Dewianci seksualni z LGBT sprofanowali pomniki w Warszawie. Policja ustala sprawców

Obrazek użytkownika Tezeusz
Idee

Tęczowe flagi pojawiły się na warszawskich pomnikach dziś w nocy. Organizatorzy tej szokującej akcji pochwalili się swoim „dziełem” w mediach społecznościowych. Jak udało nam się ustalić, policjanci już zabezpieczyli flagi i inne przedmioty związane z ideologią LGBT, którymi sprofanowano święte dla Polaków miejsca.

Tęczowe flagi symbolizujące dewiantów seksualnych i naklejone manifesty na warszawskich pomnikach Syrenki, Jana Kilińskiego, Wincentego Witosa, Mikołaja Kopernika oraz pomnik Chrystusa znajdujący się na Krakowskim Przedmieściu dokonali zwolennicy ideologi LGBT, inaczej pedalstwa !

Dlaczego stosowny wydział w warszawskim ratuszu nie złożył jeszcze oficjalnego zawiadomienia lub nie podał tej informacji do wiadomości publicznej? Ta sprawa będzie dobrym testem dla Rafała Trzaskowskiego. Okaże się, czy narodowe symbole są dla niego ważniejsze niż terror środowisk pedalskich ideologi LGBT.

"Podstawowym warunkiem każdej cywilizowanej debaty o tolerancji jest zdefiniowanie granic owej tolerancji. Czy można usprawiedliwić dowolne, nawet najbardziej obrazoburcze zachowanie, walką o swoją wizję świata? Czy cel uświęca środki? Zdecydowanie NIE!" - napisał na Facebooku premier Mateusz Morawiecki, reagując na profanację pomnika Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Zapowiada również, że Polska "nie popełni błędów Zachodu", który tolerował "barbarzyństwo". Podaje Niezależna.pl

W sprawie profanacji pomników poseł Sebastian Kaleta złożył już zawiadomienie do prokuratury.

Zdegenerowana banda spod znaku LGBT jeszcze raz pokazuje do czego są zdolni jej wyznawcy . Należy wreszcie powiedzieć stop bezprawiu i tą hołotę wtrącać wreszcie do więzień., gdzie od dawna powinno być ich miejsce. Zdeprawowane chore umysłowo jednostki , którym się wydaje , że swoją chorą i zdeprawowaną ideologię wcisną do umysłów Polaków . Najwyższa pora by to umysłowe zdeprawowane bagno kierować tam gdzie od dawna powinno się znajdować , czyli w więzieniach o zaostrzonym rygorze. Sam widok tych degeneratów każdego normalnego człowieka przyprawia o odruch wymiotny . Na tą zdeprawowaną pedalską grupę  może zadziała wreszcie prawo i wysokie finansowe kary oraz upublicznienie wizerunku sprawców.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Dalej nie rozumiecie dlaczego taka fala krytyki spadła na abpa Marka Jędraszewskiego za jakże słuszne słowa o "tęczowej zarazie"?

Sądzę, że nie tylko ja oczekuję, że polskie państwo stanie w obronie wartości,i że barbarzyńcy z LGBT zostaną ukarani.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639977

tęczowej szmaty na jakimś meczecie. Może mielibyśmy z nimi na jakiś czas spokój...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1639988

Niesprawiedliwością społeczną jest fakt, ze tylko 2 spośród 56 płci wstają w tygodniu do pracy.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1640036

banda czerwonej dziczy, która w genach ma wpisaną prowokację

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1639992

Spurek chwali skandaliczną akcję środowisk LGBT. Celna odpowiedź duchownego. Akcję pochwaliła m.in. europosłanka Sylwia Spurek, znana z promowania ideologii gender oraz krytykowania Polski na forum międzynarodowym. "Tęcza zawsze przypomina o potrzebie szacunku i akceptacji dla drugiego człowieka. I będzie przypominać tak długo, jak Polska będzie na marginesie ochrony praw człowieka" napisała Spurek na Twitterze. "Pani Doktor, powinna wiedzieć, że tęcza przypomina o Przymierzu Boga z ludźmi, którego konstytutywnym elementem jest Dekalog, często łamany przez uzurpatorów tęczy" skomentował wpis europosłanki ksiądz Janusz Chyła.
Ps..Rechot żydolewaczki i suchotnicy, babochłopa Spurek obróci się przeciw niej. Pewne powiedzenie trafnie definiuje stan umysłów niektórych osób: nie pomogą doktoraty, kiedy człowiek chamowaty. Arogancja w wykonaniu tej kobiety przekracza granice zdrowego rozsądku. Czy ludzie, którzy głosowali na Spurek, mają wyrzuty sumienia, czy też są zbydlęceni jak ona?! Czy Spurek popsuło się w głowie już przy porodzie, czy troszkę później?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640099

Jesteśmy w stanie wojny kulturowej z obcymi IDEOLOGIAMI wspieranymi przez sądy zapewniające im bezkarność w profanowaniu wszystkiego co dla nas święte

Ani kroku w tył w tej wojnie, bo nasze granice już dawno zostały przekroczone

ps.

