tego nie widzisz co robią ci pana wybrańcy? Żałosne. To przykre, bo wygląda niestety na to, że PiS w tym momencie rozkłada ręce i stwierdza, że ofensywa LGBT go przerasta i jest nie do odparcia. Czyli PiS się poddaje i wyraża zgodę na zagładę kultury chrześcijańskiej w Polsce. To przerażające!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1642010

Witaj! Myślę, że wojewoda łódzki "zrezygnuje" z zajmowanego stanowiska. Według nowych doniesień, to jednak kurator zmanipulował swoją wypowiedż, a wojewoda jest czysty.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1642100

Dali technokratę celebrytę z Unii Wolności czyli jakby z PO na ministra zdrowia, a tu proszę okazuje się, ze MENem rządzi "tęczowy minister"! Nikt mi nie wmówi, że dwóch facetów uprawiających seks to normalność ! To po prostu dwóch zboczonych dewiantów, i nikt nigdy mnie nie przekona, że to zdrowe i normalne jak mężczyzna podnieca się na widok odbytu drugiego mężczyzny! To doszło już do tego, że sodomici i dewianci decydują kto ma być ministrem? Piontkowski ulega presji agresywnej, albo jest kretem. Już dawno pisałem, że ten cyborg Piontkowski to piąta kolumna i nieudacznik to broniono go jak Częstochowy. Piontkowski dymisja, wojewoda łódzki dymisja. Natychmiast. Krakowska kurator oświaty Barbara Nowak na ministra, odwołany kurator łódzki Grzegorz Wierzchowski na jej zastępcę. Nie po to Polacy głosowali na PiS w kolejnych wyborach, by dziś tęczowi lewacy uzyskiwali wpływ na wychowanie i edukację naszych dzieci. Na to nie wyrażam zgody! Wojewoda łódzki Tobiasz Bocheński oraz minister Piontkowski won! Ludzie nowoczesnej są doradcami wojewodów niby z PiS. To wszystko idzie na konto Morawieckiego bo to on mianował tych panów. Jak do tej pory to karze się płotki, a rekiny mają się dobrze i na dodatek robią sobie jaja z rządzących. Na bakier z prawem, z prokuratorskimi zarzutami, są posłami senatorami, europosłami itd. Ktoś tych ludzi wystawił na listy wyborcze. To jest chore. Koperciarz też ma się dobrze, naczelny rekin Tusk w ogóle jest wyjęty spoza prawa itd. itd. Rządzący na co wy czekacie? Już powinna być wniesiona pod obrady sejmu ustawa, która zabrania marszów tęczowych zboczeńców i wkraczanie do szkół tych z gender. Druga ustawa, to wykluczenie z kandydowania na najważniejsze urzędy w Polsce ludzi nawet podejrzanych o różne przestępstwa gospodarcze i nie tylko. Dlaczego, pytam się po raz wtóry trzęsiecie dupami przed tymi zboczeńcami? Od początku istnienia PiS głosowałem na tę partię, ale widzę że to już koniec. Ja i moja rodzina po takich wyczynach chyba nie jesteśmy w stanie dalej popierać. PiS staje w obronie zboczeńców, ot do czego doszło.

Ps...Tobiasz Bocheński, powołany w 2019 roku na wojewodę łódzkiego przez premiera Morawieckiego, ma 33 lata, w ubiegłym roku obronił doktorat. W marcu 2019 r. obronił rozprawę doktorską na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego pt. Cato's Letters. Polityczno-prawny wymiar republikańsko-liberalnej syntezy. Autor artykułów naukowych poświęconych m.in. Edmundowi Burke'owi, Alexisowi de Tocqueville'owi, Isaiahowi Berlinowi, republikanizmowi, liberalizmowi i pluralizmowi wartości.". Mogło mu się nie spodobać krytykowanie indoktrynowania dzieci ideologią LGBT?, ...być może, że mogło.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1642017

