Głupota i chamstwo to już mało na sprzedaż wigilijnych opłatków z błyskawicą

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

 "Wyzwiska rzucane w stronę modlących się chrześcijan, inwektywy na murach kościołów w całej Polsce… Wśród entuzjastów Strajku Kobiet znaleźli się jednak tacy, którzy nie dostrzegają nic złego w posługiwaniu się katolickimi symbolami oraz ważnymi świętami. Jedna z warszawskich kawiarni wpadła na pomysł sprzedaży opłatków wigilijnych z… charakterystyczną czerwoną błyskawicą.

Ponad miesiąc temu odbyły się pierwsze protesty w ramach Strajku Kobiet. Protestujący niejednokrotnie profanowali miejsca święte dla katolików, zakłócając msze święte czy marząc sprayem po murach kościołów..."  - Jak informują media w tym Niezależna.pl

Rozumiem, że można zgłupieć z chamstwa, agresji i własnej głupoty, ale by wpaść na pomysł sprzedaży opłatków wigilijnych ze znakiem....SS to już nawet nie idiotyzm i bezczelność bez granic i to osób niewierzących ba wrogów kościoła i wiary w Boga Jezusa Chrystusa. Ten fakt ma się odbyć w Warszawie a wiec miejscu gdzie walczyki i ginęli Powstańcy z wrogiem Niemieckim, który na sztandarach i mundurach katów posiadał oznaczenia w postaci błyskawic.

Symbolika błyskawicy może jednak kojarzyć się z nazizmem. Czy zatem żaden myślący, czujący i postępujący zgodnie z przepisami obowiązującego prawa człowiek nie powinien jej używać?

Przypomnę ,że symbole SS i Hitlerjugend. Niemcy nawiązali w nich do wikińskiej estetyki, używając runy "sig". Był to symbol słońca i zwycięstwa. W wersji przygotowanej w pracowni Ferdinanda Hoffstattera runy przyjęły formę dwóch ułożonych skośnie błyskawic, wyglądających zarazem jak przechylone litery SS . Pojedynczej runy sig używała również nazistowska młodzieżówka – organizacja Hitlerjugend. (https://www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/to-dla-nas-wazne/jaki-jest-symbol-strajku-kobiet-i-co-oznacza-blyskawica/4k1hjce),(https://www.tvp.info/47576378/pieklo-kobiet-hitlerowski-symbol-na-sztandarach-przeciwnikow-obrony-zycia-dzieci-wieszwiecej )

Bolszewicy na wigilię jedli kiełbasę do wódki. Nic dziwnego, że opłatek przy aborcji. Nie ma słów przekleństw które by to komentować  Nikt o zdrowych zmysłach tego nie kupi, a poza tym to nie jest żaden opłatek, opłatek musi być poświęcony.

Ciekawe czy warszawski Ratusz z takim "opłatkiem" uczci te Święta? Jaką te dewiantki i lesbijki mogą mieć własną tradycję. Mogą się smarować malować na tęczowo. To bydło POtrafi tylko niszczyć cudze symbole i cudze osiągnięcia. Sami nie są zdolni do stworzenia czegokolwiek. Chyba ,że zachodzić w ciążę z kimkolwiek i gdziekolwiek i walczyć o zabijanie własnych dzieci.

Jak nisko może upaść człowiek, a to lewactwo to faktycznie, jak piszą internauci "to  nie ludzie tylko wyskrobki bez rozumu i myślenia - potomkowie komunistycznych pomyleńców z PZPR, SLD, PO i Lewicy .."

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:8)

Komentarze

"Bolszewicy na wigilię jedli kiełbasę do wódki." -U was charoszije waspanimanja... ale od kiedy to Bolszewicy świętowali Wigilię ???

"wyskrobki bez rozumu" - taaak ? przecież skrobanki są zabronione!

"te dewiantki i lesbijki" - nie są one dziećmi Bożymi ?

.
.
.

Malunków na Opłatkach nie popieram !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

H44

#1653316

że piszesz głupoty. Tak. Nie tylko żarli i nie szanowali Świąt prawosławnych czy katolickich. Strzelali do krzyży i ikon. Tamtą dzicz, małpują dzisiaj lewacy z taką różnicą że tamci tak się nie afiszowali. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1653318

cytaty... i dywany

"Bolszewicy na wigilię jedli kiełbasę do wódki." -U was charoszije waspanimanja... ale od kiedy to Bolszewicy świętowali Wigilię ???

"wyskrobki bez rozumu" - taaak ? przecież skrobanki są zabronione!

"te dewiantki i lesbijki" - nie są one dziećmi Bożymi ?

.
.
.

Malunków na Opłatkach nie popieram !

a kryzys w Kościele, spadek wiernych w Polsce - to "zasługa"

PIS-u,

ePISkopatu,

pedofilli i zaklamania.

Trzeba być ślepcem lub trzeba zamiatać pod dywan by nie dostrzec tych realii !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

H44

#1653317