Dlaczego Rafał Trzaskowski kłamie ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Jeszcze zaledwie kilka tygodni temu Rafał Trzaskowski zapewniał na konferencji prasowej, że absolutnie nie będzie kandydatem Platformy na prezydenta kraju, bo w wyborach samorządowych 2018 roku zawarł 5 letni kontrakt z mieszkańcami Warszawy, od którego nie odstąpi. I co - oszukał warszawiaków- czyli kłamca !

Jak wiadomo od kilku lat za dostarczanie ciepła do mieszkań odpowiada francuska firma ciepłownicza, transakcję sprzedaży SPECU na rzecz Francuzów firmowała jeszcze Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Z kolei decyzją już obecnych władz Warszawy, koreańska spółka Hyundai ma dostarczyć 213 tramwajów za blisko 2 mld zł, choć do tej pory nie specjalizowała się w tej dziedzinie (w Korei Południowej nie ma komunikacji tramwajowej). Wybrano ją, choć była tańsza tylko o podatek VAT od oferty bydgoskiej Pesy, a przecież ten podatek wpłynąłby do budżetu państwa a realizacja wynoszącego 2 mld zł kontraktu tramwajowego to setki dodatkowych miejsc pracy właśnie w naszym kraju.

Gdyby, nie daj Boże, Rafał Trzaskowski wygrał wybory prezydenckie, to zarządzanie krajem byłoby identyczne jak zarządzanie Warszawą, niespełnianie obietnic wyborczych i wyprzedaż wszystkiego co możliwe w obce ręce.

UWAGA ! Trzaskowski to nic innego jak kłamca i szkodnik dobrze wylansowany, który zostaje politykiem, a potem może zostać prezydentem i decydować o naszych losach! Prezydentura naszego kraju może przebiegać jak zarządzanie w stolicy, gdzie nie zrealizowano żadnych obietnic, tak hojnie składanych przez Trzaskowskiego dla potrzeb wyborczych. Zawsze działał tak, jak inspektor Clouseau z „Różowej Pantery” prowadził śledztwa - czego się nie tknie, to coraz większa katastrofa.

Żałował na infrastrukturę i remonty, ale na ideologiczny tęczowy „rozkurz” szastał pieniędzmi od pierwszej chwili! Zamiast realizacji obietnic był „Tęczowy” tramwaj, finansowanie LGBT+, deklaracja udzielania „homoślubów”, deprawacji w szkołach (seksualizacja, „latarnicy” itp.) Tolerował przestępczą „reprywatyzację” przez co 40.000 ludzi wyrzucono z mieszkań, były tuszowane problemy z „Czajką”, awaria zaniedbanej sieci ciepłowniczej, niedrożna kanalizacja, zagłodzone kozy na łęgu, kosztowna „plaża” nad Wisłą i „strefa relaksu” w centrum.

Poprzednio „totalsi” rujnowali kraj, a teraz planują cofnąć to, co udało się potem nadrobić i osiągnąć, oraz zrobić z nas pariasów UE. Przecież po sparaliżowaniu przez nich senatu, nasz kraj nie zniósł by teraz kolejnego „hamulcowego” jako prezydenta, przestał by normalnie funkcjonować i zatrzymał się w rozwoju. Niezależnie od sympatii politycznych, jeśli zależy Wam na Polsce, chcecie żyć godnie i bezpiecznie, być dumni z naszego kraju to otwórzcie oczy i nie pomagajcie szkodnikom ponownie dorwać się do władzy.

Głupio dokonanego wyboru nie da się cofnąć, nie ryzykujcie stawiając na konfrontacyjnych, amoralnych przebierańców i wilki w owczej skórze dlatego, że pięknie obiecują, choć nie zamierzają tego realizować i nic pozytywnego nie zrobili. Im chodzi tylko o interesy swoje oraz swoich mafijnych mocodawców.

Nie dajmy się podejść i oszukać, wybierzmy największe dobro jakim jest przyszłość naszej Ojczyzny, kierujmy się sumieniem i rozumem, nie trującą propagandą z obcych, choć polskojęzycznych mediów!

Głosujmy na Andrzeja Dudę !