Wójcik reaguje ws. dymisji łódzkiego kuratora oświaty. „Jesteśmy na froncie zmagań z groźną ideologią” Wiceprzewodniczący Solidarnej Polski Michał Wójcik zapowiedział, że ugrupowanie zwróci się do ministra edukacji Dariusza Piontkowskiego o wyjaśnienie, czy odwołanie łódzkiego kuratora oświaty miało związek z jego wypowiedzią na temat ideologii LGBT. - Byłoby to dla nas całkowicie niezrozumiałe - przyznał wiceminister sprawiedliwości.

https://niezalezna.pl/347841-wojcik-reaguje-ws-dymisji-lodzkiego-kuratora-oswiaty-jestesmy-na-froncie-zmagan-z-grozna-ideologia

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1642018

Wywalić ministra! To sabotaż! Jeżeli premier nie zdymisjonuje Piontkowskiego to sam będzie winny aktom dewastacji naszego życia przez żydolewckie pedalstwo LGBT. Głosowałem na PiS ostatni raz! Kolejne tchórzostwo PiSu przez szumowinami, zbokami z LGBT ? Poczekajcie, do przekroczenia n "masy krytycznej" już niewiele brakuje potem nawet durni zwolennicy - pożyteczni idioci nie dadzą sobie w tym rady. 4-, 5 i 6 latki czekają m.in. na nauczenie masturbacji i nadstawianie się starym zbokom! Niech prezes J.Kaczyński wreszcie zrobi dekomunizacje w resortach MEN i MNiSW bo trzeciej kadencji rządów już nie będzie.
Ps..II..Papież też do odwołania. Papież Franciszek bowiem to lewak, anarchista i komunista i broni ideologii LGBT jak nikt inny:
„Bóg nie potrzebuje być przez nikogo broniony i nie chce, aby Jego imię było używane do terroryzowania ludzi. Proszę wszystkich o zaprzestanie używania religii w celu budzenia nienawiści, przemocy, ekstremizmu i ślepego fanatyzmu”. To ostatni jego wpis na twitterze.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1641991

   Witaj! Tak bardzo się nie zapędzaj, bo mamy niefortunne geopolityczne położenie, bo w tej chwili, nie ta twarz UE, bo wschód niepewny i wiele innych czynników. Ja osobiście od lat ufam Prezesowi i jego wspaniałej intuicyjnej strategii, oraz wyjątkowej woli w dopracowaniu kolejnych owocnych posunięć. To gracz i mąż stanu najwyższych lotów w uprawianiu naszej trudnej polityki. Polska z każdym dniem rośnie, rośnie też suwerenność kraju, pomimo wrogów zewnętrznych i wewnętrznych. Nie wszystko się nieraz udaje. Obecnie, nie czas na krwawe rewolucje, ale na chłodną polityczną kalkulację. Defetystów nam nie potrzeba, bo to wrogowie sukcesu. Wiara i mocne wsparcie społeczne, to klucz do rozwoju kraju i przekładającej się zasobności Polskiego społeczeństwa, a zadymiarze nam kraju nie przewrócą, bo niedługo nadejdzie czas prawa w Polsce. Więcej optymizmu i wiary. Pozdrawiam! 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1642019

„Jesteśmy na froncie zmagań z groźną ideologią” - jeśli ktokolwiek sądzi, że to co wyprawia lewactwo spod znaku LGBT czy gender to taki "spontan" i reakcja "ludzi wrażliwych" niech obserwuje co się dzieje w USA, gdzie lewactwo wyjęło spod prawa całe miasta, dewastuje co chce wrzeszcząc przy tym głośno o "łamaniu praw człowieka"! W niektórych miastach atakuje się już całe dzielnice zamieszkałe przez białych żądając, aby się wyprowadzili i "oddali" lewactwu ich domy!!! Albo prawo będzie stosowane do wszystkich, albo już po nas! Naiwniacy mówili o "3 latach spokoju" po wyborach prezydenckich zapominając o tym, że lewactwo te wybory przegrało i teraz zrobi wszystko, aby rozwalić państwo siłowo!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1642022

