Dlaczego Owsiak z WOŚP zrobił narzędzie ideologii.

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Szef WOŚP Jerzy Owsiak przekazał na licytację w ramach nowej zbiórki kolejnego finału znanej akcji humanitarnej plakat z symbolem proaborcyjnego ruchu Strajk Kobiet.

Jerzy Owsiak, który do tej pory znany był z pokojowych haseł, tym razem zmienił front o 180 stopni. Na licytację WOŚP przekazał bowiem narysowany przez siebie obraz - a na nim symbol Strajku Kobiet i dwa hasła, z których jedno brzmi... "to jest wojna".

Wszyscy, którzy chcieli wierzyć, że WOŚP nadal może być działaniem jednoczącym na stałe Polaków o różnych poglądach politycznych, nie mogą już mieć żadnych złudzeń.

Owsiak ze szlachetnej akcji, która niegdyś była ponad światowymi podziałami i mogłaby nią pozostać, gdyby chciał tego sam jej prezes, stworzył platformę dla swoich poglądów politycznych.

Upokorzył też wszystkich tych, którzy kiedyś brali udział w akcji pomocy dzieciom i nigdy nie przypuszczali, że w przyszłości stanie się ona sposobem na propagowanie zabijania nienarodzonych dzieci.

Kuriozum ! Chce zbierać na chore dzieci ,a jest za hasłami : aborcja na żądanie? To ma jakiś logiczny sens? I informuje ,że to jest wojna? Czyja z kim? Bogatych z biednymi? Zdrowych z chorymi,czy żyjących z nienarodzonymi? Czy lewaków z kościołem,a może jeszcze Polaków z Polakami ?

Skoro wojna to nie daję nic na WOŚP z błyskawicami.O nie !Mamy spokój w kraju ,a takie byd.... chce wojny? I naszych pieniędzy? Wojna to dopiero by się zaczęła jak by jego kolesie rządzili.

Czy na czas "orkiestry" wyrazi zgodę na wykorzystanie "jego" łóżek szpitalnych dla chorych na COVID? Symbol tego "ścieku", który przetoczył się przez polskie ulice POd koniec 2020 roku, owa runowa litera "s" (symbol Hitlerjugent), jakoś dziwnie pasuje do wielu wypowiedzi tego "guru" w czerwonych spodniach i okularach! Teraz jeszcze "autoportret kretyna" i mamy komplet! Jaki POziom, taki obraz, jaki obraz taki słownik!

Podejrzewam że rysunki na puszkach i serduszku się zmienią i może będzie niemiecki symbol pioruna mordu i zabijania oraz napis "To jest wojna " - wg treści ostro lansowanego plakatu przez Owsiaka, który sam namalował i wystawił na aukcji żeby ludzie mu za niego zapłacili. A ta wojna to chyba z Polakami, chyba za to że nigdy w życiu nie musiał normalnie pracować i beztrosko żył z zalegalizowanego żebractwa już w okresie dominacji sowieckiej w PRL-u.

Panie Owsiak, proponuję zmienić logo WOSP. Błyskawica będzie lepsza, bo serduszko to tak się z prawicą i katolikami kojarzy. Pan to przecież taki lewacki bojownik i bohater narodowy i jeszcze niech Pan sobie takie błyskawice na rękawie przyklei i na czapce. Najlepiej dwie to wtedy Pan podkreśli moc.

 

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:12)

Komentarze

Nie będę finansował z mojej kasy tych popierają mordowanie dzieci i latają że znakami hitlerowskimi nawołując do wojny.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1658292

Gdzie wysyła na żebractwo małe dzieci, wmawiając im szczytne cele. 

Ja nie wspierałem i nie będę wspierał milionera Owsiaka i jego imperium zła, a ludzie którzy wspierają Owsiaka, mnie to nie obchodzi bo to ich kasa.  

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1658300

Nawet o ćwierć stopnia. Zawsze od najwcześniejszych lat swojej kariery awansował w służbie propagandowej osłony komunizmu. Od zawsze, razem z hasłem "RÓBTA CO CHCETA" uczestniczył w systemie demoralizacji kolejnych pokoleń polskiej młodzieży. 

Alkohol, dragi, Stok Ułud, czyli fajna muza oraz cały arsenał pseudo-wolnościowej narracji. Właśnie - róbta co chceta!. Jerzy Owsiak od zawsze trwał w propagandowej służbie komunizmu i realizuje swoją komunistyczną misję do dzisiaj.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1658351

WOŚP zawsze takim narzędziem był. Więcej. W takim celu został przez komunistów utworzony i systematycznie wspierany oraz sponsorowany.

Ten, kto tego nie wie, nie rozumie czym jest komunizm. Najważniejszym narzędziem komunizmu wcale nie są armaty. Najgroźniejszym orężem komunizmu jest dezinformacja. Stalin formułował to dosadnie - "najsilniejszym wojskiem komunizmu są dziennikarze". Mówiąc językiem bardziej współczesnym - teraz wojna militarna jest wypierana przez wojnę informacyjną, która osiąga te same cele obezwładniając społeczeństwa propagandą, odbierając im wolę stawiania oporu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1658365

Celebryci czekają na finał WOŚP jak na zbawienie.
Czyszczą szafy z tego czego jeszcze mole nie zżarły i udają wielkich darczyńców.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1658392