Dlaczego w Warszawie, Gdańsku czy Poznaniu wyborcy wybrali platfusów i LGBT ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Wybory do Sejmu i Senatu RP już za nami znamy ich wyniki. PiS wygrywa zdecydowanie w całej Polsce wygrywa na terenach wiejskich w małych miastach i miasteczkach. PiS wygrywa wybory roznosząc w przysłowiowy puch konkurencję polityczną. Tylko w kilku większych miastach jak Warszawa, Gdańsk czy Poznań wygrywa opozycja. Dlaczego tam wygrywa ? Dlaczego wyborcy w tych miastach głosują na aferzystów, złodziei, przekrętaczy, donosicieli na swój kraj - dlaczego ? Wyborcy nie wiedzieli na kogo głosują ?

Jak mają widzieć skoro zaborcy póżniej Niemcy i Sowieci albo wymordowali całą inteligencję polską podczas wojen i zaborów, albo cofnęli kulturę strategiczną tego narodu do poziomu kamienia łupanego przy okazji go rozpijając by był wiecznie zdezaktywowany i eksploatowany (sowiety za PRL). Przykre słowa, ale wystarczy spojrzeć na śmietankę dzisiejszej zideologizowanej i oderwanej od rzeczywistości "inteligencji" warszawskiej pod postaciami przeróżnej maści celebrytów.

Często ci ludzie mają nawet formalnie jakieś wyższe wykształcenie, ale z punktu widzenia długiego trwania są jak dzieci w piaskownicy do prostego rozgrywania. Sam Goebbels mówił w Warszawie podczas 2 wojny o marszałku Piłsudskim, że "nie można pozwolić sobie kolejny raz na popełnienie tego błędu, żeby w Polsce była jakakolwiek inteligencja". No i mamy to co mamy. Ludzi, którzy myślą że malowaniem kredkami po chodniku i sprawami obyczajowymi albo oburzeniem i potępieniem rozwiązuje się realne problemy. Którzy z ideologicznych powodów wolą niszczyć siebie samych byle tylko ktoś poklepał ich po plecach.

Przyczyna jest prosta. Jesteśmy synami i córkami ludzi, którzy w przerażającej większości niczego przydatnego z punktu widzenia strategii nam nie przekazali. Nie jest to ich wina - nic nie mogli praktycznie zrobić. Winowajcy są za zachodnią i wschodnią granicą. Skutek jest jednak taki, ze teraz trzeba dużo czytać, nadrabiać i praktycznie wszystkiego uczyć się od nowa. Jednocześnie akumulować kapitał i zasoby. Co nie jest proste w warunkach dominacji przeciwnika w sferze informacyjnej oraz kapitałowej. A w dodatku to po prostu trwa...

Większość współczesnych " elyt" jak pokazuje nam niezależna demokratyczna prasa to tzw. resortowi czyli dzieci dawnych sowieckich dygnitarzy przywiezionych do polski na sowieckich czołgach - wystarczy poszukać w internecie ich korzeni i wszystko staje się jasne : pochodzenie takie jak " Białoruś, Ukraina, Rosja lub Żydzi itp.

UBectwo jak widać jeszcze posiada mocne korzenie w niektórych opanowanych przez siebie ośrodkach to liczba osób głosujących na SLD i jego pobratymców oraz dewiantów.

W Warszawie kwiat inteligencji i narodu Polskiego poległ na barykadach w Powstaniu Warszawskim, w Poznaniu w Czerwcu 1956 roku pokolenia patriotów wywodzące się od Powstańców Wielkopolskich zostały wywiezionych na Sybir lub eksmitowane w inny rejon Polaki.

Co tam pozostało w większości ? Pokolenie byłych Ubecków, które wybiera swoich - czyli komunę i dewiantów z LGBT.

Miejmy nadzieję iż to się wkrótce zmieni i to patrioci przejmą tam polityczny prym a komuniści odejdą w polityczny niebyt i zapomnienie.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:24)

Komentarze

w swoim podsumowaniu, że przyczyną wygranej totalsów w dużych miastach jest to, że "Jesteśmy synami i córkami ludzi, którzy w przerażającej większości niczego przydatnego z punktu widzenia strategii nam nie przekazali. Nie jest to ich wina - nic nie mogli praktycznie zrobić. Winowajcy są za zachodnią i wschodnią granicą. Skutek jest jednak taki, ze teraz trzeba dużo czytać, nadrabiać i praktycznie wszystkiego uczyć się od nowa."

