Hołownia "wystrychnięty na dudka" partii nie udało się zarejestrować

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

"Szymon Hołownia nie zdążył jeszcze zarejestrować partii Polska 2050. Z jakiego powodu? Okazuje się, że ktoś był pierwszy i zajął taką nazwę. Na kilka dni przed złożeniem przez Hołownię wniosku o rejestrację partii o nazwie Polska 2050, ubiegła go partia nazywająca się wcześniej Jeden-PL." podają media w tym Niezależna.pl

"Niuniuś 2050" a może lepiej "KORYTO 2050" jest na bank wolne! To jest dobra nazwa.Nazwa płaczka z TVN u idealna do niego i jego popleczników.

Polacy, nie są zainteresowani, zbieraniną dezerterów, pod szyldem Hołowni. Tonąca łajba PO-KO, szybko nabiera wody, więc wystraszeni posłowie, chcą znaleźć nową przystań, która umożliwi im dalsze życie, na koszt podatników. Ich obecny program to : "Ratuj się, kto może" ! Polacy - nie dajcie się nabrać, tym samym gębom, bez bez sukcesów, pod nowym szyldem.

Nie potrafią skutecznie się zarejestrować, a chcą rządzić Polską. Oj, chyba oficer prowadzący dostanie opier papier od swojego szefa ze WSI za niedopilnowanie tak prostej sprawy.

Dlaczego do władzy zawsze pchają się wymoczki i ludzie bez charyzmy? Czy w naszym narodzie nie ma ani jednego prawdziwego mężczyzny z odpowiednim wyglądem i charakterem? No ale jak nawet w Stanach zamieniono prawdziwego przywódcę na ....... (wpisz właściwe), to co się dziwić.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:11)