Czy Posłowie PO głosujący przeciwko Polsce w Brukseli są zdrajcami ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Od kilku miesięcy w mediach wśród komentatorów oraz publicystów z obozu patriotycznego i niepodległościowego trwa wzburzenie, a wręcz gorączka. Zdrada, zaprzaństwo, targowica – to słowa padające najczęściej pod adresem eurodeputowanych Platformy (rzekomo) Obywatelskiej i postkomunistów, którzy w Parlamencie Europejskim  np.zagłosowali za przyjęciem rezolucji potępiającej polski rząd w sprawie działań dotyczących Trybunału Konstytucyjnego oraz wielu ustaw regulujących wewnętrzny porządek prawny w Polsce.

Radzę jednak powściągnąć emocje i wielkie słowa. Nie zdrajcy, a chłystki, nie targowiczanie, a drobni i średni geszefciarze, którym właśnie odebrano koncesję na „kręcenie lodów” i wyjadanie konfitur. Bo przypomnijmy sobie prawdziwych zdrajców i kolaborantów z polskiej historii. Targowiczanie: Franciszek Ksawery Branicki, który potem został generałem rosyjskim, oraz Szczęsny Potocki, który został Rosjaninem – byli chociaż prawdziwymi magnatami. Stawianie na równi z nimi jakichś: Buzka, Gierka, Pitery, Plury i Wenty – to trochę tak, jakby z łajdakami z dworu porównywać obwiesi z nagonki. Nie ta liga…

W mojej ulubionej powieści, najlepszej napisanej w języku polskim, czyli w „Lalce” Bolesława Prusa, Wokulski tak mówił do Kazia Starskiego: „W panu jest tyle demona, ile trucizny w zapałce. […] Pan ma raczej własności starego sera, co to podnieca chore żołądki, ale prosty smak może pobudzić do wymiotów”. Trudno o lepszą charakterystykę polityków PO. Współcześni „zdrajcy Polski” z Platformy (rzekomo) Obywatelskiej mają raczej właściwości starego sera niż cyjanku. W czymże bowiem mogą realnie zaszkodzić? Słowa, słowa, słowa… Bo ileż dywizji ma Unia? Papież posiadał przynajmniej dywizje wiernych, wśród których chociaż plutony były gotowe do najwyższej ofiary – z męczeństwem włącznie. Unia Europejska posiada jedynie dywizje urzędników, biurokratów i kancelistów, którym za amunicję służą rezolucje, wytyczne i paragrafy.

Dlatego w ostatnim czasie Unia Europejska prezentuje zatrważającą niemożność i bezsilność, która doprowadziła ją już na skraj samounicestwienia. Nie potrafi poradzić sobie z żadnym prawdziwym problemem – poczynając od inwazji nielegalnych imigrantów. Może im co najwyżej przeciwstawić dyrektywy. I w podobny sposób – pohukiwanie europosłów w stosunku do Polski zakończy się mieleniem rezolucji. No, chyba że Unia postanowi zrobić „pokazówkę” i udowodnić, że sobie z czymś radzi. Ale wówczas nałożenie jakichkolwiek sankcji wobec Polski będzie kolejnym milowym krokiem do autodestrukcji UE. Nie wybiegajmy jednak aż tak daleko w rozważaniach, bo tracimy zasadniczy wątek tego krótkiego tekstu.

Prawdziwie groźni zdrajcy zawsze działali w interesie zleceniodawców z zewnątrz. Byli ich klientami, agentami lub kolaborantami. Zdradzali Polskę, bo tak im kazał mocodawca zza granicy. Na razie – smarki z Platformy Obywatelskiej działają w pierwszym rzędzie w interesie własnym, w żalu za zabranymi im zabawkami i geszeftami. I biegają się skarżyć, załatwić coś u starszych kolegów i dobrych wujków. Zdrajcy? Po prostu konsekwentni w działaniach – już sprawując władzę w Polsce gotowi byli na wszystko, aby utrzymać się u koryta. Odsunięci od niego robią wszystko, aby uderzyć w tych, którzy się do tego przyczynili. Tak targowica, jak prawdziwi zdrajcy, agenci i kolaboranci – rząd białostocki czy PKWN – realnie zagrozili swoimi działaniami niepodległości państwa polskiego.