Żródło :

https://wpolityce.pl/

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Zlikwidować TVPinfo - dobrze.
Zlikwidować niemieckie media - niedobrze, cenzura

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

White Lives Matter

#1637630

Trzaskowski: 20 listopada 2013 premier Donald Tusk nominował na stanowisko ministra administracji i cyfryzacji w rządzie PO-PSL. Został powołany na ten urząd przez prezydenta Bronisława Komorowskiego 27 listopada 2013 (z mocą od 3 grudnia 2013) W nowym rządzie PO-PSL 24 września 2014 został powołany na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych odpowiedzialnego za sprawy europejskie W 2015 wystartował w wyborach parlamentarnych jako lider listy wyborczej PO w okręgu krakowskim. W 2016 został członkiem zarządu krajowego PO. W listopadzie tego samego roku został powołany na funkcję ministra spraw zagranicznych w gabinecie cieni utworzonym przez Platformę Obywatelską. 29 marca 2017 został wiceprzewodniczącym Europejskiej Partii Ludowej jako prawa ręka Donalda Tuska. Naprawdę dalej wierzycie, że Trzaskowski jest bezpartyjny? A ĆPUN I PSYCHOL Nitras którego należy odizolować i leczyć odegrał pierwszoplanową role w Puczu 2016 : https://www.youtube.com/watch?v=W43I3LEaJVI

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1637632

Kandydat UBECKOESBECKI MIOT Rafał Trzaskowski nie ma predyspozycji moralnych i intelektualnych do pełnienia urzędu Prezydenta. Osiągnięcia teoretyczne (doktorat od Sorosa) dotyczą dynamiki zmian w Unii Europejskiej a doświadczenie praktyczne to pełnienie drugo i trzeciorzędnych funkcji w rządzie. Po krótkim okresie pełnienia funkcji Ministra administracji u Tuska z uwagi na brak sukcesów zmieniono go przesuwając na z-cę Min. spraw zagranicznych (krótka do 2015). Poza tym był nauczycielem, tłumaczem i wykładowcą kursów. Czy przytoczone predyspozycje mogą otwierać awans do pełnienia najważniejszej funkcji w państwie, czy będzie się dopiero uczyć zdając się na pomoc swego środowiska wokół którego się obraca; Będą to UB, służby specjalne,agentura wschodnia, zachodnia i izraelska. Nie mając własnego zdania na wiele spraw, będzie wprowadzał porządek który mu zalecą towarzysze partyjni lub pozostali. Następstwo takiej władzy to utrata suwerenności i realizowanie polityki niemieckiej, rosyjskiej i izraelskiej oraz partyjnej.Do tego, ma kłopoty z pamięcią, więc wszystkie obietnice nie mają znaczenia. Boże chroń Polskę przed taką prezydenturą. Trzaskowski to bezczelny kłamca, gotów na każde łgarstwo, czego najlepszym dowodem jest jego zapewnienie, że nigdy nie był działaczem politycznym. On może nawet przysiąc, że nie nazywa się Trzaskowski, tylko Brudziński, a nawet Kaczyński. I będzie miał rację, bo zgodnie z lewacko-liberalnymi poglądami nie ma czegoś takiego jak prawda. Według tej teorii żyjemy w epoce postprawdy, gdzie fakty i realia się nie liczą, nie mają znaczenia. Trzaskowski jest pojętnym uczniem tej pseudonauki i prowadzi obecną kampanię zgodnie z jej zasadami. Stawiam pytanie, czy UBECKOESBECKI MIOT Rafał Trzaskowski nie zna swojego programu, ponieważ pisał to na przykład Donald Tusk albo Borys Budka, czy po prostu jest cykorem i boi się swoich poglądów, i na każdym kroku stara się ukrywać swoje prawdziwe poglądy na niezwykle istotne sprawy społeczne? Ten człowiek, który ma ambicje zostać Prezydentem Polski nie ma w ogóle kręgosłupa. Rozciąga się jak guma w gaciach. Syn donosicielki, więc kłamstwo to jego natura. Ma zadanie do wykonania i zrobi wszystko by je wykonać. Inaczej mocodawcy mogą się upomnieć o kwity albo przyślą seryjnego. Ale żeby prawie połowa Polaków chciała głosować na oszusta? To kim oni są? Podpowiem, część to kolaboranci, jurgieltnicy, część złodzieje wciąż liczący na bezkarność, a reszta? Nieszczęśni oszukani głupcy...w tym i niebieska hiena i lewacka menda i paszkwilant ale, że jest ich tak dużo, to straszne! A promowanie grzechu np. ideologii LGBT jest to grzech przeciwko Duchowi Świętemu, który mówi Pan Jezus nie będzie odpuszczony. Głosowanie katolików na POTrzask jest w 100% cyrografem i paktem z diabłem i autostradą wiecznego potrzasku.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1637633