    Witaj! Tych parę objazdowych grupek cherlawych najemników neokomuny pod tęczowymi szmatami, sponsorowanych przez (starą komunę samorządową, obce wrogie fundacje), nie jest w stanie obecnie naruszyć chrześcijańskie fundamenty naszego państwa. Jako odtrutkę, powinno się organizować wśród młodzieży masowo organizacje patriotyczne, nieskażone agenturą. Aby, to osiągnąć, pilna potrzebna Decentralizacja mediów. Mając media, można łatwiej zreformować szkolnictwo i sądy. Nie będą wówczas mieli gdzie kwiczeć, o zamachu na "wole media", czyli obecnie w dużej większości obce. Myślę, że nie będziemy musieli, jako społeczeństwo oczyścić ulice kijami, bo państwo sobie poradzi. Kopaczka chciała nas przegonić kamieniami i jakoś im nie wyszło, Bo, na kłamstwie, nie można nic budować, a szczególnie przyszłości.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1642030

Tym nierobom nauczycielom, których w Polsce jest o 350 tys. za dużo marzą się następne dwa tygodnie wakacji, za które my płacimy? Należy wywalić te 350 tys nierobów na bruk to reszta będzie mogła pracować normalnie po 40 godzin tygodniowo a nie po 18(!) jak teraz! Część tzw nauczycieli, szczególnie tych młodych jest głupsza niż ci co ich mają nauczać. Pełno tam, lewaczek, lesb, pedryli i feministek. Won z nimi.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1642024

https://media.wplm.pl/thumbs/e9e/OTYwL3VfMS9jY19hYTdkMy9wLzIwMjAvMDgvMjMvOTYwLzUyOC84YzQyMjYyM2E1MTk0NDA1OWUzZTdkZTMwMGMwZWZmNi5qcGVn.jpeg