W takim porównaniu szkodliwość działań europosłów Platformy Obywatelskiej można przyrównać, w moim przekonaniu, raczej do dolegliwości pluskiew albo wszy. Mają po prostu właściwości zjełczałego sera – prowokują do wymiotów.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:14)

Komentarze

A ma obywatelstwo Polskie, jest zdrajcą!!!

A inną parą kaloszy jest fakt, że nie ma kim karać tych zdrajców. Bo nawet prezydent Duda zawetował naprawy sądów w Polsce, by nie można było ich ukarać, bo pozwolił by ci skorumpowani towarzysze w togach dalej ferowali wyroki.

Przez 4 lata rządu PiS-u, żaden polityk nie zasiadł na ławie oskarżonych, a jest ich sporo, zwłaszcza z PO, gdzie działali przeciw Polsce, a to w UE, czy tutaj w Polsce.

A to dzięki wetom pana Dudy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1604889

za definicję o zdrajcach Polski

i mimo ,ze nie zgadzam się z Tobą w sensie efektów walki z "chorobą sądów"

sądów bardzo często nie broniących zwyczajnych Obywateli,

,lecz występujących w obronie np przestępców ,słynne gangi,czy inne dramatyczne przykłady,... zniszczenie ludzkich życiorysów,

narodowego i prywatnego majątku,sama jestem przykładem wieloletnich walk z sądami o spółkę,w której pracowałam,ale przez lata przegrywałam ,nie w swojej prywatnej sprawie,lecz w imię "Zasad dobrze pojmowanych reguł dawnego Kodeksu Handlowego,żle pojmowanych przez sądy ,"broniące " ludzi PO NFI i PKO SA

po latach,gdy zarzadzający wyprowadzili ostatni grosz ze spółki ,przyznano mi rację,PO co ? dla ironii

a więc walka z POstkomunistycznymi sądami jest jak walka z wiatrakami a kto ich broni ?

Broni PO,PSL iSLD 

pozdrowienia polskich dróg i ścieżek pełnych zbójców przy drodze :)

ps

ad jeszcze sądów,

własnie pan Neumann jest klasycznym przykładem obrony "ich sądów i ICH ludzi"

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1604890

A co, może napisałem nie prawdę, ze Duda zawetował ustawy o sądach, a Ty owijasz wełnę w bawełnę, byle tylko zbyć zarzuty że Duda wetował ustawy.

Ja ci plusika nie daje i ty mi też nie musisz dawać, skoro akceptujesz weta Dudy.

To teraz macie co macie i nie narzekajcie, że sądy wspierają PO, mieliście wszystkie atuty w rękach, tylko podpisać ustawę i zakończyć bój o sądownictwo i przewrócić porządek i ład w sądach.

Ale strach że za 4 lata mogą PiS rozliczać, spowodował że  PiS nie będzie nikogo rozliczał, a to co robią to teatrum dla gawiedzi, by ukryć prawdę o tym fakcie.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1604904

ale w przeciwieństwie do Ciebie ,zaGŁOSuję na PIS,by nie tracić głosów  na inne partie,bo ci przynajmniej mają szansę naprawić to bagno 

ps bo przecież nie na partię Neumanna

nie czekam na zadne plusiki,bo mi są niepotrzebne,nie kolekcjonuję ich :)

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1604905

Jestem Narodowcem nie Konfederatem. A Prawa Boga są dla mnie priorytetem, a jednym   z nich jest ochrona dzieci nienarodzonych, którym PiS nie gwarantuje życia, bo słupki poparcia ważniejsze jak Prawo Boga i nie chcą uchwalić ustawy by tej ohydnej zbrodni zakazać.

Więc nie mogę takich ludzi popierać, każdy odpowiada za swoje czyny i sumienie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1604907

pamiętam jak z innymi internautami wydaliśmy kiedyś w sieci bitwę temu "od Akcji widelec"

mimo różnic w GŁOSowaniu,serdecznie pozdrawiam,kocham Wasze transparenty na Meczach

serdeczności z polskich dróg i ścieżek

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1604909

Pozdrawiam Narodowców równie serdecznie. Nie dajcie się wodzić za nos poprzebieranym w narodowe stroje!

