Dlaczego zginęli najlepsi dowódcy - generałowie Wojska Polskiego ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Polska jedynym państwem w NATO, w którym w ciągu ostatnich kilku lat życie w sposób nienaturalny straciło aż tylu generałów! Biorąc pod uwagę wydarzenia z historii ostatnich dziesięcioleci to nie nazwałbym tego pomoru przypadkiem, czy zbiegiem niekorzystnych wydarzeń, a dobrze zorganizowanym i zaplanowanym planem pozbawienia naszego kraju najlepszych specjalistów od taktyki wojskowej.

W ciągu ostatniej dekady życie w sposób nienaturalny (wypadki, katastrofy, samobójstwa) straciło w Polsce aż 8 generałów (w tym wszyscy dowódcy rodzajów wojsk), 1 admirał oraz 3 pułkowników. Pod tym względem nasz kraj jest fenomenem na skalę NATO. Żadne z państw Sojuszu nie straciło bowiem aż tylu najwyższych stopniem oficerów i generałów w tak krótkim czasie nie tocząc przy tym żadnego konfliktu zbrojnego.


Poniżej lista polskich generałów/admirałów oraz pułkowników, którzy zmarli z przyczyn nienaturalnych w ciągu ostatniej dekady:

# gen. bryg. pil. Andrzej Andrzejewski - dowódca 1. Brygady Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie. Zginął 23 stycznia 2008 r. w wyniku katastrofy samolotu wojskowego samolotu CASA C-295 M pod Mirosławcem.

# płk Dariusz Maciąg - dowódca 21. Bazy Lotniczej w Świdwinie. Zginął 23 stycznia 2008 r. w wyniku katastrofy samolotu wojskowego samolotu CASA C-295 M pod Mirosławcem.

# płk Jerzy Piłat - dowódca 12. Bazy Lotniczej w Mirosławcu. Zginął 23 stycznia 2008 r. w wyniku katastrofy samolotu wojskowego samolotu CASA C-295 M pod Mirosławcem.

# gen. Franciszek Gągor – szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego. Zginął 10 kwietnia 2010 r. w wyniku katastrofy samolotu wojskowego Tu-154M pod Smoleńskiem.

# gen. dyw. Tadeusz Buk – dowódca Wojsk Lądowych RP. Zginął 10 kwietnia 2010 r. w wyniku katastrofy samolotu wojskowego Tu-154M pod Smoleńskiem.

# admirał Andrzej Karweta – dowódca Marynarki Wojennej RP. Zginął 10 kwietnia 2010 r. w wyniku katastrofy samolotu wojskowego Tu-154M pod Smoleńskiem.

# gen. dyw. Włodzimierz Potasiński – dowódca Wojsk Specjalnych RP. Zginął 10 kwietnia 2010 r. w wyniku katastrofy samolotu wojskowego Tu-154M pod Smoleńskiem.

# gen. broni Bronisław Kwiatkowski – Dowódca Operacyjny Sił Zbrojnych RP. Zginął 10 kwietnia 2010 r. w wyniku katastrofy samolotu wojskowego Tu-154M pod Smoleńskiem.

# gen. broni pil. Andrzej Błasik – dowódca Sił Powietrznych RP. Zginął 10 kwietnia 2010 r. w wyniku katastrofy samolotu wojskowego Tu-154M pod Smoleńskiem.

# gen. bryg. Kazimierz Gilarski – dowódca Garnizonu Warszawa. Zginął 10 kwietnia 2010 r. w wyniku katastrofy samolotu wojskowego Tu-154M pod Smoleńskiem.

# gen. bryg. Sławomir Petelicki - organizator i pierwszy dowódca Jednostki Wojskowej GROM. Zginął 16 czerwca 2012 roku w wyniku rany postrzałowej.

# płk Sławomir Berdychowski - organizator i pierwszy dowódca Jednostki Wojskowej AGAT. Zginął 9 lutego 2016 roku (samobójstwo).

Przypadek ? Kto wyjaśni prawdziwą przyczynę śmierci najlepszych dowódców Wojska Polskiego ?  Katastrofy lotnicze, brak przestrzegania procedur, czy  jednak to celowe działanie wrogów Polski w postaci zamachu ! A jakie jest wasze zdanie.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

raz na zawsze mówić o jakiejś katastrofie smoleńskiej! 