Najgorsze jest to, że oni jako symbol dewiacji wzięli sobie tęczę Mogli wiadro, kozę, pędzel, wydrę, ryjówkę, zająca, używaną oponę do Stara czy sekator.

Szkoda trochę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1640028

Wanda Nowicka/lewacka bladź i alkoholiczka/ w "Minęła 20" broni wandalizmu: "Powstanki warszawskie są za prawami LGBT"..Profanacja figury Chrystusa "Sursum corda" przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie była dziś głównym tematem programu "Minęła 20" Michała Rachonia. Poseł Wanda Nowicka (Lewica) w akcji lewackich barbarzyńców wcale jednak nie widzi nic niestosownego - co więcej, powołuje się na opinię... "powstanek" warszawskich.
Na kilka najważniejszych warszawskich pomników w nocy z wtorku na środę zostały nałożone tęczowe flagi. Jednym z tak zasłoniętych pomników była również figura Chrystusa przed Bazyliką św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu.

Goście dzisiejszego programu "Minęła 20" - wiceminister Adam Andruszkiewicz i poseł Wanda Nowicka (Lewica) - odnieśli się do tego aktu wandalizmu. Ale - jak się okazuje - Nowicka w akcji lewackich barbarzyńców niczego zdrożnego nie widzi. Jej zdaniem nie była to żadna "profanacja":

"Powstańcy warszawscy i powstanki warszawskie opowiedziały się zdecydowanie za prawami osób LGBT i dostrzegają, że tak jak w Polsce są te osoby traktowane, to może doprowadzić do wojny, a w każdym razie do konfliktu".

I kontynuowała:

"Akcja objęła nie tylko figurę Chrystusa, ale także inne warszawskie pomniki. One pięknie wyglądają z tęczową flagą. Nic takiego się nie stało". Od Nowickiej mogliśmy dowiedzieć się również, że... większość ludzi na świecie jest albo kobietą albo mężczyzną, ale są też inne płcie.

Na te absurdalne słowa próbował reagować Adam Andruszkiewicz:

„Dawniej bolszewicy wieszali czerwone flagi, dziś LGBT wiesza flagi tęczowe. [...] Tęczowe lobby nam narzuca swoje antywartości, ale my mówimy temu stop i bronimy tradycji. Ja sobie wypraszam, jako osoba wierząca – i myślę, że mówię również w imieniu bardzo wielu, milionów Polaków katolików – aby usprawiedliwiać tego typu akty barbarzyństwa".

https://niezalezna.pl/343459-wanda-nowicka-w-minela-20-broni-wandalizmu-powstanki-warszawskie-sa-za-prawami-lgbt

Ps..Dostała od słynnej żydolewaczki Sigrid Rusing (jej mąż to producent "Idy", Eric Abraham) 100 tys. funtów, to musi brejzolic! Zastanawia mnie czemu oni zapraszają tych ludzi lewaków w ogóle do TVP powinni nigdy nie przekroczyć progu telewizji, ignorować to całe towarzystwo. Jaki ma sen zapraszanie głupka do dyskusji. Czas najwyższy by państwo polskie przestało być z tektury. Dewianci i wykolejeńcy harcują, rząd udaje, że tego nie widzi totalitarnej tęczowej ideologii. Dopóki nie będzie paragrafu za takie czyny, dotąd oni będą demolować bezkarnie. Fundamentem ideologii socjalistów jest walka klasowa. Tak dzielą społeczeństwo by znaleźć w nim "pokrzywdzonego" którego broniąc zniewolą wszystkich oczywiście jak zawsze w imię szczytnych celów. 30 lat przygotowywali swój powrót. Nigdy nie zostali całkowicie pokonani. Tylko wycofali się na upatrzone i przygotowane uprzednio pozycję aby przygotować nowa ofensywę. Marksiści narzucają swój język, nowomowę. To znak, że już późno na ceregiele, albo oni albo my, albo Polacy będą Polakami we własnym kraju, ale we własnym kraju będziemy parobkami którym się wmawia wolność. Mamy w kraju w porywach ze circa 49% "elektoratu", który zazwyczaj uczestniczy w wyborach, który dał się podejść staremu, odwiecznemu kłamcy a ten go wiedzie tam, gdzie na pewno nie będzie z tego zachwycony! W imieniu tego kłamcy do Polski przybył w 1988 r. agent SS i Gestapo, zbrodniarz, złodziej i oszust żydowski z dwoma zaocznymi kaesami/Malezja i Filipiny/ G. Soros, "ojciec" polskiej transformacji ustrojowej, który założył nam Fundację Batorego aby pilnowała aby Polacy nigdy nie powstali z kolan

http://www.aferyprawa.eu/content/fundacja_batorego.html

http://www.youtube.com/watch?v=o5UpgxgJJxU
ale mu się to jak widać niezupełnie udało! Polszewicy zrobili Sorosa nawet polskim bohaterem narodowym