Kolejni aktywiści LGBT sięgają kościołów. Tęczowa flaga na froncie świątyni i piknik LGBT w Nowym Tomyślu. Jest kontrakcja parafian. Nieznani sprawcy powiesili na froncie kościoła p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Tomyślu flagę LGBT. Została ona zdjęta, a sprawa zgłoszona na policję. Jak informują lokalne media była to odpowiedź na kazanie proboszcza ks. Tomasza Sobolewskiego, w którym m.in. wyłożył społeczną naukę Kościoła. Niezadowolenie środowisk LGBT oraz ich sympatyków wywołało kazanie, jakie ks. Tomasz Sobolewski wygłosił podczas Mszy św. w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej. Potępił w nim m.in. chuligańskie działania i akty agresji aktywistów LGBT oraz udzielane im poparcie ze strony niektórych celebrytów, polityków i dziennikarzy. Zwrócił też uwagę na kampanię „Stop Pedofilii” oraz prezentowane w niej wyniki badań. Ów zatrzymany aktywista LGBT napadł i pobił wolontariusza Fundacji Pro – Prawo do życia”, a także zniszczył furgonetkę Fundacji z akcji „Stop pedofilii” (w ramach której pokazywana była prawda o ideologii LGBT i tzw. edukacji seksualnej). I to nie były pierwsze przypadki ataków i zniszczeń wobec akcji ukazującej prawdę ideologii gender i LGBT. Ale to jest jedna z odsłon „wielkiej wojny cywilizacyjnej”, powiemy jedna z wielu bitew „rewolucji tęczowej”. Teraz areną jest „Polska ziemia”, na której są jeszcze respektowane i przestrzegane Prawa Boże i Prawa Natury mówił w kazaniu ks. Sobolewski. W Ameryce Północnej, w Europie Zachodniej, można powiedzieć, ta wojna jest już przegrana. Tam już wprowadzono najpierw związki partnerskie, następnie małżeństwa jednopłciowe, dalej adopcję dzieci). Likwiduje się pojęcia „mąż”, „żona” oraz „tata” i „mama”. Coraz częściej można również spotkać się z możliwością nazwania swojej płci jako „niekreślonej” lub „”. A wszystkich, którzy mówią i myślą inaczej i nie chcą się na to zgodzić, wrzuca się do jednego worka i nazywa homofobami, a dzisiaj już nawet transfobami. A wszystko w imię „wszechpotężnej tolerancji” przeciwko tzw. „mowie nienawiści”. Jeszcze jednym z kłamstw tej ideologii jest wmawianie społeczeństwu (także katolikom), że ta mniejszość seksualna jest prześladowana, że wciąż są stosowane nowe represje przez tzw. większość, przede wszystkim chrześcijan (katolików) zauważył. Dzisiaj trzeba stanąć do kolejnej wojny z neomarksizmem, „walcem LGBT”, liberalnymi poglądami, które chcą Boga wyrzucić z naszych serc i dusz! Chcą wprowadzić nowy porządek i ład , nie liczący się z przykazaniami Bożymi, wiarą dodał proboszcz. W odpowiedzi na te słowa, trzy dni później nieznany sprawca powiesił na froncie kościoła tęczową flagę. Została ona natychmiast zdjęta, a sprawa zgłoszona policji. Nie ma zgody na akty profanacji. W kazaniu nie przyrównuję osób LGBT do bolszewików! To jest niesprawiedliwe uproszczenie, wprowadzenie w błąd ludzi, którzy nie słuchali w całości kazania wyjaśniał ks. Tomasz Sobolewski w specjalnie wydanym oświadczeniu. Mówiłem o konkretnych faktach profanacji symboli religijnych, narodowych, także o aktach wandalizmu. Działania te były przeprowadzane przez aktywistów ruchu LGBT. I na końcu pozwoliłem sobie zauważyć, że ta cała sytuacja jest jedną z wielu bitew współczesnej wojny cywilizacyjno-kulturowej. I chrześcijanie muszą walczyć (tak jak Polacy – 100 lat temu) z ideologią neomarksistowską, ideologią LGBT i innymi prądami lewicowymi, których celem jest wyrugowanie z naszych serc i z naszej polskiej rzeczywistości Pana Boga podkreślał. „Jako kapłan mam świadomość, że to jest duchowa walka o nasze dusze”. Jako kapłan mam świadomość, że to jest duchowa walka o nasze dusze, o naszą świętość i o nasze zbawienie. To, co głosi ideologia gender i LGBT nie jest zgodne z nauką chrześcijańską (związki partnerskie, małżeństwa jednopłciowe, adopcja dzieci przez te pary…) Chrześcijanin, który popiera te poglądy, zgadza się na nie, nie widzi w nich żadnego problemu duchowego, błądzi i w związku z tym jest zagrożona jego duchowość. I wtedy nie jest wierny Chrystusowi, ale jest tylko poprawny poglądom obyczajowym tego liberalnego świata. Nie mówiąc o tym, przestaję być wiernym świadkiem Chrystusa i Jego Ewangelii. A do tego przecież zostałem powołany skonstatował. Ubolewał przy tym, że zamiast konstruktywnej krytyki jego wypowiedzi, spotkała go fala hejtu. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy muszą się zgadzać z tym, co powiedziałem, ale to co mnie spotkało po świątecznych kazaniach nie było ani rzeczową, konstruktywną krytyką, ani nie było szukaniem prawdy, ale wylewem ogromnych negatywnych emocji, niestety również wulgarnych poinformował. Aktywiści LGBT nie odpuścili, wierni zapowiedzieli kontrę. Słowa te sprowokowały środowiska LGBT do zorganizowania „Tęczowego pikniku” na placu przed wspomnianym wyżej kościołem. Odbył się on w sobotę i nie pozostał bez odpowiedzi księdza i parafian.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/514516-teczowa-flaga-na-swiatyni-i-piknik-lgbt-w-nowym-tomyslu