:

https://www.youtube.com/watch?v=woBVVlTKeXw

To była dobrze zaplanowana zbrodnia, której między innymi CELEM było wymordowanie TYCH Generałów Wojska Polskiego, których Wymieniłeś Tezeuszu, a którzy nie zginęli wcześniej w tej pierwszej zbrodni, czyli w zaplanowanej także katastrofie samolotu CASA pod Mierosławcem. TO wszystko co się zadziało, nie zdarzyło się przypadkiem. To cały czas te same diabelskie siły, których celem zniszczenie, unicestwienie Naszej Polski, JEJ wrogie przejęcie i uczynienie z NIEJ jakiegoś polin. A ten pies pogrzebany jest na miejscu znikniętego hangaru na lotnisku w Warszawie. TAM były dowody tej "smoleńskiej" zbrodni, więc wzięto i zniknięto. "Zakopano" na wiele metrów w głąb, że użyję słów POdobnych do łgarstw kopary kłamczuchy.

https://niepoprawni.pl/blog/2658/byl-sobie-hangar-tajemnicze-okecie-2010

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1643746

   Witam! Na to pytanie, precyzyjną odpowiedż w kraju znają "Oskar" i "Litwin".

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1643748

"....odpowiedż w kraju znają "Oskar" i "Litwin""

A za granicą jest takich jeszcze więcej o szefowej "Oskara" i partnerach "miłości  resetowej"  nie zapominając.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1643799

    W dniu "Smoleńskim", babcia gościła dziwnym zbiegiem okoliczności w sztabie Bundeswehry. Czyżby oglądała mecz na satelicie...Prawda, może wysadzić pewną grupę ludzi w "kosmos"...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1643817

Prawdopodobnie, prawda o katastrofie smoleńskiej jest tak straszna, że nie może ujrzeć światła dziennego.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1643754

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Przpsy NT mówą wyrźn, jdn dwódc wjsk w jdnym smlc. l ch był mżn łtw plczyć. Dlczg wnn tkch lst psżrów jszcz n dpwdzl z t? jż szczgólną drntą był prób lądwn z tką lstą psżrów w mgl. 

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-10
#1643767

...... debilom zrodzonym, czy tam innym kurwom zadaniowanym na pohybel!!

 Coś się odjebało.. Zadaniowana kurwa Zawisza, za knajacki język wyrzucił dwóch komentatorów.. Jeśli nie pamiętacie, to ta kurwa  Smoleńsk uznaje za wypadek.. Ja z tą kurwą nie chcę mieć nic wspołnego!!

Komentarz na prawach cytatu

źródło:

https://spartakus.neon24.pl/post/157166,to-jest-wojna

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643778

W sieci piszą o dwóch takich, agentach co udają, że są Polakami.

https://piesnatrolle.neon24.pl/post/157528,czy-niepoprawni-pl-to-gniazdo-kapusi

Warto poczytać, o pomocniku lichwiarzy oraz takim, co z Polski uciekać musiał, nie z powodu służby ojczyźnie.  

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1643834

Pozdrów tego cwela (czyli twojego męża) i napisz temu  parchowi że mieć kilka kont to trzeba umieć się maskować.

A więc dziwczynko tak po ludzku Spier***aj
ps.
przypomnę ci matole że o tym lewym jego koncie lata temu pisali i Trybeus i burdelmama która sama to odkryła.Marx8888 wie to najlepiej  ...zapytaj go osobiście czerwony DEBILU i ZŁODZIEJU

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643837

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Boję się Husky o ciebie, że ci inwektyw zabraknie, jak na razie wzbudzasz we mnie tylko śmiech tym jak się wijesz. A zdradzisz tajemnicę jakich to przekrętów narobileś na tej warszawskiej Pradze, że musisz pod Londynem w dobie epidemii siedzieć?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1643848