https://gloria.tv/article/ycTtcGpbLczk42gYR2RyVxzfK ,
bo nie ma takiej rzeczy aby nie mogli sprzedać za te przysłowiowe srebrniki, ku uciesze popierającej ich gawiedzi (której i tak wg doktryny Neumanna "gówno obchodzi"

https://www.rp.pl/Polityka/191009636-Sady-przez-rok-nie-zrobia-nic-Slawomir-Neumann-nagrany-TVP-ujawnia-tasmy.html )
a Soros tymczasem nadal w Polsce buszuje swoim najbardziej ulubionym sposobem

https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/976467,george-soros-rzadzi-polskimi-organizacjami-pozarzadowymi.html
wzorem swego mistrza Lucyfera!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640035

Święte słowa...przekazywać dalej.

Serdecznie pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1640044

   Witam! Mnie zastanawia fakt, dlaczego w ciągu tych zdarzeń przemieszczającej się grupy zadaniowych przestępców, nie było reakcji Policji? Przeciez te wraże miejsca symboli narodowych są monitorowane..., a służby mają zapobiegać. Policja nie daje rady, to chyba czas na Straż Obywatelską.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1640029

Nie może być naszej zgody na tego typu prowokacje i bezczeszczenia. To jawne uderzenie nie tylko w naszą Wiarę ale i również w zasady które do niedawna zobowiązywały w polskim życiu publicznym. Bierność hierarachii, polityków i wierzących tylko rozochoci tych ideologów.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1640030

Brak zdecydowanej reakcji rozzuchwala. W końcu ludzie wezmą sprawy w swoje ręce. Wtedy już nie pomogą lamenty do Brukseli. Pamiętajmy, że syn W. Nowickiej wypowiedział się....Katyń Polakom się należał... Z kim, My rozmawiamy? Trzeba postawić wandali przed sądem za dokonanie przestępstwa, a następnie postawić przed sądem bezczelnych wyszczekanych czerwońców za usprawiedliwianie przestępstw i próby mataczenia śledztwa z pozycji ważnego stołka, czyli wykorzystywanie pozycji społecznej do bagatelizowania przestępstw. Debile pewnie są nieświadomi tego, że przygotowują dla siebie Sodomę i Gomorę. Nie wiem czy Bóg na nimi się zlituje. Kara musi być. Lewactwo myśli, że jest nietykalne, ale Bóg jest sprawiedliwy./A ja pytam ( po raz kolejny), Wandę Nowicką: Kopaczowa przyznała Tobie (pod stołem) nagrodę 40 tys.zł. Palikot się wściekł. Obiecałaś Polakom i Palikotowi, że przeznaczysz te pieniądze na cele charytatywne.Czekam na dokument, który będzie opiewał cele , na które przeznaczyłaś tą kasę. POchwal się Nowicka, komu w cierpieniach ulżyłaś. A może przytuliłaś ( z miłości do kasy), te 40 tysiaczków? No, czekam Nowicka./

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640038

Pani Premier Beata Szydło o skandalicznej akcji działaczy LGBT: Profanacja figury Chrystusa jest aktem, który powinien być potępiony przez nas wszystkich

https://wpolityce.pl/polityka/511363-szydlo-komentuje-skandaliczna-akcje-dzialaczy-lgbt

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1640042

Rodzi się pytanie: czy w Warszawie istnieje coś takiego jak policja i straż miejska? A jeśli istnieją, to czym one się zajmują? Babcią sprzedającą koperek na chodniku? Tylko składać potraficie do tych nie daj Boże sądów lewackich, a ja się pytam gdzie jest MSWiA gdzie jest policja przecież ich te profanacje czas jakiś trwały, a przy monitoringu to chwila żeby suka podjechała i zwinęła towarzystwo do paki i do lasu na parę pał na tyłek . Jak najszybciej reformować sądownictwo i robić porządek z tymi wywrotowcami lewackimi zanim nam zniszczą kraj. Żołnierzy niezłomnych nam teraz w Polsce brakuje. To byli prawdziwi bohaterowie, którzy walczyli o wolną Polskę. No i nie wiecie co zrobić? Natychmiast delegalizować takie organizacje. To wszarze, do wora, wór o mur, a potem do jeziora. Dziwię się polskiej młodzieży, że tylu z nich zagłosowało na TW Justynę. To jakaś lewacko-tęczowa nagonka. Młodzi, chcecie mieć zastój i stagnację polskiej gospodarki, nie chcecie mieć kompletnie żadnych podwyżek wynagrodzeń - głosujcie tylko na Trzaskowskiego. Najwyższy czas, aby prawo w Polsce było przestrzegane! A stanie się to wtedy, gdy kary za tego typu " działalność " będą zaostrzone. Dość bezhołowiu! Najwyższy czas na to, by zdegenerowanych bolszewicko-faszystowskich bandytów z Antify oraz lewaków i LGBT karać za ataki na polski patriotyzm, Kościół i profanacje! Poprawność polityczna i strach przed dewiantami z Brukseli nie pozwala wam uczyć dzieci, że pederastia jest chorobą. Jeżeli jakiś nauczyciel nie zgadza się z tym, to może iść do łopaty i kopać rowy! Polskę należy uwolnić od lewacko-żydowskich wpływów zbrodniarza, agenta SS i Gestapo żyda Sorosa oraz wszelkiej społecznej ofensywy pedalstwa i pozostałych patologii i dewiacji. Przede wszystkim opróżnić warszawskie  lewackie "skłoty" na Wilczej i ks. Skorupki. Z powodów choćby sanitarnych [ wirus].  A towarzystwo na 48 na dołek i przesłuchiwać. Ustalić personalia, powiązania itp. A jeśli pod "manifestem" są podpisane lewackie grupy, które mają swoje strony, to na co czekamy? Policja już rano powinna u nich być. A czemu takie "fundacje", organizacje pozarządowe mogą działać na terenie Polski? Najwyższy czas wziąć przykład z Węgier i polikwidować to towarzystwo, oprócz tego mamy Służbę Skarbową - wziąć pod lupę!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640032

