Dlaczego opozycja kłamie i fałszuje rzeczywistość ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Kampania wyborcza na Prezydenta RP rozpoczęta. Zamy już kandydatów na najwyższy urząd w państwie, znamy sztaby wyborcze, wiemy kim są wyborcy tzw " twardy elektorat". Hejt opanował już internet, mimo prośby Prezydenta RP o wykazanie kultury i merytorycznej dyskusji.

Opozycja wspierana przez komunistów i KOD zaczęła kompanię wyborczą .. hejtem i obrażaniem głowy państwa, Prokuratura w tej kwestii już prowadzi postępowanie. Kim są ludzie, którzy obrażają Prezydenta RP, zakłócają przy wsparciu PO ( Kidawa Błońska) uroczystości państwowe ? Jaki posiadają cel tego destrukcyjnego działania ? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć.

 "Nie ma i nigdy nie było dyskusji na temat polexitu; to wielkie, ordynarne, zmasowane kłamstwo, którym posługuje się opozycja " - powiedział w poniedziałek europoseł PiS Ryszard Legutko, komentując wypowiedź szefa KE Jean-Claude'a Junckera, który wyraził przekonanie, że Polska nie opuści UE.

Od pewnego okresu czasu obserwujemy próbę dokonania, głównie przez opozycję, destabilizacji Polski oraz obniżenia jej autorytetu na arenie międzynarodowej.

Komu tak naprawdę i po co zależy na destabilizacji Polski i podważeniu jej autorytetu na arenie międzynarodowej zadaje sobie pytanie wielu ludzi w Polsce ? Komu zależy na podważeniu wiarygodności Polski w oczach jej sojuszników z NATO i USA ? Komu zatem w konsekwencji zależy na osłabieniu potencjału obronnego Polski. Takie i wiele innych pytań zadają sobie obecnie stratedzy zajmujący się sprawami bezpieczeństwa naszego kraju. Jakim grupom społecznym i politycznym będzie na rękę podważenie wiarygodności Polski jako kraju stabilnego leżącego w centrum Europy, członka NATO i UE.

Nie ma w i strategi tzw "czystych przypadków" to wszystko co widzimy i obserwujemy to według niektórych mediów oraz specjalistów z dziedziny wojny psychologicznej jest czystą wręcz książkowa, zaplanowaną grą, która ma osiągnąć w przyszłości konkretne wyniki to nie tylko poprzez długofalowe działania tzw "wojny psychologicznej" i strategii polityczno - militarnej w zakresie osłabienia NATO i zwiększenia roli Rosji w Europie.

Długofalowe zaplanowane działanie Rosji i Putina w tym zakresie świat obserwuje od dawna. Podobny polityczny scenariusz, który widzimy w Polsce już obserwowaliśmy na Ukrainie.

Media Rosyjskie i uzależnione od nich media Ukraińskie podważały wówczas, jak pamiętamy wiarygodność działań politycznych nowej władzy, która ukonstytuowała się Ukrainie po zwycięskich wyborach. Pro- rosyjskie media wówczas głośno publikowały dane twierdząc iż nowa władza jest nieskuteczna, niedemokratyczna, wybrana mniejszością itp., działania te miały pokazać i wywołać w Europie i świecie poczucie iż jakoby na Ukrainie powstała sytuacja niestabilnego "zawirowania" politycznego. Szybko ta oto sytuacja została przez Rosję wykorzystana gdzie pod pozorem zamaskowanych i zakonspirowanych działań siły zbrojne Rosji oraz powiązane z nimi agendy (nazywane przez innych separatystami) - militarnie uderzyli na Ukrainę odrywając i okupując części jej terytorium.

Analogiczną sytuację w trochę zmienionym scenariuszu politycznym obecnie, jak widać, obserwujemy obecnie w Polsce.

Niedawno w mediach prof. Andrzej Zybertowicz zastanawiał się, czy marsze KOD I UB ywateli RP to nie element wojny hybrydowej realizowanej przez Rosję. Został zwyzywany od pseudonaukowców i wyśmiany. Jednak "obrońcy demokracji" w Polsce, świadomie bądź nie, już realizują cele polityki Władimira Putina.

Po zaatakowaniu i okupacji Ukrainy Rosja sprzeciwia się wzmocnieniu wschodniej flanki NATO. Osłabienie lipcowego szczytu oraz doprowadzenie do braku decyzji ws. wojsk NATO jest celem rosyjskiej polityki.

W Polsce ten cel jest realizowany m.in. poprzez wprowadzenie do debaty publicznej np. hasła czy ośmieszania przez agenturę Putina za pośrednictwem portali internetowych sprzyjających Rosji np/ bojkotu pobytu żołnierzy USA w Polsce .

Zdaniem Andrzeja Zybertowicza marsze KOD mogą być kolejnym posunięciem w wojnie hybrydowej.

Cytat : "Zatruwanie umysłów w ramach wojny hybrydowej jest dopuszczalne. I zastanawiałem się, obserwując marsz KOD w ostatnią sobotę, niezależnie od najlepszych intencji większości pewnie uczestników, czy to nie jest kolejne posunięcie w wojnie hybrydowej toczonej przez Moskwę " – mówił w mediach prof. Andrzej Zybertowicz.