Pięknie pozdrawiam Gościa z drogi 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1604916

mam wrażenie ze i Pan był w śród tych którzy wytoczyli wojnę internetową SPECowi od akcji widelec,szczególnie,gdy zamykała niewinnych młodych Chłopaków 

serdeczności z polskich dróg i ścieżek a Młodym Patriotom dużo,dużo dobrych wsparć internetowych i nie tylko  internetowych :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1604921

gorąca nie znosi...

 

gorąca nie znosi

Korwin się prosi!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1604898

Proponuję komisję śledczą w sprawie zdrady stanu przez niektórych Polaków piastujących ważne stanowiska w Polsce i w organizacjach międzynarodowych. Wnioski z takiej komisji powinny doprowadzić do delegalizacji partii i organizacji których członkowie masowo występują przeciwko Polsce i jej racjom stanu.

ZOBACZ jak europosłowie PO i PSL uruchomili akcję przeciwko kandydaturze Wojciechowskiego na komisarza d/s rolnictwa!

https://telewizjarepublika.pl/zobacz-jak-europoslowie-po-i-psl-uruchomili-akcje-przeciwko-kandydaturze-wojciechowskiego-na-komisarza-ds-rolnictwa,85768.html?fbclid=IwAR14SDCePgKfRqWM5MHyTYgdawwkoQ6KEQDsnaNf7-49qB3JWs4hmH8UclA

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1604902

kiedy określalismy PO<   platformą obłudników ,to się oburzali,

kiedy pytaliśmy PSL o sprawy POLSKI ,to nie odpowiadali wprost,tylko kluczyli

ot POlscy tzw "patrioci" od własnych korytek właśnie  kolejny RAZ dają GŁOS zdrajców

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1604903

ukłony :)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1604910

to wywalić :)

pozdr 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1604913

Ja się pozbyłem niechcianych reklam nie na poziomie strony, którą przeglądam, a na poziomie... przeglądarki.
Mam zainstalowane 3 przeglądarki:
1) Opera,
2) Google Chrome,
3) Firefox.  
Na przeglądarce Opera w ustawieniach zaznaczyłem blokadę wyskakiwania okienek reklamowych.
Natomiast na pozostałych dwóch nie zaznaczyłem i na nich zdarza się, że mam niechciane reklamy.

 

Pozdrawiam serdecznie,
Satyr

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1604915

gdy się takie coś wciska na "chama" pozdrowienia dla drugiej połowy :)

jak dobrze znowu WAS widzieć i czytać 

:)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1604922

 Witam Panią! Ja dawno zainstalowałem Avirę i po problemie. Każdy antywirus jest programem "szpiegującym", ale nasze dane już dawno są jawne. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1604923

jak miło widzieć znajome NIKI jeszcze RAZ,dzięki i pozdrowienia :)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1604926

 Padnął mi Fun Box z Orange bez przyczyny i akcja z tą firmą prawie tydzień. Żle wygenerowali zdalny sygnał do nowego rutera, złe dane wprowadzili, ale nie odpuściłem i wczoraj wreszcie mam zwrotnie internet i tel.stac. HI hi... Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1604928

grunt to się nie poddawać 

serdeczności :)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1604930

   Po namyśle, dodałbym jeszcze bezpłatny program Adguard, typowy i skuteczny do blokowania reklam. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1605161

- świnie i łachudry ?

Jesteśmy teraz w bardzo newralgicznym punkcie naszej burzliwej historii i każdy skręt w lewo może bardzo zaburzyć naszą przyszłość i naszej Ojczyzny Polski a więc Polko i Polaku -

- wszystkie ręce na pokład przeciwko czerwonym bandytom ludobójcom i ich agenturze !!!!!!!

Ja będę w Komisji Wyborczej i już na początku zapowiem że jak coś nie będzie się zgadzało to siedzimy z liczeniem i kontrolą głosów 24 h albo i 48 aż agentura UB-ecka padnie na pysk i sie podda !

To samo zaleciłem moim kolegom z innych Komisji. Teraz przepraszam ale kończę bo ruszamy dalej rozwieszać banery PiS-u i roznosić ulotki !

Niech żyje wolna i Niepodległa Polska !!!