Kiedyś komuna zasłaniała się robotnikami. Dzisiaj zbokami. To nadal ta sama ideologia. Brońmy świat przed nią. Jak 100 lat temu. Chwyć za broń i bolszewika goń.
Moim zdaniem w tej podłej akcji tęczowych szmat zawieszonych na pomnikach i Chrystusie ,zamieszani są bojówkarze Rabieja i Trzaskowskiego z ratusza.Mogę się założyć

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1640033

„Myślą, że bronią czyichś praw. Nie. Oni niszczą prawa innych”..[Wykorzystywani przez ideologów LGBT młodzi ludzie] nie bronią żadnych praw. Oni niszczą prawa zwykłych ludzi do swojej godności, do swojej wiary, do swojej tożsamości. Poniżają większość narodową, sądząc, że robią cokolwiek innego, niż robili kiedyś bolszewicy. Bolszewicy też mówili o równości, równych prawach jakichś tam ludzi, a potem wszystkich w pień wycinali – mówił dziś w programie "Minęła 20" redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie” Tomasz Sakiewicz.
https://niezalezna.pl/343461-sakiewicz-o-lewicowych-wandalach-mysla-ze-bronia-czyichs-praw-nie-oni-niszcza-prawa-innych

Ps...To są bardzo przemyślane prowokacje. Chodzi o wywołanie w Polsce wielkich zamieszek ulicznych na tle ideologicznym. Zamęt jaki powstanie da pretekst do oskarżenia Polski o łamanie praw człowieka.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640039

Juan Fernando López Aguilar - bolszewik, członek hiszpańskiej partii socjalistycznej, były minister sprawiedliwości, wprowadził zasadę domniemania winy mężczyzn oskarżanych o przemoc wobec kobiet; jego żona i pasierb oficjalnie oskarżają go o znęcanie się i przemoc.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1640041

o profanacji pomnika Chrystusa. Ziemkiewicz: Gloryfikowanie zbydlęcenia.

https://dorzeczy.pl/kraj/148737/zenujacy-wpis-matczaka-o-katolikach-ziemkiewicz-gloryfikowanie-zbydlecenia.html

Ps...Przecież to dzieło takich Matczaków. Myślicie, że to menele z melin wypełzły? Nie - oni wyszli wprost z bramy UW (daleko nie mieli). To dopiero początek ataku dewiantów na Polaków. Diabeł wlazł w ich mózgi i nie popuści.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640045

Powinni znaleźć i ukarać sprawców. LGBT cały czas atakuje wszystkich- profanują mszę św, urządzili pikietę w Boże Ciało, chcą uczyć nasze dzieci w szkołach. Co to za ludzie?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1640131

Ursula von der Leyen we wpisie na Twitterze poparła działania środowisk LGBT i podkreśliła, że będzie "nadal forsować Unię Równości". Jak podaje serwis RMF FM, post na Twitterze szefowej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen to komentarz do trwającej w Polsce dyskusji o "strefach wolnych od LGBT". Przypomnijmy, że dwa dni temu unijna komisarz ds. równości Helena Dalli poinformowała o odrzuceniu sześciu wniosków o środki na projekty w ramach unijnego programu "Partnerstwo miast". "Państwa członkowskie i władze państwowe muszą szanować unijne wartości i prawa podstawowe. Dlatego sześć wniosków o partnerstwo miast, w których składanie były zaangażowane polskie władze, które przyjęły rezolucje dotyczące »stref wolnych od LGBTI« lub »praw rodzinnych«, zostało odrzuconych" napisała Dalli.

Unia Równości
Dzisiaj stanowisko szefowej KE w sprawie dyskusji o „strefach wolnych od LGBT”, przedstawiła rzeczniczka Komisji Europejskiej Dana Spinant. Oświadczenie szefowej KE opublikowano także na Twitterze.