To konto "pies na trole" założył ten żydowsko-sowiecki parch 7 lat temu.Ciebie wtedy na szambie24 jeszcze nie było.To miała być opcja nawalanki z założycielami klubu dyletantów. Wówczas to Astra z tym smiecem toczyła publiczne mordobicie.Wyzywali się co kilka minut.I to od ku***w i choojow.To Trybeus nakrył tego parchatego wielkiego atlanta z tym lewym kontem.Nieco później zostało zablokowane i teraz po 7 latach pewna niebieska wsza odblokowała mu to konto.Marx 8888 też o tym koncie się wypowiadał.Dziś jak się rano zalogowałem to ten niebieski ścierwojad pierwszy dał mu maksymalna ocenę a drugim był wlascieciel ....tego konta.Aktywne konto  cały czas.Zobaczcie kiedy ostatni raz z tego konta komentował.I cały czas z tego konta plusuje swoich a minusuje tych co mu nie chcą loda robić jak zwis.
https://sl.neon24.pl/
Ma ten parchaty śmieć takich kont kilka.Nawet to aktywne konto gdy był jeszcze adminem.
https://admin3.neon24.pl/
Właśnie rankiem z tych kont stawiane były oceny pod tym wpisem tego zydo-sowieckiego parcha.Widoczne to jest w okienku pod wpisem
Jutro napiszę ci więcej bo dziś jestem bardzo zajęty.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1643935

23 stycznia 2008 r. w Mirosławcu, lecący z Konferencji Bezpieczeństwa Lotów samolot CASA C-295 rozbił się. Na jego pokładzie było 20 najważniejszych przedstawicieli Lotnictwa Sił Zbrojnych RP. Wszyscy zginęli. Po tej tragedii zmieniono procedury. Zmarły tragicznie w katastrofie pod Smoleńskiem gen. Franciszek Gągor wprowadził ograniczenia co do podróżowania poszczególnych dowódców i ich zastępców. Na pokładzie jednego samolotu nie mieli prawa znaleźć się dowódcy i ich zastępcy. Ponadto jeżeli na pokładzie jednego samolotu znalazłoby się więcej niż 10 osób z kierownictwa armii, to taki lot mógłby się odbyć tylko za aprobatą szefa Sztabu Generalnego.

Obowiązujące procedury bezpieczeństwa nie zostały więc złamane, jednak można mieć wiele wątpliwości, czy nie należy ich jeszcze bardziej zaostrzyć, tak aby dowódcy poszczególnych rodzajów sił zbrojnych nie mogli podróżować razem.

https://www.infor.pl/prawo/konstytucja/katastrofa-w-smolensku/221634,Zgineli-przedstawiciele-Sil-Zbrojnych-RP.html

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1643785

To tylko gnida

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1643800

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Na pokładzie TU152 znaleźli się: 2 prezydentów, o ile dobrze pamiętam 8 generałów, dyrektorzy ważnych dla kraju instytucji. Twórcy tej listy dziś winni nosić pasiaste mundurki a przywodzą krajem. Tej prawdy nie zakłamiecie opowiadając o zamachu UFO, parówki i p[uszki po piwie. Nawet jeśli to był zamach, to współudział Kancelarii Prezydenta jest oczywisty. Idiotyzm decyzji by utworzyć listę pasażerów a potem próbować lądować, gdy wszyscy mówili iż warunków nie ma jest niespotykany.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1643833

    A, dlaczego Rudy przypadkiem z nimi do Smoleńska nie leciał? Bo, przypadkiem zaplanował...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1643841

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

nie posługuję się takimi określeniami jak "kaczy", "rudy", "konus", "kaczelnik"  co najwyżej pozytywne określenia stosuję jak "kryształ".

Ale jeśli chodzi ci o podział wizyt, to może pamiętasz żenujące sytuacje, gdy dwoch ... o krzesło w Brukseli się biło? Chciałeś podobnych w Smoleńsku przed Putinem, by się ścigali kto pierwszy poda rękę Putinowi? Mało ci było wstydu? Pomysł podziału był dobry. Tusk spotkal się z Putinem, Kaczyński będąc w trakcie kampanii prezydenckiej, jak wiesz notowania miał kiepskie, pojechał ze swoim elektoratem za patriotę robić. Jak wiesz Katyń odwiedzał tylko w latach ważnych dla PiS wyborów. Wszystko byłoby OK ku zadowoleniu stron, gdyby nie jakiś idiota zachciał we mgle lądować przy locie na warunkach "z widocznością". A to oznacza,nie schodzimy poniżej 100 m nie widząc pasa. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1643851

Okey koleś
Polewaj zacier na czarnych myszach i nie rób więcej z siebie durnia większego niż w dniu gdy się okociłeś .
O ile jest to możliwe .
Witaj
Jak tam na zapleczu kasyna Leon23.Dalej same świry,zboki,cudownie nawróceni kapusie,łyse szweje,ubeki,czerwone trepy, ormowcy,zomowcy,sowiecką hołota,zdrajcy,volksdeutche,qrwy,aktorzy ,pisarze......dziennikarze etc. etc.
Niebieski Margocie ....nie czujesz sie zagrozony,lub twoj partner ?