PS. - Strzeżcie się "Konfederacji" bo to najbardziej podstępne i zakamuflowane antypolskie świnie.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1604917

pamiętam to hasło ,pamietam

do boju Kochani Niepoprawni :)

nasze klawiatury to super Narzędzia

pamiętam jak przed  wielu,wielu laty zwyciężyliśmy wroga ,

już prawie zasypialiśmy nad klawiaturami,adminy nie wpuszczały nas na ekran,gdy nagle ktoś dał sygnał z naszych ,

hej internetowi bojownicy nasz admin na onecie ,walimy w klawiatury ,

nie podają ,ale sondaże są po naszej stronie i wygraliśmy

  ,ba nawet ktoś nam dziekował,nazywając nas  właśnie internetowymi bojownikami,

stare czasy ,,dawne lata  i nie te już klawiatury ani nie te komputery ,ale my wciaż tacy sami,tylko "troszkę starsi"

zegnamy Kornela ,ale sami mamy drodzy moi coś jeszcze do zrobienia

Trzymajmy się ,damy radę ,dla Kornela :) i dlaPolski

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1604927

  Witam! Pilnujmy, nie tylko komisji obwodowych, a obecnie  Komisji Rejonowych, gdzie spływają wyniki komisji obwodowych, bo tam są zainstalowani ludzie burmistrzów PO, PSL, SLD pracownicy gmin, których burmistrz jest pracodawcą. Też będę w komisji z ramienia Prawa I Sprawiedliwości. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1604991

- członkowie komisji wyborczych to od tej chwili nic nie można sfałszować bo jedna kopia którą ja fotografuję musi natychmiast po spisaniu protokółów zostać wywieszona na wejściach do lokali wyborczych (tak jest w całej Polsce) - a jeśli osoba uprawniona do wprowadzenia danych telemetrycznych oszuka to wpadka jest pewna bo potem dostajemy sygnał zwrotny już oficjalnie i wyniki które osoba podawała.

Komunistyczne dziady i zbóje które fałszowały wynik wyborczy od wojny robią to w inny sposób ale minium dwie zgrane osoby są w stanie skontrolować pozostałych. Ja kupiłem miniaturową (niewidoczną nawet dla wprawnego oka) - kamerę i jak jakaś czerwona świnia coś sfałszuje to pójdzie do więzienia.

Sposoby są takie - w trakcie głosowania ale o tym nie napiszę aby czerwonym s...synom nie podawać pomysłu. Od momentu wysypania głosów z urny należy wzmóc czujność i patrzeć czy nikt nie ma długopisu w ręku lub innego przedmiotu do pisania i patrzeć na innych i kontrolować czy właściwie sortują oddane głosy. To jest moment najważniejszy. Późniejszym liczeniem tylko uszczegółowiamy wynik i tu już bardzo trudno zakombinować bo wpadka prawie pewna (z wielu czynników). W poprzednich wyborach z oddanych w naszej komisji ponad 670 głosów mieliśmy tylko jeden nieważny głos !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1605005

 Pilnujmy przesył elektroniczny wysyłany przez informatyka. Ale co tam... Przy ostatnich wyborach zniknęło w Katowicach 100 tyś. głosów, a chwilę póżniej pod Warszawą znaleziono 3 tony kart do głosowania.  I gdzie był wtedy Hermeliński z PKW? To wówczas przepchał kolanem komunę PSL. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1605006

- (do danych statystycznych ilu wyborców oddało głos) - i potem po zamknięciu lokali wyborczych, podliczeniu głosów i spisaniu protokółow. Dopiero wtedy osoba odpowiedzialna i przeszkolona w programie wyborczym wprowadza dane. Tu nie ma szans na fałszerstwo i możecie mi wierzyć. Jak coś się nie zgadza to członkowie komisji wracają do lokali wyborczych i liczą od nowa :) Jeśli ktoś chce podjąć polemikę na ten temat to proszę pytać i wskazać sposób fałszerstwa po spisaniu protokółow a ja Wam udowodnię że taka osoba która to zrobi zostanie wykryta i ukarana.
PS. Te karty o których wspominasz jak pamiętam zostały znalezione w bagazniku samochodu Komendanta Policj z Białołęki (Warszawa)

Polacy którzy jako czynni wyborcy chcieli by coś przypilnować bo też mają wbrew pozorom taką możliwość to tam gdzie jest wejście na teren lokalu wyborczego ustawić auto z video-rejestratorem i potem podliczyć osoby i zapytać znajomego prawicowego członka komisji czy nie było osób niewiadomego pochodzenia które i tak się nagrają na kamere. Osoby przybyłe i te z oddanymi głosami muszą się zgadzać w przybliżeniu. Nie mogę tu wam o wszystkim pisać ale działamy i w inny sposób.