Historia naszego kraju już widziała w przeszłości historycznej podobne scenariusze nienawiści i głupoty... i gdy "obudzili się wówczas się z letargu szaleńczej negacji do własnego kraju i narodu" niektórzy członkowie skrajnej wówczas opozycji II RP to zobaczyli Rosyjskie i Niemieckie czołgi na ulicach polskich miast.

Wówczas było już za późno na jakiekolwiek refleksje a walka narodowo - wyzwoleńcza kosztowała Polskę wiele milionów istnień ludzkich.

Zdrajców, terrorystów i tych co namawiają do wojny domowej aresztować i zamykać tam gdzie jest ich miejsce - w więzieniach. Tego domagają się młodzi patrioci z  organizacji patriotycznych skupionych wokół maszu 11 listopada. A jak piszą na forach internetowych " Ich cierpliwość na demontaż kraju przez emerytów SB ckich z KODu jest na ukończeniu  czemu dadzą wyraz przy wyborczych urnach głosując na Andrzeja Dudę..."

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

  Witaj! Dodałbym do tego, obecność w Polsce licznych szemranych lewackich fundacji, które opłacają ruch kolaborantów i pokoleniowej agentury wpływu. Bez strumienia ukrytej kasy, nikt nie będzie szlifował bruki ulic. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1619243

tak kłamie i oszukuje , różności fałsz nie tylko w Polsce ale i za granica , a moze by tak napisać artykuł jak ukrócić kłamstwa i fałsz opozycji .
Ale nie tylko czytam artykuły o kłamstwach i fałszu opozycji , w TVP INFO miernoty dziennikarskie Ziemiec , Rachoń I inni prowadzące programy publicystyczne sa zagadywani przez peowcow pomiot lewicy , niedobitki "lodowców " to oni 80 % programu maja do dyspozycji , reszta sie dzi jak ...... na weselu.
Opozycja opluwa prezydenta , nazywa go wydmuszka , marionetka a redaktor i pisowcy nie reagują , obrażają także premiera Morawieckiego i co ano nic, założą ręce jak do modlitwy i siedzą z podkulonymi ogonami.
Czyżby nie bylo możliwości tych zaprzańców siejących fałsz , kłamstwa i nienawiść postawic przed sadem ???

Dlaczego nikt nie pokaże zdjęcia ja sędzia Żurek pokazuje środkowy palec na marszy 1000 tog ???( ja tego nie potrafię zrobić )

Zastanawiam sie czy rządzący czytają nasze posty ??? chocby nawet to i tqk nic nie robia aby ukrócić te tsunami fałszu i niezgody,
Grupa Kosiniaka Kamysza z Zgorzelskim i innymi to najbardziej podli ludzie , dzisiaj sie martwią o robotikow , emerytów , rolników , ale jak okradli nas na kolosalna fore i kazali zapierdzielać do śmierci to im nawet oko nie mrugnęło.
A grajek Kukiz od kotleta i mierny polityk doczepił sie do lodowców jak pchla do psiego ogona i jego resztka zgrai

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1619256

Z mojego skromnego doświadczenia " wyrobnika pióra " wynika iż materiały blogerskie czytają niemal wszyscy od służb do prawej i lewej strony sceny politycznej jak ich zwolenników. Czytają  także zwolennicy i przeciwnicy Polski - co wykazuję w moich materiałach.

Osobiście uważam,że Polska jest jedna, o nią walczyli Polacy z zachodu i wschodu. Polska niepodległa to dziedzictwo nas wszystkich nasz dom. Kłótnie, jak pokazuje historia, doprowadzały zawsze do nieszczęścia i ofiar oraz utraty niepodległości.

Szacunek dla innych, wymiana myśli - tak, a wrogim działaniem przeciwko Polsce niech zajmują się do tego powołane służby i to im zostawmy.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1619262

Obwoźna kilkuosobowa trupa hejterska w akcji. Mieszkańcy Pucka dziś są w Łowiczu. Czy już TVN, GW Onety i im podobne relacjonują "demokratyczny protest obywateli"?

Kidawienie to nie jest dobra droga. Oj nie jest.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1619261

Ci Ubecy co potracili emerytury za wrogą działaność przeciwko Polsce, za katowanie narodu, teraz wyją ich czas już się skończył nie mówiąc o biologi ! To kilku biednych chorych umysłowo ze wściekłości ludków. Politowanie nad ich losem głupoty, idiotyzmu, braku rozumu i bezczelności  - tacy byli zawsze. Trzeba ich PO PROSTU "olać". ich wizerunki są publikowane i znane, pewno spotykają się często z krytyką tego co robią w różnych odsłonach - ich wybór .

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1619264

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1619287

"...mimo prośby Prezydenta RP o wykazanie kultury..."

Heh, skąd potomstwo hołoty zwiezionej tutaj na ruskich tankach mogłoby cokolwiek wiedzieć o kulturze. Wykazują co potrafią i czym nasiąknęli w swoich rodzinnych domach, gołym okiem widać jaki to prymitywny element.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1619295