Ps...O ile pamiętam to Polska wstępowała do Unii Europejskiej a nie jakiejś "unii równości"...W nagrodę za rozwalenie Bundeswehry dostała ciepłą posadę w jewrokołchozie. To tak samo jak w żydokomunizmie. Nie sprawdziłaś się? To cię awansujemy. No i bredzi to o równości. No to proponuje tej pustaczce zrównać prawa Chrześcijan z prawami Muzułmanów i żydów. Bo coś mi się wydaje, że Chrześcijanie tej lewaczce przeszkadzają najbardziej.,Sram na unijne wartości które są gówno warte. Historia powtarza się jako farsa Cywilizacje rozwijały się i upadały. Zachód upada z tęczową flagą wbitą w tyłek, wrzeszcząc LGBT! Wniosek sam się nasuwa, LGBT nie będzie zgody na narzucanie żądań z strony sodomitów. Chcą żyć a spokoju niech się leczą i swoje dewiacje seksualne zachowują w domu, nie wychodzą na ulicę. Im bardziej naciskają, tym bardziej będzie więcej agresji. Już najwyższy czas, aby się im przeciwstawić, a jak im coś nie pasuje, to niech emigrują na zachód, w Polsce dla takich nie ma miejsca, chyba że podejmą się leczenia. Nikt w Polsce nie zabrania nikomu kochać kogo chce i jak chce , tylko żeby mniejszość nie narzucała swoich wartości większości. Homoseksualiści byli i za komuny i wcześniej. Afiszuje się LGBT w imię czego , czemu ma to służyć. Sprowadzacie imigrantów których jak będzie większość w Europie to raz dwa zrobi porządek z tęczowymi. Niech sobie wsadzi tą spedaloną Unię głęboko w 4 litery...... pisze ta lewaczka i komunistka tak: "Nasze traktaty zapewniają, że każdy człowiek w Europie może być kim jest, żyć tam gdzie chce, kochać kogo chce i mierzyć tak wysoko, jak chce. Będę nadal forsowała Unię Równości" – czytamy na Twitterze von der Leyen.... czyli co ? ... jak mi się zachce być koniem ... to co ... UE przygotuje dowody osobiste i prawa jazdy z odpowiednią rubryką, że jestem koniem ... ?! Hę ?... Kaligula wprowadził konia do rzymskiego senatu! Więc jak .. w dokumencie zrobię się na konia i mnie wybiorą tacy idioci co wybrali ... Spurek ... to znajdzie się tam taki ...co mnie wprowadzi po schodach do parlamentu EU ... ?!... po niemiecku prawo / lewo , hetta / wiśta , links / rehs bo po austryjacku pod zaborami uczyli chłopa polskiego ... słoma / siano jak gadać do konia bo nijak nie chciał po austryjacku i niemiecku ...!

https://images89.fotosik.pl/402/e65ce43122cc50c7.jpg
Źródło ideologiczne Ruchu LGBT.

https://youtu.be/6zoXwWQo8bk

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640133

Z homilii Jego Eminencji Kardynała Tuska.......ten śmieć i parch myśli, że go papieżem wybiorą po Franciszku.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1640135

...nie stał i nie stoi po stronie Tuska!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1640188

wa robactwa. I rodza sie piewcy, ktorzy beda je wyslawiac.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1640138

Pedałów, lesby i wszelkiej maści zboków na leczenie zgodnie z ICD 10. Edukacja i jeszcze raz edukacja! Dzieci musza wiedzieć, że pederastia jest zboczeniem. Na marginesie, rodzice wychowują dzieci zgodnie z przekonaniami, ale nie zawsze jest to dobre. Taki narkoman ze stolicy indoktrynuje swoje dzieci na zdegenerowanych lewaków. Gender, LGBT, nowe ideologie mające za zadanie jedno: osłabić siłę społeczeństwa. To jest ograniczanie wolności, tylko i wyłącznie by wywołać zamęt. Z jednej strony mamy społeczeństwo żyjące wg przyjętych od lat zasad tworzące normalne rodziny nieraz borykające się z różnymi problemami z drugiej grupy ludzi chcące zawierać małżeństwa jednopłciowe. Od wieków definicja małżeństwa jest jedna to związek kobiety i mężczyzny. I naraz mamy nowa definicje - związek dwojga osób. Nie wymyślono nowej nazwy tylko zmieniono definicje. To tak jakby zmienić definicję siły grawitacji. Siła grawitacji dla bawełny jest inna, dla kulki metalowej jest inna, bo każdy widzi co szybciej opada. I po co ktoś musi myśleć i zastanawiać się. Gdy chcemy by urodziło się dziecko wtedy wracamy do prawdy, gdy chcemy polecieć w kosmos wtedy też posługujemy się prawdą. Istne ogłupianie. I to ogłupianie jest istota działania tych ideologi. Wymyśloną właśnie po to a nie żeby zadowolić jednopłciowców. Ogłupienie to prosta droga do łatwego sterowania społeczeństwem. Dlatego nie można dopuścić do stworzenia społeczeństwa muszek owocówek. Gdzie każdy z każdym byle do przodu. Łatwo sobie wyobrazić co stanie się gdyby w pełni wprowadzić te ideologie. Następstwem będzie całkowite przewartościowanie świata. Potem totalne ograniczenie populacji i egzystencja na zasadach niewolnictwa gdzie grupka dysydentów będzie rządziła ludzkością.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640166

