Dlaczego Grzegorz Schetyna chce uśmiercić emerytów ? przecież to jego wyborcy !

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Z uwagi na toczącą się dyskusję w mediach o "osiągnięciach aferowych" - wróć głupoty Platformy Obywatelskiej, przypominam sylwetkę jego organizatora i przywódców, co już wcześniej czyniłem, tym razem po modyfikacji treści ku przestrodze dla tych co Schetynę popierają.

Schetyna a emeryci
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej sugeruje od dawna w mediach, że cyat " Polska nie może utrzymywać rzeszy emerytów..." Wszystko to w kontekście obniżenia wieku emerytalnego, którego dokonało Prawo i Sprawiedliwość zgodnie z obietnicami – po tym, jak Platforma ten wiek podwyższyła, choć obiecała tego nie robić.


Ciężko pracujący Polacy chcieli obniżenia wieku emerytalnego, by móc pożyć jeszcze czymś innym niż tylko praca. Między innymi dlatego zagłosowali na partię Jarosława Kaczyńskiego. Dziś Schetyna zapewnia, że Platforma Obywatelska będzie chciała znów podwyższyć wiek emerytalny jak tylko wygra wybory i dojdzie do władzy.

Schetyna  tak mówił wielokrotnie cytaty :

" Jest konieczna rozmowa ze stroną społeczną, bo trzeba urealnić ten wiek emerytalny – stwierdził Schetyna. „Urealnić” może oznaczać tylko jedno w sytuacji, gdy Schetyna i jego partia ciągle powtarzają, że Polski nie stać praktycznie na nic.

Polska jest krajem, w którym kobiety przechodzą w najmłodszym, najniższym wieku na emeryturę. To problem dla następnych pokoleń – uważa Schetyna.

Dzisiaj polityka PIS jest absurdalna. Nie dba o następne pokolenia, które będą miały ogromny problem z utrzymaniem tej wielkiej rzeszy emerytów, dlatego chcemy urealnić emerytury.."

Platforma Obywatelska tylko obiecywała

Zatem jak to możliwe, że Platforma Obywatelska, jeszcze wówczas z Tuskiem na czele, przysięgała Polakom, że wiek emerytalny nie zostanie podwyższony? Czy jeszcze wtedy nie sądzili, że nie opłaca się utrzymywać „rzeszy emerytów”? A może to było kłamstewko na potrzeby kampanii?

Liderzy opozycji okłamali wyborców

Kompromitacja liderów opozycji stała się faktem od dawna i to faktem powtarzalnym przez media Europejskie i światowe. Skompromitowali się ci co „ mieli stać na straży demokracji i obywatelskich praw. Skompromitowali się ci od których ich zwolennicy wymagali wzorowej postawy obywatelskiej, społecznej i patriotycznej.

„Mamy do czynienia z jakimś wtórnym analfabetyzmem, jeśli chodzi o publiczne zachowania. Dotyczy to nie tylko Grzegorza Schetyny, Mateusza Kijowskiego czy Ryszarda Petru” - twierdził na łamach prasy legenda Solidarności Władysław  Frasyniuk.

Politycy zapominają, że osoba publiczna rezygnuje z części swoich wolności. To jest osoba, która ma świadomość, że każde jej zachowanie podlega ocenie publicznej. Mają prawo do romansów, mają prawo do wszystkiego, do czego ma każdy obywatel w Polsce. Tylko z tą świadomością, że jak są osobami publicznymi, to podlegają większej kontroli i mamy prawo ich pytać, dlaczego zachowali się tak, a nie inaczej podają media.

„Mam w d****, jak oni się zachowają, bo KOD to jesteśmy my: ludzie, którzy przychodzimy na marsze. Szczerze powiedziawszy, mamy prawo też przyjść i im napluć w oczy, że nas zawiedli..” twierdzi miedzy innymi wspomniany wcześniej Frasyniuk w swoich medialnych wypowiedziach.

Publicyści Piszą „- Nie minęło jeszcze połowę nowego roku, a już mamy  totalne skandale w wydaniu  liderów opozycji. Nie wiem czy Bareja wpadłby na taki pomysł, w którymś ze swoich scenariuszy: -  Żałosne pętaki! Jeden teraz powtarza, że nie musi mówić mamie, gdzie był w sylwestra, bo przecież już miał osiemnastkę i jest duży. Drugi - niczego nienauczony wtopą z alimentami, przeprasza i przyznaje, że wystawianie faktur za obsługę informatyczną ruchowi społecznemu, który sam stworzył, to był chyba jednak błąd.‘

Kompromitacja liderów tych obecnych i już byłych.

