Ideologia LGBT a patriotyzm. Jaki jest wybór Polaków

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Na co stać dewiantów z LGBT ?

Internet, jak pamiętamy, obiegło nagranie, na którym widać popularnego transseksualistę Rafalalę, który brutalnie i wulgarnie zaatakował na ulicy Warszawy nastoletnią dziewczynkę.

W jednym z warszawskich klubów, jak pamiętamy z przekazów medialnych, odbywały się po raz drugi wybory transseksualnej miss. Na nagraniu z tej imprezy widać, jak transseksualna Rafalala zaatakował nastolatkę, oblewając ją zupą. Dziewczynka miała śmiać się z mężczyzny. Transseksualista zamieścił nagranie w internecie.
Na nagraniu widać jak Rafalala pyta dziewczynę: „Co Cię k**wa śmieszy we mnie? Ze mnie się śmiałaś. Przyjemnie k**wa? Pośmiejemy się k**wa. Zabawne k**wa to jest? Stój k**wa, co się mówi? Za co mnie k**wa przepraszasz?”

Osobnicy tego pokroju co wspomniany Pan stają się jak widać na powyższym przykładzie niebezpieczni atakując nawet niewinne dzieci. A jak ten problem widzą inni ?. Jak reagują na te problemy włodarze miast.

Przedstawiciele ideologii LGBT kwestionują naukowy fakt, że człowiek rodzi się przyporządkowany do jednej z dwóch płci. Oni zaś twierdzą, że płeć jest zmienna i każdy może decydować, z którą się identyfikuje. Wyodrębnia się nawet kilkadziesiąt „płci”. Na Zachodzie ideologia LGBT nieustannie poszerza zakres swoich roszczeń. Realizuje wyraźną agendę dążącą najpierw do legalizacji związków partnerskich, później do adopcji dzieci przez pary homoseksualne, następnie do uprawnienia kolejnych dewiacji seksualnych włącznie z dziećmi.

Nie udało się Żydowi Sorosowi, Putinowi i dewiantów z LGBT, nie udało się komuchów z UB rodem z KODu wygrać z prawicą narodową z Polską patriotyczną opartą na dziedzictwie Żołnierzy Wyklętych. "Narodowcy" od Pana Bosaka w 50 procentach poparli tych których tak, jak mówili i pisali, zwalczali czyli opowiedzieli się za środowiskami LGBT.  Wyborcy Trzaskowskiego na omówieniu głosowania u siebie NIE POSIADALI POLSKICH FLAG - to o czymś świadczy ! Kim oni są czy to są Polacy ?

Zwycięża w Polsce pokolenie AK, patrioci dla których dziedzictwo Żołnierzy Wyklętych i słowa Bóg - Honor - Ojczyzna stanowi nie tylko wzór cnót do naśladowania, ale staje się celem życia i działania dla dobra ojczyzny.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Po co sięgniemy to bądziemy mieć, ten wybór jest znany człowiekowi od samego początku istnienia i każde pokolenie zmaga się w swoich sercach, w swoich sumieniach, co ma wybrać. Konsekwencje są zawsze takie same: radość życia, szczęście rodzinne, pokój i dobrobyt albo właśnie śmierć, zabójstwa, nieczystość, podziały, rozwody, ciągły stres, doły, niepokój, załamanie, zagubienie, bieda, wulgaryzmy, ulica, wstyd, hańba..... itd. Rodacy wybierajmy prawdę o życiu, wybierajmy Boga! Dzięki Tezeuszu. Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1639887

To już się dowiedziałam, że powstaje....:LGBTQ stands for lesbian, gay, bisexual, transgender, and questioning (or queer). Find out more about what these labels mean, and what sexual orientation and gender identity are all about.....

Nie zamierzam wchodzić w określeniu co oznacza, dołączona litera Q..........szkoda czasu a w zasadzie sama nie szczerze nie wiem,

Tu w UK gdy wypełniałam jakiś czas temu formularz,; otrzymałam pytania :

  • czy jestem mężczyzną, czy kobietą
  • czy z mojego wyboru, czy z wyboru rodziców

Jestem kobietą.......ale musiałam kłamać, odpowiedziałam, że z wyboru rodziców........

........ALE PRZECIEŻ TO Z WYBORU BOGA !

Przy okazji przypomina mi się jak jedna starsza Pani.....Babcia.....Prosta Babcia; słuchając w Radio Maryja polemikę dotyczącą tych nonsensów, zadzwoniła i zapytała się........ja przepraszam ale ja nie wiem, nie jestem tak światła,  proszę mi powiedzieć  kto to jest ten pan gender.

Moja Mama mi to opowiadała, więc jakiś szczegół mógł by być przekręcony,; co nie zmienia kwintesencji absurdu tzw. postępu myśli.

Zwycięża w Polsce pokolenie AK, patrioci dla których dziedzictwo Żołnierzy Wyklętych i słowa Bóg - Honor - Ojczyzna stanowi nie tylko wzór cnót do naśladowania, ale staje się celem życia i działania dla dobra ojczyzny.

Zwycięża w Polsce pokolenie AK, patrioci dla których dziedzictwo Żołnierzy Wyklętych i słowa Bóg - Honor - Ojczyzna stanowi nie tylko wzór cnót do naśladowania, ale staje się celem życia i działania dla dobra ojczyzny.

Dziękuję Panie Tezeuszu za wartościowy wpis,

Wierzę bardzo głęboko w Patriotyczne Młode  Pokolenie Polaków jak Pan dobrze nazwał pokolenie AK !

Takt: Bóg-Honor-Ojczyzna ! jak w marszu ; wtórowały z pokolenia na pokolenie

pozdrawiam serdecznie,

z Panem Bogiem,

Agnieszka Magdalena Nowak

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1639943