Na pohybel ludzkim śmieciom!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643921

Tępy kłamco, po staremu zagdakujesz temat i spamujesz wątkami pobocznymi, byle mącić antypolsko i ukryć swą głupotę. Ale czego oczekiwać od plagiatora, który nawet husarza od huzara nie odróżnia i podobnie snobuje się na znawcę wyrazów obcych, pisując "gro'' zamiast "gros".

współudział Kancelarii Prezydenta jest oczywisty. Idiotyzm decyzji by utworzyć listę pasażerów a potem próbować lądować, gdy wszyscy mówili iż warunków nie ma jest niespotykany.

Tępy antypolaku, przebijający nawet ruski antypolonizm.

Kancelaria nie próbowała lądować, nawet jeśli takie masz urojenia- to sporo więcej niż zmiany miażdżycowe rzutujące na mózg.

Wszyscy mówili? A to ciekawe, "na kursie i ścieżce" (całkiem jak przy meaconingu), nadzór wieży stwierdził, by próbowali lądować a wieża nie zabraniała, tylko odwrotnie- wydawała komendy do tzw. lądowania warunkowego i zaczęła naprowadzać. Zresztą o czym mowa, skoro nie zamknięto lotniska, przecież to ruscy wojskowi zamiast skierować na lotnisko zapasowe to nakazali sprowadzać samolot na 100m do próby lądowania! Nawet twój ruski MAK tak twierdzi, barani łbie. Tak też działała potem wieża, która wydała zgodę, co było złamaniem przepisów. Jakbyś zresztą sam nie wiedział. Winić za samą próbę lądowania może tylko ruski idiota albo zadaniowa k. Jedno nie wyklucza drugiego.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1643901

Po się denerwujesz jak widzisz tą zadaniową...... , przylazła niebieska ***joza i od razu nawijka do kijka.Zwykła sieczka socjotechniczna,typową dla ubeków dlatego aż tak czytelna .Wyjątkowa reklama autodestrukcji gównianego szmatławca neon24.ru dla pożytecznych czerwonych idiotów .
Z buta między oczy kolesia a nie merytoryczny dyskurs

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643923

Nie, kancelaria, a konkretne pracujące w niej osoby odpowiedzialne są za lądowanie, nie one. One popełniły przestępstwo względem Polski tworząc listę pasażerów urągającą bezpieczeństwu kraju, bo umieścili na niej 2 prezydentów, pierwszą damę, o ile dobrze pamiętam 8 dowódców wojsk, dyrektorów ważnych dla kraju instytucji. Jest to głupota, którą należy w podręcznikach opisywać jako działanie antypolskie skończonych idiotów. Bo jeśli nawet założymy iż jacyś zamachowcy chcieli by się zamachnąć to dali im wszystko o czym "zamachowiec" mógłby marzyć.  A wynikało to tylko z zakompleksienia pewnego człowieczka, co chciał mieć "świtę": na rozpoczęcie  swojej kampanii. No cóż, dzięki niemu tę "świtę" do grobów odprowadziliśmy. I żadne parówki, puszeczki Antosia Aviatara tej krwi z rąk tych ludzi nie zmyją. 

Kolejną poszlaką jest wyprawa Lecha do Gruzji w której nazwał broniącego jego życia pilota tchórzem. Sprawa bezsporna A potem znany wszystkim list Gosiewskiego (za ten list życiem zapłacił) w którym wymagał by Lech K. jako tytularny dowódca wojsk decydował o locie, a nie zgodnie z prawem napisanym krwią lotników kapitan samolotu.