O. Piętka: Polska schizofrenia katolicka? "Wybierają do parlamentu ludzi na wskroś niewierzących, często wojujących z Kościołem i z religią katolicką"..Apel - ku zadumie i przestrodze Wszystkich zasługujących na wielki szacunek, z zachowaniem należnych tytułów: czy zasadne jest pytanie o schizofrenię w obszarze naszego życia religijnego i narodowego, katolickiego i polskiego…

Przez „schizofrenię” rozumiem rozszczepienie jaźni, czyli świadomości własnej osobowości, w naszym przypadku chrześcijańskiej – katolickiej, narodowej – polskiej…

Będąc bacznym obserwatorem życia religijnego w naszej Ojczyźnie, i nie tylko, pozwolę sobie zauważyć, że wielu z nas owładnęła choroba schizofrenii religijnej, w naszym przypadku polskiej schizofrenii katolickiej, która co najgorsze uzewnętrznia się w życiu osobistym, rodzinnym, narodowym… Stąd moje publiczne zabranie głosu: „Polska schizofrenia katolicka?”. Ale powyższy tytuł, nie bez przyczyny kończy się znakiem zapytania…(?). Dlaczego…?

Bo chcę by to, co teraz będę pisał było NIEPRAWDZIWE…, jeśli nie teraz, to w bliższej i dalszej przyszłości…!

Spokojnie, schizofrenia nie jest katolicka, tj. powszechna, chociaż coraz więcej katolików ulega manierze samodestrukcji. Samodestrukcja to działania przeciwko sobie. Staje się to ewenementem na skalę polską.

W świecie przyrody nie spotyka się stworzeń, które działałyby przeciwko sobie. Niestety, wyjątek stanowi człowiek. I tak, liberalni ateiści, i nie tylko… promują aborcję, eutanazję i homo-związki, choć przecież wiedzą, że na dłuższą metę prowadzi to zagłady rodzaju ludzkiego. Można by pominąć milczeniem tego typu zachowania i propagandę różnego rodzaju genderystów, gdyby nie fakt, że ową skłonność do samozniszczenia przejawiają także ludzie wierzący. Tymczasem, zdrowa wspólnota działa w swoim żywotnym interesie; wyznaje naturalną zasadę: Primum, non nocere sibi. Po pierwsze, nie szkodzić sobie.

Za czasów tzw. Komuny prawie wszyscy obywatele „krajów demokracji ludowej” gremialnie szli do wyborów i gremialnie wybierali do władz różnego szczebla – w większości członków partii komunistycznej, choć przecież wiedzieli, że komunistom nie po drodze z Kościołem katolickim, ani z nimi – katolickimi wyborcami.

Kiedy poprzedni system słusznie przeminął, wszyscy odetchnęli. Zapełniły się po brzegi kościoły. Statystyki dominicantes i comunicantes (uczestniczący w niedzielnych Mszach Świętych i przystępujących do Komunii Świętej) poszybowały w górę. Po kilku latach okazało się, że nowa wolność i nowa demokracja są niemniej bałamutne od czerwonych haseł na partyjnych transparentach. Zamiast starych narzędzi – gołego sierpa i młota, wynaleziono nowe, bardziej subtelne, choć nie mniej dotkliwe narzędzia przekonywania. Wynaleziono też białe rękawiczki, żeby nie było śladów – na duszy…

