Civid 19 zabija niemal codziennie wielu ludzi, a antyszczepionkowcy się z tego cieszą. Dlaczego ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Jeden z moich znajomych napisał dzisiaj cytuję :

"Zdychałem" na Covid 19 przez trzy tygodnie walcząc o każdy oddech. O bólu stawów, mięśni, głowy nie ma co wspominać. Mimo to nie podano mi żadnego antybiotyku, ani innych leków, wyzdrowiałem. Jak słucham i czytam, że nie ma koronowirusa wpadam we wściekłość bo w mojej firmie chorowali wszyscy."

Mój sąsiad, o czym pisałem wcześniej, umierał na Covid 19 na moich oczach, ratownikom medycznym nie udało się go uratować a reanimację prowadzili na ulicy przed miejscem gdzie mieszkam. Wielu moich znajomych zachorowało na tę straszną chorobę. Kilku zmarło.

Dzisiaj przeczytałem ciekawy materiał na ten temat - ba według mnie bardzo interesujący pokazujący czym tak faktycznie jest Covid 19. Namawiam by go przeczytać uważnie i to kilka razy :

https://niepoprawni.pl/blog/as/walka-z-covid-19-osobisty-sukces

Mieszkam praktycznie w środowisku lekarzy - są zmęczeni i przerażeni szybkością w jakim ta zaraza zabija ludzi. "Pacjenci umierają z braku powietrza" - duszą się - jak opowiadają. "Płuca tych ludzi odmawiają posłuszeństwa. Umierają w strasznych cierpieniach". Nawet trudno opisać co opowiadają lekarze po powrotach z dyżurów w szpitalach Covidowych. Pytam się dlaczego tak się dzieje ? odpowiadają zawsze tak samo np. "

Głupota tych idiotów biegających bez maseczek nie zna granic to dla nich śmierć i tak się dzieje"

" Gorsi są ci co namawiają by się nie szczepić, to namawianie wręcz do śmierci.."

" Dla tych samobójców wystarczy godzina wolontariatu na oddziale Covidowym a nie zapomną tych widoków do końca życia"

Tego własnie życzę anty szcepionkowcom na Nipoprawnych NP jak @Alinom, @ Kryspinom, @Rebeliantkom @ Verita i wielu innym. Wolontariat na oddziale Covidowym a może nawet bez maseczek skoro tacy odważni ? Nie posiadają ci ludzie zielonego pojęcia o medycynie, chemii czy wirusologi ZIELONEGO ! Wstawiają linki i teksty, których nie rozumieją. Czynią to, jak mniemam, by siać ferment i namawiać ludzi do... śmierci ? O to wam chodzi ?

Dzisiaj prasa podaje :

"Ministerstwo zdrowia podało najnowsze dane o zakażeniach koronawirusem. "Mamy 35 251 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem" - czytamy na Twitterze. Dodano, że zmarło 621 zakażonych osób.

Resort podał najnowsze dane o zakażeniach w Polsce. Dotyczą województw: śląskiego (5997), mazowieckiego (4806), wielkopolskiego (4056), dolnośląskiego (3309), małopolskiego (3067), łódzkiego (2121), pomorskiego (1873), kujawsko-pomorskiego (1791), podkarpackiego (1470), lubelskiego (1314), zachodniopomorskiego (1074), warmińsko-mazurskiego (935), świętokrzyskiego (900), lubuskiego (815), opolskiego (807), podlaskiego (508). 408 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną." (https://niezalezna.pl/388416-35-251-zakazen-koronawirusem-najwiecej-od-poczatku-epidemii-zmarlo-621-osob)

Dygresja

Nie wiem czy fakt, że się już zaszczepiłem na Covid19 uchroni mnie przed tą śmiertelną zarazą. Tego nie wiem, ale psychicznie czuję się spokojniejszy, pewniejszy co do mojej odporności - i o to  przecież chodzi. Nikogo nie namawiam do szczepienia, bądż nie - jest to każdego indywidualna sprawa. Ale jak czytam te codzienne bzdury wypisywane przez anty szczepionkowców (wymienionych powyżej) na Niepoprawnych NP, posiadam  wówczas  tzw. odruch wymiotny. I nawet im się im nie  dziwię widząc co piszą sami tego nie rozumiejąc, zadaję sobie jednak pytanie - dlaczego to czynią ? w jakim celu ? Kto za tym stoi ?

No właśnie kto !

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.2 (głosów:11)