Czy media zaczną wreszcie płacić podatki. Jak nie pasuje - wynocha !

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

W środę 10 lutego trwa ogólnopolski protest mediów. Powodem jest plan wprowadzenia podatku od reklam emitowanych w radiu telewizji, internecie. Od rana trwa protest mediów, w który włączyły się największe rozgłośnie, stacje TV, gazety i portale internetowe, takie jak RMF FM, TVN, „Rzeczpospolita” i „Gazeta Wyborcza” czy Wirtualna Polska lub Onet.

Część prywatnych mediów protestuje obecnie we wspólnej akcji "Media bez wyboru". Od rana niektóre telewizje i radia zamiast programu nadają specjalny komunikat. Na wybranych portalach czytelnicy nie przeczytają żadnego artykułu. Do akcji przyłączyły się również niektóre dzienniki.

Dzisiaj TVN włączam a tutaj czarny ekran i napis " Tu miał być twój ulubiony program". Ale się ucieszyłem, nie dlatego, że tej antypolskiej "gadzinówki" nie oglądam ale dlatego, że wreszcie prawo podatkowe ma dotyczyć wszytkich. Biedny emeryt płacić podatek musi, a giganci medialni z miliardowymi zyskami NIE z jakiej to okazji nas okradają i plują Polakom w twarz. A jak nie pasuje to " Wypier..." z Polski do Niemiec jak mówi chamska Lempart. Podobne czarne ekrany widać na antypolskich mediach finansowanych przez Niemcy. Orlen już zrobił krok w kierunku repolonizacji mediów- i chwała za to. Dość opluwania Polski przez obcojęzyczne koncerny, które Tusk oddał za bezcen. DOŚĆ !

Brawo ani  kroku w tył. Mają te media działające w Polsce płacić podatki, gdyż tutaj nadają, ba nawet plują na Polskę. Polska jako "kolonia dla Niemców i innych" kończy się. 540 milionów czystego zysku w ub.roku wyprowadził TVN z kraju za granicę. Emeryt ma co miesiąc 1000,1300 zł i płaci podatki a miliarderzy medialni nie płacą? A krzyczeli oni jak Tusk zabierał kasę ludzi z OFE?, jak podnosił podatki za ubranka dziecięce z 7% na 23%? NIC,CISZA.

Płaćcie  podatki jak my, nie pasuje to won z Polski.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:10)

Komentarze

Czarne planszę w TVN24, u Lisa i Węglarczyka oraz Wyborczej. Niech ten dzień trwa jak najdłużej.Wyczuwam nadchodzącą falę samobójstw wśród postępaków.
Skąd teraz się dowiedzą takie Zawisze Niebieskie jak mają myśleć?

ps.
To naprawdę super akcja - 24 godziny bez manipulacji i jadu.Jest czas się rozejrzeć jak wygląda życie i że bez ściemy da się żyć Mnie sukces akcji wyłacz TVN bardzo cieszy mutowanie Julek i Oskarków dozna sporej szkody ale to właśnie jest fajne

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1660997

Wreszcie sparwiedliwość podatkowa. Nie może być tak, że ci co opluwają Polskę i Polaków w kraju i za granicą, wyprowadzają potężne zyski poza Polskę - nie płacą podatków. To był SKANDAL. Wreszcie może się to zmieni. Brawo PiS.

Unia Europejska i Bank Światowy niszczą polski handel. Miliardy na wparcie zagranicznych sieciówek. Kolonialne praktyki. 100 mln euro pożyczki od Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOR) otrzymał Schwarz Gruppe na rozwój sieci Kaufland w Polsce. To już kolejne takie hojne wsparcie finansowe dla niemieckiego potentata, będącego też właścicielem sieci Lidl. W 2015 roku Schwarz dostał na to 900 mln dolarów na preferencyjnych zasadach. Dziś jest właścicielem niemal 800 sklepów obu marek w Polsce. Tak właśnie wygląda mechanizm niszczenia polskiego handlu.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1660999

Niech  ten dzień trwa i trwa.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1661007

Dziś będzie ciekawie. Mogą się nasilić ataki frustratów odstawionych od szczujnii TVN. Zawsze po odstawieniu trucizny nałogowiec jest wściekły i rozdygotany. Detoks nie jest łatwy.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1661009

Włączam TVN, by sprawdzić, czy rzeczywiście zamilkli a tam -"Tu miał być twój ulubiony program".

Jak mój ulubiony?!

Nawet jak nie nadają, to dalej kłamią

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1661008

Czarno wszędzie, głucho wszędzie.