I można, by nad tym przejść do porządku dziennego, gdyby nie postawa ludzi deklarujących się jako wierzący. Ci, podobnie jak ich ojcowie i dziadowie także chodzą na wybory. Owszem, czynią to mniej gremialnie, ale w dużej mierze wybierają tak samo jak ich przodkowie: głosują przeciwko sobie. Wybierają do parlamentu ludzi na wskroś niewierzących, często wojujących z Kościołem i z religią katolicką; głosują na bluźnierców i profanów, na ludzi, którzy propagują nie-prawości i wynaturzenie. Aktywistów LBGT, którzy narzucają nam tzw. „nowoczesny model rodziny” (notabene: nic nowego pod słońcem, to już było i zostało opisane w biblijnej Księdze Rodzaju, rozdział 19), którego na pamięć przywołuje Sodoma i Gomora – miasta, które stały się odstraszają-cym przykładem groźnej kary Bożej za grzechy niemoralności ich mieszkańców. Według statystyk, w Polsce ochrzczonych jest 87% ludności w obrządku katolickim, tj. około 33 miliony Polaków. Połowa z nich uczestniczy w życiu publicznym i politycznym naszego kraju. W ostatnich wyborach parlamentarnych ponad połowa wyborców, ponad 10 mln osób, zagłosowała za ludźmi i za partiami, które sprzeciwiają się wartościom chrześcijańskim i społecznej nauce Kościoła. Za prawicą i wartościami chrześcijańskim opowiedziało się niespełna 8 milionów Polaków. Takiego wyboru dokonali „nowocześni” i liberalni Polacy-katolicy głosując na przeciwników religii, Boga i Kościoła.

Św. Paweł podkreśla z naciskiem: „Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego” (1 Kor 6, 9-10), jak również ci, którzy „nadto chwalą tych, którzy to czynią” (Rz 1,32), też nie odziedziczą królestwa Bożego – jeśli jedni i drudzy się nie nawrócą…! Nie może być tak, że ktoś w ciągu dnia maszeruje w „sodomskich paradach”, a wieczorem idzie do kościoła…, i co najgorsze, że tym się jeszcze chwali… Tego typu postępowania nie da się pogodzić z Dekalogiem i Ewangelią. Ale też nie sposób pogodzić wyborów polskich katolików z pryncypiami wiary chrześcijańskiej. Tymczasem, to z ich nadania znaleźli się na Wiejskiej w Warszawie – komuniści, aktywiści LGBT, ludzie o orientacji homoseksualnej, bluźniercy i profani Najświętszego Sakramentu, Przenajświętszego Serca Jezusowego, Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski z Jasnej Góry? Ci wszyscy zostali posłami, senatorami z nadania polskich chrześcijan.

Czy rzeczywiście, takiego wyboru dokonali prawdziwi wyznawcy Chrystusa?

Chrześcijaninem się jest, a nie bywa. Chrześcijanina z Krwi i Ciała poznaje się po jego jednoznacznej postawie życiowej. Po TAK – TAK bądź po NIE – NIE, bez kompromisów: ALE – ALE… „a co nadto jest od Złego pochodzi” (por. Mt.5,37).

Prawdziwy chrześcijanin został już opisany na początku Biblii, w Księdze Rodzaju. To pierwszy Adam przed upadkiem – człowiek stworzony na podobieństwo i obraz Boga. Kolejnym wyobrażeniem człowieka stał się Nowy Adam – Jezus Chrystus. Chrześcijanin to alter Christus. Nowy Człowiek. Zrodzony z wody i Ducha (J 3, 5). Dojrzewał i wzrastał przez całe Życie – w Eucharystii, Pokucie, Bierzmowaniu, Małżeństwie, Kapłaństwie…

Chrześcijanin czyni to, co mówi. Mówi to, co myśli. Według słów Ewangelii. Według natchnień Ducha. Taki jest prawdziwym chrześcijaninem. Prawdziwym Polakiem. Polska nie może być krajem ze starego dowcipu. Opowiadał pewien zagraniczny turysta, który podróżował z Hiszpanii – via Francja i Niemcy – do Polski. Kiedy był jeszcze na terytorium Półwyspu Iberyjskiego, w jego samochodowym radiu słyszał muzykę hiszpańską – flamenco, Bolero Ravela. Gdy w Pirenejach przekroczył granicę z Francją, w radiu rozbrzmiewała muzyka francuska – Edith Piaf, Charles Aznavour. Kiedy przybył do Niemiec, usłyszał niemieckie szlagiery, bawarskie akordeony i dęte orkiestry z Tyrolu. Turysta przekroczył kolejną granicę. Z głośników dudnił głośno rock’n’roll – po angielsku. Do jakiego kraju dojechał? Do Polski…