Nie udało się bojówkom Mr. Zera przejąć ostatniego odczytu zapisów czarnej skrzynki dokonanego przez polskich naukowców wojskowych. Z tego odczytu wiemy, że kpt. Protasiuk poinformował dyr. Kazanę iż lądowanie najprawdopodobniej nie będzie możliwe, wtedy pojawił się "dowódca wojskowy" który "wspierał pilotów w podejmowaniu bohaterskich decyzji".. "Pan prezydent nie podjął jeszcze decyzji" [dot. lotniska zapasowego, choć jedynym na pokładzie, który taką decyzję może podjąć był kpt. Protasiuk] słychać z taśmy słowa dyr. Kazany.

Efekt "bohaterskich działań" 96 poległych dzięki decyzjom dowódcy samolotu jednego lotu". Czy coś w tym nie jest prawdą?

Tej krwi parówkami, puszkami, gawędami o wybuchających skrzydłach, rozwalonymi garażami nie jesteście w stanie zmyć ile razy byście nie opowiadali o "zamachach" Jest jeden raport polskiej komisji, komisji Laska i póki inny poważny a nie bredzenie Antosia się nie pojawi jego się trzymajmy. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1643929

zamknij ryja

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1643931

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Każde moje słowo zostało udokumentowane. Wiem, że to obala wasze kłamstwa. zadaniowym płatnym ryja zamyka, więc uszy po sobie i "zamknij ryja". 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1643933

Zamnknij RYJ

UB-eku, potomku szmalcowników.Tu masz leszczu tyle do gadania co twoi "bracia" na gestapo

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1643937

Największą tragedią w tym mordzie spółki Tusk-Putin jest to że ciebie na pokładzie nie było.
Szkoda.Wielka szkoda

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1643792

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Po tym jak Kaczyński wyzwał pilotów od tchórzy w locie do Gruzji, po tym jak Gosiewski napisał list że to prezydent a nie kapitan samolotu ma być dowódcą na pokładzie myślisz, że bym był taki głupi by wsiadać do jednego samolotu z takim "dowódcą"? Wcześniej czy później musiało się to stać.

Ale przecież oni nadal nie zmądrzeli. Ostatnio pisali w prasie, że samolot z Dudą na pokładzie przeleciał, w ramach lotnisk w Polsce" bez żadnego zgłoszenia.  

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1643864

Przecież Ryan uważa cie dokładnie za to samo, co inni tutaj. Oczywiście poza Rebe, dla niej bowiem jesteś "dziennikarzem" tak samo patriotycznym, chrześcijańskim i zdolnym jak ona. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1643870

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przecież wiesz za co ja was uważam. Opinia takich jak wy ma dla mnie takie znaczenie jak opinia niemca o polskim partyzancie dla tego partyzanta, Jesteście pośmiewiskiem i to nawet nie śmiesznym. Husky, co się w inwektywach zapluwa i nawet nie widzi, że tylko salwy śmiechu politowania zbiera, Ty co co dzień dokładnie wyczytujesz polski portal Neon i tu wszystkich informujesz co wyczytałeś, Reszta wymiecionych z portalu. Miałbym się opinią takich martwić, daj spokój. 

Popatrz ile tu osób wasze kocmopały czyta :) Ilu skomentuje, w na Neon masz nie tylko wielu komentarzy, ale też teksty omawiane są na innych poretalach, czego jesteś niezbitym przykładem. Tam ludzie dyskutują o tekście a wy tylko inwektywami obrzucacie. 

Swoimi tekstami obnażasz się jako człowiek o bolszewickim umyśle, nie potrafisz zrozumieć iż ludzie mają prawo myśleć inaczej niż sterująca tobą centrala tobie nakazuje. Bolszewizm w was zaszczepiono tak, że nie ma szans wyplenić. Ot po prostu kilku śmiesznych człowieczków, którym się wydaje iż są kimś.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1643872

A to dopiero początek boleści, kałmucka niedojdo. Powoli i metodycznie, "adminie" z ukradzionego portaliku.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1643873

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A jak tam osiągnięcia zawodowe, ilu Polaków pozbawiłeś dorobku życia nabijając portfel lichwiarzom?