Austriacka europosłanka oburzona planami polskiego rządu. "Niemal mnie zamurowało, gdy usłyszałam o Polsce. Po wyborach rząd powinien właściwie podjąć działania zmierzające do jednoczenia ludności. Natomiast ten rząd decyduje się na prowokację" – powiedziała Eve­lyn Regner w czwartkowym wywiadzie dla "Sueddeutsche Zeitung". Austriaczka kieruje komisją praw kobiet i równości w Parlamencie Europejskim. "Chodzi o ideologię. Bo przecież właściwie żadne demokratyczne państwo na świecie nie może być przeciwko ochronie kobiet przed przemocą. Konwencji Stambulskiej przypisuje się jednak z powodów ideologicznych coś, czego tam nie ma, czyli kwestie genderowe" tak eurodeputowana tłumaczy tok rozumowania przeciwników konwencji. "Jestem oczywiście za pełnym równouprawnieniem i ochroną tych grup. Ale faktem jest to, że w Konwencji stambulskiej nie o to chodzi" mówi europosłanka. Jak zaznacza Evelyn Regner, potwierdziła to ekspertyza wykonana w czasie, gdy do Konwencji miała przystąpić Armenia: "Stwierdzono jasno, że chodzi wyłącznie o ochronę kobiet, szczególnie przed przemocą, a dokładnie przed przemocą domową. Chodzi o pomoc dla ofiar, o prewencję, pieniądze na schroniska dla kobiet itp., a także o odpowiednie przepisy karne. O wszystko, co może sygnalizować kobietom, że istnieją placówki, do których mogą się zwrócić:. Jej zdaniem przemoc domowa wobec kobiet jest "największym na świecie systematycznym naruszeniem praw człowieka". "Własne cztery ściany są dla kobiet ciągle jeszcze najniebezpieczniejszym miejscem. Podczas kryzysu koronawirusa sytuacja jeszcze się pogorszyła. A fakt, że wychodzi to na światło dzienne i że się o tym coraz więcej mówi, niektórych prowokuje. Wywołuje społeczne niezadowolenie i kwestionuje patriarchalne społeczeństwa. Gdy mężczyzna już nie może bić kobiet, zostaje mu odebrana władza nad ich ciałem. W dodatku, Konwencja może stanowić w określonych krajach pierwszy krok do ekonomicznej niezależności. Istniejący układ władzy, w którym wiele kobiet jakoś się urządziło, ulega zachwianiu" stwierdza eurdeputowana w "Sueddeutsche Zeitung". Zdaniem Evelyn Regner, Konwencja Stambulska nie podoba się szczególnie rządom, które "zmierzają w kierunku autorytaryzmu".

Ps...Według ONZ na świecie istnieje 195 państw, a ta lewacka konwencja została ratyfikowana zaledwie w 34, więc niech wszystkie (żeńskie i męskie polskie i obce) 'rury rurowe' i im podobne zamkną jadaczki."Konwencji Stambulskiej przypisuje się jednak z powodów ideologicznych coś, czego tam nie ma, czyli kwestie genderowe" tak eurodeputowana tłumaczy tok rozumowania przeciwników konwencji. Słowo "gender" pada w treści konwencji 25 razy. Czy ta idiotka myśli, że Polacy nie umieją czytać? Zamurowało ją ,jak Hitlera w bunkrze.. Zamurowana lampucera Regner Evelyn RODACZKA HITLERA, nie raczy przyjąć do wiadomości FAKTU, że w AUSTRII i tych krajach, gdzie ochoczo przyjęto tę konwencję, PRZEMOC DOMOWA JEST O WIELE WIĘKSZA niż np w Polsce i na Węgrzech. Swoją drogą ten wrzask świadczy o tym, że i na Zachodzie idą zmiany i też państwa będą wypowiadały tę tzw. konwencję o ochronie kobiet. Polska i Węgry są w tym momencie kluczowe. Members - LGBTI Intergrouplgbti-ep.eu › who-we-are › members
S&D, Evelyn, REGNER, Austria. Dodajmy, że ta żydolewaczka jest na liście (prowadzonej przez Open Society Foundation) tzw. "zaufanych zbrodniarza, agenta SS i Gestapo, złodzieja, oszusta z dwoma zaocznymi kaesami w Malezji i Filipinach żyda Sorosa" w PE...
https://www.fpoe.eu/george-soros-auf-wen-der-spekulant-im-europaparlament-zaehlt/