A jaka muzyka gra w naszych sercach? Jakie są nasze wybory? Wybory stacji radiowej, telewizyjnej? Decyzje życiowe? Kogo wybieramy do naszego parlamentu, samorządu? Ludzi o podobnych przekonaniach, tej samej wiary? Prawdziwych chrześcijan? Czy tylko tych, co podczas wyborów modlą się pod przysłowiową figurą, żeby ich wyborcy widzieli – w asyście telewizyjnych operatorów i dziennikarzy? A może wybieramy zdeklarowanych ateuszy, ludzi o moralności sprzecznej z przykazaniami Boga i prawami natury?

I nie chodzi tu o orientacje polityczne…, tu chodzi, że się powtórzę o Chrystusowe TAK– TAK, NIE – NIE, bez kompromisów: ALE – ALE…

Polska schizofrenia. Katolicka. Ale tę chorobę można wyleczyć. Trzeba tylko posłuchać Ewangelii. Uwierzyć Chrystusowi. Kierować się w życiu kryteriami chrześcijańskimi. Wtedy o wynik możemy być spokojni… Wtedy naprawdę będziemy u siebie. W Polsce. W Europie. W Państwie Bożym. Nie będą nami rządzić OBCY.

PS. Nie wrzucajmy wszystkiego do przysłowiowego „jednego worka”…Pamiętając wszak o tym, że należy odróżnić błędy od tych, którzy je popełniają i nie potępiać błądzących, lecz ich błędy… A za NICH się modlić…, bo to też nasi bracia i siostry…

Zresztą, wszyscy póki jeszcze mamy czas czyńmy dobrze…!

o. Stanisław M. Piętka OFMConv - Prezes Narodowy MI

Ps....Doskonały tekst Wszystkie wskazane grzechy prowadzą do zaprzaństwa wobec Boga Kto się zapiera Chrystusa, tego i On zaprze się przed swoim Ojcem To są proste i zasadnicze wybory konsekwencji grzechów. Chciałbym takie słowa usłyszeć w moim kościele. Niestety, w moim kościele mówi się na kazaniach przeważnie o niczym - żeby nikogo/nawet grzeszników/ nie urazić. Niestety, ale od dekady ponad połowa duchownych i księży głosuje na to diable gówno zwane PO. Tfu! Ojcze Piętka ostatnio z kolegą zastanawialiśmy się jak to możliwe, że w społeczeństwie, którego 90% populacji ma się za wierzących osoby jawnie walczące z Kościołem i jego nauką dostają prawie 50%? Ojcze czysta prawda proszę o więcej i głośniej, aby ten naród usłyszał od gór do morza od wschodu do zachodu. Jest wiele przykładów, chodzi co niedziela do kościoła a wiesza sobie na własnej bramie piewców LGBT i innych przebierańców. Śmieją się z ludzi wsi ale ci ludzie mają kręgosłup i twardo stąpają po ziemi mają charakter twardy, czego nie można powiedzieć o innych.  

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1637634

 

Lodzia ,Polska Obywatelka każdego miasta gorąco wita kandydata Trzaskowskiego.......ona jest wszędzie ,teraz głównym celem jest Pałac Prezydencki ,w końcu należy jej się

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

White Lives Matter

#1637660

Trzaskowski to jeden z głównych realizatorów agendy LGBT i ten temat jest dla niego bardzo niewygodny. „Zresztą w momencie wymiany kandydata PO na urząd prezydenta z Pani Marszałek Kidawy-Błońskiej na Rafała Trzaskowskiego, niemieckie media nie ukrywały radości z tego faktu i wskazywały, że to on jest jedną z głównych postaci politycznych realizujących agendę lobby LGBT w Polsce” - mówi portalowi wPolityce.pl poseł Anna Maria Siarkowska (PiS).