Źródło: https://niepoprawni.pl/comment/reply/148697#comment-form

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Środowisko ubeckie, postkomunistyczne z ich potomkami nie jest już tak dużą siłą aby wygrać wybory w takich dużych ośrodkach.

W dużych miastach tą większością jest konformistyczna, wzbogacona już dostatecznie i znająca "Zachód" warstwa średnia. I niezależnie od siebie, są to i warszawiacy i "słoiki". Oni po prostu chcą ciepłej wody w kranie, żadnych perturbacji, dalszej spokojnej (sic!) pracy w korporacjach, spokojnego grilla i spłacania kredytów. Lewactwo i LGBT idące z Zachodu nie są dla nich zagrożeniem, bo nie zagrożą temu ich trybowi życia.

Ja pochodzę z przedwojennej rodziny warszawskiej - przetrwała, bo mieszkała na Saskiej Kępie. I w mojej rodzinie (licząc żyjące trzy dorosłe pokolenia to 25 osób) 80% głosowało na PO!!! Najstarsze pokolenie (stryj i stryjenka) to PISowcy, tudzież ja, siostra stryjeczna, jej mąż i dwoje młodych. Reszta to właśnie ci, którzy chcą ciepłej wody w kranie i spokoju. A przecież wszyscy byliśmy wychowywani w tym samym duchu.

Wszyscy wykształceni i światowi i bez ubeckich, jakichkolwiek kontaktów. Więc co...?

Trzy dni przed wyborami spotkałem się z kumplem, którego nie widziałem 13 lat. On mnie nauczył żeglarstwa, ja jego jazdy na nartach. Mogliśmy konie kraść... Po trzech godzinach rozmowy zeszło w końcu na politykę. Na dictum, że jestem PISowcem, dostał kociej mordy i powiedział, że jak by o tym wiedział, to byśmy się nie spotkali. On po studiach, zawadiaka, ustawiony finansowo, z dobrą historią rodzinną. Więc co...?

Ja po prostu mam swój rozum i nie poddaję się manipulacji. Po wyborach 2005 roku wrzuciłem Gazetę Wyborczą i Politykę do kominka i zacząłem szukać prawdy. On (i wszyscy Oni) tego nie zrobili i mają do tej pory zamulone, bezkrytyczne mózgi i agresją kryją swoje, niezdefiniowane tak do końca, lęki. Ciepła woda i spokój to jest ich dewiza życiowa.

Pozdro

 

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-1

Piter1

#1606385

Dobra diagnoza. Konformizm to norma, wysokie dochody sprzyjają entropii cywilizacyjnej.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1606472

- i wycyzelowanymi z encyklopedii słówkami to byśmy mieli dużo wyższy wynik.

Idźcie do specjalistów żeby Was nauczyli mówić !!!

Mądre i wyszukane słówka używajcie w debacie po za kamerami aby komunistów wpędzić w kompleksy i pokazać im jakimi są idiotami - z nami telewidzami tego nie róbcie.

Dlaczego PiS nie wykorzystuje argumentów w debacie i nie pojawiło się hasło w wyborach:

- "albo jesteś za platformą i rozbiorem Polski (można mocniej)- albo za PiS-em i niepodległością i odbudową Polski " ?

Może za wysokie szkoły poończyliście aby Wam takie proste i skuteczne przekazy przyszły do głowy.

- gęby nie macie do mówienia prawdy ? - za tą kampanię wyborczą ja bym Wam dał suchy chleb z wodą bo tylko zaciemniacie obraz Polakom - ja Wiem że z tej sejmowej studni Wy tego nie widzicie ale najwyższy czas otworzyć i Wam oczy i Polakom bo inaczej czeka nas kolejny rozbiór i życie katorżnika na emigracji.

PS-czerwone świnie nie ominą żadnej okazji aby Polakowi zdradziecko wbić nóż w plecy. Zapamiętajcie to bo warto.
Należy teraz nasilić polaryzację i konflikt z komunistami w Polsce i odcinać ich jak gangrenę od społeczeństwa.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1606395

dlatego nie wykorzystuje slusznych argumentow.  Zbyt wiele ustaw bylo procedowanych zupelnie bez udzialu ( a w zasadzie wbrew) opozycji. Z czasem (czyli od mniej wiecej dwoch lat) dala sie zauwazyc typowa, rosnaca arogancja wladzy.