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640139

prawną sprawcom profanacji w Warszawie..Anna-Maria Żukowska oferuje pomoc prawną sprawcom niedawnych profanacji pomników w Warszawie. Swoją deklarację w tej sprawie zamieściła na Twitterze. Rzecznik prasowa Lewicy odniosła się w swoim wpisie na Twitterze do postu socjologa Marcina Palade. Jak zadeklarowała posłanka z Warszawy, jest gotowa pomóc wszystkim osobom, które wzięły udział w akcji bezczeszczenia pomników w stolicy. Wezwała również, by te osoby pomocy skontaktowały się z nią w jej biurze poselskim. "Jeżeli UMIARKOWANY konserwatyzm polega na „tępieniu, jak się tylko da" aktywistów LGBT, to strach pomyśleć, czym jest konserwatyzm nieumiarkowany. Wszystkim osobom, które brały udział w akcji z tęczową flagą na pomnikach, oferuję pomoc prawną w moim biurze i proszę o kontakt." napisała Anna-Maria Żukowska.

https://dorzeczy.pl/kraj/148830/poslanka-lewicy-oferuje-pomoc-prawna-sprawcom-profanacji-w-warszawie.html

Ps...Najpierw podmyj się żydolewacka ździro! Była działaczką Żydowskiej Ogólnopolskiej Organizacji Młodzieżowej. 'Żukowska' Großmutter zgubiona i znaleziona na Umschlagplatzu...Proponuję w takim razie naszym chłopcom z ONR wyprawę do Muzeum V Kolumny (Polin) - i powieszenie w każdym pomieszczeniu orła, polskiej flagi i portretu Matki Boskiej!...Chętnym ,Żukoska zapewnia też pomoc w masturbacji wibratorem i młotem pneumatycznym. Ależ przepiękna ta Maria Anna. Tylko Włodek Czarzasty jest jeszcze przepiękniejszy. Wyobrażam sobie jaka byłaby oburzona, gdyby to miało miejsce w synagodze lub meczecie. Żydolewacka zdziro Żukowska, co powiedziałaby pani, gdyby działacze lgbt powiesili swoje symbole na bramie w Auschwitz, albo na Ścianie Płaczu? Też oferowałaby pani pomoc prawną? A może tak umieściliby "tęczowe" flagi np. na obecnie meczecie Hagia Sophia w Stambule? Wtedy nie byłaby pani prawdopodobnie potrzebna. Nie wyszliby z tego żywi. Odwaga w Polsce jest taka tania. Właściwie darmowa. To ich ostatnie podrygi już wiedzą tęczowe lgbtowskie robactwo, że w Polsce uważani są za podludzi idą już na wysypisko śmieci tam ich miejsce.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640142

Nie można wykluczyć tego, że barbarzyńskiej prowokacji w-wskich pedałów zwanych "ludźmi" lgbt, dokonały bojówki naczelnego pedała stolycy Rabieja, który miast pilnować stolicznego szamba, zajmuje się na swój sposób polityką - podobnie jak jego szef współczesny Nikodem Dyzma

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1640147

Pełne wsparcie i radość z działań premiera. Poparcie dla zapowiedzianego przez premiera Mateusza Morawieckiego planu skierowania konwencji stambulskiej do Trybunału Konstytucyjnego wyraził komitet obywatelskiego projektu ustawy mającej wypowiedzieć tę konwencję. Dodano, że liczy on na jak najszybsze rozpoznanie wniosku przez TK. Oświadczenie komitetu "Tak dla rodziny, nie dla gender" przekazał zaangażowany w poparcie tej inicjatywy ustawodawczej Instytut Ordo Iuris.

https://niezalezna.pl/343636-oswiadczenie-komitetu-tak-dla-rodziny-nie-dla-gender-pelne-wsparcie-i-radosc-z-dzialan-premiera

Ps...Zobaczymy od kogo jest uzależniony polski TK od Polski czy od NWO. W grudniu zeszłego roku zostało złożone do TK zapytanie w sprawie aborcji. Do tej pory nie ma odpowiedzi. To hańba dla tej instytucji, biorąc pod uwagę , że w grę wchodzi ludzkie życie. Mam nadzieję, że tym razem TK stanie na wysokości zadania a skierowanie zapytania nie jest jedynie wybiegiem na odsunięcie sprawy w czasie i wyciszenie. Tak, jak to ma miejsce w przypadku aborcji. Wszystko wskazuje na to , że tym razem rząd rzeczywiście wziął się za tą genderową konwencję. Mam nadzieję, że już się nie cofnie. Przypominam, że o konieczności wycofania się z tej konwencji wiele się mówiło podczas wyborów parlamentarnych 2015 roku. Zostało to wówczas obiecane. Potem sprawę wyciszono. Ordo Iuris popieram, wspomagam co miesiąc bo robią mega robotę! Ideologia LGBT zagrożeniem cywilizacji na miarę sowieckiego komunizmu i niemieckiego nazizmu. Na czym to polega? Przeczytaj najnowszy felieton Rolfa Michałowskiego, to się dowiesz. Publikacja tego felietonu jest dostępna tutaj:

https://stanowice-marcinkowice.hpage.com/aktualnoci.html

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640167

Konwencja stambulska jest niezgodna z polską konstytucją. Kwestionuje rolę rodziny. „Wystąpiłem bezpośrednio z wnioskiem o uruchomienie procedury zmierzającej do – de facto – usunięcia z polskiego porządku prawnego Konwencji Stambulskiej jako sprzecznej z polską konstytucją w istotnych punktach” - mówił na antenie Radia Maryja Zbigniew Ziobrom minister sprawiedliwości.