Ps....Pytam kiedy Państwo Polskie zrobi wreszcie z nimi porządek! Mamy już dość wybryków tęczowej zarazy! LGBT i Gender gorsze niż czerwona zaraza. Stop poprawności politycznej! To nie są żadni aktywiści, to są zboczeni terroryści ! Nazywajmy rzeczy po imieniu, inaczej przegramy. Proponuję wieszać tęczowe flagi na meczetach i synagogach, oni resztę załatwią.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1642029

https://media.wplm.pl/thumbs/f44/OTYwL3VfMS9jY18yM2IzNS9wLzIwMjAvMDgvMjMvODI4LzUzMC9lMjYwMzQxNzYzOGU0OTEzYjczODhiZTI3ZGQ1OTdmZC5qcGVn.jpeg

Ideologia w natarciu. Opinia publiczna ulega presji agresywnej, ale dobrze zorganizowanej mniejszości. Większość komentatorów ostatnich wyborów uznawała, że kampanijna debata na temat LGBT była przykładem oderwania się polityków od rzeczywistości. „Kogo w Polsce naprawdę obchodzą te problemy” słyszeliśmy. I mimo, że należy zgodzić się, że mało kto, nie tylko zresztą w Polsce, zajmuje się kłopotami osobników odkrywających w sobie siódmą płeć, to wyciągane z tego wnioski nie są słuszne. Paradoks polega na tym, że te egzotyczne i absurdalne zagadnienia stają się dziś centrum ideologii, która dominuje Zachód i narzuca jego obywatelom sposób myślenia.…

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/514526-ideologia-w-natarciu

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1642031

Wierzchowski: Nie wiem, co mam myśleć na temat mojego odwołania. Czy to jest jakaś zemsta? „Nie rozmawiał ze mną ani w piątek, kiedy dowiedziałem się, że zostaję odwołany, ani w ogóle od początku swojej kadencji na stanowisko wojewody, czyli od grudnia ubiegłego roku. Nie przeprowadził ze mną ani jednej rozmowy na temat oświaty. Dziwi mnie, że dowiaduję się o uzasadnieniu odwołania przez Twitter. Natomiast w piątek nawet się ze mną nie skontaktował o odwołaniu mnie ze stanowiska dowiedziałem się przez urzędnika, któremu polecił się ze mną skontaktować” mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl odwołany z funkcji łódzkiego kuratora oświaty Grzegorz Wierzchowski, odnosząc się do podanych przez wojewodę łódzkiego powodów takiej decyzji. Całość pod linkiem                                                                                                        
 https://wpolityce.pl/polityka/514545-tylko-u-nas-wierzchowski-o-swoim-odwolaniu-czy-to-zemsta                                                                            
                                                                                                 
Ps...Piontkowski okazał się nieodpowiedzialnym ministrem ale też jako szef struktur PiSu na Podlasiu jest do bani! Dzięki niemu PiS traci poparcie w dotychczasowych swoich”bastionach”! Zwolnić go natychmiast. Skandalicznie tragiczne jest to, że szef MEN (jak pospolity tchórz) taką decyzję podjął a wojewoda łódzki kręcąc i motając stara się „wyjaśnić” jak było „naprawdę”! Czy oni robią za 5-tą kolumnę? Należy odwołać w trybie pilnym Piontkowskiego i Bocheńskiego! Bocheńskiego za tom że zatrudnia ludzi z totalnej opozycji o poglądach Lewicy Anarchistycznej. Każdy teraz wie, że za brak entuzjazmu w propagowaniu LGBT wyleci z pracy w trybie natychmiastowym. I o to chodziło. Można teraz do woli dementować i pokrętnie tłumaczyć, bo efekt zastraszenia został już osiągnięty. Jarek zrób z tym porządek bo niedługo na tej samej zasadzie zwalniać będą nauczycieli przeciwni ideologii LGBT. Układ miał go na oku już od dawna - tu artykuł z 2017        
                                                                     
https://koduj24.pl/lodz-idzie-na-wojne-z-kuratorem-oswiaty/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1642096