Pilnujmy zdradzieckich, czerwonych świń bo oni z natury kłamią, fałszują i oszukują.
My też czuwamy i opracowywujemy metody ujawniania fałszerstw.

VIDEO-rejestrator który testowałem dla potrzeb wyborów a który ustawiłem na cały dzień (od rana do wieczora 12 h ) - na przejeżdżające koło mojego domu auta zapisał 2,5 tys. zdarzeń w tym jechało czasem po dwa i trzy auta i karta SD zajęła mi niecałe 2 GB danych przy średniej rozdzielczości obrazu.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1605007

i pamiętam ,kto miał pózniej największe kłopoty/ i nie ci co GŁOSy zmielili ,o nie /

/

pilnujmy i nie pozwólmy na POwtórki z tamtych lat

pozdr

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1605024

  Witam! Dla mnie PO, Partia Oszustów, to mafijny układ przestępców wykreowanych przez bezpiekę. W dużej części resortowe dzieci, ale w tle dalej SBcja, która uwłaszczyła się po 89 r. na  ponad 3 tyś. kluczowych przedsiębiorstw jawnie, lub na słupy. To rady nadzorcze i urzędy.To również powiązania w całej Europie, a wszystko klepanę przez kastę. Prawdę powiedział J. Kaczyński, że trzeba kilku kadencji, aby w Polsce przywrócić sprawiedliwość. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1604920

rozgrzana Naszą akcją ,

wkroczyłam na osiedlową ławeczkę pod zaprzyjażnionym osiedlowym sklepikiem i omal nie dostałam po "pysku"

stara a głupia powiecie ,moze i tak  :)

ale na sklepiku wisiał zerwany plakat PO

a sklepik jest NASZ <więc i dlatego moja ingerencja,

kto co i jak

i zaczeło się :)))a dlaczego głosuje pani za PIS a no Dlatego i dlatego

a  pytają same "Młode" ludzie na ławeczce,

no  nie był jeden  taki ,duży  i Młody prawdziwie ,ten był najgoręcej broniący KO i PO

poczęstowałąm  ich cukierkami nomen omen kukułkami,bo takie tylko miałam i się zaczęło

ja od PIS nic nie wezmę ?a dlaczego,bo NIE i już

no  to dalej drążę ,

co takiego PIS im zrobił,...? i

się zaczeło kolejny RAZ

podzielili się na dwie ławeczki,a ja sobie poszłam  pełna pytań ,co sie z ludzmi dzieje takiego,ze tak się dają zaszufladkować

 czy warto było ?

ale ja już TAK mam,niestety 

serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich osiedlowych sejmików i ławeczek,

moje osiedle ,to Familoki,Bloki i sklepiki jeden nasz ,drugi,nie :)

chyba zacznę chodzić innymi drogami :)))

pozdrowienia :)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1604924

tAK,są

bo nie tylko szkodzą Polsce na zewnątrz ale i we wnątrz,własnie wracam do mojej dyskusji na osiedlowej ławeczce,\\\\\\młody człowiek,uznał za "awtorytety" tych co POmaszerowali do brukselki, i to jest grożne,

my starzy na takie plewy nie łapiemy sie ,ale ON niestety ,TAK

zaimponowało mu,brukselskie towarzystwo,a raczej czerwoni i różowi towarzysze,

a więc zdrajcy powinni być nazywani PO imieniu i ci ktorzy ich wybierali,też 

pozdrowienia

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

gość z drogi

#1604932

Dziękuję za twoją wierność i aktywność.

W "mojej" - wielkopolskiej okolicy mamy przewagę PiS-u - co widać na banerach, plakatach, ulotkach...

Ale już np. w okolicy Kłodzka widać przewagę reklam PO + Lewica i KO. I nikt nie zauważa, że za zniszczenie miejsc pracy, za złodziejską prywatyzację odpowiedzialna była/jest Platforma. Nie ma też dyskusji, bo - nie ma argumentów. Jest "zasada" - NIE, BO NIE.