https://wpolityce.pl/polityka/511520-ziobro-konwencja-stambulska-jest-niezgodna-z-konstytucja

Ps..W tej sprawie popieram w całości stanowisko Z.Ziobry. Dosyć cofania się przed lewackimi ideologiami. Słuchałem w tvpinfo jakiejś oszalałej lewaczki. To jest bardzo niebezpieczne. Ani kroku w tył. Ten ruch, który wykonał pan premier jest ruchem trochę kompromisowym. Rozumiem, że pewne obawy, może kalkulacje polityczne, nie pozwoliły na podjęcie działań zmierzających do wypowiedzenia konwencji stambulskiej. Co Premier chce osiągnąć kierując sprawę do TK? Chce zyskać na czasie aby sprawa przyschła? Kogo boi się pan Morawiecki? Była głośna zapowiedź wypowiedzenia konwencji stambulskiej, teraz jest asekuracja a za chwilę jak zwykle wycofają swoją „decyzję”. A to rozzuchwala tych, którzy z agresją atakują nasze wartości. Potrzeba nam teraz ludzi odważnych. Jeżeli już jesteśmy na gruncie prawnym, to nie ulega najmniejszej wątpliwości, że konwencja stambulska jest sprzeczna z Konstytucją i do stwierdzenia tego faktu żaden wyrok Trybunału nie byłby potrzebny a stwierdzi to chyba każdy prawnik. W europejskiej wojnie ideologicznej posuniecie Premiera jest utratą inicjatywy, to zachęta do ataku. Decyzja o uciekaniu od decyzji i odpowiedzialności to ruch godny drobnego cwaniaczka.Niczego nie zyskał, poza paroma miesiącami czasu. Ale problem wróci. Szybko i z większym natężeniem. Krótkowzroczny.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640170

Sąd w Rosji wiedział jak postąpić z Pussy Riot (Cipi Bunt) za profanację cerkwi i Mszy prawosławnej.
Zaliczyły po kilku daniach po 2 lata kolonii karnej.
Tutaj te rodzime matołki od lat dopuszczają do profanacji św. Obrazów czy jak ostatnio figury Chrystusa, ale są najmądrzejsi i niezastąpieni. Szkod gadać ...

Tu coś dla poprawy humorów Czytelników:

https://www.youtube.com/watch?v=gvEN6mGhhHs&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=A4ZzIf_38-U&feature=youtu.be

Aleksander Łukaszenko sam jeden! załatwił żydów i spierdolił im ogólnoświatowy interes.
A tylko prawdę powiedział!
"Jak Aleksander Łukaszenko ocalił Białoruś przed Koroną
Najpierw przyszła do Aleksandra Łukaszenki słynna WHO czyli Swiatowa Organizacja Zdrowia, agenda ONZ. Zaproponowali mu 92 miliony dolarów i to w żywej gotówce (czyli łapówka!) za wprowadzenie w całym kraju kwarantanny przeciwko słynnemu wirusowi oraz wszelkich restrykcji („tak, jak we Włoszech”).
Odmówił. A że rozglądał się od jakiegoś czasu za szybkim kredytem w zachodnich bankach, wobec tego kilka tygodni później zgłosił się do niego Międzynarodowy Fundusz Walutowy (IMF) również agenda ONZ, kierowana od roku przez następczynię słynnej Christiny Lagarde, Bułgarkę Krystalinę Georgiewą. Oferta okazała się dziesięciokrotnie większa, aniżeli forsa z WHO. Zaproponowali Łukaszence 940 milionów dolarów natychmiastowego kredytu w zamian za.... tak, tak. Łatwo zgadnąć..... za wprowadzenie kwarantanny i kompletny lock down „tak, jak we Włoszech” czyli zamknięcie całego kraju i maski na gęby dla wszystkich Białorusinów. Łukaszeko odmówił stwierdzając- "Nie będziemy tańczyć jak nam kto zagra".- czym wykazał siłę charakteru, żeby nie powiedzieć- heroizm.
Opowiedział o tym dziennikarzom na konferencji prasowej 19 czerwca (link pod tekstem). A że żyje nadal, więc to musi być prawda.
tu cała reszta:

http://zaprasza.net/a.php?article_id=35777

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

panMarek

#1640222