Piontkowski: Decyzja o odwołaniu łódzkiego kuratora oświaty nie miała żadnego związku z jego medialnymi wypowiedziami dot. LGBT                                         
Ps...A co masz chłopie teraz powiedzieć? Dał ciała i teraz kombinuje jak z tego wyjść, mięczak. Piontkowski robi z ludzi głupków. Ma poważne braki w komunikacji i jest zestrachany. Najwyższy czas aby odszedł. Proszę o wyjaśnienie powodu odwołania! A więc Piontkowski chce tylnymi drzwiami wprowadzać Kartę LGBT+ do szkół. Jest po cichu za LGBT, widać to po Morawieckim ze skierowaniem sodomickiej konwencji stambulskiej do lodówki TK i teraz już jak na tacy po działaniach tego z entelygentną buzią od ”nauki” ..Panie Piontkowski czas odejść. Lewactwo wypływa panu uszami a nieudolność w zarządzaniu resortem spowoduje śmierć wielu nauczycieli. No i kłamstwo co do powodów odwołania kuratora w pana ustach obraża wyborców PiS. Skoro szef MEN Piontkowski dymisjonuje łódzkiego kuratora ostro występującego przeciw wprowadzaniu ideologii LGBT do szkół, z tego płynie jeden wniosek. Piontkowski chce Karty LGBT+ w szkołach! No tak ale, dymisja nastąpiła bezpośrednie po jego wypowiedzi i została ogłoszona jako wielkie zwycięstwo wściekłej dewiacji. Nasuwa się pytanie: W jakim świecie ten facet żyje. U was wszyscy tacy? Jeśli to prawda co twierdzi Piontkowski, a jakoś niezbyt w to wierzę, to bęcwał w takim samym stopniu zasługuje na natychmiastową dymisję. Trzeba być skończonym matołem albo sabotażystą, aby w zaistniałych okolicznościach nie odwlec zwolnienia kuratora o kilka tygodni. A teraz, całkiem możliwe, że wykopał polityczny grób swojej formacji i nam wszystkim, dając niebywały boost tęczonazistom, dając im zielone światło do dalszej eskalacji żądań (teraz na cel wzięli kurator Barbara Nowak) i przykrywając tym swoim wybrykiem inne sprawy korzystne dla PiSu (np rozpad i wojnę w PO). A tak ciemny lud antypisowski dostaje nowy front, wokół którego się może jednoczyć. Zamiast samozaorania PO, leniwego tchórza Trzaskowskiego, tępego Budki, narcyza Grodzkiego i poczucia chaosu i zażenowania, dzięki Piontkowskiemu antypis ma paliwo, nowe cele i powód do złośliwej radości. Brawo, bęcwale. Do dymisji! Wojewoda łódzki Tobiasz Boccheński ma doradcę z byłej Nowoczesnej. Jakim cynikiem trzeba być, żeby będąc pisowcem zatrudnić byłego członka Nowoczesnej jako politycznego doradcę. Tobiasz Bocheński do dymisji! Druga feralna decyzja w ciągu tygodnia. Brawo PiS! W tym tempie, do końca bieżącego roku ludzie was znienawidzą. Tak się traci elektorat! Róbcie tak dalej to będą to Wasze ostatnie trzy lata przy władzy. Szkoda, że tego nie widzicie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1642098

https://www.facebook.com/100370307978229/videos/2761435104128061/?t=16
,teraz wiadomo dlaczego 50% konfederatów głosowało na Trzaskowskiego!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Roxas from Palawan

#1642127

Ziobro: Środowiska LGBT i lewicy liberalnej są niezwykle agresywne, używają wszelkich metod prawnych, finansowych i wykluczenia. Środowiska homoseksualne mają w Polsce wszystkie wolności - powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Ocenił jednocześnie, że środowiska LGBT „są niezwykle agresywne”. „Mamy prawo do obrony” - stwierdził, ale zastrzegł, że nie popiera delegalizacji „marszów równości”.
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/514706-ziobro-srodowiska-lgbt-i-lewicy-liberalnej-sa-agresywne