W ten sposob PiS nie jest w stanie poszerzyc bazy swoich zwolennikow.  Iluzoryczne jest twierdzenie, ze wzroslo poparcie dla PiS. 4 lata temu mial 235 mandatow w Sejmie, dzisiaj - ma tyle samo. Baza zostala ta sama - tylko czesc biernych zwolennikow udalo sie wygonic z domu w dniu wyborow - straszac ich obcieciem socjalu w przypadku utraty wladzy.

Niestety - po wyborach wydaje sie, ze tryb aroganckich (choc w wielu wypadkach slusznych) zmian bedzie kontynuowany - co nie zapowiada sie dobrze dla przyszlosci kraju. Nie chce sobie wyobrazac, co moze sie dziac, gdy po 8 latach wladze przejelaby dzisiejsza opozycja.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

mikolaj

#1606480

https://www.youtube.com/watch?v=p-oHnlq70L0

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1606488

   Witam! Chciałbym przyznać rację, Tezeuszowi, ale również Piterowi 1. Sam mam dwa obozy w rodzinie. Świadoma pokoleniowa część to patrioci, ale również młoda część po uczelniach Krakowskich, choć nie cała sprzyja tej wywrotowej komunie. Więc dodaję trzecią opcję, jaką jest wpływ nie zlustrowanego szkolnictwa, które truje młode umysły. Jak na razie nie widać prób dogłębnego zreformowania szkolnictwa w Polsce. Mamy antidotum, mianowicie w każdej przestrzeni głosić prawdę historyczną, która pogrąży lewactwo. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1606405

Nie pisałem o tym wcześniej ale u mnie w rodzinie mój rodzony brat (o rok starszy i powiedzmy o wiele lepiej sytuowany) jest lemingiem. Bratowa jest lemingiem do potęgi przynajmniej trzeciej. Bratanica jest lemingiem z tego domu.

A brat, szwagier i stryjek (czyli ja!) to jakaś intelektualna popierdułka, bo jest PISowcem.

U mnie jest siła spokoju i rozmowy na argumenty. Jak dotąd to się nie sprawdza ale "słyszę, czuję i widzę", że będzie lepiej.

Pozdro

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Piter1

#1606414

W moim Poznaniu, LGBT się rozwija z dwóch głównych powodów. Pierwsza bardzo istotna rzecz to, że prezydent Poznania Jaśkowiak wspiera ten ruch LGBT i go promuje w Poznaniu.

A drugą istotną rzeczą jest, że Poznań to miasto wielu uczelni wyszych, a studenci przyjeżdżają z całej Polski i nawet zachodu, więc ziarno rzucone przez prezydenta Jaśkowiaka, pada na podatny grunt.

Dzisiaj już wiemy że ruch LGBT, płaci za przejazdy swoich sodomitów, opłaca noclegi jak są i wydaje diety wysokości 30 zł.

I stąd może wydać się że tych sodomitów jest tylu, a w rzeczywistości jest ich nie wielu, bo przyjeżdżają z całej Polski.

W Poznaniu dodatkowo przyjeżdżają sodomici z Niemiec, gdzie do Poznania mają nie daleko i są zapraszani przez poznańskich sodomitów.

W tych wyborach padły już inne twierdze platfusów, padnie też Poznań, a to tylko będzie zależało od PiS-u i jego rządzenia przez te cztery lata które nas czekają.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1
#1606407

A co mówi na dewiantów z LGBT i tęczowego Jacusia w Poznaniu" Wiara Lecha" zamilkli ?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1606408

Spoko, spoko, wiara kolejorza nigdy się nie poddaje, dajemy radę i nie są to słowa na wyrost.

Gdy idą pedały na marszu, to ściągane są posiłki z całego województwa, takiego stracha ma Jaśkowiak przed nami.

Alleluja  i do przodu i walczymy.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1
#1606409

i pamiętam jeszcze Deynę i Gadochę na żywo na stadionie na Łazienkowskiej.

W Warszawie jest trudniej, bo jak Legia zrobi "zadymę", to cały lewacki świat to pokaże i będzie kłopot dla rządu.

Pozdrowienia dla Kolejorza od Legionisty!!!

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Piter1

#1606415

Ja Ciebie też serdecznie pozdrawiam.

Jaki przewidujesz wynik, Legia vs Lech w sobotę na łazienkowskiej, bo ja 2 : 1 dla Lecha.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1606450

ale oczywiście wygra!