Jak tam Centaur się czuje?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1643875

Takie to ubeckie, arturku... A na razie pa, bo w odróżnieniu od ciebie mi nie płacą za bałwanienie po forach.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1643878

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

UB-eckie mówisz? Widzisz, są ludzie, którym wystarczy powiedzieć,  że komuś sprawiają przykrość i są młoty, które pojmują dopiero, gdy to samo na własnej skórze odczują. Ty niestety jesteś tym drugim, dopiero teraz zabolało Centaurze? Teraz płaczesz, że boli? A jak po Rebeliantce dokładnie tymi samymi metodami "pomocniku lichwiarzy" jeździłeś to było OK?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1643884

Może przyjdzie wcześniej, niż myślisz? A na razie bądź gotowy na kolejny tekst demaskujący waszą jaczejkę. ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1643887

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

może w tym czasie nie zniszczysz kolajnej polskiej firmy. A twoje dyrdymały myślisz, że ktoś czyta? Każdy normalny człowiek wie, że są to pomówienia, z których jesteś ogólnie znany. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1643895

przychlaście. Ile ci płacą za oszczerstwa pod adresem Polaków, kałmuku?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1643899

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Może kiedyś na wycieczkę się wybiorę, a ile płacą, to już musisz zerknąć na swoją listę płac. Ostatecznie poza niszczeniem polskich firm, Polaków z tego się utrzymujesz. Czyż nie?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1643902

Śmiało, wszak jesteś powszechnie znany jako "zadaniowa k..". ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1643903

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Rej  wodzą dwa trolle - nijaki Trojanowski vel Humpty Dumpty i Husky, jeden i drugi wyrzuceni z NEon. Trojanowski vel Humpty Dumpty to niedorobiony prawnik, który żeby uwiarygodnić swoją "fachowość" kopiuje całe strony z kodeksów, tak jakby nie można było podać tylko określony artykuł. Tylko, że wtedy jego "notki" byłyby dramatycznie krótkie. Na co dzień pracuje jako windykator dla jednej z rosyjskich firm pożyczkowych działających w Polsce. Kości osobiście raczej nie łamie bo to konus i tchórz. Zresztą w Sieci jego głównym zajęciem jest damski boks. Wyjątkowo wredna gnida."

 

Powszechnie znany jesteś jako ruski agent. Więc się nie wypieraj swojego źródła utrzymania.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1643905

Won za Don!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1643906

Na złodzieju czapka gore.

Kacapom w głowie się nie mieści taka podstawa, że długi trzeba spłacać.

Ich żenadne, prymitywne łatki najwięcej mówią o nich samych.

Ale czego oczekiwać od złodzieja i menela oraz jego miłośnika?

Na pewno nie kultury i inteligencji a czy uczciwości, to już dawno ustalono.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1643908

głupszy, niż jest?

I zaraz znajduję odpowiedź:

- Nie. Bo gdyby mógł, to już by był! ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1643909

Tzw. "dobra zmiana" miała ujawnić "Aneks do Raportu o WSI" - cisza, miał ujrzeć światło dzienne "Raport o Smoleński" - cisza. Co to oznacza? - Ano to, że państwem nadal "rządzą" służby i niekoniecznie nasze, a jeżeli to i tak na usługach obcych - rosyjskich (postsowieckich i postsowiecko-żydowskich-MOSSAD), niemieckich (postNRDowskich), amerykańskich itd.... Po "Smoleńsku" pisałem, ze po Polsce te służby hulają jak chcą, dzisiaj twierdzę, że nie tyle hulają co rządzą - Ustawy opracowywane w MOSSADzie. zmiany ustaw pod dyktanda przeróżnych kacyków obcych państw (choćby Żorżeta) itd...,itp...

Tym państwom nie tylko nie zależy na silnym Państwie Polskim ale wręcz odwrotnie i zrobią wszystko by to osiągnąć i zrobią to przy pomocy "polskich pożytecznych idiotów", czego najlepszym dowodem jest dzisiejsza (ok.08 z min) wypowiedź red. Sakiewicza ("orderanta" banderowskiej Ukrainy) w PR24 twierdzącego, że PiS wszystkie najważniejsze reformy już dokonał łącznie z sądownictwem, czyli wg Sakiewicza wyroki typu w sprawie Pani Płażyńskiej czy Bońka są normalnością w tzw. IV RP.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

antyleming

#1643863