Ps..To może w końcu zacznijmy się bronić przed tymi neożydobolszewikami, bo skończy się jak zwykle - ludobójstwem. Nie ma czegoś takiego jak równość w ogóle, jest równość wobec prawa. Kto sądzi inaczej jest utopistą. Dlaczego Polska prawica daje się wpuścić w ten kanał? ZERO tolerancji dla przestępców. Ich specjalizacją są jednak środki pozaprawne. Całą tę ferajnę wymachującą kolorowymi szmatami należy traktować jako zorganizowaną grupę przestępczą. LGBT to chory psychicznie i wenerycznie MARGINES społeczny, nie może mniejszość wchodzić na głowę większości, a więc deratyzacja! To uprości sprawę i rozwiąże problemy. Oczywiście, że lewacy i LGBT-owcy używają wszelkich metod prawnych, finansowych i wykluczenia, aby doszczętnie zniszczyć polski porządek cywilizacyjny. Ale rząd nic nie robi, aby ich powstrzymać! Właśnie Naród oczekuje zdelegalizowania marszów LGBT. Przegracie przez to następne wybory! Kultura zachodnia, a co to takiego? To cywilizacja śmierci, przemocy, ateizmu, to cywilizacja antyludzka, działającą na wyniszczenie człowieka. Eutanazja, aborcja, fala pasożytów i nierobów, gwałciciele. Aborcja bez ograniczeń, eutanazja, zoofilia i inne wynaturzenia, to jest cywilizacja śmierci i szatana. Naszą cywilizacją jest łacińska, Europa się jej sprzeniewierzyła, natomiast przyjęła „cywilizację” śmierci antyludzką. Coś mi się wydaje panie Ministrze Ziobro, że część ludzi PiS bierze kasę od George Sorosa. Wszyscy ojroposłowie PiS u głosowali za polityką gender pani von den Layen. Coś takiego jak „małżeństwa homoseksualne” nie istnieje i istnieć nie może. Są co najwyżej dewianci wspólnie zamieszkujący. Proszę nie promować pojęcia „małżeństwa homoseksualne”. Dlatego obnażajmy intencje zarobkowe środowisk medycznych, które chcą zarabiać na tzw. LGBT a raczej na przemyśle medycznym (analiza ile ten biznes przynosi dochodów Tajlandii). Dlatego obnażajmy interesy obcych mocarstw i cywilizacji, które chcąc zdekoncentrować najmłodszych, chcą manipulować za pomocą 56 czy 110 nowych płci, wśród których zoofil, pederasta czy pedofil będzie po prostu jakimś Gender a nie zbrodniarzem. Dlatego mówmy, że dziecko 9 letnie, które ekspertowi od grzebania w majtkach powie tak - nadal jest gwałcone i molestowane a nie jest to akt cielesny za zgodą (Konwencja stambulska). Dlatego mówmy jakim biznesem jest biznes porno i pedofilski i jakie środki inwestuje w lobbing. Dlatego mówmy o udziale Kiszczaka i Urbana w akcji HIACYNT - o tym czym ona była dla wrażliwych pedałów (bo lafiryndy pedalskie z przyjemnością donosiły) itd, itp.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1642215