https://wpolityce.pl/polityka/507752-nasz-wywiad-siarkowska-trzaskowski-realizuje-agende-lgbt
Ps...Rafał Trzaskowski to Rafael Arens,syn Teresy Arens, TW Justyna, ŻYD! DUBLER to KŁAMCZUCH, który POWIE WSZYSTKO, aby zostać PREZYDENTEM RP!Tylko po co i w czyim interesie? Na pewno nie Polski i Polaków! SB i LGBT to cała jego rodzina. Trzaskowski jest taki sam jak Tusk!! Mówić, przekonywać, obiecywać do dnia wyborów, a potem zrobić dokładnie odwrotnie! Jak PO można wierzyć? Ta partia jest już całkowicie skompromitowana! Cała uwaga skupiona na LGBT już wszyscy zapomnieli, że Trzaskowski zgodził się w rządzie ukra Lis Kopacz na relokacje czarnych nachodzźców. Będziemy mieli islamistów i terrorystów na naszych ulicach Ratunku! To są ludzie zagłady powolnego zwijania kraju, renegaci spod szyldu PO, PSL, Lewica ich działania nic nie mają z rozwojem kraju wręcz przeciwnie proponują zagładę ,powolną śmierć narodu.Ci co ich słuchają muszą sobie odpowiedzieć sami czego chcą kim są i dokąd zmierzają. ja uważam że w nicość. Zrobiłem arkusz na podstawie danych z artykułu https://wpolityce.pl/polityka/507483-jak-zaglosuja-wyborcy-przegranych-kandydatow-ciekawe-dane i obliczyłem głosy tylko pewnych swojego wyboru, dodałem je do głosów już uzyskanych i wyniki w 2 turze przedstawiają się następująco: Trzaskowski - 8 807 608 głosów, Duda - 9 328 879. Nie komentuję matematyki. RODACY!, wybory Prezydenta RP to decyzja o zatrudnieniu kandydata najbardziej przydatnego do PRACY NA RZECZ NASZEGO PAŃSTWA. Zdecydujemy o tym, czy będziemy w UE krajem inwestycji i rozwoju, czy biedniejszym „landem” z zasobami siły roboczej do zbierania szparagów. Potrzeba dobrej współpracy prezydenta z rządem, by zapewnić spokój i dobro obywateli oraz kontynuację wzrostu gospodarczego, natomiast konfrontacyjny zablokuje rozwój i będzie nas cofał „wypalając żelazem” dokonane osiągnięcia gospodarcze i zdobycze socjalne. Wyobraźmy sobie kandydatów, jako już Prezydenta reprezentującego nasz kraj w obecnej sytuacji geopolitycznej i obiektywnie oceńmy, który z nich gwarantuje stabilny rozwój, a który zmieniając co chwilę poglądy będzie bezczynnie oczekiwał na instrukcje z zagranicy. Który będzie solidny i pro-społeczny, a który będzie arogancki wobec nas w kraju, a uniżony wobec zagranicy. Potrzebny jest wiarygodny program i autorytet w świecie, oraz wspieranie przez decyzje i sojusze siły Państwa, bez służalczej polityki posłusznego czekania na resztki „z pańskiego” europejskiego stołu. Mimo propagandy wrogich nam obcych mediów, nie dajmy się uprzedzić do aktualnego Prezydenta, bo nie ma ludzi idealnych i zapewne tak jak każdy kto coś robi popełniał błędy, ale jednak się sprawdził i wiemy czego się po nim spodziewać. Nie ryzykujmy „w ciemno” wyboru podsuwanego nam „jajeczka niespodzianki” z nie akceptowalną społecznie adopcją dzieci przez pary jednopłciowe itp. Myślący racjonalnie muszą uczciwie przyznać, że obecny prezydent jednak dużo lepiej spełni wymagane cechy i warunki. Warto wznieść się ponad partyjne i medialne naciski, pomyśleć o najważniejszym dobru, jakim jest nasza wspólna Ojczyzna. Ta jedna, jedyna w której żyjemy, a po nas nasze dzieci i wnuki. Dlatego choćby dla ich przyszłości, wybierzmy samodzielnie, zgodnie z sumieniem i rozumem, a nie pod dyktando działającej na rzecz interesu układu mafijnego polskojęzycznej propagandy z obcych mediów!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1637688

jest osobą mało rozgarniętą. Tusk był krulem europy a Trzaskowski jest królem szamba, ćpun Nitras jest jego fagasem ale ma słabość do facetów; publicznie chciał zgwałcić pana Kaletę, może pomylił z Biedroniem. Komedia ludzka.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