Jeśli zdołam - opiszę taką złodziejską "prywatyzację" i upadek Uzdrowiska Przerzeczyn. Dawniej - perełki na liście polskich uzdrowisk. Potem, pod koniec rządów Platformy - znalazł się aferzysta, któremu "udało się" zniszczyć szpitale w Środzie Śląskiej i w Górze, wreszcie - do tych "sukcesów platformerskich" doszedł Przerzeczyn. I co z tego, że aferzysta spędził rok w areszcie. Na wakacjach był ostatnio na Majorce, z jego majątku zabezpieczono ruchomości (!) warte 73 mln. złotych, lecz aktualne roszczenia wierzycieli wynoszą 170 mln. A "gość" w sądzie gra na zwłokę, ostatnio zakwestionował uczciwość sędziów, którzy uznali, że popełnił szereg przekrętów. I wciąż na takich nie ma bata. Wciąż - są popularni, mają admiratorów, obrońców, popleczników. Tak jak w soczewce - skupia się w takich miejscach i zdarzeniach rzeczywista działalność Platformy

Popędźmy tę bandę!

Bardzo serdecznie pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1604937

tak się cieszę,ze poruszyła Pani temat rozbójniczej działalności PO i PSL ale i SLD bo "złodziejska prywatyzacja" to temat,którego nie wolno zapomnieć ani pozwolić,by go nie rozliczono

jeszcze RAZ serdecznie dziękuję za TO przypomnienie

Myślę,ze każdy z nas,kto kocha Polskę potrafi wyliczyć wiele nieszcześć jakie nam zgotowali różni balcerowicze,lewandowskoPOdobni,Boni TW Znak i im POdobni

ileż za tymi ludzmi idzie ludzkich dramatów,ile złamanych życiorysów  a i  często samobójstw

przepraszam,za tak emocjonalne podejście ,ale boli mnie ta sprawa od początku ,

boli nasza bezsilność wobec sądów,które parasolem ochronnym otaczały  prominenckich pseudo "byznesmenów,ot takich  jak

chociażby niejaki POrowski z Zagłęcia,czy np twórców Collosseum i wiele wiele innych przypadków

Bezpowrotnie zniszczone zakłady pracy ,zmarnowany trud często niejednego pokolenia Polaków 

Dziękuję Pani za podjęcie tego bolesnego tematu

Szpitale,Polskie Uzdrowiska i Beksa Lala ,ktora bez żenady opowiadała,jak je marnować,

tak mam nadzieję,ze kiedyś juz

nie na Ziemskim ale na Boskim sądzie odpowiedzą za TO

Nasi adwersarze mają do nas pretensje,ze  PIS nie wsadza przekrętasów do wiezień,a jak mają ich wsadzać,skoro tacy jak pan Neumann czytelnie nam opowiedział,że nie mamy na to żadnych szans,bo ,...

daję tylko jeden przykład pewnego sędziego,ktory zadając pytanie do ,.. przedłużył o kolejne lata słynny proces pewnych gangsterów 

pani Katarzyno kolejna Piekna Osobo,kolejna  chora na Polskę,

dziękuję :)

dzisiaj Warszawa właśnie idzie za trumną Niezłomnego Kornela ,

jest coś niesamowitego w tym nocnym spacerze Wielkiego Patrioty,Niezłomnego współczesnego bojownika,spacer po wieczornej Warszawie w otoczeniu tysięcy ,...

Smutno i podniośle zarazem

wieczorne pozdrowienia 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1604951

- trzeba przeanalizować ich strukturę wewnętrzną tę "poprzeczną i wzdłużną".

Sama "góra" to prawdziwi zdrajcy i obca agentura doskonale wiedząca co robi i po co aby z Polski znowu zrobić wycieraczkę do butów i kibel dla komunistycznych świń , tych z Polski i z zagranicy - tych nie da się przekonać i w wojnę powinni iść pod ścianę a gdyby była kara śmierci w Polsce to z wyroku Sądu na szubienice.

Ci szczebel niżej to karierowicze i pociotkowie zdrajców o zmiennych poglądach ale chciwość na władzę i kasę zaślepia im rozumi i patriotyzm. Ci są już do naprawy i stało by się to bardzo szybko gdyby PiS znowu nie zaniedbał dekomunizacji której tylko w Polsce nie było za sprawą bolkowego zdrajcy, bandyty i kapusia i tej całej reszty czerwonych mordedrców z którymi kolaborował od samego początku.