Szantaż jedyną opcją postżydokomuny, zniszczyć wolność twierdząc, że walczy się o wolność. Trzeba dopisać do Kodeksu Karnego przepis o penalizacji aktów homoseksualnych na równi z zakazem zoofilii i kazirodztwa - a potem wyczyścić sądy, żeby orzekały na podstawie prawa, a nie własnych szemranych interesów. PiS skręca w lewo i jak na razie tylko pana Ziobry ugrupowanie mówi prawdę o LGBT i nie boi się KE jak Morawiecki z Kaczyńskim. Do tej pory głosowałem na PiS. Teraz w wyborach tylko będę oddawał głos na ludzi z Solidarnej Polski. Marsze LGBT nie są jedynie chodzeniem pod szyldem własnej seksualności. Jak każde zjawisko prezentowane w przestrzeni publicznej są one również promocją określonych zachowań i postaw. Analogicznie Marsz Niepodległości jest promocją patriotyzmu, umiłowania Narodu i pragnienia, by Polska wciąż rosła w siłę. To dlatego nie godzimy się na marsze idiotów uznających się za nazistów, że choćby przeszli w milczeniu, bez żadnych symboli i haseł, bez wykonywania głupich gestów, to ich przemarsz byłby promocją nazizmu. Wystarczyłaby świadomość w społeczeństwie, że to naziści idą w marszu. W tej kwestii min. Ziobro bardzo się myli, bo marsze są główną bronią LGBT i promocją największą. Bez ich zakończenia nic się nie zmieni i trucizna cywilizacji śmierci wciąż będzie się sączyła sukcesywnie osłabiając Naród, rodzinę, wiarę i niszcząc wszelkie wartości na których wyrósł nasz kraj i cywilizacja. Wolność jednostek zawsze musi być podporządkowana wolności i dobru ogółu. Dotyczy to mojej wolności, jak i każdego innego przedstawiciela naszego Narodu, również dotyczy homoseksualistów. Jeśli bezwzględnie będziemy stawiać na wolność jednostek, doprowadzimy do anarchii, w której przetrwają ostatecznie najsilniejsi ale i najprymitywniejsi. Wszyscy zgadzamy się co do tego, że istnieją ideologie na tyle groźne, że nie pozwalamy na ich promocję w przestrzeni publicznej. Twierdzę , że LGBT i cały genderyzm do takich ideologii należą. Dlatego powinny zniknąć z przestrzeni publicznej. To jest sprawa kluczowa - marsze promujące dewiacje muszą się zakończyć. Polska powinna dać przykład światu, który oszalał, bez zwracania uwagi na krzyk wariatów chcących zdewastować i zniszczyć wszystkie systemy wartości, szczególnie te, które prowadzą do siły i dobrobytu państw narodowych. Mają za dużo wolności. Kto to widział żeby tacy na wpół nadzy łazili przebierańcy promujący seks po ulicach z prezydentem Warszawy na czele to jest uwłaczające godności normalnego człowieka. Nikt nikomu nie zagląda pod kołdrę ale morale i przyjęte zasady obowiązują wszystkich a za profanację pomników winni słono zapłacić. Nikt tym ludziom nie wyłożył zasad właściwego postępowania. Trzeba im te wolności wykastrować. Mają ich więcej niż wszystkie, bo LGBT są nietykalne i chronione przez policję w przeciwieństwie do większości katolickiej. Przed kościołem św Krzyża stoją prowokatorzy ideologii LGTB z flagami. Dlaczego stojąca tam policja nie chroni katolickiej większości przed promocją dewiacji którą reprezentują? Dlaczego katolik wchodzący do kościoła ma być atakowany, prowokowany symbolami, promującymi grzech, nastawionymi na walkę z Chrystusem i jego wyznawcami? Czy jakby z takimi transparentami stanęli przed synagogą również policja stałaby bezczynnie? Albo jakby przed synagogą stanęli neonaziści z hasłami mającymi wzbudzić wstyd wyznawców judaizmu za brak tolerancji wobec neonazistów, też policja stałaby i przyglądała się temu jakby to była normalna sytuacja? Gdyby aktywiści LGBT zorganizowali swój wiec przed synagogą, meczetem nie trwałby on dłużej niż 2-3 minuty. Po tym czasie, zjawiłoby się setki setki policjantów, i w ciągu 20-30 sekund wszyscy byliby spałowani i zamknięci w radiowozach. Po 2-3 dniach, "niezawisłe sądy" wlepiły by każdemu minimum 2 lata do odsiadki... Polska ma najsprawniejszą policję na świecie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1642217