Przyczynili się do tego głównie liderzy wszystkich tych formacji. Petru, jak pamiętamy ukradkiem w zaskakującym towarzystwie posłanki Nowoczesnej Joanny Schmidt wyjechał na Sylwestra do Portugalii. Wpadł nakryty w samolocie przez jednego z użytkowników Twittera. Koledzy partyjni dwoili się i troili, by go kryć — twierdzili nawet, że wyjechał służbowo, co oczywiście okazało się nieprawdą, bo nawet w rozpasanym parlamentaryzmie europejskim wyjazdy sylwestrowe się nie zdarzają.Teraz sam po wywaleniu go przez klan babski z  szefa Nowoczesnej już nie jest w tej partii.

Schetyna publicznie nie potrafi wypowiedzieć jednego zdania, które w swojej treści nie obraża wyborców PiS. Nie potrafi godnie się zachować jak przywódca opozycji, targają nim emocje, jąka się zacina, nerwowo zaciska zęby itp.

Wpadki liderów opozycji są kompromitacją ich partii.
Sławomir Neumann  i Dyndała , wróć Schetyna to liderzy partii obciachu, kłamstwa,sobiepaństwa, bez żadnego programu a w zamian  oferują nam czarną diagnozę anty PiS. Polacy nie dowiedzieli się tak naprawdę co PO Polakom proponuje oprócz awarii ścieków warszawskich, martwych kóz i katastrof wizerunkowych. Obrażanie ludzi - patrz taśmy z Tczewa, wpadki Schetyny o nieznajomości swego programu itp. to cała opozycja a właściwie jej głupota polityczna.

Całe lata PO zajmowała się przyklejaniem gęby PiS i przez dłuższy czas im to wychodziło, zresztą w niemałym stopniu zostało do dziś. Co prawda coraz rzadziej się słyszy, że PiS to ciemnogród. Politycy PO już zdają sobie sprawę z totalnej klęski wyborczej w całej Polsce. Stałym pakietem inwektyw przypiętym do zwolenników PiS i samego PiS, była mieszanka frustracji ze spiskowymi teoriami dziejów plus nieodzowny obciach. Obciach samej partii obciachu czyli PO i to nie tylko w kraju ale i za granicą.

Polacy potępili i potępiają fakty donoszenia na Polskę przez Europarlamentarzystów z PO, o tych faktach media informowały wielokrotnie.

Ostatni sondaż nie pozostawia wątpliwości. PiS zdobyłoby 53,3 proc. głosów, przy wyborczej frekwencji na poziomie 59,8 proc. - to wyniki najnowszego sondażu IBRiS dla Onetu.

W Sejmie znalazłyby się jeszcze trzy formacje: Koalicja Obywatelska, Lewica i PSL. Głosować na PiS (a właściwie Zjednoczoną Prawicę, czyli PiS, Porozumienie i Solidarną Polskę) chce 54 proc. badanych (wzrost o 4 punkty procentowe względem poprzedniego badania).

Wnioski.
Są tylko jedne – nastał obecnie czas patriotów to od nich zależy przyszłość Polski i Polaków. Wypowiedziane kiedyś publicznie hasło " Cała Polska z was się śmieje- komuniści i złodzieje" dodam z Platformy obywatelskiej - w świetle treści tego materiału posiada słuszne uzasadnienie.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Jak mamy takich wyborców PO jak Zawisza Czerwony z Bydgoszczy to już wszystko wiadomo jaka to partia i jakich ma wyborców. Brrrrrrrr

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1605139

Za tydzień wybory...albo Polacy wybiorą skupioną wokół Prawa i Sprawiedliwości Zjednoczoną Prawicę,a więc zagłosują za Polską suwerenną,stanowiącą o sobie,chrześcijańską,Państwo dumnych i wolnych Obywateli...albo pójdą za głosem ulicy i zagranicy,a więc wybiorą targowiczan prowadzanych na PO-stronku morderców byłej WSI,jak Bolek - trybun sowieckiej agentury; POKO, skrajne lewactwo,komunistów SLD, PSL z muzykantem Kukizem stojących w jednym szeregu z Mazgułą, pro-putinowską Konfederację z Bosakiem,Korwinem-Mikke czy Braunem nawołujących do zawierania sojuszy z Putinem doskonale wiedząc,że każdy pakt z kremlowskim ludobójcą to zgoda na utratę suwerenności i uznanie hegemonii Sowietów w Polsce na wiele,wiele dziesięcioleci...w końcu na tęczowych rewolucjonistów i ideologów LGTB wyciągających pedofilskie łapy po polskie dzieci...a więc zagłosują na niemiecko-sowieckie kondominium...Nie wolno nam polskim patriotom popełnić grzechu zaniechania...Idźmy do wyborów...zróbmy to dla naszych wnuków i dzieci...Jesteśmy w większości,nie dajmy się więc sterroryzować ekstremalnej mniejszości...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1605184