Ostatni to zwykli ludzie a właściwie otumanieni tefałenem i ga ga ga ga zetą wymiotną oszołomy.
Tych jest najwięcej i ich też można przywrócić Polsce ale trzeba nad nimi popracować i dlatego wszyscy atakują ich reklamami wyborczymi.

Oni mają problem ze zmianą barw bo ich psychika traktuje to jako taką zdradę i wolą tkwić w głupocie niż innym okazać że byli w błędzie.
Jest ich dużo i robią ten czynnik pożytecznego idioty którym nawet nie mają świadomości, jaką potworną krzywdę robią własnej Ojczyźnie czyli własnemu domowi. Ci głupcy nawet tego nie spostrzegają i nie rozumieją tej zależności że dzięki nim banda obcych s...synów zainstalowała w Sejmie RP jako "posłowie" 40% swoich agentów którzy dążą do kolejnego rozbioru Polski.

To jest ta ich struktura poprzeczna a wzdłużna to dewianci i zboczeńcy, nepotyzm, inne narodowości w tym bardzo duża grupa Żydów z polskimi nazwiskami i dużymi wpływami na świecie i to oni pociagają w Brukseli za "sznurki" aby Nas atakowała pałą o nazwie "praworządność".
Oni nie wystepują pod własnym, żydowskim sztandarem bo wiedzą jaką krzywdę zrobili Polakom będąc w komunistycznych władzach po wojnie i strukturach terrorystycznych UB, SB i NKWD.

Z taką "materią" dziś walczy PiS i wierzcie mi że nie dla kasy to robią bo każdy z nich jest już jakoś ustawiony finansowo - oni to robią naprawdę dla Nas i dla Polski naszej Ojczyzny za co im jestem bardzo wdzięczny.

PS. - jak pewnie wiecie biorę udział gratis (nikt mi za to nie płaci grosza) - we wspieraniu akcji ulotkowej i banerowej PiS-u i mam pozytywny sygnał zwrotny od ludzi ale proszę Was wszyskich nie śpijcie bo Ojczyzna Nas wzywa - IDŹCIE NA WYBORY I GŁOSUJCIE NA PiS !!!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1604974

Oczywiście, że są i zasługują na karę, adekwatną do swoich "zasług". Nie kala sie własnego gniazda, choć mam watpliwosci, czy dla wielu z nich moje Gniazdo - POLSKA -, jest też ich gniazdem. Gniazdem, które skalali i bezczeszczą dalej. W słowie i uczynkach. Hańba im na wieki!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1604938

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1604952

ewentualnej pomocy liberalno-lewicowej sitwy umocowanej we władzach UE - patrz Timmermans plus koledzy.

Takim osobnikom po prostu nie podaje się ręki. A jeżeli zaczynają jazgotać, bo tylko to umieją, to spluwa się im pod nogi i odchodzi. Żadnej rozmowy z nimi!. Działamy po naszej stronie i tylko to jest ważne.

Czy są nowoczesnymi zdrajcami? Zmieniły się formy nacisku - teraz są ekonomiczno-medialno-propagandowe a nie militarne.

Według mnie są i trzeba ich będzie w taki czy inny sposób osądzić.

Na ich myśl żołądek mi się irytuje...

Pozdro,

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Piter1

#1604953

Tez mi pytanie , uważam ze ci co donoszą na Polskę i rzad Polski , sabotują sa plugawymi zdrajcami , dalsze pisanie o takich nikczemnikach jest obrażające wszystkich ludzi kochających Ojczyznę

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1604956

Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy My żyjemy 
Myślę,że dla tych wszystkich UBeków,WSIoków,złodziei,resortowych
dzieci,tęczowych dewiantów,popłuczyn po PRL-u,niebieskich"dziennikarzy" inaczej,gumofilców.....
BÓJ TO JEST ICH OSTATNI!
Miłego,udanego weekendu dla wszystkich Prawych i Sprawiedliwych 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1604960

- jest niestety wprost proporcjonalna do siły oddziaływania polskojęzycznych me(n)diów . Znam wiele domów gdzie "cała prawda sączy się przez całą dobę" - na okrągło ( mam na myśli - te-fałsz-en24 ) . Dlatego ciągle , ciągle powtarzam : porządek na rynku mediów to warunek sine qua non - dla naprawy Ojczyzny ...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ke-fas

#1604963