Pozdro

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Piter1

#1606545

….. a seks plus pełna kasa to wtedy sukces jest! Serwus Tezeusz dzięki za ten wpis. Niestety na tym wyrastały w PRL-u całe pokolenia i dziś mamy tego nieszczęsne, a nawet demoniczne owoce. Mianowicie komuna dobrze to wiedziała w co grała! W konsekwencji ci ludzie z wielkich miast, tak chcą i tak po prostu żyją, tak lubią i tak właśnie potem głosują. I to nawet nie jest uproszczenie, to realia. Najgorsze jest to iż idzie za tym jak wezbrana woda młode pokolenie! To jest szalenie obecnie niebezpieczne. Dwa dni temu jeden z OO. Palinów podczas Apelu Jasnogórskiego ujawnił, że obecnie młodzież i dzieci masowo wypisują się z lekcji religii w szkołach i pytał w związku z tym: “Czy jesteśmy przewrotnym pokoleniem?!” To przecie b. mocne słowa. Pozdrawiam b. serdecznie

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1606411

Platforma

Nowoczesna

Zieloni

SLD

Razem

Wiosna

PSL

Kukiz

Europejscy Demokraci

Wolność

"Ruch Narodowy"

Dziennikarze

Celebryci

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2

White Lives Matter

#1606431

Właśnie jem kolację i odpaliłem Twój komentarz. O mało co nie udławiłem się ze śmiechu - dokładnie w punkt i w całość tych żałosnych totalsów.

Pozdro

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Piter1

#1606435

i nie wytrzymal napiecia

8-)))))))

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1606441

Julia Pitera:

Jeżeli Schetyna nie straci władzy w partii, to zapewniam, że w klubie będzie rozłam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

White Lives Matter

#1606451

zalicza. Ot, chlapnęła, a potem ktoś ją do pionu postawi. To pani o inteligencji "dorszowej" jest. Coś jak verita czy inna markowa. ;)

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1606457

Mimo wszystko - dzisiejsza inteligencja w Polsce koncentruje sie wlasnie w wielkich miastach, ktore sa jednoczesnie osrodkami akademickimi - wiec przecietne wyksztalcenie w Poznaniu jest na pewno na wyzszym poziomie, niz w Nowym Saczu (nic Saczowi nie odejmujac). Dzisiejsi magistrowie i doktorzy to tez nie pierwsze pokolenie powojennej inteligencji polskiej - drugie pokolenie juz sie wykrusza a dominuje trzecie.

Z tymi przywiezionymi ze wschodu - to tez racja - choc niepelna. Mialem kolege w liceum, ktorego ojciec byl rosjaninem osiadlym w Polsce po wojnie - toczyl on ciagle boje swiatopogladowe z ojcem - byl zacietym wrogiem komunizmu i dzialaczem  studenckim w latach 80-tych. A w dokumentach wszyscy przesiedleni z Kresow po II wojnie mieli w dowodach jako miejsce urodzenia wpisane ZSRR, chociaz urodzili sie w Polsce (jak moja mama - w 1930 r,), wiec  stosowanie kryterium miejsca urodzenia - jako miernika polskosci nie moze miec miejsca. Miliony Polakow wysiedlonych z Kresow na pewno nie bylo zwolennikami komunizmu.

Bedac zwolennikiem PiS-u z przykroscia stwierdzam, ze prowadzona polityka ma wiele brakow przez co powoduje niepotrzebne zadraznienia i podzialy. Zamiast probowac godzic i szanowac zwolennikow opozycji, nie probuje sie przekonac ich do slusznych racji. Wiele rozwiazan wprowadza sie na sile bez wyraznej potrzeby, przykladem moze byc reforma szkolnictwa. Zle przygotowana, sila wprowadzona, spowodowala chaos i powiekszyla wrogie nastawienie nauczycieli do tej i innych reform. A pamietajmy, ze nauczycieli jest w Polsce ponad 700 tys. i maja oni realny wplyw na ksztaltowanie swiatopogladu uczniow. Wiekszosc z nich glosowala przeciwko PiS, podobnie bylo wsrod mlodziezy. Czy warto bylo wprowadzac na sile reforme, pacyfikowac strajki, obnizac prestiz nauczycieli?

Przeciez jesli midzie o nauczanie - nie jest wazna struktura i ilosc stanowisk dyrektorskich - ale realne i egzekwowane podstawy programowe. Nie slyszalem o wprowadzaniu jakis innowacyjnych rozwiazan w tym zakresie.   

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

mikolaj

#1606479

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

White Lives Matter

#1606486