TVN wyłączył sygnał o 4.00 rano. Polsat gdzieś po 5, reszta nie wiem. Trochę mnie to zdziwiło, a  potem szczerze uradowało. Bo wszystkie te telewizje będą musiały zwrócić forsę reklamodawcom, ludziska przecież nie będą oglądać czarnego ekranu, więc Kurski Jacek - brat Jarosława z GW - jako jeszcze urzędujący prezes TVP może już liczyć jak mu rośnie oglądalność.  Oprócz TV Trwam, działają jeszcze z naziemnych Stopklatka, ATM Rozrywka, Puls2,  i bardzo dobrze! 

Wyznawcy PO przed czarnym ekranem, bez przekazu dnia - dla nich straszne! Obawiam się, że wzrośnie śmiertelność w tej grupie społecznej z powodu ataków serca, udarów, czyli na covid-19. Te wszystkie telewizje zgłupiały do reszty. Ale co mi tam. Niech się pozamykają jeśli im podatki straszne.

W sumie mało kto wie, że przeciętny Polak samodzielnie prowadzący działalność gospodarczą cieszy się, kiedy czasami z całego przychodu zostaje mu może 20-30%, bo reszta idzie na ZUS, NFZ, VAT i inne podatki.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1661011

Podatek od reklam powinien wynosić 80%. Tyle ile reklamy zajmują miejsca na stronie czy czasu antenowego. Dosyć tabletek na upławy, swędzące krocze itd po sto razy w ciągu jednego programu

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1661014

ci z koszernej, tvnów, polskiewirtualni i z innych gadzinówek. 

A swoją drogą mam pytanie : jak to się stało, że wszyscy płacimy podatki oprócz IV władzy!

Jeszcze mają krzywdę, następna nadzwyczajna kasta.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1661042

 Nareszcie te wrogie media niemieckie i żydowskie zamkły fałszywe mordy

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1661063

 Czy właścicielami TVN nie są amerykanie, ale ROSJANIE!! 16 marca 2015 r Grupa ITI i Grupa Canal+ sprzedała większościowy udział 52,7% w TVN S.A za 548 mln euro grupie Scripps Networks Interactive. Dzięki temu amerykański koncern stał się właścicielem TVN.28 września 2015r SNI za pośrednictwem spółki zależnej Southbank Media skupił od inwestorów z GPW niemal wszystkie akcje TVN. Do 98,76%. Teraz najlepsze: 20 czerwca 2016: Moskwa. Jak podaje Kommersant, Ivan Rodionov, były członek Rostelecom (!) i Igor Pozhitkov, były szef International Federation of Phonogram Producers (IFPI), nabyli 80% akcji SNI (właściciela TVN). Firma sprzedała udziały, pozostawiając sobie 20% w związku z koniecznością dostosowania się do zmiany prawa, które weszło w życie na początku 2016 roku, a polega na ograniczeniu własności zagranicznej w spółkach medialnych działających w Rosji. Myślę, że każdy Polak powinien wiedzieć do kogo tak na prawdę należy TVN.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1661053

Jak to sprawdzić?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1661054

http://www.digitaltveurope.net/262091/food-network-launches-in-russia/
http://www.broadbandtvnews.com/2016/06/20/scripps-sells-up-in-russia/
http://www.tagesspiegel.de/medien/chefredakteur-ivan-rodionov-im-interview-rt-deutsch-wir-sind-gefaehrlich/11534566.html
http://www.scrippsnetworksinteractive.com/newsroom/company-news/Scripps-Networks-Interactive-Makes-Key-International-Appointments/

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1661060

Robiła raban o tvny, a jak twierdzisz tvny ruskie, więc czyją była ambasadorką?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1661062

To wiadomo od dawna: TVN należy do ruskiego Żyda w Ameryce

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Alina

#1661064

  Dawno temu już pisałem, że Rosja ma 80% udziałów w TVN-ach, czyli pisze swoje propagandowe scenariusze medialne.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1661174

Właścicielami TVN są Żydzi amerykańscy z Discovery

David Zaslav, biznesmen, właściciel Discovery. W wolnym czasie działa w USC Shoah Foundation. Członek Światowego Kongresu Żydów, organizacji „głęboko rozczarowanej" projektem ustawy reprywatyzacyjnej.                                                 David Zaslav jest także właścicielem TVN.

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1661198

Pamiętajmy Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jego żonę Marię i wszystkich, którzy polegli nad Smoleńskiem.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1661099