Wiesław P

#1637690

zakazującej adopcji dzieci przez pary LGBT: Prezydent odpowiada na agresję pewnych środowisk. Sekta LGBT uwielbia podawać się za ofiarę ataków katolików. A to plugawa sekta LGBT ciągle i nieustannie atakuje społeczeństwa próbując wymusić przywileje i bezkarność

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1637695

Panie Wiesławie, jeśli to możliwe, to prosiłbym bardzo a zamieszczenie powyższego komentarza jako osobnego tekstu na Pana blogu.  

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1637687

Credo elit III RP nie dotyczy jednak ks. Sowy. Duchowny agituje na rzecz Trzaskowskiego. Rozdział Kościoła od państwa? Kościół ma się nie wtrącać do polityki? Okazuje się, że zasady, których trzyma się salon III RP obowiązuje tylko w przypadku określonych księży i partii rządzącej. Gdy chodzi o ks. Kazimierza Sowę i jego nieskrywane sympatie polityczne - zasada już nie obowiązuje.

https://wpolityce.pl/polityka/507788-ks-sowa-agituje-za-trzaskowskim-zareagowali-internauci
Ps...To nie ksiądz, to tefałenowski Lucyfer i lewacki squrwysyn w sutannie. To taki współczesny ksiądz-patriota z czasów stalinowskich co to służył PZPRowi, czyli ideologii obcej polskiemu Narodowi, Polacy uruchomcie rozum, bo jemu wolno a biskupom nie wolno. Myślcie i wyciągajcie wnioski,

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1637691

czym się wyróżnia?

 

masońska mądrość

nie ludowa

tym się wyróżnia

ksiądz Sowa

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1637694

Tezeuszu.

Jeśli ten sorosowy słup - kłamca, jak Piszesz , wygrałby te wybory, to ja czarno widzę jego przyszłość. Mawiało się kiedyś o dzbanie co wodę nosi, aż mu się ucho nie urwie...... Oba uszy u tego kłamcy już naderwane są, no i jeśliby zdarzyło mu się wejście pod żyrandol, to pewnie o własnych siłach by spod niego nie wylazł...... O tym Majdanie co może być już jesienią to ja gdzieś wyczytałem. To nie jest moja imaginacja.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1637677

   Witam! A czymże chcieliby zrobić ten "majdan". Starymi trepami i "tęczową" żulią? To tylko obcy najemnicy. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1637706

Roninie czymże, i nie wiem kto miałby robić. Tego artykułu nie czytałem, wpadł mi w oko tylko tytuł. Zdaje się, że treść dotyczyła właśnie tego kłamcy- słupa sorosowego, i ten Majdan to była perspektywa dla niego!

 Gdyby (OBY NIE!) szatańskim jakimś zbiegiem okoliczności znalazł się pod żyrandolem, TO ścierwo słupa PO Warszawy brukach rozwłóczyłyby psy, a dziobałyby kruki i wrony.........

Zdaje się, że ta cała czaskoska ściema, ma jakieś drugie i trzecie dno, a celem zasadniczym, priorytetem tych złych- szatańskich mocy, jest zniszczenie suwerenności Naszej Polski, i JEJ kompletne zawłaszczenie. ONA ciągle dla tych szatańskich sił postawem czerwonego sukna, o czym mówił książę Bogusław Radziwił do chorążego orszańskiego Andrzeja Kmicica, otwierając oczy słudze Radziwiłów na łamach nieśmiertelnego "Potopu"........

ten czaskoski kłamca, jawi mi się jako taki zdrajca Radziwił - jeden czy drugi z tych dwu braciszków Sienkiewiczowskiego Dzieła............

&

unicestwianie NASZEJ POLSKI - wczoraj Mierosławiec, Smoleńsk & dziś czaskoski

:

https://www.youtube.com/watch?v=wt_8EEH-4lc&feature=emb_rel_end

 

Prof. Miroslaw Dakowski - zbrodnia smoleńska

:

https://www.youtube.com/watch?v=woBVVlTKeXw

 

P.S.

oczywiście czaskoski mi się jawi jako zdrajca!!!  tylko i wyłącznie. Taki wykrzyczany przez Zagłobę na tej wieczerzy w kiejdańskim zamku. Żeby czasem nikt sobie nie pomyślał, że ten słup sorosowy ma cokolwiek wspólnego z polskim hetmaństwem.

 kłamliwe, zdradliwe zero - tylko! Albo dużo mniej niż zero............

Trzymaj Się POLSKO!

DAMY RADĘ! 

Z BOŻĄ POMOCĄ.

https://www.youtube.com/watch?v=rVr2Qkb_0Ko

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1637719

gdy Słowo Boże...

 

gdy Słowo Boże

w sercu masz

nie straszny ci

największy łgarz

 

PS A cóż dopiero - najdelikatniej rzecz ujmując - taki niepojętny uczeń, jak brunatno-czerwony, nazywający się dla niepoznaki niebieskim. 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1637693

KŁamanie (umySłów) Wyborców - POlega na frykcyjnych ruchach fikcji  fiKołków, pretendujących do wypróżnień (obstrukcjami) ZAD-ań prezydenckich...

KO<frykcyjne>LEŻEŃSTWA - (oczywiście nie małżeństwa) - są anty populacyjnymi POpulizmami - antypoloniZmów - do frykcyjnego mamienia Wyborców Polski - AKTorami frykcji fikcyjnych "fAktów", przysposobionych obnażeń WRAŻEń = wrogich łaMów antypolskich kłamców.

Pozdrawiam. J. K.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1637699

Trzaskowski by zyskać głosy posunie się do wszystkiego.

Posunie nawet Rabieja

Przypomnijmy, kim naprawdę jest......

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

White Lives Matter

#1637704

statek łgarzy

 

po oceanie łgarstwa 

statek łgarzy sunie

majtków bez majtek

kapitan posunie

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1637707

Trzaskowski ciągle zmienia zdanie- to u niego norma. Jeszce niedawno 500+ było rozdawnictwem, teraz zupełnie coś innego. Żeby wygrać powie i obieca wszystko. Jak można na takiego człowieka głosować?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1637708

Taka jest natura diabła i taki jest jego program. Teraz poaptrzcie na program polityczny owego "trzaskającego się na lewicy i liberałach" oraz tych wszystkich, którzy za nim stoją. Ująłem to w swoim oryginalnym stylu, czyli: 

....... Precz z demoniczną ideologią gender, precz ze śmiertelnym grzechem homoseksualizmu i cudzołóstwa, precz z aborcją, precz z pigułką aborcyjną dzień po, precz z eutanazją, precz z legalną pornografią, precz z legalną prostytucją, precz z pedofilią, precz z zoofilią, precz z legalnymi klubami go go, precz z upowszechnianiem samogwałtu w szkołach, precz z gloryfikowaniem najbardziej odrażających zbrodniarzy wszechczasów, czyli Bnadery, Szuchewycza, Diaczenki i innych upiorów z ludobójczej OUN-UPA na współczesnej Ukrainie, po prostu precz z szatanem i cywilizacją śmierci!!! Z Panem Bogiem
 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1637713

Kłamstwo wyssał z mlekiem "matki" : PO !!!

Serdecznie pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1637717

Nagle okazuje się, że Trzaskowski jest apolityczm praktykującym katolikiem, narodowcem, patriotą, wspiera polskie rodziny, popiera 500+... niedługo okaże się, że mieszka na wsi, mówi gwarą, nie ma matury, a jak będzie trzeba to, że jest obrzezany...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

White Lives Matter

#1637726

"APOLIYTYCZNA DYSKUSJA W APOLLITYCZNYM LESZNIE" 6 lipca, tchórz  poleciał do "swoich"... pewnie z błogosławieństwem Ks. Sowy. Kpina.

Serdecznie pozdrawiam. 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1637732

Bo otwiera usta!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1637731

Jak śpi,  też kłamie...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1637733